PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نرم افزار laptop battery

meghdad23
29-05-2009, 09:53
با سلام خدمت تمام دوستان
یک نرم افزار برای باطری به اسمLaptop Battery دارم که در راهنمایی که از اون دیدم نوشته شده بود برای افزایش بهره وری و عمر باطری مفیده به نظر شما آیا این ناکت درسته و خوبه که روی لپ تاپم نصب کنم
اینم توضیحاتی که در مورد این نرم افزار خوندم

Laptop Battery Doubler نرم افزاری است که با انجام تغییرات جزئی در تنظیمات سیستم و بهینه سازی عملکرد بخش های مختلف لپ تاپ به افزایش عمر باطری کمک زیادی می کند.
توسط این نرم افزار کم حجم ولی در عین حال مفید می توانید با تنظیماتی جزئی در لپ تاپ خود سیستم خودتان را بهینه کرده و عمر باتری لپ تاپ خود را افزایش دهید و حتی مشاهده می کنید باتری شما خیلی سریعتر از قبل شارژ می شود.
این نرم افزار عمر باطری را دوبرابر نمی کند اما تاثیر مثبتی به عمر کوتاه مدت و بلند مدت باطری های گران قیمت لپ تاپ شما خواهد داشت.

REGISTERED USER
29-05-2009, 17:23
یکم قدیمی هست ولی در بعضی موارد کارا هست .... این وقتی خوبه که ویندوز اصلی نباشه مثلا درایورهای کنترل کننده سیستم مخصوص اون لپ تاپ روی ویندوز نصب نشده باشه

فکر کنید دل یا سونی یا اچ پی دارید و XP نصب کرده اید و با مدیریت باتری نمشکل دارید با اینکه در ویستا اینطور نبود ، این بهتون کمک می کنه

meghdad23
29-05-2009, 21:58
سلام
دوست عزیز ویندوز من اصلی نیست،در ضمن لپ تاپم dell 1525هست،آیا نرم افزار دیگه ای سراغ دارید که راهنماییم کنید