PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وداع صدهزار نفري پرسپوليس با ليگ قهرمانان آسيا

Greedy
27-05-2009, 18:00
خاک بر سر همشون نگاه کن پرسپولیس به چه خفت و خواری رسیده که فیکسش امثال عبدی و خیرخواه و ... باید باشند

خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي پرسپوليس ايران و بنيادكار ازبكستان از مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا باحذف آخرين نماينده ايران در اين رقابت ها پايان يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادي آغاز شد
در دقيقه 41 باقري ها روي ريوالدو خطاي پنالتي انجام داد و كاپيتان برزيلي بنيادكار نيز اين ضربه را به گل نخست بازي تبديل كرد.
پرسپوليس پس از دريافت اين گل دو بار در دقايق 41 و 45+2 توسط نبي اله باقري ها صاحب موقعيت گل شد اما دروازه بان بنيادكار اجازه باز شدن دروازه را نداد.
تلاش شاگردان وينگادا براي رسيدن به گل در نيمه دوم بي نتيجه بود و وقتي تا دقيقه 80 پرسپوليس موفق به گلزني نشد، تماشاگران شعار عليه مديرعامل(انصاري فرد) و سرمربي(وينگادا) را آغاز كردند و خواستار بركناري آنها شدند.
در دقيقه 85 نيز توپ در محوطه جريمه بنيادكار به دستان مدافع اين تيم برخورد كرد اما داور اعتقادي به خطاي پنالتي نداشت و در پايان بازي با يك گل به سود بنيادكار به اتمام رسيد تا شاگردان وينگادا پس از ناكامي در ليگ برتر و جام حذفي ايران، از ليگ قهرمانان آسيا نيز كنار بروند.
اين شكست در حالي رخ داد كه تعداد تماشاگران در نيمه دوم به يكصد هزار نفر رسيده بود.
كيم دونگ جين از كره قضاوت اين ديدار را برعهده داشت و به سرور جباروف، باكائف، راموس و زوخوروف از بنيادكار و باقري‌ها از پرسپوليس اخطار داد.
اسامي بازيكنان پرسپوليس: ميثاق معمارزاده، نبي اله باقري ها، سپهر حيدري، مجتبي شيري(75 ايوان پتروويچ)، عليرضا محمد، بهادر عبدي، پژمان نوري، فرهاد خيرخواه(71 محمد منصوري و 78 حسين بادامكي)، علي كريمي، عليرضا نيكبخت واحدي و محسن خليلي
سرمربي: نلو وينگادا

mf.designing
27-05-2009, 18:09
اه اینا با این اوضاع عجیب و غریبشون . حالم بهم خورد . اینم شد تیم . یاد امپراطور بخیر !

cdcenter
27-05-2009, 18:10
یک بازی ضعیف و شرم آور ........ . تا کی باید با این فوتبال حرص بخوریم و اعصابمون خورد بشه ؟ !!!!

Kianoosh
27-05-2009, 18:28
همش تقصیره هواداراست که 100000000000000000000000000 نفر نبودن!وگرنه از میزبانی استفاده می کردیم و هورا میکشیدیم و می بردیم!نیکبخت دار حیف میشه تو ایران!!!!!!!!(بارداره!؟)کلا فوتبالمون داره بدجوری از این 100 هزار نفر می خوره!حمایت تماشگر مرد!فوتبال حرفه ای شده!عربستان و کره و نماینده های عربستان و قطر و ازبک و ...با 1000 نفر میان آزادی و امتیاز کامل می گیرن...

