PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا سریعترکمکم کنید

z_V_66
28-05-2009, 00:22
سلام دوستان
من جدیدا ویندوز کامپیوترم را عوض کردم ٰ درنصب همه چیز به طور طبیعی انجام شد. الن میبینم کامپیوترم یهو خاموش میکنه ٰ ریست کردم ٰکیس روشن میشه ولی مانیتور چیزی نشون نمیده ٰ از برق جداش کردم و5 دقیقه صبر کردم وبعد که به برق میزنم ٰ سیستم بالا میاد ٰ مشکل از کجاست ؟
در ضمن فلاژی درایومن ویروسی هست وبردم نمایندگیش میگه سخت افزار من سالمه در حالیکه در یک ماه گذشته 3 بار مشکل سخت افزاری ژیدا کرد ٰ یهو ریست میشد ٰ ویندوز بالا نیومد هنگام بایوس لود میشد 3 تا بوق میزد ٰدیگه واقعا موندم چیکار کنم ٰ لطفا کمک کنید:41:

Kianoosh
28-05-2009, 01:44
سلام

بعیده این مشکل مربوط به ویندوز یا نرم افزار و ...باشه با این حال کلا فلاپی درایور رو جدا کنید و دوباره امتحان کنید

مین چی هست و گرافیک!؟احتمالان سه بوق یکی بلند و دو تا کوتاه متوالی مربوط به اینه که سیستم نمی تونه گرافیکی شناسایی کنه و طبیعتا تصویری هم نداری!با یه گرافیک دیگه چک کن و بعد اینکه مانیتورت سالمه!؟گزینه بعدی رم هست.

z_V_66
28-05-2009, 08:33
سلام

بعیده این مشکل مربوط به ویندوز یا نرم افزار و ...باشه با این حال کلا فلاپی درایور رو جدا کنید و دوباره امتحان کنید

مین چی هست و گرافیک!؟احتمالان سه بوق یکی بلند و دو تا کوتاه متوالی مربوط به اینه که سیستم نمی تونه گرافیکی شناسایی کنه و طبیعتا تصویری هم نداری!با یه گرافیک دیگه چک کن و بعد اینکه مانیتورت سالمه!؟گزینه بعدی رم هست.
دوست عزیز از راهنماییتون ممنون ٰ مین ebbit هست!

z_V_66
02-06-2009, 11:37
دوست عزیز از راهنماییتون ممنون ٰ مین ebbit هست!

لطفا سریعترکمکم کنید:41:
چه جوریببینم عیب از رم یا مانیتور یا مین بردم (ازنوع ابیت)هست ؟ چه جوری باید چک کنم؟
:19:
کارکردن با کامپیوتر در حال حاضر خطرناکه !امکانش هست دستگاه بسوزه؟

fkme
26-07-2009, 09:22
نه بابا چي چي رو بسوزه؟
مگه هيزمه ؟
به احتمال قوي از گرافيكته.
اگه از پورت dvi كارت گرافيكت استفاده مي كني احتمالا" از مبدلته ولي اگه نه از همين پورت معمولي استفاده مي كني سعي كن كارت گرافيكت رو در بياري و توي يه سيستم ديگه تست كني و يا اينكه يه كارت گرافيك ديگه بندازي توي سيستمت.
اصلا"هم نترس. كامپيوتر تنها دستگاهيه كه قطعاتش تك به تك خراب مي شن نه اينكه همش بسوزه.
بازم چيزي شد يه ندايي بده.