PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا در حالت hybernate باطری مصرف میشه

زضا 81
29-05-2009, 21:27
با سلام
vio fw 280
vista premium
مشکل من اینه که وقتی از هیبرنید ..روشن میکنم کلی باطری مصرف شده...حدودا ساعتی 10%

لطفا کمک کنید.

RapidPc
30-05-2009, 00:12
سلام
در حالت هایبرنت کلیه فرایند های سیستم در هارد ذخیره و سیستم به صورت کامل خاموش می شود و هیچ شکی نیست که در این حالت حتی 1 درصد از هم باطری مصرف نمی شود .
به نظر مشکل از باطری لپ تاپ میتونه باشه.

زضا 81
30-05-2009, 07:01
The battery of a notebook computer will continue to drain even when it is completely turned off because the computer constantly uses a small amount of power to maintain different built-in tools and functions. This is by design and is normal operation.

من دارم شاخ در میارم.این تو سایت سونی نوشته بود.پس چه مزینی داره لپ تاپ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

REGISTERED USER
30-05-2009, 09:51
hibernate اینطور نیست که چیزی کم نکنه چون خود عملیات هایبرنیت کردن کمی توان بر هست اما نه اینقدر ! شاید حدود 5 تا 10 درصد کم بشه و اگر خیلی کم شد مطمئنا باطری موردی داره

mashhadi18
01-06-2009, 13:06
براي من كه تقريبا يك روز كاري لپ تاپم رو در حالت هاپيرنيد مي گذارم چيزي حدود 1درصد كم مي شه.

ravi22
01-06-2009, 16:39
سلام.
در حالت هایبرنیت کلا اتصال برق قطع میشه.
2 احتمال وجود داره. اول اینکه شما( قصد جسارت ندارم ها فقط احتمال هستش) حالت استند بای رو که معمولا به صورت دیفالت با بستن در لپ تاپ به وجود میاد رو با هایبرنیت اشتباه گرفته باشی.( که در این صورت در پاور آپشن میتونی مشکل رو حل کنی)
و یا اینکه واقعا سیستم یا باطری شما مشکل داشته باشه. که میتونی با آزمایش هایبرنیت و در اوردن کامل باطری و تست دوباره متوجه این مشکل بشی

زضا 81
04-06-2009, 07:58
چه مشکلی اخه.باتری رو هم عوض کردم.میشه توضیح بدی

Pami
06-06-2009, 00:04
عزيزان بيشتر لپ تاپ هاي سوني اين مشكل رو دارند و بر ميگرده به تنظيم كننده منبع تغذيه لپ تاپ كه مربوط به يك IC هست كه سر راه باتري قرار ميگيره و وظيفه اين رو داره كه بستگي به ميزان انرژي درخواستي سيستم از باتري جريان بگيره ...
من پيش پسر عموم كه تعميركار هست بودم ميگفت اين يكي از ايرادهاي اصلي سوني هست كه تو خط توليد رعايت نميشه و ديگه در مورد نحوه درست شدنش اطلاع ندارم اما مثل اينكه قابل حل است .
حتما با يك متخصص تعمير لپ تاپ مشورت كنيد .

REGISTERED USER
06-06-2009, 00:12
این مورد بخاظر مشکل در طراحی سونی هست و کاری اش هم نمیشه کرد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

max313
06-06-2009, 10:15
البته به نظر دوستان اشکال هستا ! خود سونی گفته مشکلی نیست
منم دارم با همین مشکل سر میکنم . قابل تحمله