PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : juniper(جونیپر)و لپ تاپ های وسوسه برانگیز ...!!

aliqq
27-05-2009, 17:48
سلام دوستان

بخاطر زیاد جابجا شدن به تازگی قصد خرید لپ تاپ کردم تا سقف 1 میلیون(البته از دوبی:5:!)امروز که در حال

تحقیق بودم با لپ تاپای جونیپر آشنا شدم!!!

گفتم شاید ارزش بیشتر هزینه کردنو داشته باشه

کانفیگ و قیمت و ببینین !
__________________________________________________ _______________________

SW8-X6

CPU: Intel Core 2 Due 2,26 Ghz
6MB Cache 45nm
1066MHz FSB
RAM: 4 GB DDR2 at 800 Mhz
HDD: 320 GB SATA
VGA: Nvidia Geforce 9300GS
256MB up to 1519 MB
Platform: Montevina New Generation
Chipset: PM45 (ICH9M)
Display: 14.1” WXGA 1280x800 (Glare)
ODD: Super Multi DVD RW +/-
I/O: HDMI, e-SATA, USB X 2,
Card Reader, PCMCIA-E, CRT
Camera: 2.0 MB DigiCam
WLAN: Atheros AR2423 B/G/ Wifi
LAN: Realtek RTL8102 PCI-E 10/100
Modem: Agere System HDA 56K V90
Battery: 6-cell battery up to 3 hours life
KB: Farsi/English Printed
DIM: 338 (W) x 239 (D) x 32 (H)mm
Weight: 2.3 KG
Warranty: 1 year full warrantee expandable to 3 years.
با قیمت1139000 تومان

__________________________________________________ ________________________________

SW8-X7

CPU: Intel Core 2 Due 2.66 Ghz
6MB Cache 45nm
1066MHz FSB
256MB up to 1519 MB
Warranty: 1 year full warrantee expandable to 3 years

با قیمت 1314000

__________________________________________________ ________________________________

SW8-X8

CPU: Intel Core 2 Due 2.80 Ghz
6MB Cache 45nm
1066MHz FSB
HDD: 500 GB SATA
256MB up to 1519 MB
با قیمت 1854000تومان

__________________________________________________ ______________________________

SW8-X5

CPU: Intel Core Due 2Ghz
2MB Cache 65nm
1066MHz FSB
RAM: 2 GB DDR2 at 800 Mhz
256MB up to 1519 MB
با قیمت 967000تومان

والا ما که تا حالا ندیدیم دوستان کسی تا حالا داشته یا از کارکرد ،کیفیت ساخت و... خبری داره ؟!

aliqq
27-05-2009, 18:28
اوه اوه این یکیو نگا کن !!!

SW8-X9

CPU: Intel Core 2 Due 3.06 Ghz
6MB Cache 45nm
1066MHz FSB
256MB up to 1519 MB

قیمت 1529000

mh.attari
27-05-2009, 23:07
اوه اوه این یکیو نگا کن !!!

SW8-X9

CPU: Intel Core 2 Due 3.06 Ghz
6MB Cache 45nm
1066MHz FSB
256MB up to 1519 MB
قیمت 1529000
مشخصاتش که به نسبت قیمت عالیه

J U N I P E R
27-05-2009, 23:14
آره قيمتش خيلي خوبه!
لپ تاپاشونو سفارش ميدن چين ميزنه.
ميگفتن همون شركتايي كه كاراي hp , ... رو ميزنه مال مارم ميزنه ولي چون تو خود ايرانيم كارامون ارزونتر در مياد.
ولي از گارانتي ايناش من اطلاعي ندارم كه كيفيتش چطوره؟

H@mid-Vista
28-05-2009, 15:34
تقریبا همه سازندگان لپ تاپ قطعات رو از منابع مشابه انتخاب می كنن.
ممكنه با استانداردهای مختلف و كیفیت متفاوت ساخته بشوند.
ولی در هر هصورت خیلی متفاوت نیستند.
به نظر من هر سازنده ای كه به این فناوری دست پیدا كرده در سطح معقولی با توجه به بهایی كه می پردازین راضی ككنده خواهد بود.

