PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی وضعیت بازی های N-Gage II در گوشی های سیمبین 9.3 ا FP2 ا

Legend
30-05-2009, 20:42
رزرو شد.....

SADEGH 7
30-05-2009, 20:42
سلام
من قصدم از ایجاد این تاپیک این هست که بازی هایی که در گوشی های سیمبین 9.3 به صورت فول اجرا می شن یا نمی شن رو به دوستان معرفی کنم.البته یونس جان قبلا زحمتش رو کشیدن و 13 تا بازی رو معرفی کردن.ولی چون چند وقت یه بار یه بازی جدید میاد، من این تاپیک رو ایجاد کردم تا به کمک همدیگه بتونیم هر بازی رو تست کنیم و نتیجه رو اعلام کنیم.البته بازی هایی که به صورت فول اجرا نمی شن هم تو این تاپیک معرفی می شن تا دوستان دیگه نیازی به نصب (برای اطمینان از فول اجرا نشدن بازی) نداشته باشن.

قوانینی که برای حفظ نظم تاپیک به نظرم اومد رو می نویسم(در صورت لزوم، قوانین جدید نیز به همین پست اضافه می شن):
1-مشکلات نصب و اجرا نشدن بازی رو تو تاپیک مخصوص خودش مطرح کنید.
2-در مورد اجرا شدن یا نشدن بازی تو این تاپیک سوال نپرسید.(چون در صورتی که کسی از اجرا شدن یا نشدن بازی اطلاعی داشته باشه، مطمئنا به دوستان اطلاع می ده.)
3-برای دانلود بازی هم می تونید به تاپیک های دیگه مراجعه کنید.(خواهشا پستی برای درخواست لینک دانلود داده نشه، چون لینک دانلود بازی ها تو تاپیک های مختلف هست و قرار دادن لینک دانلود فقط باعث شلوغی تاپیک می شه.)

لیست بازی هایی که به صورت فول اجرا می شن:

Aspalt 3

Block Breaker Deluxe

Fifa 08

Midnight Pool
.
Mile High Pinball

Pro Series Golf

Sims 2 Pets

Snakes

Space Impact

System Rush Evolution

Tetris

World Series of Poker

Brain Challenge

Resident Evil
برای اجرای این بازی به صورت فول به این 2 پست مراجعه کنید:
1-

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن روش اول از پست اول رو امتحان کردم که بدون هیچ مشکلی به صورت فول اجرا شد.

Age Of Empires 3
برای اجرای این بازی به صورت فول به پست زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بازی هایی که تست شده و به صورت فول اجرا نشدن:

One

Solitaire

Boom Blox

Fifa 09

Dogz

Brothers In Arms

Dirk Dagger

Metal Gear Solid

Reset Generation

Bounce Boing Voyage

Crash Nitro Kart

Star Wars The Force

Worms World Party

بازی هایی که در گوشی های مختلف نتایج مختلف دارند:

Creatures of The Deep
این بازی تو گوشی 5320 بدون هیچ مشکلی اجرا می شه ولی باتوجه به پست های 24-25-27 تو گوشی های 6220-N78-N85 با مشکلات خاصی مواجه می شه.
راه حل اجرای این بازی بر روی گوشی های 6220 و N85 در پست29:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این پست 29 بازی بررسی شد که نتایج رو در بالا می بینید. سعی می کنم به محض اینکه بازی جدیدی کرک شد(یا مثل بازی Age Of EMmpires3 با ترفندی محدودیت هاش برداشته شد)، بعد از بررسی اسمش رو تو این پست قرار بدم.
استفاده از این مطلب با ذکر نام صادق و P30World مانعی ندارد.

starn
31-05-2009, 09:05
یک سوال برام پیش اومد الان این بازی های که اینجا نوشتی همه روی FP2 به صورت فول اجرا می شن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من زمانی که ان 78 داشتم هر بازی می ریختم تریل بود و مهم تر از این برای بازی One هر کاری کردم که فول اجرا بشه ولی نشد حالا شما چطور می گی فول اجرا می شه

SADEGH 7
31-05-2009, 09:28
یک سوال برام پیش اومد الان این بازی های که اینجا نوشتی همه روی FP2 به صورت فول اجرا می شن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من زمانی که ان 78 داشتم هر بازی می ریختم تریل بود و مهم تر از این برای بازی One هر کاری کردم که فول اجرا بشه ولی نشد حالا شما چطور می گی فول اجرا می شه
دوست عزیز ای کاش پست اول رو به صورت دقیق می خوندی.
من گفتم بازی هایی که به صورت فول اجرا نمی شن رو هم نوشتم.تا اگه کسی برای اطمینان از فول نبودنشون، نیازی به نصب دوباره ی بازی ها نداشته باشه.
این هم اون قسمت از پست اول که شما نخوندیش:

بازی هایی که تست شده به صورت فول اجرا نشدن:
Resident Evil
شما در شهری پر از زامبی به انجام ماموریت می پردازید.
One
یه بازی مسابقات دونفره شبیه به تیکن.

MRTZ HSV
31-05-2009, 11:36
رزیدنت رو اویل با یه ترفند میشه فول کرد...

SADEGH 7
31-05-2009, 12:47
رزیدنت رو اویل با یه ترفند میشه فول کرد...
دوست عزیز اگه راجع به موضوعی اطلاعاتی دارید لطف کنید کامل توضیح بدید تا بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن.
برای راحتی دوستان مطالب مفید رو به پست اول انتقال می دم.
موفق باشی

pouyacapitan
31-05-2009, 16:40
رزیدنت اویل فول اجرا می شه!!!
تاپیک هم برا مبتدیا خیلی خوبه!!

SADEGH 7
31-05-2009, 16:55
نیاز به تایپیک زدن نبود ... در قسمت اموزش نصب ذکر شده بود.
دوست عزیز من هم تو پست اولم گفتم که یونس جان قبلا یه سری بازی رو معرفی کردن.ولی من تو این پست ازشون سوال کردم که اون بازی های آپدیت هم می شن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو ایشون هم تو این پست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفتن:

بعله...البته شاید همین الانم باشه...ولی اگه باشه تست کنه وبه من اطلاع بده...ویرایشش میکنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینایی که الان هست رو مطمئنم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاد باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن بعضی بازی های trial هم تا یه حدی می شه بازی کرد. و من تو پستم می گم هر بازی رو تا چه حدی می شه بازی کرد تا اگه کسی خواست بتونه بازی کنه. برای مثال من بازی one رو چندین بار بازی کردم.
همچنین بازی هایی که جدید میان هم تست می کنم نتیجه رو اینجا می ذارم.در کل به نظرم این تاپیک می تونه مفید باشه.
در آخر هم باید بگم قبل از زدن این تاپیک می خواستم با یونس جان صحبت کنم که متاسفانه چون هم پروفایلشون رو بستن و هم پ.خ رو، من نتونستم بهشون اطلاع بدم.
موفق باشی

H A M E D
01-06-2009, 03:53
من Resident Evil رو کامل اجرا میکنم
در ضمن بازیWorms World Party رو هم اضافه کنید(اجرا شده ها) بنده چندین بار باهاش بازی کردم و مشکلی نبود.
ضمنا پیشنهاد میکنم اگر پچ یا برنامه خاصی برای افزایش سازگاری بازی ها با این سیستم عامل دارید همینجا مطرح کنید.

