PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وروسي كه فلاپي را چك ميكند

mahdi_a82
14-02-2006, 08:06
سلام دوستان
لصفاً يكي كمكم كنه، يكويروسي هست كه تقريباً هر 15 ثانيه فلاپي را چك مي كند با مكافي كه پيدا نكرد چه كار كنم

Cracki
16-02-2006, 22:51
مهدی جان شما سعی کنید که با آنتی تروجانهای قوی مثل Ewido Anti-Malware 3.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا TDS-3.2 Professional Full Version ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سیستم خودتون رو اسکن کنید. هر چند که بعید میدونم که این برنامه ها کارساز باشند چون شما ادعا کردید که ویروس است.

اما با توجه به این که این دوبرنامه نام برده دارای دیتابیس قویی برای شناسایی تروجانها و بعضی ویروسها میباشند من به شما
پیشنهاد میکنم که حداقل از یکی از آنها و یا هر دو استفاده کنید.

اگر با این دو نرم افزار نیز موفق به پیدا کردن نوع ویروس یا تروجان نشدید در آن صورت شما اول باید آنتی ویروس مک آفی را کلا
سیستمتون پاک کنید و این آنتی ویروس زیر را دانلود کنید و بعد از آپدیت چند کیلوبایتی سیستمتون رو توسطش اسکن کنید.

Kaspersky Anti-Virus 6.0.283

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یکی از دلایلی که در اول آنتی ویروس کسپرسکای رو به شما معرفی نکردم این بود که شما مجبور به پاک کردن آنتی ویروس مک
آفی نشوید اما اگر با دو آنتی تروجان بالا به جواب نرسیدید در آن صورت چاره ای جز امتحان کردن این آنتی ویروس و یا آنتی
ویروسهای دیگه ندارید.

نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که آنتی ویروس مک آفی بشدت با اکثر آنتی ویروسها مشکل داره و باعث هنگ
کردن شدید سیستم و گاه بالا نیامدن ویندوز میشوید . پس حتما دقت کنید که اول آنتی ویروس مک آفی را کلا پاک کنید و بعد از
پاک کردن نیز حتما رستارت کنید.

پس از رستارت کردن نیز فایلها و پوشه های اضافی که بعد از پاک کردن آنتی ویروس مک آفی در سیستمتون باقی میمونه رو
به صورت دستی دنبالشون بگردید و پاک کنید و بعدا اقدام به نصب آنتی ویروس دلخواه خود کنید.

موفق و پیروز باشید.

masoudm989
17-02-2006, 22:21
با سلام
دوست من مهدي خان
اگر اين مشكل شما مربوط به ويروس باشد و آن ويروس را توسط آنتي ويروس ديگري پيدا كردي
حتما آپلودش كن تا من هم با مكافي چك كنم
اولا ورژن آنتي ويروس شما چيست
دوما*********** اصلا بلدي مكافي را آپديت كني**********اگه از نسخه اينترپرايس استفاده نمي كني
سوما بعضي از اشكالات مي توانند از يك نرم افزار و يا حتي سخت افزار نشات بگيرنند
حتي من يادم هست در يك سيستم به علت خرابي پاور( بله پاور ) فلاپي ديسك تمام فلاپي ها را فرمت مي كرد
حتي ممكن است فلاپي كنترلر مادر بورد شما غزل خدا حافظي را خوانده باشد(در مادر بورد هاي قديمي به شكل يك قطعه مجزا مي باشد)
پس مهدي خان سعي كن همه شرايط را در نظر بگيري
ضمنا استاد كركي خودت واقفي مكافي را مي توان با
Dr Web
Nod32
AVG
BitDefender
Avira
با تنظيمات خاص نصب كرد

Cracki
18-02-2006, 01:28
مسعود جان هر آنتی ویروسی رو میشه با تنظیمات خاص خودش در کنار آنتی ویروسهای دیگه نصب کرد. اما نکته ای که یک کاربر مثل
من یا شما باید در نظر بگیره اینه که به هیچ عنوان در مرحله اول نباید به شخصی پیشنهاد نصب چندین آنتی ویروس رو با هم بدهیم.
بخصوص شخصی مثل مهدی جان که میگن سیستمشون ویروسی شده.

شما اول باید مشکل طرف رو حل بکنید نه اینکه سیستم طرف رو با نصب چندین آنتی ویروس در خطر نابودی قرار دهید. یک اشتباه
کوچک از طرف کاربران معمولی کافیه که سیستمشون بالا نیاد. از کجا معلوم که آن شخص از سیستمش فایل پشتیبان تهیه کرده
باشد؟ یا از کجا معلوم طرف میتونه از طریق Safe Mode وارد سیستمش بشه ؟ اصلا آیا بلده یا نه؟ اگر هم بلد باشه آیا میدونه در
کدام قسمت و به چه نحوی میتونه آنتی ویروسی رو که باعث بالا نیامدن سیستم میشه از کار بندازه؟ و ده ها سوال دیگه.

مسعود جان من هم میدونم که بعضی از آنتی ویروسها رو میشه به صورت غیر فعال نصب در کنار آنتی ویروس اصلی نصب کرد اما
هرگز حاضر نیستم به کسی که مطمئن نیستم چقدر از کارکرد آنتی ویروسها اطلاع داره پیشنهاد نصب چندین آنتی ویروس رو بدم.
اگر این طور بود خوب همون اول میگفتم مک آفی رو پاک نکنید و از این طریق عمل کنید.

اما اگر سیستم طرف به مشکلی برخورد کرد چه کسی جوابگو هست؟ ما باید خودمون رو مسئول بدونیم دوست عزیز.

موفق باشید.

masoudm989
18-02-2006, 02:25
استاد کرکی
به شخصه از تملق گویی متنفرم
ولی شما را به خاطر تبحر واقعی در موارد مورد بحث ونوشتن متن های آموزشی و سودمند و مهمتر از همه رعایت ادب در کلام می ستایم
1- منظورم من از شرکت در این بحث فقط این بود که اگر چنین ویروسی وجود دارد و در دیتابیس مکافی وجود ندارد آن را از طریق این دوست عزیزبدست آورده تا در اسرع وقت اقدام لازمه صورت گیرد
2- قصد نداشتم به این دوستمان توصیه استفاده از چندین آنتی ویروس را بدهم
چون هنوز به قولی از محضر بقیه دوستان فیض برده و شاگرد همه محسوب می شوم

تاکید اکید می کنم فقط تعجب کردم از وجود همچین ویروسی با عملکرد بالا (اگر مشکل ویروسی باشد) و عدم شناخت مکافی

vahid213
08-03-2006, 00:19
آپدیت آنتی ویروس kaspersky کجا ذخیره میشود

mehdi_vsgh
12-03-2006, 08:16
آپدیت آنتی ویروس kaspersky کجا ذخیره میشود

تو آدرس زير:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab

Dash Ashki
07-05-2006, 08:39
سلام
این مشکل چک کردن فلاپی رو سیستم منم دچارش شده
و هر از چندگاهی مثلا تو فواصل 1 دقیقه و بعضی مواقع نیم ساعت دچار میشه
در ضمن از مکافی استفاده میکنم.

alaodin1
15-06-2006, 20:53
من هم زماني كه از كاسپر استفاده ميكنم اين مشكل را دارم هر چند دقيقه يكبار فلاپي سرو صداش بلند ميشه