PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در هیوندا آزرا قفل شده و کلید هم توش مونده کمک کنید!!!

Ship Storm
28-05-2009, 18:30
سلام دوستان
کلید ماشین تو ماشین مونده درها هم قفل شده کلید یدکش هم تو نمایشگاه هستش و طرف هم رفته کربلا چه کنیم؟ :41:
قفل سازهای معمولی بلدن بازش کنن؟ :19:

Mahdi/s
28-05-2009, 18:34
قفل سازهای معمولی بلدن بازش کنن؟
اگه طرف رو میشناسی...بهش بگو.....اگه نه...جز خراب کردن.در کاری نمیکنن.......

Ship Storm
28-05-2009, 18:50
اگه طرف رو میشناسی...بهش بگو.....اگه نه...جز خراب کردن.در کاری نمیکنن.......

ملت بیکار ریختن سر ماشین هرکی یه نظر میده هیچ کجا هم باز نیست :دی

الآن یکی اومده میگه من براتون بازش میکنم ولی هیچکس نباید سمت من باشه و ببینه من چکار میکنم و 50 تومن هم میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونیم حالا چه کنیم و چه کاری میخواد بکنه که هیچکس نباید سمت ماشین باشه و ببینه این چه میکنه:13:

choory
28-05-2009, 18:58
ملت بیکار ریختن سر ماشین هرکی یه نظر میده هیچ کجا هم باز نیست :دی

الآن یکی اومده میگه من براتون بازش میکنم ولی هیچکس نباید سمت من باشه و ببینه من چکار میکنم و 50 تومن هم میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونیم حالا چه کنیم و چه کاری میخواد بکنه که هیچکس نباید سمت ماشین باشه و ببینه این چه میکنه:13:

حامد جون یک بلوک بردار شیشه را بشکن.:31:
البته شوخی کردم.
من خودم یک بار همچین کاری کردم وسط بیابون بودیم مجبور شدم شیشه عقب اون مثلثیه را بشکنم.البته ماشین پرشیا بود.:34:
انشاا... باز میشه.

الان مگه تو توی خیابان نیستی؟از کجا پست میدی؟

Ship Storm
28-05-2009, 19:05
حامد جون یک بلوک بردار شیشه را بشکن.:31:
البته شوخی کردم.
من خودم یک بار همچین کاری کردم وسط بیابون بودیم مجبور شدم شیشه عقب اون مثلثیه را بشکنم.البته ماشین پرشیا بود.:34:
انشاا... باز میشه.

خواستیم همچین کاری کنیم همون شیشه کوچیک عقیبه رو خواستیم بشکنیم این همسایمون میگه مگه خر مختون رو گاز گرفته 400 هزار تومنه , خلاصه پشیمون شدیم و فعلا در قفله و ما اندر خم آزرا موندیم :31:

الان مگه تو توی خیابان نیستی؟از کجا پست میدی؟

نه بابا ماشین رو آوردیم تو پارکینگ اینجا مونده و در قفل شده :41:

Ship Storm
28-05-2009, 19:19
واقعا متحیر گشتیم عجب کسایی پیدا میشه تو ایران شرکت هیوندا انقدر امنیت قفل های این ماشین رو بالا درست کرده ولی یک جوان 25 ساله در عرض 30 ثانیه هم نشد در رو باز کرد :18:
بلاخره 45 تومن دادیم به این یارو بدون هیچ وسایلی با دست خالی نفهمیدیم چه کار کرد فقط به ما گفت شما از اونور ماشین رو تکون بدبد هی اونم واسه این بود که ما نفهمیم چه میکنه و در رو باز کرد و رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماااااااااااااااااااااااا ا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شهرام_ایرانی
28-05-2009, 19:24
شما این رو میگی
ما تو عروسی داداشم این بلا سرمون اومد
عروس و داماد بیرون ماشین و عروس در حال بغض
ما هم کر کره خنده
یک کلید ساز آوردیم به 10 ثانیه نکشید این در ماشین در کمال ناباوری باز شد
الله العلم این ها چه جوری این کار رو میکنن
فقط میدونم دزد ها از این ها آموزش میگیرن

choory
28-05-2009, 19:25
واقعا متحیر گشتیم عجب کسایی پیدا میشه تو ایران شرکت هیوندا انقدر امنیت قفل های این ماشین رو بالا درست کرده ولی یک جوان 25 ساله در عرض 30 ثانیه هم نشد در رو باز کرد :18:
بلاخره 45 تومن دادیم به این یارو بدون هیچ وسایلی با دست خالی نفهمیدیم چه کار کرد فقط به ما گفت شما از اونور ماشین رو تکون بدبد هی اونم واسه این بود که ما نفهمیم چه میکنه و در رو باز کرد و رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماااااااااااااااااااااااا ا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:18:
با دست خالی؟
این ایرانی ها هم عجب استعدادی دارند.:27:

شمارش را برای احتیاط میگرفتی شاید باز یه نفر نیازش بشه :31:

Ship Storm
28-05-2009, 19:31
:18:
با دست خالی؟
این ایرانی ها هم عجب استعدادی دارند.:27:

شمارش را برای احتیاط میگرفتی شاید باز یه نفر نیازش بشه :31:

به اون خدائی که قبول داری با دست خای هیچی
من دیدم داره میاد گفتم پس وسایلی چیزی هیچی نداری گفت وسایل نمیخاد که من ماه پیش همین مورد برای bmw 630 رو تو ولنجک اتفاق افتاده بود گفتم 300 میگیرم که صاحب ماشین 200 به ما داد و ما هم دست خالی در رو براش باز کردیم
واقعا کف کردیم عجیـــــــــــــب , میگم 30 ثانیه نشد که در رو نمیمدونم چه کار کرد که باز شد نگاش میکردیم که چه میکنه ولی با ماشین و در ماشین فاصله داشت
خلاصه واقعا به وجود چنین افرادی باید افتخار کرد :31:

شماره نمیخواد همین بغل خونمونه قفل سازه :دی

jigar-tala
28-05-2009, 19:34
پسر تا حالا این اقای فرشته رو دیده بودی اگه ندیدی ازما بهترون بود دید خیلی تو کف ماشینی اومد واست باز کرد
یادت نره تا این حاجیه اومد برو کلید یدکشم بگیر حواستم جمع کن

choory
28-05-2009, 19:39
به اون خدائی که قبول داری با دست خای هیچی
من دیدم داره میاد گفتم پس وسایلی چیزی هیچی نداری گفت وسایل نمیخاد که من ماه پیش همین مورد برای bmw 630 رو تو ولنجک اتفاق افتاده بود گفتم 300 میگیرم که صاحب ماشین 200 به ما داد و ما هم دست خالی در رو براش باز کردیم
واقعا کف کردیم عجیـــــــــــــب , میگم 30 ثانیه نشد که در رو نمیمدونم چه کار کرد که باز شد نگاش میکردیم که چه میکنه ولی با ماشین و در ماشین فاصله داشت
خلاصه واقعا به وجود چنین افرادی باید افتخار کرد :31:

شماره نمیخواد همین بغل خونمونه قفل سازه :دی

ازش بپرس کلاس آموزشی نداره؟ :31:
در آمدشم باید خوب باشه ها :46:

خداراشکر گه باز شد.خیلی خوشحال شدم حامد جان.:10:

Ship Storm
28-05-2009, 19:43
پسر تا حالا این اقای فرشته رو دیده بودی اگه ندیدی ازما بهترون بود دید خیلی تو کف ماشینی اومد واست باز کرد
یادت نره تا این حاجیه اومد برو کلید یدکشم بگیر حواستم جمع کن

آره واقعا ما که نفهمیدیم چه کرد و دیدم در باز شد
23 اسفند ماشین رو گرفتیم و هنوز کلید یدکش تو نمایشگاه هستش و نرفتیم بگیریم یک آدم فعال میخواد بره عباس آباد بگیره بیاره
شانس ما هم زمانی اینطوری شد که نبودن

Ship Storm
28-05-2009, 19:45
ازش بپرس کلاس آموزشی نداره؟ :31:
در آمدشم باید خوب باشه ها :46:

خداراشکر گه باز شد.خیلی خوشحال شدم حامد جان.:10:

خیلی مخلصیم علی جان :40::11:
درآمدش هم که خوب نگا به ماشین میکنه قیمت میده دیگه :31: اگه پراید بود که 10 تومن هم نمیگرفت :31:
اولش که به ما گفت شما اصلا نیاین سمت من و روتون اونور باشه خلاصه کار داد دستمون و سرگرممون کرد خودش اونور ماشین در رو باز کرد:31:

D r i v e r
28-05-2009, 19:56
دوستان و عزیزان اینجا انجمن اتومبیل هست نه جای ...........:13:
به هرکسی هم میخواین توضیح بدین لطفا در پروفایلش:13:
از مدیریت هم میخوام این تاپیک قفل بشه چون خدا رو شکر در ماشین باز شده و ........
پس نیازی به ادامه نیست:11:

corey
28-05-2009, 19:57
یه همچین اتفاقی برای من افتاد
البته ماشین پراید بود و قفل ساز با یه چاقو و چند تا سیم و... بازش کرد ولی خب پراید کجا و آزرا کجا !!!!!!!!!

واقعا کف کردیم

Ship Storm
28-05-2009, 20:07
یه همچین اتفاقی برای من افتاد
البته ماشین پراید بود و قفل ساز با یه چاقو و چند تا سیم و... بازش کرد ولی خب پراید کجا و آزرا کجا !!!!!!!!!

واقعا کف کردیم

آره سعید جان ما هم یه زمانی پیکان داشتیم :31: درش قفل شد واشر بغل پنجره رو باز کردیم و یک میله مفتولی دادیم رفت پایین و قفل رو کشید و در باز شد
ولی جدا چطوریاینکارا رو میکنن واقعا از این افراد باید استفاد کنن
کمپانی هیوندا بفهمه این یارو رو استخدام میکنه 100% :31:

از مدیریت هم میخوام این تاپیک قفل بشه چون خدا رو شکر در ماشین باز شده و ........

بله چشم :11::40::11:
دوستان دیگه ادامه ندید
فعالان انجمن شاکی شدن

sinasignal
28-05-2009, 21:36

امیر خان بحث ماشینیه دیگه ناراحت نشو. اتفاقا خیلی هم مهمه.
هم از نظر اینکه ممکنه این اتفاقات برای ما بیوفته و هم از نظر اینکه بدونیم که همچین افرادی هستن و ما چیز های مهممون رو تو ماشین جا نذاریم و بفکر چیزای امنیتی دیگه بجز فقل خود ماشین باشیم

خیلی مخلصیم علی جان :40::11:
درآمدش هم که خوب نگا به ماشین میکنه قیمت میده دیگه :31: اگه پراید بود که 10 تومن هم نمیگرفت :31:
اولش که به ما گفت شما اصلا نیاین سمت من و روتون اونور باشه خلاصه کار داد دستمون و سرگرممون کرد خودش اونور ماشین در رو باز کرد:31:

راستی اگه من جای شما بودم یه دوربین کار میذاشتم تا ببینم چیکار میکنه:46:

D r i v e r
28-05-2009, 22:30
دوستان جا داره من همینجا از تمام کسانی که از دست من رنجیدن عذر خواهی کنم:45::41:
فکر نکنم تا الان کسی از من چیز بدی یا بد اخلاقی یا بی ادبی دیده باشه :41:
من تمامی کاربر های پیسی رو دوست خودم میدونم
از پست غیر مربوطمم عذر خواهی میکنم
یا حق :11:

payam
28-05-2009, 22:35
شیپ استورم جان ؛ این شماره مغازه ی پسره یا آدرس مغازش رو هم بیشغیل بیاد بی زحمت :D

Ship Storm
28-05-2009, 22:39
شیپ استورم جان ؛ این شماره مغازه ی پسره یا آدرس مغازش رو هم بیشغیل بیاد بی زحمت :D

شمارش رو نگرفتم ولی آدرسش رو دارم
تهران-بزرگراه شهید آبشناسان-شهرک مبعث-جنب بهارستان5 - یک کلید سازی سیار هستش :31:

تلفن رو هم میگیرم براتون حتما و همینجا قرار میدم:11:

Farshadd
28-05-2009, 23:39
سلام.

البته اونقدر هم دست خالی نبوده. مطمئن باشید حداقل یه تیکه فنر تخت کوچولو داشته.

من یکیو میشناسم که یه زمانی کارشون دزدی بود. از در گاو صندوق گرفته تا ماشین همه رو با موفقیت باز میکردن.

اما ای کاش این قفلا به این راحتی باز نشن.

من از اونی که در ماشینو باز کرده تشکر میکنم! که نذاشته ببینید چیکار میکنه . چون روش های دزدی رو به راحتی پخش نمیکنن.

:12:

payam
29-05-2009, 00:01
من از اونی که در ماشینو باز کرده تشکر میکنم! که نذاشته ببینید چیکار میکنه . چون روش های دزدی رو به راحتی پخش نمیکنن.

اما به نظرم هدف اون چیز دیگه ای بوده ؛ اینکه ترفندش لو نره تا نرخ کارش پایین نیاد . و به قولی ؛ خز نشه . . .

Farshadd
29-05-2009, 01:22
اما به نظرم هدف اون چیز دیگه ای بوده ؛ اینکه ترفندش لو نره تا نرخ کارش پایین نیاد . و به قولی ؛ خز نشه . . .

تشکرم به خاطر هدفش نبود.

به خاطر نتیجه عملش بود.

:12:

knight_rak
29-05-2009, 01:57
عجب آدم توپی بود میگم نکنه نیروی ماورایی داشت ترستون نگیره طرفه ما زمینی هاست

sinasignal
29-05-2009, 03:36
دوستان جا داره من همینجا از تمام کسانی که از دست من رنجیدن عذر خواهی کنم
...............
.......
یا حق

اختیار داری. عذر خواهی چرا ؟! اتفاقا ما باید از شما و امثال شما که نظم رو تو تاپیک ها برقرار میکنن و به کاربرا کمک میکنن ممنون باشیم :11:

T.K
01-07-2009, 13:59
سلام

واقعا خارق العاده بود.کف کردیم!!!

میشه بگی چه جوری سویچ رو تو ماشین جا گذاشتی و درها هم قفل بودن؟

نکنه درها رو قفل کردی بعد هم در رو بستی و دیدی که ای وای ... (اما آزرا که مثل پراید نیست)

واقعا در تعجبم.

.:HAMED:.
07-07-2009, 22:42
در هیوندا (البته آزرا) قفل شه دیگه هیش کی نمیتونه باز کنه
مگر نمایندگیش باس زنگ بزنی
نمایندگی فروش هیوندای سراسر کشور-کهنمویی
شما جواب گرفتی نگرفتی کاری ندارم
فقط خواستم بقیه دوستان که تازه از اینجا بازدید میکنن بدونن