pedramch
27-05-2009, 18:34
همش تقصیره هواداراست که 100000000000000000000000000 نفر نبودن!وگرنه از میزبانی استفاده می کردیم و هورا میکشیدیم و می بردیم!نیکبخت دار حیف میشه تو ایران!!!!!!!!(بارداره!؟)کلا فوتبالمون داره بدجوری از این 100 هزار نفر می خوره!حمایت تماشگر مرد!فوتبال حرفه ای شده!عربستان و کره و نماینده های عربستان و قطر و ازبک و ...با 1000 نفر میان آزادی و امتیاز کامل می گیرن...
:27:
تایید میشه!
ولی انصافا اگه همین تماشاچیا رو هم نداشتیم چیکار میکردیم؟:دی

vahid78
27-05-2009, 20:45
با این بازی دو نکته را فهمیدید

1- کل تیمتون به علی کریمی وایسته هست ( که اون امروز روزش نبود)
2-شانسی و به لطف گروه اسون اومدید بالا

Kianoosh
27-05-2009, 20:58
تایید میشه!
ولی انصافا اگه همین تماشاچیا رو هم نداشتیم چیکار میکردیم؟

می رفتیم انقدر برنامه سازی تو صدا و سیما می کردیم و خلق الله رو فریب می دادیم و همه از کار و زندگی می نداختیم که بیان پای فوتبال و حواشیش!بشینن و حرص بخورن تا ما نون بخوریم و به قدرت برسیم و ملت هم حرص بخورن و سر کار باشن که یه وقت معتاد نشن و سمت کار خلاف نرن و هر موقع هم کسی چیزی گفت میگیم نگاه کن چه تیم پرطرفداریه!...

C. Breezy
27-05-2009, 21:07
شما استقلالی ها چرا از این که تمام نماینده های ایران حذف شدن خوشحالین ؟ من وقتی استقلال حذف شد و به جاش این تیم های عربی لعنتی اومدن بالا ناراحت شدم ولی شما فقط به تعصبات استقلالی و پرپولیسی فکر می کنین ، خوبه منم بیام بگم شما با تفاضل گل و به لطف باخت بحث بر انگیز یه تیم دیگه قهرمان شدین ؟؟ ( هر چند اون دیگه قضیه اش تموم شده . )

vahid78
27-05-2009, 21:10
شما استقلالی ها چرا از این که تمام نماینده های ایران حذف شدن خوشحالین ؟ من وقتی استقلال حذف شد و به جاش این تیم های عربی لعنتی اومدن بالا ناراحت شدم ولی شما فقط به تعصبات استقلالی و پرپولیسی فکر می کنین ، خوبه منم بیام بگم شما با تفاضل گل و به لطف باخت بحث بر انگیز یه تیم دیگه قهرمان شدین ؟؟ ( هر چند اون دیگه قضیه اش تموم شده . )
دوست من اصلا بحث سر پرسپولیس و استقلال نیست..... بعضی از پرسپولیسیها بودن که میمومد کری میخوندن که ما از گروه اومدیم بالا ... من از این لحاظ میگم

masoudtr
27-05-2009, 21:26

واقعا شخصیت بعضی ها خوب مشخص میشه
در لحاظات حساس
اینم از بدبختی یک عده از ایرانی ها است که از شکست دیگران خوشحال میشن

B3HZ@D
27-05-2009, 21:28
می رفتیم انقدر برنامه سازی تو صدا و سیما می کردیم و خلق الله رو فریب می دادیم و همه از کار و زندگی می نداختیم که بیان پای فوتبال و حواشیش!بشینن و حرص بخورن تا ما نون بخوریم و به قدرت برسیم و ملت هم حرص بخورن و سر کار باشن که یه وقت معتاد نشن و سمت کار خلاف نرن و هر موقع هم کسی چیزی گفت میگیم نگاه کن چه تیم پرطرفداریه!...

هه هه...
دولت داره تمام تلاشش رو می کنه که جوانان رو با مواد بذاره سر کار تا کسی حواسش به کارهای اونها نباشه
بعد شما میگی میخوان کسی سراغ مواد نره
سپاه پاسداران خودش یکی از بزرگترین باندهای قاچاقچیه
میدونم جاش اینجا نبود ولی محض اطلاع گفتم

pedramch
27-05-2009, 21:28
:41::41:

واقعا شخصیت بعضی ها خوب مشخص میشه
در لحاظات حساس
اینم از بدبختی یک عده از ایرانی ها است که از شکست دیگران خوشحال میشن
بله دیگه دوستان من..
شما خودتونو ناراحت نکنین..
همین استقلالی ها بودن که تیم عربا:2: (الهلال) رو تشویق میکردن تا نماینده ایرانو ببره!:18:

اینا اصلا ایرانی نیستن..
من خودم به شخصه با حذف استقلال و صبا و سپاهان خیلی ناراحت شدم...
ولی متاسفم واسه این افراد.....:13:

pedramch
27-05-2009, 21:30
هه هه...
دولت داره تمام تلاشش رو می کنه که جوانان رو با مواد بذاره سر کار تا کسی حواسش به کارهای اونها نباشه
پس این تاپیک هم پیش به سوی trash...:27:

C. Breezy
27-05-2009, 21:34
دوست من اصلا بحث سر پرسپولیس و استقلال نیست..... بعضی از پرسپولیسیها بودن که میمومد کری میخوندن که ما از گروه اومدیم بالا ... من از این لحاظ میگم
خوب اون ها این کار رو می کنند شما چرا کار اشتباه اونا رو دنبال می کنین ؟ اگه اینجوری باشه همه به هم دیگه گیر می دن و کری می خونن چون یکی اون اول شروع کرده بود .

MORINIO
27-05-2009, 21:41
شانسی و به لطف گروه اسون اومدید بالا

الغرافه آسون بود که هم لیگ قطر رو برد هم جام حذفی قطر رو یا ام صلال که تو لیگ قطر ششم شد و از السد 8 تا خورد؟؟؟

یا الشباب آسون بود که دو هفته پیش تیم گروه شما (الاتحاد) رو تو فینال جام حذفی 4-0 زد؟؟؟

فقط قبول دارم الشارجه نسبت به الجزیره خیلی ضعیفتر بود هرچند که کنار کشید از لیگ قهرمانان و امتیازات رودر روی اون تیم هم اصلا حساب نشد!

هنوز هم میگی گروه پرسپولیس آسون بود؟؟ اگه بگی آره واقعا از منطق سر در نمیاری!!

من فقط دارم میگم گروه پرسپولیس نسبتا سخت بود و به هیچوجه آسون نبود!!!

در ضمن این پرسپولیس امروز جلوی کاسه توالت سازی افغانستان هم بازی میکرد مطمئنا میباخت پس بازی امروز رو ملاک قرار نده!

masoudtr
27-05-2009, 21:44
خوب اون ها این کار رو می کنند شما چرا کار اشتباه اونا رو دنبال می کنین ؟ اگه اینجوری باشه همه به هم دیگه گیر می دن و کری می خونن چون یکی اون اول شروع کرده بود .
میبخشین اینو میگم این افراد کلا عقلشون از پاشنه می یاد
دنبال اینن که درگیری ایجاد کنن
تنها راهش هم اینه که اصلا محل پست هاشون ندیدم انگار وجود ندارند

Kianoosh
27-05-2009, 22:11
هه هه...

اوه اوه!!!

شما با باطنش کاری نداشته باش!ببین تو ظاهر برای دفاع از پرطرفدار بودن و حمایت و ...چه حرفهایی زده شده توسط آقایان غمخوار کاشانی خداداد عزیزی و خیلی های دیگه!!!

MoJtaBa.R
27-05-2009, 23:26
با اين تاپيكهاي جديد كه عموما كل كل توش در مياد خيلي ضايع سواد فوتبالي كاربرا مشخص ميشه

..

اين هم ميره يا ترش يا ...

aliaskon
28-05-2009, 01:12

وحید جان خودتو تو این تاپیک رسوندی وپست زدی ، حال کردی ، خالی شدی ، عقده هات وا شد ، خدا رو شکر ، ما هم از حذف تیم استقلال تو آسیا ،چرا دروغ ناراحت نشدیم ،ولی نیومدیم تو تاپیکتون از آب گل آلود ماهی بگیریم و اعصاب خرابتونو خرابتر کنیم ،

قهرمانیتونم با برد تیم دوم پرسپولیس مقابل ذوب به رختون نکشیدیم ،(میدونی که اگه ذوب مساوی هم میکرد شما 200 تا گلم میزدید فایده نداشت )

با اینحال یکتو قبول دارم ولی دو وشخصییتتو نه

لااقل بیایم تو این یه جا کل کلو کنار بذاریم و به قول معروف تیم خودمونو تشویق کنیم ، چون بالاخره هر تیمی زمین خوردن داره و نوبت هوادارای رقیبم میشه

راستی سر مربی جدیدتون هم تبریک میگم ، شاید ازش یه گاردیولا دیگه در بیاد ....

:27::27::27::27::27:

cdcenter
28-05-2009, 13:18
با تمسخر و کل کل کردن چیزی درست نمیشه . یک عده هم میخوان که طرفدارای دو تیم مرتب با هم در حال جنگ و دعوا باشن تا بتونن پشت پرده کارهای خودشون رو بکنن . فعلا که این دو تیم ( ابی و قرمز) شدن اسباب اعصاب خوردیه طرفدارانشون و اسبابی برای رسیدن به اهداف سیاسی اجنماعی بعضی از اقایون .
پس بچه بازی رو بزارید کنار و این کل کل کردنا رو دور بریزید . پرسپولیس با بنیاد کار بازی داره علیه استقلال شعار میدن . و عکس این هم توی بازیهای استقلال میبینیم . تا کی میخوایم این روند دموده رو ادامه بدیم خدا میدونه ....
همینه که شدیم پایه خنده تیم های آسیایی .

ahmad.es.es.2atisheh
28-05-2009, 14:27
آقا حقتونه

PC-0611
28-05-2009, 15:39
در این دوره جام باشگاههای آسیا AFC باید بخاطر وجود چنین تیمی با این همه طرفدار که در اروپا و جهان نظیر آن به ندرت پیدا میشه افتخار کنه و این خودش یه پوئن برای فوتبال ایران و تیم مردمی پرسپولیسه
اگر پرسپولیس بالاتر میرفت که یه ورزشگاه 300 هزار نفری هم کمش بود

aliaskon
28-05-2009, 23:55

نه که استقلال اصلا به جباری وابسته نبود .....

آقا این سه تا بازیکن (جباری ،حیدری ،طالبلو )رو شما از استقلال بکش بیرون تیمو بذار جلوی هر کدوم از تیمای لیگ

یک ، اگه تونست ببره . بقیشون الافن ، خداییش گفتما نه از روی تعصب .

M.etallic.A
30-05-2009, 18:48
الغرافه آسون بود که هم لیگ قطر رو برد هم جام حذفی قطر رو یا ام صلال که تو لیگ قطر ششم شد و از السد 8 تا خورد؟؟؟

یا الشباب آسون بود که دو هفته پیش تیم گروه شما (الاتحاد) رو تو فینال جام حذفی 4-0 زد؟؟؟

فقط قبول دارم الشارجه نسبت به الجزیره خیلی ضعیفتر بود هرچند که کنار کشید از لیگ قهرمانان و امتیازات رودر روی اون تیم هم اصلا حساب نشد!

هنوز هم میگی گروه پرسپولیس آسون بود؟؟ اگه بگی آره واقعا از منطق سر در نمیاری!!

من فقط دارم میگم گروه پرسپولیس نسبتا سخت بود و به هیچوجه آسون نبود!!!

در ضمن این پرسپولیس امروز جلوی کاسه توالت سازی افغانستان هم بازی میکرد مطمئنا میباخت پس بازی امروز رو ملاک قرار نده!

