PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی لپتاپ

mechanic82
31-05-2009, 15:01
کسی نظری داره راجب اینکه لپتاپ بدون گارانتی بخرم
HP DV6-1125
با گارانتی حدود 320 1 و بدون اون 180 1
این لپتاپ خراب نمیشه اصولا تازش خرابم بشه گارانتیا نشون دادن موقع لازم کاری برات مجانی انجام نمیدن
دوستی داشتم CD تو درایو لپتاپش شیکسته بود گفته CD خراب بوده از گارانتی خارجه یا هنگام رایت ضربه خورده
ایا لپتاپ بدون گارانتی با این قیمت ارزش داره؟
تو این هفته یا با گارانتی یا بدون اون میخرم این لپتاپ
ممنون

H@mid-Vista
31-05-2009, 19:57
گارانتی یعنی اطمینان
خوب این اطمینان برای لوازم برقی خیلی مهمه
نوت بوك هم مستثنی نیست
اما گارانتی مهمه معتبر باشه نه هر ننه قمری بره گارانتی برای خودش بده

گارانتی حتما" مال یك شركت معروف باشه
مثل زیگورات انرتات سازگار و .....

گارانتی كیلویی فقط اتلاف پوله
توصیه می كنم با گارانتی بگیری:46:

scorpion818
31-05-2009, 20:22
دوستمون درست می گن. گارانتی باید معتبر باشه. شما هم اگه خواستی بگیری با گارانتی ایران HP یا امرتات بگیر.

Pami
31-05-2009, 22:27
کسی نظری داره راجب اینکه لپتاپ بدون گارانتی بخرم
HP DV6-1125
با گارانتی حدود 320 1 و بدون اون 180 1
این لپتاپ خراب نمیشه اصولا تازش خرابم بشه گارانتیا نشون دادن موقع لازم کاری برات مجانی انجام نمیدن
دوستی داشتم CD تو درایو لپتاپش شیکسته بود گفته CD خراب بوده از گارانتی خارجه یا هنگام رایت ضربه خورده
ایا لپتاپ بدون گارانتی با این قیمت ارزش داره؟
تو این هفته یا با گارانتی یا بدون اون میخرم این لپتاپ
ممنون

عزيز من ميخواي برات جوري خرابش كنم كه متخصص شركت گارانتي كننده 3 هفته سرش گرم بشه ؟؟!!!!
كي گفته خراب نميشه ؟؟‌مگه مريخي ها ساختن كه خراب نشه ؟!
در مورد اون CD صد در صد حق با شركت هست و مسئوليتي بابت CD هاي خراب نداره و بايد حواس كاربر جمع باشه كه از وسائل سالم استفاده كنه و اون نهايتا ميتونه داخل درايو رو براتون تميز كنه ( رايگان )
بارها گفتم لپ تاپ زير 700 هزار تومن رو اگه برند معتبر و مطمئن مثل دل و سوني و HP هست گارانتي نميخواد و بين 700-1 ميليون گارانتي شركتي/واسطه اي كفايت ميكنه و براي بالاي 1 ميليون سعي كنيد با گارانتي معتبر تهيه كنيد تا حداقل دستتون جايي بند باشه ، اگه احيانا چيپست گرافيكي ( مثال ) دچار مشكل بشه كسي نميتونه تعمير كنه حداقل تو ايران و بايد تعويض بشه و اگه گارانتي معتبر نداشته باشيد كسي تعهدي به تامين قطعه براتون نداره و بايد دنبالش مدتي بدويد !!!

با گارانتي بخريد ، از من نصيحت !

mshiraz.2009
01-06-2009, 07:35
ببين اتفاق يه بار ميفته.

پس چرا پيشگيري نكنيم.

شايد لپ تاپ در آينده با مشكل مواجه شد. چرا از الان مشكل آينده رو دو برابر كنيم.

minanami
01-06-2009, 07:37
با سلام.

من الان 9 ماهه يه لپ تاپ سوني گرفتم بدون گارانتي خوب كار كرده و مشكلي نداشته. اما هميشه از اينكه اتفاقي براش بيفته مي ترسم

mechanic82
01-06-2009, 14:37
از همه دوستان ممنون با گارانتی ایران اچپی میخرم

Nakh0d4
02-06-2009, 02:14
با سلام.

من الان 9 ماهه يه لپ تاپ سوني گرفتم بدون گارانتي خوب كار كرده و مشكلي نداشته. اما هميشه از اينكه اتفاقي براش بيفته مي ترسم

منم تاييد مي كنم مخصوصا اگه دفع اولت باشه كه :41: ميخواي لپ تاپ بگيري

Pami
04-06-2009, 00:07
مخصوصا افرادی که برند های تازه وارد و کم فروش میخرن حتما باید با گارانتی بگیرن چون مثل مدلهای پرفروش دل و اچ پی نیست که قطعات همه جا گیر بیاد و وای به روزی که گیر نیاد و اونقته که باید به تعمیرکار ها مفت بفروشید تا اوراق کنن !!!