SADEGH 7
02-06-2009, 11:08
در ضمن بازیWorms World Party رو هم اضافه کنید(اجرا شده ها) بنده چندین بار باهاش بازی کردم و مشکلی نبود.
ضمنا پیشنهاد میکنم اگر پچ یا برنامه خاصی برای افزایش سازگاری بازی ها با این سیستم عامل دارید همینجا مطرح کنید.
دوست عزیز من بازی Worms World Party رو از این تاپیک دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه پوشه حاوی 3 فایل به نام های:
Worms.v1.00-BiNPDA
Patch
SecMan.v1.1
بود.اولی که خود بازیه که نصب شد و بعد هم اون دوتا فایل رو نصب کردم (همه رو روی memory card نصب کردم.)
وقتی بازی رو اجرا می کنم صدا نداره.(البته از منوی Options صدا رو فعال کردم.) بعد از انتخاب Quick Game هم با این ارور از بازی خارج می شه: Worms World Party exited with an error. شما پچ یا برنامه ی خاصی رو استفاده کردی؟ اگه مثل Evil باید ترفند خاصی رو به کار برد لطفا راهنمایی کنید.
البته قصدم از این سوال، رفع مشکل خودم نیست. می خوام مطمئن شم که روی همه ی گوشی های FP2 کار میکنه.
ممنون.

Legend
02-06-2009, 12:38
شما گوشیت چیه دوست عزیز؟ WWP رو FP2 اجرا نمیشه...یعنی من ندیدم..!

=========

با تشکر از ایجاد کننده تاپیک.. فقط لطف پست اول رو یکم سر و سامون بده...منظورم اینه که قسمت ها رو جدا کن و اندازه ها رو ...پر رنگ کردن..استفاده از رنگ های مختلف برای قسمت های مهم و ... خلاصه واسه خوندنش آدم خسته نشه...اینجوری خیلی یه نواخته...:10:

=========

تاپیک پاکسازی شد.

شاد باشید:40:

SADEGH 7
02-06-2009, 13:52
با تشکر از ایجاد کننده تاپیک.. فقط لطف پست اول رو یکم سر و سامون بده...منظورم اینه که قسمت ها رو جدا کن و اندازه ها رو ...پر رنگ کردن..استفاده از رنگ های مختلف برای قسمت های مهم و ... خلاصه واسه خوندنش آدم خسته نشه...اینجوری خیلی یه نواخته...:10:

=========

تاپیک پاکسازی شد.

ممنون به خاطر پاکسازی و راهنمایی در مورد پست اول(اصلا حواسم به یه نواخت بودنش نبود.ولی الآن به نظر خودم هم بهتر و مرتب تر شد.)

سلام به همه دوستان انگیج باز خودم ..
راستش من چند روز پیش به اصرار بچه ها asphat3 رو با کلی مکافات دانلود کردم ..
بازی که نصب میشه وقتی میخوام اجراش کنم یه همچین اروری میده ...
KERN-EXEC3
بهد که یک بار دیگه بازش میکنم میگه:
(ERROR -6)
دوستان من تو انگیج زیاد وارد نیستم اگه میشه راهنماییم کنید ....
دوست عزیز لطفا قبل از ارسال پست، قوانین رو مطالعه کنید:

قوانینی که برای حفظ نظم تاپیک به نظرم اومد رو می نویسم(در صورت لزوم، قوانین جدید نیز به همین پست اضافه می شن):
1-مشکلات نصب نشدن بازی رو تو تاپیک مخصوص خودش مطرح کنید.
2-در مورد اجرا شدن یا نشدن بازی تو این تاپیک سوال نپرسید.(چون در صورتی که کسی از اجرا شدن یا نشدن بازی اطلاعی داشته باشه، مطمئنا به دوستان اطلاع می ده.)
3-برای دانلود بازی هم می تونید به تاپیک های دیگه مراجعه کنید.(خواهشا پستی برای درخواست لینک دانلود داده نشه، چون لینک دانلود بازی ها تو تاپیک های مختلف هست و قرار دادن لینک دانلود فقط باعث شلوغی تاپیک می شه.)برای حل مشکلتون فقط یه پست کافیه. شما هم اینجا پست دادین هم تو این تاپیک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان لطف کنید در مورد مشکلات نصب و اجرای بازی ها تو این تاپیک پست ندید.این تاپیک فقط و فقط برای بررسی فول اجرا شدن یا نشدن بازی ها در گوشی های سیمبین 9.3 (FP2) ایجاد شده.

H A M E D
02-06-2009, 14:54
شما گوشیت چیه دوست عزیز؟ WWP رو FP2 اجرا نمیشه...یعنی من ندیدم..!

=========

=========

تاپیک پاکسازی شد.

گوشی من n78 اتفاقا کلی هم بازی کردم
اما هیچ مشکلی نداره حتی در حالت افقی هم بازی میکنم با این برنامه از همون تاپیک خودش هم دانلود کردم و البته اولش هم انتظار نداشتم اجرا بشه که شد.
یادمه یه جایی فرمودین که بازی های کرک شده روش نصب نمیشن منظورتون اینه که باید حتما تریال رو از خود n-gage کام دانلود کنیم؟! خیلی از بازیها هستن که اجرا نمیشه
من این بازی رو بدون هیچ ترفند و پچ یا برنامه اضافه نصب کردم.

mf.designing
02-06-2009, 14:58
دوستان روش نصب بازی هایی که فول اجرا میشن چطوریه ؟

Legend
02-06-2009, 15:05
دوستان روش نصب بازی هایی که فول اجرا میشن چطوریه ؟
مثه بقیه....فرقی نداره...فقط بازی اویل هست که روش متفاوتی داره... و با نصب Office فول میشه..

شاد باشی:40:

*M!L4D*
03-06-2009, 13:08
مثه بقیه....فرقی نداره...فقط بازی اویل هست که روش متفاوتی داره... و با نصب Office فول میشه..