mh.attari
28-05-2009, 17:07
تقریبا همه سازندگان لپ تاپ قطعات رو از منابع مشابه انتخاب می كنن.
ممكنه با استانداردهای مختلف و كیفیت متفاوت ساخته بشوند.
ولی در هر هصورت خیلی متفاوت نیستند.
به نظر من هر سازنده ای كه به این فناوری دست پیدا كرده در سطح معقولی با توجه به بهایی كه می پردازین راضی ككنده خواهد بود.
به نظر من نمی شه با این قاطعیت گفت

aliqq
28-05-2009, 22:31
با کارشناس فروشش تماس گرفتم گفتم یه چند تا عکس واقعی از قتو قیافه !! لپ تاپاشون واسم میل کنه

گفت شنبه که رفتم شرکت عکس میگیرم و میل میکنم ،منم میزارم اینجا واسه همه تا ببینن

تا اخبار بعدی فعلا بای ....!:5:

aliqq
28-05-2009, 22:56
راستی کسی میدونه بدنه IMR یعنی چی؟!!!

aliqq
29-05-2009, 10:58
راستی کسی میدونه بدنه IMB یعنی چی؟!!!

آها جوابشو پیدا کردم !!!!!!!

تكنولوژي IMR يا In Mold Roller/Reprint تكنيكي هست كه براي طراحي پشت نمايشگر يا Lid و يا Cover استفاده ميشه .
بيشتر لپ تاپ هاي گران قيمت و اونهايي كه از طراحي و ديزاين مخصوصي استفاده ميكنن از تكنولوژي IMR استفاده ميكنن كه اين امكان رو به سازنده ميده كه pattern و طراح دلخواه رو به راحتي روي كاور پشت لپ تاپ پياده كنن و اين تكنيك روي پلاستيك هاي بسيار باريكي اجرا ميشه ... البته من ديگه اطلاعات دقيق تري از نحوه اجراي اين تكنولو‍ژي ندارم و نميدونم با چه روشي اين كار انجام ميشه ... اين رو هم بگم كه دوام و كيفيت خيلي خوبي داره .

منبع>>>>>>>>> pami_wega !!!!:31:

این JUNIPER ها که مدلاشونو زدم بدنشون IMR هست ها ،دیگه دارم شاخ میشم یکی بگیرم خدایی :5:!!

mh.attari
29-05-2009, 12:39
آها جوابشو پیدا کردم !!!!!!!

تكنولوژي IMR يا In Mold Roller/Reprint تكنيكي هست كه براي طراحي پشت نمايشگر يا Lid و يا Cover استفاده ميشه .
بيشتر لپ تاپ هاي گران قيمت و اونهايي كه از طراحي و ديزاين مخصوصي استفاده ميكنن از تكنولوژي IMR استفاده ميكنن كه اين امكان رو به سازنده ميده كه pattern و طراح دلخواه رو به راحتي روي كاور پشت لپ تاپ پياده كنن و اين تكنيك روي پلاستيك هاي بسيار باريكي اجرا ميشه ... البته من ديگه اطلاعات دقيق تري از نحوه اجراي اين تكنولو‍ژي ندارم و نميدونم با چه روشي اين كار انجام ميشه ... اين رو هم بگم كه دوام و كيفيت خيلي خوبي داره .

منبع>>>>>>>>> pami_wega !!!!:31:

این JUNIPER ها که مدلاشونو زدم بدنشون IMR هست ها ،دیگه دارم شاخ میشم یکی بگیرم خدایی :5:!!
من فقط اینو بگم
لپ تاپ های ibm یکی از بهترین لپ تاپ های دنیاس (البته اگه بهترین نباشه)

aliqq
29-05-2009, 12:45
من فقط اینو بگم
لپ تاپ های ibm یکی از بهترین لپ تاپ های دنیاس (البته اگه بهترین نباشه)

:18:

چه ربطی به IBM داره؟!!!

فکر کنم شما IMR رو که من بالا نوشتم با IBM اشتباه گرفتین !!

IMR واسه ساخت بدنه لپ تاپه که بالا توضیحش اومده

پیش میاد ،بی خیال :46:

mh.attari
29-05-2009, 12:49
راستی کسی میدونه بدنه IMB یعنی چی؟!!!
اهان ببخشید من فکر کردن ibm هست این
:31:

aliqq
29-05-2009, 14:15
اهان ببخشید من فکر کردن ibm هست این

البته منم بی تقصیر نبودم ها !!!

می خواستم بنویسم IMR نوشته بودم IMB !!!!:31:

البته الان رفتم درستش کردم :21:

REGISTERED USER
29-05-2009, 17:09
من ترجیح می دم اغلب نوت بوکی بخرم که در تمام دنیا و همیشه ساپورت داشته باشه نه اینکه از یک شرکت که در زمینه شبکه و تکنولوژی های ارتباطاتی کار میکرده و حالا پاشده نوت بوک زده !

به نظرم فکر اینو نکنید .... وسوسه انگیز که هست عین تمام لپ تاپ های دیگه مثل هسسی ! ولی ارزش داره شما بیشتر هزینه کنید و یک برند معتبرتر و قوی تر dell ، HP , sony , ibm , Fujitsu Siemens , acer و توشیبا خریداری کنید

prowler88
29-05-2009, 17:21
راستی صحبت از توشیبا شد. یکی بیاد توضیح بده ببینیم لپ تاپ هاش چه جوریه در مقایسه با بقیه. من که خودم حال میکنم باهاش.

یه نگاهی هم به این بندازین نظرتونو بگین. رم DDR3 و هارد SSD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mh.attari
29-05-2009, 18:15
راستی صحبت از توشیبا شد. یکی بیاد توضیح بده ببینیم لپ تاپ هاش چه جوریه در مقایسه با بقیه. من که خودم حال میکنم باهاش.

یه نگاهی هم به این بندازین نظرتونو بگین. رم DDR3 و هارد SSD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کلا لپ تاپ های توشیبا در سال های اخیر اون کیفیتی که ازشون انتظار می رفته رو نداشتن و مرجوعی خیلی داشتن
تازگی ها یکی از دوستای من خریده بود صفحهش چند تا پیکسل سوخته داشت و ... که ازش ناراضی بود

aliqq
29-05-2009, 18:45
کارخانه کوانتا واقع در کشور کوانتا می باشد که تولید کننده اصلی نوت بوک های DELL,HP,APPLE و ... در دنیا می باشد .

REGISTERED USER
29-05-2009, 19:34
همه تکنولوژی های منشا امریکایی ای کره ای و ژاپنی و چینی داره ! کوانتا تولید کننده اصلی دل و اچ پی و اپل !!!!

Stream
29-05-2009, 21:04
کارخانه کوانتا واقع در کشور کوانتا می باشد که تولید کننده اصلی نوت بوک های DELL,HP,APPLE و ... در دنیا می باشد .

Quanta Computer یکی از بزرگ ترین OEM ها و ODM های نوت بوک و موبایل های دنیاست که در تایوان قرار داره. مادربرد لپ تاپ HP DV5 من هم ساخت (و احتمالا طراحی) Quanta هست.

البته کمپانی هایی مثل Quanta با هر کیفیتی که کمپانی مشتری تمایل داشته باشه محصولاتشون رو تولید می کنند، یعنی چون Quanta یکی از تولید کننده های اصلی محصولات HP یا Apple یا Acer هست دلیل نمیشه همون کیفیت رو در محصولات تولیدی برای Juniper هم داشته باشه.

aliqq
29-05-2009, 21:46
Quanta Computer یکی از بزرگ ترین OEM ها و ODM های نوت بوک و موبایل های دنیاست که در تایوان قرار داره. مادربرد لپ تاپ HP DV5 من هم ساخت (و احتمالا طراحی) Quanta هست.

البته کمپانی هایی مثل Quanta با هر کیفیتی که کمپانی مشتری تمایل داشته باشه محصولاتشون رو تولید می کنند، یعنی چون Quanta یکی از تولید کننده های اصلی محصولات HP یا Apple یا Acer هست دلیل نمیشه همون کیفیت رو در محصولات تولیدی برای Juniper هم داشته باشه.

ممنون از جواب منطقی و بدون تعصبت

فرمایش شما متین اما مثلا بدنه رو زده IMR که یکی از باکیفیت ترین جنس بدنه ها هستش و برای لپ تاپای گرون قیمت استفاده میشه

تا حالا شما دیدین لپ تاپی فقط به بدنش برسه با کیفیت بزنه و محتویات داخلیشو بی کیفیت ؟!!!

تازه اگرم مشکلی پیش بیاد مسلما گارانتی داخلی محکمش ، پاسخگو خواهد بود مخصوصا که هر کسی باشه اولش باید خودشو از لحاظ کیفیت جا بندازه تا بتونه توجه بازارو به خودش جلب کنه

اینم واسه گارانتیش نوشته

1سال گارانتی رایگان، قابل تمدید تا 3 سال شرکت نوین ارتباط سام برای رضایت کاربرانی که از نوت بوک جونیپر استفاده می نمایند، اقدام به شرایط گارانتی تعویض قطعات تا یک سال رایگان و 2 سال شارژ...

بازم مرسی

Stream
29-05-2009, 22:44
ممنون از جواب منطقی و بدون تعصبت

فرمایش شما متین اما مثلا بدنه رو زده IMR که یکی از باکیفیت ترین جنس بدنه ها هستش و برای لپ تاپای گرون قیمت استفاده میشه

تا حالا شما دیدین لپ تاپی فقط به بدنش برسه با کیفیت بزنه و محتویات داخلیشو بی کیفیت ؟!!!

تازه اگرم مشکلی پیش بیاد مسلما گارانتی داخلی محکمش ، پاسخگو خواهد بود مخصوصا که هر کسی باشه اولش باید خودشو از لحاظ کیفیت جا بندازه تا بتونه توجه بازارو به خودش جلب کنه

اینم واسه گارانتیش نوشته

1سال گارانتی رایگان، قابل تمدید تا 3 سال شرکت نوین ارتباط سام برای رضایت کاربرانی که از نوت بوک جونیپر استفاده می نمایند، اقدام به شرایط گارانتی تعویض قطعات تا یک سال رایگان و 2 سال شارژ...

بازم مرسی
خب مسئله اینه که IMR یا Insert Mold Rolling خیلی چیز خاصی نیست و بیشتر باعث میشه بدنه لپ تاپ به مرور زمان ظاهر خودش رو از دست نده. این تکنولوژی مخصوص لپ تاپ های گرون قیمت نیست و الان در لپ تاپ های 300 دلاری MSI یا ASUS Eee PC هم از IMR استفاده میشه.

استفاده از IMR به نظر من دلیل کافی برای اینکه یک محصول رو با کیفیت بدونیم نیست. (همونطور که استفاده نکردن از IMR نمی تونه دلیل برای بی کیفیت بودن به حساب بیاد.)

مسلما برندهایی مثل HP, Dell, ASUS, Acer, SONY, ... تعادل رو در محصولاتشون حفظ می کنند، یعنی یک تعادل بین کیفیت بدنه با کیفیت ساخت و LCD و ... وجود داره.
ولی برندی که قصد داره جای خودش رو بین این برندها باز کنه ممکنه خیلی این تعادل رو رعایت نکنه و با تمرکز روی قسمت هایی که بیشتر در دید عمده خریداران (قشری که دسترسی به اطلاعات نیمه تخصصی روی مباحث ندارند) هست سعی کنند خودشون رو کم کم وارد بازار کنند.

برای همین وقتی صحبت درباره برند هایی هست که تازه وارد این Business شدند نمیشه انتظار داشت همون تعادل و انعطاف پذیری محصولات برندهای مطرح (مثل HP, Dell, SONY, Lenovo, ...) در اونها هم وجود داشته باشه.

aliqq
29-05-2009, 23:22
خب مسئله اینه که IMR یا Insert Mold Rolling خیلی چیز خاصی نیست و بیشتر باعث میشه بدنه لپ تاپ به مرور زمان ظاهر خودش رو از دست نده. این تکنولوژی مخصوص لپ تاپ های گرون قیمت نیست و الان در لپ تاپ های 300 دلاری MSI یا ASUS Eee PC هم از IMR استفاده میشه.

استفاده از IMR به نظر من دلیل کافی برای اینکه یک محصول رو با کیفیت بدونیم نیست. (همونطور که استفاده نکردن از IMR نمی تونه دلیل برای بی کیفیت بودن به حساب بیاد.)

مسلما برندهایی مثل HP, Dell, ASUS, Acer, SONY, ... تعادل رو در محصولاتشون حفظ می کنند، یعنی یک تعادل بین کیفیت بدنه با کیفیت ساخت و LCD و ... وجود داره.
ولی برندی که قصد داره جای خودش رو بین این برندها باز کنه ممکنه خیلی این تعادل رو رعایت نکنه و با تمرکز روی قسمت هایی که بیشتر در دید عمده خریداران (قشری که دسترسی به اطلاعات نیمه تخصصی روی مباحث ندارند) هست سعی کنند خودشون رو کم کم وارد بازار کنند.

برای همین وقتی صحبت درباره برند هایی هست که تازه وارد این Business شدند نمیشه انتظار داشت همون تعادل و انعطاف پذیری محصولات برندهای مطرح (مثل HP, Dell, SONY, Lenovo, ...) در اونها هم وجود داشته باشه.

به نقل از pami_wega کاربر فعال انجمن لپ تاپ( البته در پاسخ به سوال بنده)

دوست عزيز تكنولوژي IMR يا In Mold Roller/Reprint تكنيكي هست كه براي طراحي پشت نمايشگر يا Lid و يا Cover استفاده ميشه .

در مورد مابقی فرمایشاتتون تا حدودی موافقم اما...

اما هنوز نه بنده خریداری کردم ونه (ظاهرا) شما تا بحال با این برند کار کردین آیا به نظرتون تمام فرمایشات بالاتون 100% درسته یا فقط یه احتماله ؟

مرسی

Pami
30-05-2009, 01:25
با تشكر از Stream عزيز
اين هم يه عكس از نوع كاربرد تكنولو‍ژي IMR كه به عنوان مثال براي Cover لپ تاپ هاي HP استفاده شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين تكنولوژي باعث ميشه طرح و نقش هايي كه برند ها ميخوان براي كاور تهيه كنن شفاف حك بشه و باعث ميشه اون نوشته و طرح پاك نشه ... البته اين تكنولوژي مختص به لپ تاپ ها نيست و تو خيلي وسائل و دستگاه ها از اين تكنيك استفاده ميشه ...

Stream
30-05-2009, 06:53
به نقل از pami_wega کاربر فعال انجمن لپ تاپ( البته در پاسخ به سوال بنده)دوست عزیز من بهتون می گم این تکنولوژی دیگه مخصوص لپ تاپ های گران قیمت نیست. شاید چند سال گذشته این تکنولوژی رو فقط در لپ تاپ های گرون قیمت می دیدید ولی نه الان...
لپ تاپ هایی مثل MSI U100 یا ASUS Eee PC (اینها به هیچ وجه با 300-400 دلار محصول گران قیمت به حساب نمیان !!!) هم الان از IMR استفاده می کنند.

کافیه کمی سرچ کنید و ببینید خیلی از لپ تاپ ها الان از IMR استفاده می کنند. خیلی ها هم استفاده می کنند و در مشخصات نمی نویسند چون چیز خاصی نیست!

اما هنوز نه بنده خریداری کردم ونه (ظاهرا) شما تا بحال با این برند کار کردین آیا به نظرتون تمام فرمایشات بالاتون 100% درسته یا فقط یه احتماله ؟من در صحبت هام اسمی از Juniper نبردم و بطور کلی درباره برندهای جدید صحبت کردم. ولی این تعادلی که در محصولات برندهای معتبر هست یک شبه به دست نیومده و بعد از سال ها تجربه رقابت در بالاترین رده بازارهای جهانی به دست اومده، واقعا تصور اینکه یک برند تازه وارد بتونه یک شبه این تعادل رو، که مثلا HP یا Dell بعد از 20 سال به دست آوردن، داشته باشه کمی دور از واقعیته.

prowler88
30-05-2009, 08:48
من در صحبت هام اسمی از Juniper نبردم و بطور کلی درباره برندهای جدید صحبت کردم. ولی این تعادلی که در محصولات برندهای معتبر هست یک شبه به دست نیومده و بعد از سال ها تجربه رقابت در بالاترین رده بازارهای جهانی به دست اومده، واقعا تصور اینکه یک برند تازه وارد بتونه یک شبه این تعادل رو، که مثلا HP یا Dell بعد از 20 سال به دست آوردن، داشته باشه کمی دور از واقعیته.
کاملا موافقم. مثلا تو گوشی های موبایل Apple iPhone رو در نظر بگیرین. با این که اولین گوشی Apple بود ولی فروشش به طور خیره کننده ای بالا بود. این فقط و فقط به خاطر سابقه و اعتبار برند Apple هست.

aliqq
30-05-2009, 10:36
من در صحبت هام اسمی از Juniper نبردم و بطور کلی درباره برندهای جدید صحبت کردم. ولی این تعادلی که در محصولات برندهای معتبر هست یک شبه به دست نیومده و بعد از سال ها تجربه رقابت در بالاترین رده بازارهای جهانی به دست اومده، واقعا تصور اینکه یک برند تازه وارد بتونه یک شبه این تعادل رو، که مثلا HP یا Dell بعد از 20 سال به دست آوردن، داشته باشه کمی دور از واقعیته.

ممنون از وقتی که میذارین

البته شما درست می فرمایین شاید تعادلی که در برند های دیگه هست رو نداشته باشه البته من احتمالا با چند تا از مشتریاشون که حداقل 1 ساله دارن از لپ تاپای این برند استفاده میکنن تماس میگیرم و درصد رضایتشونو میپرسم

البته اگر من این بحثو را انداختم به این معنی نیست که تعصبی رو این برند دارم ،قرار پول بدم و جنس مطلوبمو

بخرم و مسلما هیچکس دلش نمیخواد چیزی که میخره کارایی لازمو نداشته باشه برای همین هم هست که

دارم تحقیق میکنم و نظر دوستانو جویامیشم

بازم ممنون

aliqq
30-05-2009, 12:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pami
30-05-2009, 15:06
دوست عزیز من بهتون می گم این تکنولوژی دیگه مخصوص لپ تاپ های گران قیمت نیست. شاید چند سال گذشته این تکنولوژی رو فقط در لپ تاپ های گرون قیمت می دیدید ولی نه الان...
لپ تاپ هایی مثل MSI U100 یا ASUS Eee PC (اینها به هیچ وجه با 300-400 دلار محصول گران قیمت به حساب نمیان !!!) هم الان از IMR استفاده می کنند.

کافیه کمی سرچ کنید و ببینید خیلی از لپ تاپ ها الان از IMR استفاده می کنند. خیلی ها هم استفاده می کنند و در مشخصات نمی نویسند چون چیز خاصی نیست!

آرمان جان منظور من از گران قيمت ها لپ تاپ هايي هست كه نسبت به امكاناتشون گران هستند ... مثلا همين EeePC مثال شما نسبت به سخت افزار فوق العاده ضعيفي كه داره قيمتش گرونه ( انصافا هم گرونه )
با همون بودجه آدم ميتونه Acer Aspire One بخره كه كلي ارزش داره نسبت به EeePC
معمولا مدلهايي كه زياد حرفي براي گفتن تو سخت افزار ندارن رو اينجور خصوصيات مانور ميدن ...
البته براي من تكنولوژي IMR تو طراحي ملاك مهمي تو خريد لپ تاپ نيست .

aliqq
30-05-2009, 16:49
آرمان جان منظور من از گران قيمت ها لپ تاپ هايي هست كه نسبت به امكاناتشون گران هستند ... مثلا همين EeePC مثال شما نسبت به سخت افزار فوق العاده ضعيفي كه داره قيمتش گرونه ( انصافا هم گرونه )
با همون بودجه آدم ميتونه Acer Aspire One بخره كه كلي ارزش داره نسبت به EeePC
معمولا مدلهايي كه زياد حرفي براي گفتن تو سخت افزار ندارن رو اينجور خصوصيات مانور ميدن ...
البته براي من تكنولوژي IMR تو طراحي ملاك مهمي تو خريد لپ تاپ نيست .

پس الان HP که داره ازین تکنولوژی استفاده میکنه زیاد حرفی برای گفتن تو سخت افزار نداره !!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز فرمایش شما شاید درست باشه اما مطلق نیست

Pami
30-05-2009, 16:53
پس الان HP که داره ازین تکنولوژی استفاده میکنه زیاد حرفی برای گفتن تو سخت افزار نداره !!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز فرمایش شما شاید درست باشه اما مطلق نیست

آره عزيز من ، من گفتم معمولا نگفتم همه لپ تاپ ها ...
مثلا مدل Latitude ATG دل كه كولاك كرد و بعنوان بهترين لپ تاپ صنعتي/تجاري مطرح شد از اين جور تبليغات نداشت و انصافا نياز هم نداشت ...
تكنولوژي IMR رو بيشتر لپ تاپ هاي لوكس و تجملي و مالتي مديا استفاده ميشه نه لپ تاپ هايي كه قراره تو محيط هاي خشن و سخت كار كنن ...
اميدوارم منظورم رو درست رسونده باشم ...

mh.attari
30-05-2009, 18:31
این تکنولوژی تا اینجا که من فهمیدم هیچ کمکی به مصرف کننده نمی کنه مگر زیبایی
پس الکی چرا دارید وقت خودتونو تلف می کنید؟

aliqq
30-05-2009, 18:42
این تکنولوژی تا اینجا که من فهمیدم هیچ کمکی به مصرف کننده نمی کنه مگر زیبایی
پس الکی چرا دارید وقت خودتونو تلف می کنید؟

حق با شماست دوست عزیز

شاید بنده کمی زیاده روی کرده ام

ممنون

aliqq
30-05-2009, 18:51
مدل S13Y به عنوان لپ تاپ مقاوم JUNIPER در مقابل ضربه، لرزش و آب معرفی شد که در بازار موجود است.

طبق اعلام نگین اندیشان پیوند، نمایندگی فروش لپ تاپ های JUNIPER در بازار داخلی، S13Y یک لپ تاپ از

سری Hard Book این برند است که به پردازنده GHZ667 MHZ ا0/2، رم دوگیگابایتی، هارددیسکی با ظرفیت 120

گیگابایت و صفحه نمایش 3/13اینچی از نوع WXGA مجهز است.

S13Y همچنین به کارت گرافیکی با ظرفیت 128مگابایت، قابل ارتقا تا 256مگابایت، وب کم 3/1مگاپیکسلی، کیف

حمل و کیبورد فارسی مجهز است.این نمایندگی همچنین از عرضه مدل S15S از سری HarBook لپ تاپ های

JUNIPER به بازار داخلی طی روزهای آینده خبر داد.این لپ تاپ به پردازنده 800MHZ، 2/0GHZ، رم دوگیگابایتی،

هارددیسکی با ظرفیت 200گیگابایت و صفحه نمایش 4/15اینچی از نوع WXGA مجهز است.تجهیز به کارت

گرافیکی با ظرفیت 128مگابایت قابل ارتقا تا 256مگابایت، وب کم 3/1مگاپیکسلی، کیبورد فارسی و کیف حمل از

سایر ویژگی های این لپ تاپ است.

منبع : دنیای اقتصاد

mh.attari
30-05-2009, 18:51
حق با شماست دوست عزیز

شاید بنده کمی زیاده روی کرده ام

ممنون
خواهش می کنم شما باعث شدید ما با یک تکنولوژی بیشتر اشناشیم و ازتون ممنونم

REGISTERED USER
30-05-2009, 18:56
خیر .... بجز زیبایی استحکام را هم افزای میده .... تا حالا یک لپ تاپ دل و اچ پی سری special را با هم مقایسه کردید ؟ بدنه اچ پی محکم تر هست و مقاوم تر و دیرتر تغییر رنگ میده و فرسایش پیدا میکنه

تکنولوژی imprint کم چیزی نیست

mh.attari
30-05-2009, 19:00
خیر .... بجز زیبایی استحکام را هم افزای میده .... تا حالا یک لپ تاپ دل و اچ پی سری special را با هم مقایسه کردید ؟ بدنه اچ پی محکم تر هست و مقاوم تر و دیرتر تغییر رنگ میده و فرسایش پیدا میکنه

تکنولوژی imprint کم چیزی نیست
تایید می شه ولی مگه ما بالپ تاپ می خوایم بریم جنگ
و فکر کنم همه ی ما دیگه با این تکنولژی اشنا شدیم