PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HP 1600 پرينت نمي گيره!

samaram
31-05-2009, 10:28
سلام. من يه پرينتر رنگي ليزري HP 1600 رو تازه راه اندازي كردم. تست پيج رو درست و سريع پرينت گرفت. دكمه هاي منوي روي دستگاه رو هم دستكاري كردم و يه صفحه از مشخصات پرينتر رو هم پرينت گرفت. اما وقتي از داخل ويندوز فايلي رو پرينت مي گيرم ، مدت ها تو صف مي مونه و آخر سر هم بدون اينكه خطايي بده از صف حذف ميشه و پرينت نمي گيره! بارها نصب مجددش رو هم انجام دادم. مشكل چيه؟

parsa205
31-05-2009, 12:42
تو کامپیوترت برنامه Word to PDF نصب کردی؟

samaram
01-06-2009, 12:05
تو کامپیوترت برنامه Word to PDF نصب کردی؟
نه. نصب نكردم. يه مشكل جديد ديگه پيدا كردم!! يه پرينتر 2015 هم رو سيستمم نصبه. وقتي باهاش از يه فايل ورد چند صفحه اي پرينت مي گيرم يه عالمه بين سطرها فاصله مي ندازه!!

parsa205
01-06-2009, 20:34
نه. نصب نكردم. يه مشكل جديد ديگه پيدا كردم!! يه پرينتر 2015 هم رو سيستمم نصبه. وقتي باهاش از يه فايل ورد چند صفحه اي پرينت مي گيرم يه عالمه بين سطرها فاصله مي ندازه!!
دوست عزیز کل درایور های پرینتر موجود در کامپیوترت رو پاکن بعدش CD درایور پرینترت رو داخل CD Rom بذار بعدش بذار کامپیوتر پرینترت رو شناسایی کنه...(جستجوی اتوماتیک)

samaram
02-06-2009, 12:48
دوست عزیز کل درایور های پرینتر موجود در کامپیوترت رو پاکن بعدش CD درایور پرینترت رو داخل CD Rom بذار بعدش بذار کامپیوتر پرینترت رو شناسایی کنه...(جستجوی اتوماتیک)

اين كار رو هم كردم. اما بازم جواب نداد.

samaram
08-06-2009, 09:21
بالاخره خودم فهميدم مشكل مال كجا بود. برا شما هم مي گم تا اگه مورد مشابهي داشتيد حل شه.
مساله اينجا بود كه موقع نصب درايور ، پرينتر با كابل usb به سيستم وصل بوده!! من بدون اتصال پرينتر سي دي نصب رو داخل دستگاه گذاشتم و شروع به نصب كرد. وقتي خودش پيغام داد كابلو وصل كردم . اينجوري بود كه درست شد!