حق با یونس جان هستش ...:31:
من بازی evil رو فول اجرا کردم ... البته قبل از نصب بازی افیس 6.187 رو داشتم ... نمی دونم اینا چه ربطی به هم دارند ؟

H A M E D
03-06-2009, 13:38
ورژن جدید N-Gage آیا سازگاری این گوشی ها رو با بازی ها بهتر کرده یا نه؟
من خواستم امتحان کنم فکر کردم نکنه همین بازی هایی رو هم که اجرا میکنم از دست بره با نصب ورژن جدید
اگر کسی اطلاعاتی داره بگه

Legend
03-06-2009, 13:41
ورژن جدید N-Gage آیا سازگاری این گوشی ها رو با بازی ها بهتر کرده یا نه؟
من خواستم امتحان کنم فکر کردم نکنه همین بازی هایی رو هم که اجرا میکنم از دست بره با نصب ورژن جدید
اگر کسی اطلاعاتی داره بگه
خیر...فرقی نداره...حداقل من ندیدم تقاوتی کنه...!

teza
03-06-2009, 16:53
دوست من magas-vizz خیلی متشکرم از این راهنمایی مخرب شما انگار خودت بازیها رو تست نکردی من الان دارم از عصبانیت منفجر میشم
عزیز من بازی ماهیگیری بعد از یک ساعت بازی کردن دیگه نمیتونی ماهی بگیری و من بدبخت با اینترنت ذغالی سه ساعت طول کشید تا 26 مگابایت را دانلود کردم و کلی پول تلفنم شد اونم به خاطر یه راهنمایی اشتباه دوستان من برای صدمین بار تو این سایت خواهش میکنم لطفا التماسا وقتی میخواهید راهنمایی کنید اول از حرفی که میزنید اطمینان داشته باشید تا یه بدبختی مثل من چهار ساعت وقت و هزینه پای اشتباه شما ندهد

*M!L4D*
03-06-2009, 17:23
سلام به همگی ...
من از همه شنیدم بازیه ONE رو FP2 فول اجرا نمیشه ... اما من الان حدود 3.4 ساعت دارم بازی می کنم ... هیچ مشکلیم نیست ... واقعا بازیه ی توپی هست ... بهترین بازیه ی N-Gage II
در ضمن الان چند روزه این تاپیک ایجاد شده ... یکی نیست بگه چه می دونم فلان بازی رو تست کرده یا نه ؟...

SADEGH 7
03-06-2009, 18:57
دوست من magas-vizz خیلی متشکرم از این راهنمایی مخرب شما انگار خودت بازیها رو تست نکردی من الان دارم از عصبانیت منفجر میشم
عزیز من بازی ماهیگیری بعد از یک ساعت بازی کردن دیگه نمیتونی ماهی بگیری و من بدبخت با اینترنت ذغالی سه ساعت طول کشید تا 26 مگابایت را دانلود کردم و کلی پول تلفنم شد اونم به خاطر یه راهنمایی اشتباه دوستان من برای صدمین بار تو این سایت خواهش میکنم لطفا التماسا وقتی میخواهید راهنمایی کنید اول از حرفی که میزنید اطمینان داشته باشید تا یه بدبختی مثل من چهار ساعت وقت و هزینه پای اشتباه شما ندهد

دوست عزیز من تمام این 28 بازی رو روی گوشیم (5320) تست کردم (که البته 13 تاش دوباره کاری بود چون همونطور که تو پست اول گفتم یونس جان 13 تا بازی اول رو معرفی کردن.) واسه همین کامل شدن پست یک حدود 2-3 روز طول کشید.چون بازی های زیاد بود و هی بازی نصب می کردم و پاک می کردم 2 بار هم مجبور شدم گوشیم رو فرمت چهار دکمه کنم که تمام پوینت ها و برنامه های رو گوشیم پرید.البته هیچ منتی نیست. ولی خواهشا طوری صحبت کنید که خستگیش واسه آدم نمونه.شما اگه پست های تو این تاپیک رو هم بخونی متوجه می شی که من تا مطمئن نشدم یه بازی فول اجرا می شه یا نه، بازی رو به پست اول اضافه نکردم.ازجمله Evil و Worms. که برای اینکه بدونم چجوری می شه اویل رو اجرا کرد کل تاپیکش رو خوندم. البته این ها رو گفتم که اگه دوست دیگه ای تو این تاپیک اومد، بدونه پست اول، یه پست بی محتوا نیست.
این مشکل شما هم ممکنه به خاطر کلاینت یا هر چیز دیگه ای باشه.
موفق باشی :11:

*M!L4D*
03-06-2009, 19:11
megas-vizz
واقعا ممنون ... این چند روز حسابی زحمت کشیدی ... منم اگه بازی رو تست کردم جواب داد دریغ نمیکنم ...

teza
04-06-2009, 14:07
دوست عزیز من تمام این 28 بازی رو روی گوشیم (5320) تست کردم (که البته 13 تاش دوباره کاری بود چون همونطور که تو پست اول گفتم یونس جان 13 تا بازی اول رو معرفی کردن.) واسه همین کامل شدن پست یک حدود 2-3 روز طول کشید.چون بازی های زیاد بود و هی بازی نصب می کردم و پاک می کردم 2 بار هم مجبور شدم گوشیم رو فرمت چهار دکمه کنم که تمام پوینت ها و برنامه های رو گوشیم پرید.البته هیچ منتی نیست. ولی خواهشا طوری صحبت کنید که خستگیش واسه آدم نمونه.شما اگه پست های تو این تاپیک رو هم بخونی متوجه می شی که من تا مطمئن نشدم یه بازی فول اجرا می شه یا نه، بازی رو به پست اول اضافه نکردم.ازجمله Evil و Worms. که برای اینکه بدونم چجوری می شه اویل رو اجرا کرد کل تاپیکش رو خوندم. البته این ها رو گفتم که اگه دوست دیگه ای تو این تاپیک اومد، بدونه پست اول، یه پست بی محتوا نیست.
این مشکل شما هم ممکنه به خاطر کلاینت یا هر چیز دیگه ای باشه.
موفق باشی :11:

نه عزیزم من قصد توهین نداشتم ولی من این بازی را رو 2 تا گوشی با دو تا کلاینت 1.10 و 1.20 تست کردم بعد از یک ساعت بازی دیگه نمیتونی ماهی بگیری یعنی وقتی دکمه 5 رو میزنی قلاب بندازی ارور میده از بازی خارج میشه من مطمئنم بازی با fp2 مورد داره

SADEGH 7
04-06-2009, 18:01
نه عزیزم من قصد توهین نداشتم ولی من این بازی را رو 2 تا گوشی با دو تا کلاینت 1.10 و 1.20 تست کردم بعد از یک ساعت بازی دیگه نمیتونی ماهی بگیری یعنی وقتی دکمه 5 رو میزنی قلاب بندازی ارور میده از بازی خارج میشه من مطمئنم بازی با fp2 مورد داره
شاید مشکل هرچیزی باشه ولی مشکل با هرچیزی هست، با FP2 نیست.چون من خودم حدود 3-4 ساعت بازی کردم که البته تو منوی Option و تو قسمت POCKET تو گزینه ی Statics. نوشته TOTAL PLAY TIME :01:08:43 (فکر کنم مواقعی که در حال ماهیگیری نبودم یا چیزی صید نکردم رو حساب نکرده.)وبدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم.الآن هم مرحله 3 هستم. حالا که شما هم با این سرعت پایین این بازی رو دانلود کردی تو تاپیک مشکلات ببین مشکل از کجاست که بازی اجرا نمی شه. ولی من بهت اطمینان می دم که مشکل از FP2 نیست(البته چون من غیر از گوشی خودم گوشی FP2 دیگه ای ندارم نمی تونم رو چند تا گوشی امتحان کنم.نمی دونم ممکنه بازی رو یه گوشی FP2 فول اجرا بشه و روی یه گوشی دیگه trial یا نه.) کلاینت من ورژن 1.10(1345) که از این تاپیک دانلود کردم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

teza
05-06-2009, 10:29
شاید مشکل هرچیزی باشه ولی مشکل با هرچیزی هست، با FP2 نیست.چون من خودم حدود 3-4 ساعت بازی کردم که البته تو منوی Option و تو قسمت POCKET تو گزینه ی Statics. نوشته TOTAL PLAY TIME :01:08:43 (فکر کنم مواقعی که در حال ماهیگیری نبودم یا چیزی صید نکردم رو حساب نکرده.)وبدون هیچ مشکلی دارم بازی می کنم.الآن هم مرحله 3 هستم. حالا که شما هم با این سرعت پایین این بازی رو دانلود کردی تو تاپیک مشکلات ببین مشکل از کجاست که بازی اجرا نمی شه. ولی من بهت اطمینان می دم که مشکل از FP2 نیست(البته چون من غیر از گوشی خودم گوشی FP2 دیگه ای ندارم نمی تونم رو چند تا گوشی امتحان کنم.نمی دونم ممکنه بازی رو یه گوشی FP2 فول اجرا بشه و روی یه گوشی دیگه trial یا نه.) کلاینت من ورژن 1.10(1345) که از این تاپیک دانلود کردم:

موفق باشی

دوست عزیز من پس چیز زیادی نمونده که از بازی بپری بیرون منم مرحله 3 هستم 1630 XP دارم و زمان ماهیگیری من هم 1ساعت و 3دقیقه هست والان راحت میتونم تو بازی بچرخم بگردم ولی وقتی میخوای ماهی بگیری و دکمه 5 رو میزنی ارور میده و از بازی میاد بیرون گوشی هایی هم که من روش تست کردم 6220 و N78 هست

H A M E D
05-06-2009, 14:51
متاسفانه من هم با ماهیگیری همین مشکل رو دارم
سر گرفتن ماهی یدفه ارور میده و میپره بیرون گوشیم n78
فکر میکنم با پوینت دادن مشکل داره وقتی چیزای الکی میگیرم اتفاقی نمیفته

SADEGH 7
05-06-2009, 17:47
دوست عزیز من پس چیز زیادی نمونده که از بازی بپری بیرون منم مرحله 3 هستم 1630 XP دارم و زمان ماهیگیری من هم 1ساعت و 3دقیقه هست والان راحت میتونم تو بازی بچرخم بگردم ولی وقتی میخوای ماهی بگیری و دکمه 5 رو میزنی ارور میده و از بازی میاد بیرون گوشی هایی هم که من روش تست کردم 6220 و N78 هست
پس احتمالا با بعضی گوشی ها مشکل داره.من مرحله 4 هستم و 2023 XP دارم و مشکلی پیش نیومده. تایم بازی هم 02 : 37 : 1 هستش.الآن هم آلارم کلاک رو برای یکی بردم و یکی دیگه ازم Coral می خواد.تو کدوم Quest این مشکل برای شما پیش میاد؟

*M!L4D*
10-06-2009, 18:23
این بازی ماهیگیری دیگه خیلی پیچیده شده ...
من با xp 1350 وقتی ماهی رو میگیرم امتیاز رو ثبت میکنه ... ولی وقتی میخوام برم رو نقشه از بازی میپره بیرون ...
اگه exit کنم هم پوینت ذخیره میشه ... هم مشکلی پی نمیاد ... ولی خوب نمیشه هر دفعه exit کنم دوباره اجرا کنم ...
من رو 6220 و N85 تست کردم ...

SADEGH 7
10-06-2009, 18:39
با توجه به مشکلات بازی ماهیگیری این بخش هم به پست اول اضافه شد:
بازی هایی که در گوشی های مختلف نتایج مختلف دارند
از دوستانی که مدل گوشی رو به همراه نتیجه اجرا شدن/نشدن بازی اعلام می کنن هم تشکر می کنم.

*M!L4D*
10-06-2009, 22:12
من به نتیجه رسیددددممممم
من بعد از اینکه 2000xp رو رد کردم دیگه این مشکل برام پیش نیومد ( البته رو 6220) ... جالبه الان به 4000 xp رسیدم ...
الانم دارم رو N85 تست می کنم ... چند دقیقه دیگه نتیجشو می زارم ...
ویرایش :
رو N85 هم جواب داد ... فقط دوستان یادتونباشه 2000xpرو رد کنید ... اگه میخواین محیط رو عوض کنید یا به نقشه برید از بازی خارج شید و دوباره اونرو اجرا کنید.... میدونم خسته کنندست ... ولی یکم طول میکشه ... من یه whiteTip Shark گرفتم 185 کیلو ...همین الان

mf.designing
11-06-2009, 12:13
دوستان لینک های دانلودشون (مخصوص FP2 که فول اجرا میشن) تو کدوم تاپیک هستش ؟

Legend
11-06-2009, 12:26
دوستان لینک های دانلودشون (مخصوص FP2 که فول اجرا میشن) تو کدوم تاپیک هستش ؟
لینک جدا نداره...! هموناس...

mahdiar
12-06-2009, 15:48
سلام
من اول کلاینت خود سایت ان گیج رو دانلود و نصب کردم . یه سری از بازی های کرک شده رو کامل اجرا می کرد بعد کلاینت مخصوص گوشیم یعنی 5320 رو دانلود کردم که BiNPDA خودش repack کرده بود . اما تنها فرقی که کرد این بود که دیگه کنار عکس بازی ها trial نمی نوشت . خود BiNPDA گفته بود اگه این نسخه رو دانلود کنید همه بازی های کرک شدش اجرا میشن . ممنون میشم اگه یه کی توضیح بده !:11:

mf.designing
12-06-2009, 17:15
لینک جدا نداره...! هموناس...

LEGEND جان هموناست ! همونا قبلا که اجرا نمیشد ، حالا چه طوری اجرا میشه ؟

SADEGH 7
12-06-2009, 17:48
LEGEND جان هموناست ! همونا قبلا که اجرا نمیشد ، حالا چه طوری اجرا میشه ؟
شما منظورتون کدوم بازی هاست؟ اگه لینک دانلود اون 15 بازی تست شده رو می خواین می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:

سلام
من اول کلاینت خود سایت ان گیج رو دانلود و نصب کردم . یه سری از بازی های کرک شده رو کامل اجرا می کرد بعد کلاینت مخصوص گوشیم یعنی 5320 رو دانلود کردم که BiNPDA خودش repack کرده بود . اما تنها فرقی که کرد این بود که دیگه کنار عکس بازی ها trial نمی نوشت . خود BiNPDA گفته بود اگه این نسخه رو دانلود کنید همه بازی های کرک شدش اجرا میشن . ممنون میشم اگه یه کی توضیح بده !:11:
دوست عزیز تو گوشی شما فقط بازی هایی که تو لیست پست اول اومدن اجرا می شن.من هم 5320 دارم پس مطمئن باش تمام بازی هایی که گفتم اجرا می شن 100% رو گوشی شما بدون مشکل اجرا می شن.

mahdiar
23-06-2009, 15:59
برای اولین بار در اینترنت و اون هم در سایت پی سی ورلد :
2 بازی دیگه رو هم به روش زیر می تونین رو گوشی هاتون بازی کنید . خودم تستش کردم ( تست شده روی 5320 )

1 - بازی زیبای Age Of Empires 3 :
1.فایل زیر را پاک کنید.
private\2001085B\liсеnsе.dаt.ngdаt
2.بازی را اجرا کرده پس از انجام مرحله ی 1 از شما در خواست می شود که بازی را بخرید.
ok را بزنید و مراحل بعد را بازی کنید !!!
نکته : قبل از خاج شدن از بازی سیو کنید چون تنها راه ادامه ی بازی است .و گزینه ی انتخاب مراحل کار نمی کند.
( با تشکر از دوست عزیزم tigersaman که در سایت موبایلستان این یکی رو گفته بود اما رو گوشی من اون فولدری که گفته بودن نبود منم گشتم پیداش کردم )

2 - بازی دوست داشتنی Dirk Dagger And The Fallen Idol
فقط کافیه فایل زیر رو پاک کنید تا دیگه ارور نده و کامل اجرا بشه !
private\2000AFC3\protected_general.opes.ngdat

امیدوارم خوشحالتون کرده باشم :31:

Legend
23-06-2009, 16:23
برای اولین بار در اینترنت و اون هم در سایت پی سی ورلد :
2 بازی دیگه رو هم به روش زیر می تونین رو گوشی هاتون بازی کنید . خودم تستش کردم ( تست شده روی 5320 )

1 - بازی زیبای Age Of Empires 3 :
1.فایل زیر را پاک کنید.
private\2001085B\liсеnsе.dаt.ngdаt
2.بازی را اجرا کرده پس از انجام مرحله ی 1 از شما در خواست می شود که بازی را بخرید.
ok را بزنید و مراحل بعد را بازی کنید !!!
نکته : قبل از خاج شدن از بازی سیو کنید چون تنها راه ادامه ی بازی است .و گزینه ی انتخاب مراحل کار نمی کند.
( با تشکر از دوست عزیزم tigersaman که در سایت موبایلستان این یکی رو گفته بود اما رو گوشی من اون فولدری که گفته بودن نبود منم گشتم پیداش کردم )

2 - بازی دوست داشتنی Dirk Dagger And The Fallen Idol
فقط کافیه فایل زیر رو پاک کنید تا دیگه ارور نده و کامل اجرا بشه !
private\2000AFC3\protected_general.opes.ngdat

امیدوارم خوشحالتون کرده باشم :31:

ممنون.
AOE که خیلی وقته روشش اومده...!

ولی يه سوال دوست عزيز:

بازي Dirk Dagger به صورت فول اجرا ميشه؟ يا نه به صورت تريل هست؟ شما بازي رو از اونجا كه طرف ميفته پايين هنگام عكاسي گذروندي؟

شاد باشي:40:

mahdiar
24-06-2009, 08:58
قبلاً ارور kern-exec 3 رو میداد ولی حالا دیگه نه ولی متأسفانه همو جایی که کاراگاهو میکشه تصویر سیاه میشه و دیگه هیچی . . .! البته اینو دیشب بعد از پست فهمیدم . اگه راه حلی داره ممنون میشم بگی !
راستی اون روش قبلی که برای AOE بود رو موبایل من جواب نمی داد چون اسم فولدرش تو موبایل من یه چیز دیگه بود برا همین خودم پیداش کردم و تصحیحش کردم که هر کی نتونست فولدر قبلی پیدا کنه دنباله این یکی بگده .( توضیحات در پرانتز! )
چاکر قهرمان !

mahdiar
24-06-2009, 09:14
راستی این قضیه ورژن 1.2 چیه؟ یعنی من که الان ریپک BiNPDA ورژن 1.1 رو دارم نمی تونم همه رو اجرا کنم اگه کلاینت جدید رو نصب کنم مشکل حل میشه ؟

*M!L4D*
24-06-2009, 09:26
FP2 داری ؟؟
نه این کلاینت جدید واسه FP2 ها فرقی نداره ؟؟؟ ( بازی های قبلی رو نمی تونه اجرا کنه )
تا ببینیم با بازی های جدید چه کار می کنه ؟؟؟

Legend
24-06-2009, 10:17
قبلاً ارور kern-exec 3 رو میداد ولی حالا دیگه نه ولی متأسفانه همو جایی که کاراگاهو میکشه تصویر سیاه میشه و دیگه هیچی . . .! البته اینو دیشب بعد از پست فهمیدم . اگه راه حلی داره ممنون میشم بگی !
راستی اون روش قبلی که برای AOE بود رو موبایل من جواب نمی داد چون اسم فولدرش تو موبایل من یه چیز دیگه بود برا همین خودم پیداش کردم و تصحیحش کردم که هر کی نتونست فولدر قبلی پیدا کنه دنباله این یکی بگده .( توضیحات در پرانتز! )
چاکر قهرمان !

نه..منم راهی سراغ ندارم...ولی همین که تریل هم اجرا بشه خوبه...ممنون.

راستی این قضیه ورژن 1.2 چیه؟ یعنی من که الان ریپک BiNPDA ورژن 1.1 رو دارم نمی تونم همه رو اجرا کنم اگه کلاینت جدید رو نصب کنم مشکل حل میشه ؟

اگه منظورت کلاینته...!؟ باید بگم اگه میخوای بازی های جدید رو نصب کنی بهش احتیاج داری...چون بازی های جدید فقط رو 1459 اجرا میشند...
بعد از اون هم که نسخه 1511 ریلیز شده که ساپورت N86 8MP و N97 بهش اضافه شده...!

starn
24-06-2009, 18:43
داش یونس خبری ار 5800 نشده؟؟؟؟
اینی که برای ان 97 هم می خوره با کیبوردشه درسته ؟( فکر نکنم کیبورد مجازی بده)
------------------
راستی بازی های مخصوص ان 97 جدا ساخته می شن دیگه درسته؟

*M!L4D*
25-06-2009, 10:10
نه دیگه مثلع اینکه 5800 بی انگیج خواهد ماند ... تو کلاینت 97 هم از کیبورد خود گوشی استفاده میشه ...
ویرایش :
در مورد بازی های 97 هم بیاد بگم همونا هستند ... البته اونطوری که من دیدم ... تو یه کلیپ تو YouTube بودش که بازی FullScreen نبود ...

SADEGH 7
27-06-2009, 04:48
با تشکر از mahdiar عزیز، بازی Age Of Empires 3 هم به پست اول اضافه شد.

احمدصالح پور
27-06-2009, 10:51
راستی بازی های مخصوص ان 97 جدا ساخته می شن دیگه درسته؟ این سوال منم هست اگه دوستان لطف کنن جواب بدن....

metana
27-06-2009, 13:06
سلام..

نمیدونستم کجا این درخواستمو بگم، دیدم اینجا مناسب تره:

دوستان لینک Age Of Empire رو کسی داره؟

ممنون...

Legend
27-06-2009, 13:46
سلام..

نمیدونستم کجا این درخواستمو بگم، دیدم اینجا مناسب تره:

دوستان لینک Age Of Empire رو کسی داره؟

ممنون...
عليك سلام
ببين، تو تاپيك بازي هاي تريل بايد درخواست ميدادي!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdiar
30-06-2009, 18:48
سلام
لطفاً بازی snakes subsonic رو هم به لیست کامل اجرا شونده ها اضافه کنید .

MRTZ HSV
30-06-2009, 19:50
سلام
هستش دوست عزیز.

SADEGH 7
30-06-2009, 19:54
سلام
کاش یه نگاهی به پست اول می کردی رفیق.:10:
هشتمین بازی که معرفی شده snakes هست که اسمش رو به طور کامل ننوشتم.
البته ممنون به خاطر اینکه به این تاپیک توجه می کنی.
موفق باشی:11:
ویرایش: این پست و پست بالایی باهم سند شد. وگرنه قصد تکرار تذکر نداشتم.قصدم فقط و فقط اطلاع رسانیه.

4870x2
10-07-2009, 12:32
به درخواست RAY-MILAD-007 امديم اينجا
چرا one روي گوشي من نصب نميشه
كسي n78 توش one نصب كرده؟

4870x2
10-07-2009, 12:34
خیلی خیلی جالبه ... من رو همه گوشی ها تونستم one رو نصب کنم ...
كدوم كلانيك امتحان شده هستش؟

*M!L4D*
10-07-2009, 12:39
به درخواست RAY-MILAD-007 امديم اينجا
چرا one روي گوشي من نصب نميشه
كسي n78 توش one نصب كرده؟
تو Patch_Unpach رو نصبیدی ؟؟

4870x2
10-07-2009, 12:44
ها؟!
نه يه one با فرمت ان گيج بود با حجم 12.9 كه نصب نشد و اخر نصبش ايرور داد تو كلانيك!

*M!L4D*
10-07-2009, 12:52
ها؟!
نه يه one با فرمت ان گيج بود با حجم 12.9 كه نصب نشد و اخر نصبش ايرور داد تو كلانيك!
رو کلاینت (1345) 1.10 جالب تر اجرا میشه ... برای شما که تازه کاری اون کلاینت بهتره ...
در ضمن اگه میخوای دان کنی به یونس بگو تا تو تاپیک کلاینت برات بزاره ...
Patch _Unpatch یه برنامه ای هست که کمک می کنه بازی ها از حالت تریل در بیان ... کنار One که هیچ وقت اینو نمی ذارن ...:31:
در ضمن کلاینت شما تا اونجایی که من می دونم فکر نکنم یه patch_unpatch احتیاجی داشته باشه ...
من تا حالا با 1536 کار نکردم ... چون جدیدا اومده ... اون کلاینتی که تو صفحه ی اول ( تاپیک خودش ) بود آزمایش کردی ؟!؟
نمی دونم چی بگم ولی خیلی عجیبه ... نمیدونم الان یونس کجاست ولی صبر کن تا برگرده ...
از اونجایی که اشکال مربوط به کلاینت هست به تاپیک قبلی برگرد ...

4870x2
10-07-2009, 12:55
چرا هي منو اينور و اونور پاس مي دي:دی

در ضمن کلاینت شما تا اونجایی که من می دونم فکر نکنم یه patch_unpatch احتیاجی داشته باشه ...
اينو از كجا بيابم

رو کلاینت (1345) 1.10 جالب تر اجرا میشه ... برای شما که تازه کاری اون کلاینت بهتره ...
لينك؟:دی

*M!L4D*
10-07-2009, 12:59
چرا هي منو اينور و اونور پاس مي دي

شرمنده ... منظورمو بد گرفتی ... من تو اون تاپیک گفتم برای اطلاعات در مورد بازی هایی که فول اجرا میشن بیا اینجا ...:31: اما این مورد مربوط به کلاینت هستش ... لینک هم اگه میخوای صبر کن یونس بیادش ...

4870x2
10-07-2009, 13:04
شرمنده ... منظورمو بد گرفتی ... من تو اون تاپیک گفتم برای اطلاعات در مورد بازی هایی که فول اجرا میشن بیا اینجا ... اما این مورد مربوط به کلاینت هستش ... لینک هم اگه میخوای صبر کن یونس بیادش ...
ميصبريم
راستي من شوخي كردم جدي نگير[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legend
10-07-2009, 13:39

ها؟!

در ضمن اگه میخوای دان کنی به یونس بگو تا تو تاپیک کلاینت برات بزاره ...
Patch _Unpatch یه برنامه ای هست که کمک می کنه بازی ها از حالت تریل در بیان ... کنار One که هیچ وقت اینو نمی ذارن ...:31:
من تا حالا با 1536 کار نکردم ... چون جدیدا اومده ... اون کلاینتی که تو صفحه ی اول ( تاپیک خودش ) بود آزمایش کردی ؟!؟
نمی دونم چی بگم ولی خیلی عجیبه ... نمیدونم الان یونس کجاست ولی صبر کن تا برگرده ...

چرا هي منو اينور و اونور پاس مي دي:دی

اينو از كجا بيابم

لينك؟:دی

شرمنده ... منظورمو بد گرفتی ... من تو اون تاپیک گفتم برای اطلاعات در مورد بازی هایی که فول اجرا میشن بیا اینجا ...:31: اما این مورد مربوط به کلاینت هستش ... لینک هم اگه میخوای صبر کن یونس بیادش ...

ميصبريم
راستي من شوخي كردم جدي نگير[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
بچه ها مشکلات رو به این تاپیک منتقل نکنید لطفا"...

4870 عزیز (اسمتم که نمیدونم!) خیالتو راحت کنم...! رو کلاینت 1536 و 1511 شما وان و آسفالت نصب نمیشه... چرا؟
چون این کلاینت با کرک اصلی بازی (که شما دانلود کردی) مشکل دارند، اگه یه سر به تاپیک هر 2 بازی بزنی میبینی که تو پست دوم نسخه ویرایش شده برای این 2 کلاینت رو ضمیمه کردم! توضیح این که : آسفالت فول اجرا میشه ولی وان همونطور که گفتم تریل هست.

4870x2
10-07-2009, 13:43
4870 عزیز (اسمتم که نمیدونم!) خیالتو راحت کنم...!
اميررضا هستم
سلام ميرسونم

رو کلاینت 1536 و 1511 شما وان و آسفالت نصب نمیشه... چرا؟
چون این کلاینت با کرک اصلی بازی (که شما دانلود کردی) مشکل دارند، اگه یه سر به تاپیک هر 2 بازی بزنی میبینی که تو پست دوم نسخه ویرایش شده برای این 2 کلاینت رو ضمیمه کردم! توضیح این که : آسفالت فول اجرا میشه ولی وان همونطور که گفتم تریل هست.

خوب من بايد چه كنم
يكي يه توضيح بده انجام بديم
الان دارم1345 رو مي دانلودم !
با اين 1345 درست مي شه؟

SADEGH 7
10-07-2009, 20:35
اميررضا هستم
سلام ميرسونم

خوب من بايد چه كنم
يكي يه توضيح بده انجام بديم
الان دارم1345 رو مي دانلودم !
با اين 1345 درست مي شه؟
من رو 1345 نصب کردم که بدون مشکل اجرا شد. البته به صورت Trial که مراحلش باز نیست.
اگه باز هم مشکلی در مورد کلاینت جدید یا نصب بازی باشه، به نظرم بهتره تو این تاپیک مطرح بشه:
آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب :

البته چون اساتید (خصوصا یونس جان) اونور بیشتر سر می زنن مشکلت زودتر حل می شه.(واسه همین اون تاپیک رو پیشنهاد دادم.)

*M!L4D*
11-07-2009, 10:50
بازیه Age Of Empires رو FP2 فول نمیشه ... صادق از لیست صفحه ی اول پاکش کن ...

SADEGH 7
12-07-2009, 01:47
بازیه Age Of Empires رو FP2 فول نمیشه ... صادق از لیست صفحه ی اول پاکش کن ...
میلاد جون من بازی بدون تست تو پست اول نمی ذارم. الآن هم از 15 مرحله ای که این بازی داره 7 مرحلش رو بدون هیچ مشکلی رفتم. شما بگو چه مشکلی پیش میاد تا بتونیم باهم این مشکل رو حل کنیم.

*M!L4D*
12-07-2009, 19:45
میلاد جون من بازی بدون تست تو پست اول نمی ذارم. الآن هم از 15 مرحله ای که این بازی داره 7 مرحلش رو بدون هیچ مشکلی رفتم. شما بگو چه مشکلی پیش میاد تا بتونیم باهم این مشکل رو حل کنیم.
راستشو بخوای من خودم تونستم لول 1 رو فقط برم ... شاید برای اون گوشی هایی که رسما انگیج ساپورت نمی کنن اینطوری باشه ...!

teza
13-07-2009, 11:12
راستشو بخوای من خودم تونستم لول 1 رو فقط برم ... شاید برای اون گوشی هایی که رسما انگیج ساپورت نمی کنن اینطوری باشه ...!

دوست من اگه اشتباه نکنم شما هم 6220 دارید؟
اگه اره که خوب من با 6220 این بازی رو فول بازی کردم مشکل شما چیه؟

Majid-6120
13-07-2009, 11:50
راستی من WWP رو فول اجرا کردم.......وقتی میری تو بازی ممکنه دو سه بار از بازی بره بیرون ولی میشه اجراش کرد......بقیه هم تست کنن خودشون ببینن

Legend
13-07-2009, 11:53
راستی من WWP رو فول اجرا کردم.......وقتی میری تو بازی ممکنه دو سه بار از بازی بره بیرون ولی میشه اجراش کرد......بقیه هم تست کنن خودشون ببینن
wwp ؟ فول؟ رو FP2 ؟ مگه میشه؟!!:31:

Majid-6120
13-07-2009, 13:23
wwp ؟ فول؟ رو FP2 ؟ مگه میشه؟!!:31:

باور کن....من اصلآ کلآ کارای عجیب غریبی میکنم.....:31:....گوشیم رو با secman و Install server مخصوص FP1 هک کردم......بعد کلاینت ریپک شده 1318 و بعدش هم WWP.....Play & Enjoy :31:....جدی میگم....چند بار ارور داد و از بازی میرفت بیرون ولی بالاخره شد که بازیش کنی.....البته یه سر قلق خاصی هم داره......تست کنید اگه خواستید!

