PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي پوشه تصوير دلخواه بگذاريد

نگار
23-01-2005, 05:55
دوستان عزيز و مهربانp30world سلام

اين يك روش تازه است حتما بخوانيد!!نكته را با يك سوال شروع ميكنيم:
پوشه هاي شامل فايلهاي موسيقي را چگونه از هم جدا ميكنيد؟؟؟

شما هم مثل خيليهاي ديگرپوشه ها را با اسم خواننده و يا نام آلبومهايشان جدا ميكنيد؟

مطمئنا اين بهترين راه است اما كافي نيست.راه بصري تر اين است كه عكس خواننده و يا تصوير آلبوم را بر روي پوشه اي كه فايلها در آن قرار دارد بگذاريد.با اين كار خيلي سريع از طريق عكس پوشه ها ميتوانيد خواننده و يا آلبوم مورد نظر را بيابيد.خيليها ممكن است بگويند كه اين كار بسيار راحت و تكراريست و نحوه انجام آن نيز به اين ترتيب است كه روي پوشه مورد نظر راست كليك كرده و گزينهPropertiesرا انتخاب و سپس بر روي گزينهCustomizeميكنيمو سپس به وسيلهChoose Pictureاين كار را انجام داد.اما اين روش يك ايراد كلي دارد و آن اين است كه در صورت جابجا كردن پوشه و يا تغيير نام دادن آن و يا حتي پاك كردن ويندوز اين تنظيمات به هم خواهد ريخت.پس براي رفع اين مشكل چند سطر زير را انجام دهيد حتما با من هم عقيده خواهيد شد:1

-فايل تصويري خود را انتخاب كنيد.فرمت اين فايل بايدJpgو سايز آن نيز حتما بايد200*200پيكسل و يا كوچكتر باشد(بهترين حالت 200*200پيكسل و72dpiميباشد)اگر فايل بزرگتر است ميتوانيد آن را در برنامه فتوشاپ و يا هر برنامه گرافيكي ديگر تغيير اندازه دهيد.

2-نام فايل را بهFolder.jpg تغيير دهيد.

3-فايلFolderرا در پوشه مورد نظر كپي و سپس سيستم را ريست كنيد.در ضمن وقتي نوشته هاي من رو ميخونيد خيلي خوشحال ميشم كه نظراتتون رو هم برام بنويسيد.آهان درجواب پيغامي هم كه از طرف دوست عزيز محسن تازه كار در قسمت چت كردن با چندين آي دي داشتم بايد عرض كنم كه براي انجام يك كار در كامپيوتر معمولا چندين راه حل وجود داره كه من فقط به يكي از راه حلاش اشاره كردم .

پيروز باشيد و موفق

Amir_P30
24-01-2005, 17:20
نگار خانوم ممنون

لطف كرديد

فقط قبل از گذاشتن مقاله هاي جديد يه نگاه جامع به كل آموزش هاي توي انجمن كامپيوتر -- اينترنت -- سخت افزار و مقالات بكنيد تا آموزشتون تكراري نشه :wink:

نگار
25-01-2005, 06:09
آهان خيلي ممنون چشم حتما.... :oops: