PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتور rd در دو شکل؟

sinasignal
31-05-2009, 00:43
امروز یه پژو آردی مدل 81 رو نیگا که میکردم دیدم موتورش دقیقا همون موتور پیکان خدا بیامورز بود!!
در حالی که موتور مدل های 83 به بعد فرق میکنن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا سوالم اینه که این تغییر باعث راندمان بهتر شده؟( اگه اینطور باشه یعنی آردی 81 نسبت به 83 ها ضعیف ترن؟)

بعدش اون آر-دی کولر نداشت در حالی که مدل های دیگه 81 (و یا حتی پایین تر رو دیدم که کولر داشتن و بعضی ها هم نداشتن) قضیه چیه؟ آپشنال بوده؟

.

D r i v e r
31-05-2009, 01:54
امروز یه پژو آردی مدل 81 رو نیگا که میکردم دیدم موتورش دقیقا همون موتور پیکان خدا بیامورز بود!!
در حالی که موتور مدل های 83 به بعد شکلشون فرق میکنه(حداقل سرسیلندر و ورودی هواشون فرق دارن)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا سوالم اینه که این تغییر باعث راندمان بهتر شده؟( اگه اینطور باشه یعنی آردی 81 نسبت به 83 ها ضعیف ترن؟)

بعدش اون آر-دی کولر نداشت در حالی که مدل های دیگه 81 (و یا حتی پایین تر رو دیدم که کولر داشتن و بعضی ها هم نداشتن) قضیه چیه؟ آپشنال بوده؟

سلام دوست عزیز
عکس اولی کاربراتوری هست و اساسا باید شبیه پیکان باشه (البته کاربراتوری) :31:
این یکی زیاد معلوم نیست ولی به نظرم انژکتور میاد و خوب از مدل های انژکتوری پیکان استفاده شده
در مورد کولر هم دقیق قضیش رو نمیدونم ولی بعضی از پی کی های قدیمی هم کولر دارن بعضی ها هم ندارن

sinasignal
31-05-2009, 02:22
سلام دوست عزیز
عکس اولی کاربراتوری هست و اساسا باید شبیه پیکان باشه (البته کاربراتوری) :31:
این یکی زیاد معلوم نیست ولی به نظرم انژکتور میاد و خوب از مدل های انژکتوری پیکان استفاده شده
در مورد کولر هم دقیق قضیش رو نمیدونم ولی بعضی از پی کی های قدیمی هم کولر دارن بعضی ها هم ندارن

ممنون ...:11:
درسته مدل 81 کاربراتوری هستش و مدل 83 انژکتوری
ولی در مورد قدرتشون نگفتی، قدرتشون فرقی کرده؟ (تا اونجا که بدونم مصرفشون که بهتر شده) تو مدل های انژکتوری حجم موتور بنظر بیشتر شده:13:

آخه یه بنده خدایی می خواست یه rd مدل 81 بگیره از من که قبلا یه مدل 83 داشتم سوال میکرد منم راهنماییش کردم . حالا گفتم نکنه که فرق داشته باشن :31: (بیشتر در مورد قدرت و سرعت سوال میکرد)

D r i v e r
31-05-2009, 16:10
ممنون ...:11:
درسته مدل 81 کاربراتوری هستش و مدل 83 انژکتوری
ولی در مورد قدرتشون نگفتی، قدرتشون فرقی کرده؟ (تا اونجا که بدونم مصرفشون که بهتر شده) تو مدل های انژکتوری حجم موتور بنظر بیشتر شده:13:

آخه یه بنده خدایی می خواست یه rd مدل 81 بگیره از من که قبلا یه مدل 83 داشتم سوال میکرد منم راهنماییش کردم . حالا گفتم نکنه که فرق داشته باشن :31: (بیشتر در مورد قدرت و سرعت سوال میکرد)

انژکتور ها به نظرم بهتر گاز میخورن (البته بستگی زیادی به رفتار آدم با ماشین هم داره)
مصرف سوخت هم که خودت گفتی در مدل انژکتوری کمتر هست
ولی کلا من خیلی آردی دیدم بعضی هاشون خوب گاز میخورن و بعضی ها اصلا راه نمیرن
از نظر حجم موتور هم تفاوتی بینشون نیست
قدرتشون نه! فرقی نمیکنه
ولی روآ ها مثل اینکه یه چند اسبی بهشون اضافه شده

farzan.B
31-05-2009, 16:40
جون به جونش کنن همون پیکانه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8211534635
01-06-2009, 09:12
سلام
سعی کن روآ بگیری
خیلی با پیکان و پراید فرق دارد
سرعت و قدرت آن هم بیشتر است در کل شبیه پژو شده است