Legend
13-07-2009, 13:32
باور کن....من اصلآ کلآ کارای عجیب غریبی میکنم.....:31:....گوشیم رو با secman و Install server مخصوص FP1 هک کردم......بعد کلاینت ریپک شده 1318 و بعدش هم WWP.....Play & Enjoy :31:....جدی میگم....چند بار ارور داد و از بازی میرفت بیرون ولی بالاخره شد که بازیش کنی.....البته یه سر قلق خاصی هم داره......تست کنید اگه خواستید!
آها... فریمور گوشیت 10-12 ه...درسته؟

mf.designing
13-07-2009, 13:39
LEGEND جون این بازیهایی که اجرا میشن گویا ، آیا با فریمور 30 گوشی N85 مشکلی دارن ؟

Legend
13-07-2009, 13:41
LEGEND جون این بازیهایی که اجرا میشن گویا ، آیا با فریمور 30 گوشی N85 مشکلی دارن ؟
اگه هک بشه فکر نمیکنم فرقی بکنه...اونایی که قبلا" اجرا میشدن...هنوزم میشن و اونایی که نمیشدن هم نمیشن...!!:31:

Majid-6120
13-07-2009, 13:47
آره.....10-12 بود........الان 21 کردم...........دیگه هم تست نکردم......فقط اینو میدونم عجب روش هک خوبی بود این secman......اگه واسه فریمور های جدید بسازه مشکلاتمون رو حل میکنه.

4870x2
13-07-2009, 14:17
يه سوال تخصصي از دوستان(ببخشيد اينجا مي گم:دی)
من گوشيم الان با hello ox هك شده هستش
الان گوشيم رو اپديت كنم بايد دوباره هك بشه؟
من از اين مي ترسم كه ورژني كه مي خوام بهش ارتقا بدم هك نشه
چه كنم؟

Legend
13-07-2009, 19:11
يه سوال تخصصي از دوستان(ببخشيد اينجا مي گم:دی)
من گوشيم الان با hello ox هك شده هستش
الان گوشيم رو اپديت كنم بايد دوباره هك بشه؟
من از اين مي ترسم كه ورژني كه مي خوام بهش ارتقا بدم هك نشه
چه كنم؟
همه نسخه های 78 فعلا" هک میشن...!
فقط 6220 نسخه آخرش هک نمیشه...!

@مجید

الان دیگه بعید میدونم جواب بده...!

S!LENCE
16-07-2009, 10:19
سلام دوستان
بازی جدید برای FP2 نیومده؟
منتظریما!!!

Legend
16-07-2009, 10:24
سلام دوستان
بازی جدید برای FP2 نیومده؟
منتظریما!!!
خبری بشه اطلاع رسانی میشه...نیازی به پست دادن نیست..!

mf.designing
02-08-2009, 13:10
برای اینکه بازی ها فول اجرا بشن باید از کلاینت 1511 که تو بخش آموزش ضمیمه شده استفاده کرد یا میشه از کلاینت 1536 که تو سایت خود انگیج هست هم استفاده کرد ؟!

*M!L4D*
02-08-2009, 19:44
برای اینکه بازی ها فول اجرا بشن باید از کلاینت 1511 که تو بخش آموزش ضمیمه شده استفاده کرد یا میشه از کلاینت 1536 که تو سایت خود انگیج هست هم استفاده کرد ؟!
با اونم میشه ... فقط بازی The One و Asphalt 3 باید نسخه ی مخصوص 1.20 رو دان کنید

*M!L4D*
02-08-2009, 20:25
سلام به همه
امروز روشي رو بهتون معرفي مي کنم که با اون ميشه بازيThe One رو روي FP2 با کارکتر هاي جديد بازي کرد.
چيز هايي که با اين روش باز ميشه :
فايتر هاي جديد و سبک مبارزه
اين روش با جاگذاري سيو هستش
من ابتدا دو تا سيو همراه با فايتر جداگانه براتون مي زارم
اين فايل ها رو در مسير
C:/Private/20007b39 کپي کنيد
مرد
زن
لینک دانلود هر دو :

PassWord :p30world
ضمنا" بگم اين روش کاملا از خودم هست
دوستان اگه مي خواين مي تونن فايتر هاشونو بزارن منتها سعي کنيد اون فايتري که مي خواين بزارين رو Select کنين چون بچه هايي که FP2 دارن نمي تونن فايتر رو عوض کنن ...
لطفا در خواست فايتر نکنيد
استفاده از این مطلب با ذکر نام "P30World" مانعی ندارد ...

M@hdi-B
03-08-2009, 20:19
با تشکر از میلاد.

رو 97 تست شد و جواب داد ولی فقط فایتر جدید اضافه میشه .....سبک مبارزه رو نمیشه تغییر داد.

*M!L4D*
03-08-2009, 22:46
ممنون مهدی ...
خب رو 97 هم درست شد ...
سبک مبارزه رو FP2 هم نمیشه ... اصلا کلا منتفی ...
بالاخره فایتر جدید اضافه میشه ... یه قدم به سمت فول شدن :دی

web2003
11-09-2009, 21:28
با سلام بنده روي 6220 one رو ميخوام نصب كنم به آخرش كه ميرسه پيغام (error-1) ميده و قادر به نصب نيست در صورتي كه گوشي هك ميباشد ! علت چيست بنده از ورژن 1.40.1557 استفاده ميكنم.

*M!L4D*
12-09-2009, 12:52
با سلام بنده روي 6220 one رو ميخوام نصب كنم به آخرش كه ميرسه پيغام (error-1) ميده و قادر به نصب نيست در صورتي كه گوشي هك ميباشد ! علت چيست بنده از ورژن 1.40.1557 استفاده ميكنم.

بازی رو از پست دوم تاپیک One دانلود کن ...!

mykhan
01-07-2010, 15:55
n-gage من دیگه اجرا نمی شه فقط وقتی می خوام برم توش مینویسه system error کسی نمیدونه باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:19::19::19::19:

*M!L4D*
01-07-2010, 21:06
n-gage من دیگه اجرا نمی شه فقط وقتی می خوام برم توش مینویسه system error کسی نمیدونه باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

پاک کن و دوباره نصب بنما :دي

m.victor
28-09-2010, 21:31
خسته نباشی
بازی های one و asphalt3 رو به صورت فول تو n85 میشه بازی کرد ؟ اگه اجرا میشه راهنمایی کنین

چندتا بازی دفعه اول که نصب کردم اجرا شد ، اما دفعه دوم خطای ( unable to install game (error -24 و بعضی وقت ها error -1 رو میده ، مشکل کار کجاست ؟

ممنون

SADEGH 7
27-10-2010, 16:24
خسته نباشی
بازی های one و asphalt3 رو به صورت فول تو n85 میشه بازی کرد ؟ اگه اجرا میشه راهنمایی کنین

چندتا بازی دفعه اول که نصب کردم اجرا شد ، اما دفعه دوم خطای ( unable to install game (error -24 و بعضی وقت ها error -1 رو میده ، مشکل کار کجاست ؟

ممنون
دوست عزیز این تاپیک برای بررسی وضعیت اجرای بازی هاست.(فول یا تریال اجرا شدن بازی های کرک شده)
برای حل مشکلات نصب و اجرا به این تاپیک مراجعه کنید:
آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب :

موفق باشی