فعلا که هم ام صلال صعود کرد به مرحله بعد و هم الاتحاد... تازه الاتحاد که همین الشباب رو برد. گروه استقلال خیلی سختتر از گروه پرسپولیس بود ولی یه چیزی بگم یه زمانی گروه سخت واسه تیمهای ایرانی معنی نداشت. اون موقع میگفتی یه زمانی میاد که ام صلال استقلال رو میبره یا الغرافه 5 تا به پرسپولیس میزنه همه میخندیدن بهت میگفتن مگه امکان نداره... عمرا... ولی حالا میبینم که نه تنها اینجوری شده که از این بدترم خواهد شد. در مورد پیروزی وقتی تو یه فصل میان دو تا مدیر عامل و سه تا سرمربی عوض میکنن معلومه وضعیت اینجوری میشه. وقتی رفتن یه خرپول رو آوردن گذاشتن رئیس هیئت مدیره... فکر کردن این هدایتی برای خوشحالی دل هوادارا پول خرج میکنه. غافل از اینکه امثال این آقا هیچ وقت جایی نمیخوابن که زیرشون آب بره. اصلا اگه اینطوری بود که میلیاردر نمیشد.... عاقبتشم که اینجوری شد. مثلا این فصل پرسپولیس مشکل مالی نداشت و خیلی هم پولدار بود.. ولی خداییش اون زمانی که کلی مشکل مالی داشت از الان خیلی بهتر بود چون همه چیز پول نیست... به هر حال تا وقتی که این علی آبادی هست من یکی امیدی به بهبود اوضاع ندارم. تو این 4 سال به معنای واقعی کلمه گند زد به کل ورزش ایران...

M.etallic.A
30-05-2009, 18:49
نه که استقلال اصلا به جباری وابسته نبود .....

آقا این سه تا بازیکن (جباری ،حیدری ،طالبلو )رو شما از استقلال بکش بیرون تیمو بذار جلوی هر کدوم از تیمای لیگ

یک ، اگه تونست ببره . بقیشون الافن ، خداییش گفتما نه از روی تعصب .

جانواریو چی ؟ برهانی یادت رفت. پیروز قربانی... حسین کاظمی... خوب این که شد کل تیم : دی معلومه وقتی کل تیم رو بزاری کنار اینجوری میشه.

aliaskon
05-06-2009, 01:13
جانواریو چی ؟ برهانی یادت رفت. پیروز قربانی... حسین کاظمی... خوب این که شد کل تیم : دی معلومه وقتی کل تیم رو بزاری کنار اینجوری میشه.

یه کلمه ای تو پست هست به نام "وابسته"

اون دوتای دیگه هم بازیکنای موثر هستن

بقیه هم معمولی هستن یعنی کنار بازیکنای موثر نون میخورن

تیمی که بازیکن محوریشو(که بهش وابسته است) از دست بده یا مهار ش کنن (مثل جباری ،کریمی ،مسی یا زیدان ،هرکدوم به تناسب تو

تیماشون )به مشکل بر میخوره ،

اما تیمی که بازیکنای موثرشو از دست بده(مثل حیدری و طالبلو وبعضی مواقع جان واریو در استقلال و نوری و زارع

و بعضی مواقع پتروویچ در پرسپولیس ) ،اساسا میشه تیم معمولی و نتیجه درست و درمونی نمیگیره

پس هر چی تعداد بازیکنای تاثیر گذار توی تیمی بیشتر بشه (البته با حفظ هماهنگی) ثبات نتیجه گیریش بیشتر

میشه مثل بارسلون

بازیکن موثر هم بازیکنیه که معمولا تو یه کلاس بالا ودر شراط مختلف کارشو ارایه میده و نبودش سریع روی نتیجه

تاثیر میذاره

اگه اینایی که گفتم قبول داری ok بده ،اگه هم قانع نشدی بازم واست توضیح بدم :12::12::12: