PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فینال لیگ قهرمانان اروپا فصل 2008-2009

M.etallic.A
27-05-2009, 10:57
دیدم هیچ تاپیکی در این مورد ایجاد نشده. گفتم تاپیکشو بزنم. هر چند الان یه کم دیره برای پیش بینی ولی خوب پیش بینی هم میزاریم. بعد بازی هم در موردش بحث میشه. فکر کنم اونقدر موضوع مهمی باشه که نیاز به تاپیک جداگانه باشه.

4870x2
27-05-2009, 11:19
بارسا ميزنه (بدون شك)

corey
27-05-2009, 11:20
به نظر من بازی خیلی نزدیکی هستش
هر دو تا تیم خط حمله خیلی خوبی دارم ولی خب آمار نشون میده که خط حمله بارسا رویایی هستش تو خط دفاع هم که کاملا مشخصه که منچستر برتره و تو 6 تا بازی دور حذفی فقط یک گل خورده که اونم از روی نقطه پنالتی و تصمیم اشتباه روزتی بود بارسا هم 3 تا غایب بزرگ تو دفاع داره که کارش سخت میکنه

در کل به نظرم منچستر به خاطر اینکه تیم پخته تر و یک دست تری داره و البته مربی با تجربه تری داره برنده این بازی میشه

EASPORTS-FIFA
27-05-2009, 11:22
ایشالا که بارسای کبیر به حق خودش میرسه و سومین قهرمانی این فصلشو میاره:8::21::27::40:

Retired User
27-05-2009, 11:28
پس اين چيه؟
يكم دقت كنيد
يچه ها 2 هفته است دارن راجع به قهرمان بحث ميكنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_ranger22
27-05-2009, 11:40
من که صبر می کنم ببینم چی میشه
امیدوارم فقط نا داوری نشه

ارمغان جنون
27-05-2009, 13:04
امیدوارم بارسلونا قهرمان بشه.

steps
27-05-2009, 13:17
منچستر اگه مشکل خاصی پیش نیاد قهرمان میشه

wildhunter
27-05-2009, 13:17
فکر منم منچستر نسبت به بارسا هم کبیر تر باشه و هم تعداد قهرمانیش بیشتره

به امید پیروزی شیاطین سرخ تکرار قهرمانی تو جام باشگاهای اروپا

Masоud
27-05-2009, 13:23
ان شا الله ، منچستر یونایتد جام رو فتح میکنه .

cuteetuc
27-05-2009, 14:03
به اميد پيروزي بارسا.من كه دل تو دلم نيست تا بعد از سوت پايان بازي و برد تيم محبوبم بارسا خوشحالي كنممممم. واقعا بارسا يعني روح فوتبال.

.:40::40::40::40::40::40: BARCA IS UNIQUE

ارمغان جنون
27-05-2009, 14:10
پس امیدوارم روح فوتبال امشب برنده شه.

Alishmas
27-05-2009, 14:52
روی هاتبرد کدوم شبکه پخش ميکنه مسابقه رو ؟ که بشه مراسم آخرش رو کامل ديد

aminhity
27-05-2009, 14:55
صد در صد اگه وین رونی آماده باشه منچستر قهرمانه.حتی اگه کریستین هم اصلا بازی نکنه.only rooney
بیاید پیش بینی کنیم نتیجه رو:
منچستر3-بارسلونا2

M.etallic.A
27-05-2009, 15:09
پس اين چيه؟
يكم دقت كنيد
يچه ها 2 هفته است دارن راجع به قهرمان بحث ميكنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چطوری دارن دو هفته بحث میکن که آخرین پستش ماله 5 روز پیشه توسط x_fashist_x

حتی تو صفحه اول اخبار ورزشی هم نبود.

MCSE MAN
27-05-2009, 15:10
من هر دوشونو دوست دارم ولی امیدوارم بارسا ببره.
پیش بینی من: 2-1 بارسا میبره.

M.etallic.A
27-05-2009, 15:12
در مورد بازی به نظر من نبود دنی آلوز و رافائل مارکز خیلی واسه بارسا گرون تموم میشه. فقط خدا کنه آنری کاملا روبه راه بشه. از همین شانس منچستره که ازش متنفرم. تازه نزدیک بود بارسا اینیستا رو هم نداشته باشه. فکر کن 5 تا بازیکن اصلی تیم مصدوم و محروم باشن. دنی آلوز - آبیدال- مارکز- اینیستا-آنری.... بازی امشب از این جهت واسم حساسه که تیم محبوبم ( بارسا ) در مقابل تیم منفورم ( منچستر ) بازی میکنه... فکر کنم واسه طرفدارای هر دو تیم تقریبا وضعیت همینطوری باشه : دی

m_kh111
27-05-2009, 15:20
شک نکنید که شیاطین قهرمان میشن.
اونم واسه دومین سال پیاپی :31:

Mojtaba-MCI
27-05-2009, 15:31
اگه خط حمله ی بارسا دچار مشکل خاصی نباشه مثلا اینیستا بخواد جای آنری بازی کنه یا از اینجور مسائل بارسا با اختلاف می بره.
پیش بینی من 2 - 0 یا 3 - 1 به نفع بارساست...
Only FCB

aminhity
27-05-2009, 15:54
در مورد بازی به نظر من نبود دنی آلوز و رافائل مارکز خیلی واسه بارسا گرون تموم میشه. فقط خدا کنه آنری کاملا روبه راه بشه. از همین شانس منچستره که ازش متنفرم. تازه نزدیک بود بارسا اینیستا رو هم نداشته باشه. فکر کن 5 تا بازیکن اصلی تیم مصدوم و محروم باشن. دنی آلوز - آبیدال- مارکز- اینیستا-آنری.... بازی امشب از این جهت واسم حساسه که تیم محبوبم ( بارسا ) در مقابل تیم منفورم ( منچستر ) بازی میکنه... فکر کنم واسه طرفدارای هر دو تیم تقریبا وضعیت همینطوری باشه : دی
اخه مگه این دو بازیکن چقدر مهمن.شما دارید از الان بهونه واسه بعد باختتون جور می کنید.رافائل که چند وقتی هست مصدومه.از طرف دیگم اصلا اگه آماده هم بود با حضور پیکه و پویل شاید اصلا تو زمین نبود(البته شاید بودنش خیلی بیشتره).یه موضوع دیگم که هست نبود فلچر برای منچستر هست.فکر می کنید فلچر برا منچستر کمتر از دنی آلوز برای بارسا هست؟در مورد انیستا و آنری هم که فکر کنم هر دو تاشون آمادن.از خوش شانسی منچستر براتون بگم که دم بازی کفش های رونی رو دزدین:13:(بازیکنی که به نظر من بهترین و موثرترین بازیکن منچستره)

ghermezeteh
27-05-2009, 16:00
امیدوارم بارسلونا قهرمان بشه.

aminhity
27-05-2009, 16:13
نشریه کیکر آلمان، ترکیب دو تیم منچستر یونایتد انگلیس و بارسلونا اسپانیا را براساس اخباری که گزارشگران این نشریه از اردوی دو تیم مذکور کسب کردند، ‌از طریق سایت خود اعلام کرد.
براین اساس بازیکنانی همچون ریوفردیناند در تیم منچستریونایتد یا اینیستا از بارسلونا با توجه به مشکل مصدومیت، شرایط بازی را خواهند یافت و فرداشب(چهارشنبه) تیم خود را دراین جدال مهم همراهی خواهند کرد.
گزارش این نشریه در ارتباط با ترکیب دو تیم به شرح زیر است:
* ترکیب احتمالی منچستر یونایتد:
دروازه‌بان: ون‌درسار
خط دفاع: اوشی، فردیناند، ویدیچ، اورا
خط میانی: آندرسون، کریک، اسکولز
خط حمله: کریستیانو رونالدو، رونی، پارک
* ترکیب احتمالی بارسلونا:
دروازه‌بان: والدس
خط دفاع: سیلوینو، پیکه، یحیی‌توره، پویول
خط میانی: اینیستا، بوسکتس، ژاوی
خط حمله: هانری، اتوئو، مسی

aminhity
27-05-2009, 16:15
رونالدو به سر قهرمانی منچستر شرط‌‌بندی کرد
بازیکن برزیلی اسبق بارسلونا بر سر کسب عنوان قهرمانی این تیم مقبال لیگ قهرمانان اروپا شرط بست.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه اوگلپو، رونالدو با گروهی از دوستانش بر سر قهرمانی بارسلونا، ۱۰ هزار یورو شرط بست.
این روزنامه برزیلی در گزارشی عجیب که در ابتدای هفته چاپ شد، نوشت حساسیت زیاد دیدار دو تیم منچستر یونایتد انگلیس و بارسلونا اسپانیا سبب شد تا رونالدو که اینک در کشورش توپ می‌زند، این رقم شرط را بگذارد.
وی بر این اساس معتقد است بارسلونا در دیدار فردا شب دو تیم در ورزشگاه المپیک رم، به مقام قهرمانی خواهد رسید. اما اگر بازنده شود، این بازیکن رقم فوق را به عنوان شرط در اختیار برندگان آن قرار دهد.
منبع: فارس

aminhity
27-05-2009, 16:16
یک سال ذرت، هدیه قهرمانی اروپا برای منچستر
یک شرکت تولید ذرت بسته‌بندی، به بازیکنان منچستر یونایتد محصولات خود را به عنوان جایزه می‌دهد.
به گزارش خبرگزاری فارس شرکت کئلو، که در ۵ تولید انواع فرآورده‌های ذرتی در انگلیس فعالیت می‌کند، در ابتدای هفته جاری اعلام کرد در صورت کسب پیروزی در دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا، این محصولات را به تک تک اعضای تیم منچستر پیشکش خواهد کرد.
سخنگوی این شرکت گفت: ما به هسم خود می‌کوشیم نقشی در کسب موفقیت منچستر یونایتد در کسب عنوان قهرمانی اروپا ایفاء کنیم.
طبق این اظهارات در صورت قهرمانی شاگردان سرآلکس فراگوسن در دیدار فردا شب، مایحتاج ذرتی یک سال بازیکنان و مربیان منچستر به این خاطر تامین خواهد شد.

vahid_civil
27-05-2009, 16:19
aminhity جان خبرای منچستر رو تو تاپیکش بزارید

aminhity
27-05-2009, 16:23
aminhity جان خبرای منچستر رو تو تاپیکش بزارید
دیدم به فینال هم مربوطه همین جا گزاشتم.:11:

kasra_khan2003
27-05-2009, 16:44
اول از همه آرزو میکنم نا داوری نشه!

اخراجی نداشته باشه...

بعد هم شانس منچستر رو بیشتر میبینم، اما میخوام یه تیم از اسپانیا قهرمان بشه...

M A R S H A L L
27-05-2009, 16:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Olympic Roma Stadium

به امید قهرمانی پیاپی قهرمان

GLORY GLORY MAN UNITED

aminhity
27-05-2009, 16:59
آخرین اخبار از اردوهای دو تیم.
1-اردوی منچستریونایتد

کریس رونالدو دیروز در تمرینات از ناحیه زانو کمی مصدوم شد ولی زیاد جدی نیست.احتمال بازی کردن او زیاد است و مثل همیشه در نوک خط حمله ما قرار خواهد گرفت.
احتمال این می رود که کریس در جلو و وین رونی و پارک از کنار او را در امر گلزنی همراهی کنند.
دیروز همچنین از پای نمانیا ویدیچ عکسبرداری شد و پزشکان تایید کردند که او حتما بازی خواهد کرد.
ریو فردیناند زوج خط دفاع ویدیچ هم درباره بهبود وضعیت خودش صحبت کرد و تاکید کرد که مصدومیت او تمام شده و شاهد بازی او خواهیم بود.
دیروز دیویل گیل از پیشنهاد 25.5میلیون پوندی برای ماندن توز خبر داد.این میتواند برای تیم و کارلوس توز از لحاظ روحی مفید باشد.
بر اساس گزارشهای کارشناسان فوتبال امشب وین رونی کمی بیشتر به عقب متمایل خواهد شد تا پاتریس اورا را در مهار لیونل مسی کمک کند.
کمی در مورد منچستریونایتد و بازیکنان**
- منچستریونایتد چهارمین بار است که به فینال می آید.آنها 3بار در سالهای68-99-2008 قهرمان شده اند.
-منچستریونایتد صاحب بهترین خط حمله در یک فصل در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا هست.ما در سال99 با میانگین 2.7گل در هر بازی قهرمان شدیم.رکورد فعلی بارسلونا در این فصل2.5گل در هر بازی هست.
-تیم ما در25بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان نباخته.آخرین باخت ما مقابل میلان بود.
-منچستر در این فصل فعلا3جام را کسب کرده.
-اگر منچستر قهرمان شود الکس فرگوسن به همراه باب پیسلی مربی سابق لیورپول رکورددار قهرمانی میشود با کسب3عنوان.
-تا به حال 3فینال در ورزشگاه المپیکو برگزار شده که 2بار تیم انگلیسی قهرمان آن شده است.
-وین رونی تنها بازیکن منچستر هست که در تمامی 12بازی این فصل منچستر در لیگ قهرمانان به میدان رفته.
-این چهارمین فینال ادوین ون در سار خواهد بود.
2-اردوی بارسلونا
بوسکتس هم مثل کریس رونالدو کمی مصدوم شد و پزشکان مداوا روی او را آغاز کردند. ممکن است که اگر از یحیی توره در قلب دفاع استفاده شود بوسکتس به عنوان هافبک دفاعی جای توره را پر کند.
اما تیری هانری و اینیستا هم دیروز به همراه تیم تمرین کردند و به احتمال زیاد از ابتدا در ترکیب تیم قرار خواهند گرفت.
کارلوس پویول به احتمال زیاد در پست دفاع راست جانشین دنی آلوز خواهد شد.جدال پویول و وین رونی به احتمال زیاد امشب دیدنی و مهیج خواهد شد.

کمی در مورد بارسلونا و بازیکنان**
-این ششمین فینال باشگاه بارسلونا هست.آنها فقط2بار در سالهای92و2006قهرمان شده اند.
-بارسلونا در این فصل بهترین میانگین گل زده را دارد با 2.5گل در هر بازی که رکورد کلی در دست منچستر است با میانگین 2.7گل در سال99.
-بارسلونا تا اینجای فصل2جام لالیگا و جام حذفی را کسب کرده است و اگر لیگ اروپا را هم فتح کنند اولین تیم اسپانیای خواهند بود که در یک فصل این سه جام را به دست آورده اند.
-گواردیولا اگر تیمش را به قهرمانی برساند ششمین فردی هست که توانسته هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی این افتخار را کسب کند.
-تیری هانری گلزن ترین بازیکن مقابل منچستریونایتد است.او در18بازی 9گل مقابل شیاطین سرخ به ثمر رسانده.همگی این گلها با پیراهن آرسنال بوده.
-لیونل مسی با8گل فعلا آقای گل این رقابتها میباشد.
منبع:manutd.ir

aminhity
27-05-2009, 17:01
بازیهای رو در روی دو تیم تا اینجا

منچستریونایتد تا حالا 9بار مقابل بارسلونا در رقابت های اروپایی بازی کرده.منچستر در کل3برد به دست آورده.بارسلونا هم 2برد و 4بازی آنها به تساوی کشیده شده.
آنها یکبار در فینال جام در جام اروپا در سال91بازی کردند که منچستر2-1به پیروزی رسید.
بارسلونا تا به حال3بار توسط منچستر در رقابتهای اروپایی حذف شده ولی آنها هرگز نتوانسته اند منچستر را حذف کنند.
اولین بازی این دو تیم در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مربوط میشود به سال1994 که بازی دو تیم2-2مساوی شد.
در آن بازی اسکولز برای منچستر بازی کرد و به عنوان یار ذخیره هم به میدان آمد و پپ گواردیولا سرمربی کنونی این تیم هم در آن بارسلونا بازی میکرد.
رایان گیگز و اسکولز در سال99 که به قهرمانی منچستر در این جام ختم شد مقابل بارسلونا بازی کردن و در تساوی3-3در اولدترافورد هر کدام یک گل زدند.ضمن اینکه پارسال هم اسکولز تک گل برتری ما مقابل بارسلونا را در اولدترافورد به ثمر رساند.
بارسلونا بعد از شکست آرسنال در فینال سال2006 ، 8بار مقابل تیمهای انگلیسی بازی کرد که فقط توانست یکی از آن بازیها را ببرد.
منچستریونایتد هم بعد از والنسیا دومین تیمی هست که توانست دو سال پیاپی به فینال این جام راه پیدا کند.البته والنسیا هر دو بار ناکام ماند ولی منچستر سال قبل قهرمان شد.

اما آخرین رویارویی دو تیم مربوط میشود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سال گذشته.بازی رفت در نیوکمپ با تساوی0-0 به پایان رسید و در بازی برگشت بود که منچستر با تک گل اسکولز1-0به پیروزی رسید و به فینال رفت و در آن فینال رویایی چلسی را شکست داد.
منبع:manutd.ir

M A R S H A L L
27-05-2009, 17:04

M A R S H A L L
27-05-2009, 17:07
امیدوارم شاهد یکی از زیباترین فینالها باشیم

shahab_f
27-05-2009, 17:21
چقدر جالب ، میزان رای 50 -50 برابره . اخبار دیروز می گفت طبق نظر سنجی ها اکثر کارشناسا معتقدند منچستر قهرمانه و اکثر هواداران فوتبال معتقدند بارسا قهرمانه. به نظرم راست می گفت.

H a m e e d
27-05-2009, 18:49
منچستر در این فینال هم نخواهد باخت و رکورد پیروزی در فینالهایش را حفظ خواهد کرد.:21::21::21::21::21:

Greedy
27-05-2009, 18:50
پیشاپیش به همه قهرمانی بارسلونا رو تبریک میگم

M.etallic.A
27-05-2009, 19:16
اخه مگه این دو بازیکن چقدر مهمن.شما دارید از الان بهونه واسه بعد باختتون جور می کنید.رافائل که چند وقتی هست مصدومه.از طرف دیگم اصلا اگه آماده هم بود با حضور پیکه و پویل شاید اصلا تو زمین نبود(البته شاید بودنش خیلی بیشتره).یه موضوع دیگم که هست نبود فلچر برای منچستر هست.فکر می کنید فلچر برا منچستر کمتر از دنی آلوز برای بارسا هست؟در مورد انیستا و آنری هم که فکر کنم هر دو تاشون آمادن.از خوش شانسی منچستر براتون بگم که دم بازی کفش های رونی رو دزدین:13:(بازیکنی که به نظر من بهترین و موثرترین بازیکن منچستره)

دنی آلوز رو با فلچر مقایسه میکنی ؟:18:
بیخیال بابا من که از برد بارسا مطمئنم. روح فوتبال بارسا رو قهرمان میکنه :31:

aluminum
27-05-2009, 19:19
برای من فرقی نمی کنه چه تیمی برنده میشه
ولی شواهد و قراین نشون میدن که گوالدیورا حریف فرگوسن نیست

ببینید چه جوری امشب بارسا رو میبندن

wildhunter
27-05-2009, 19:32
روح فوتبال بارسا رو قهرمان میکنه
روح فوتبال چیه دیگه بابا.امشب منچستر قهرمان مشه.گوالدیورا باید خیلی کار کنه تا بشه فرکوسن

منچستر اخرین باختش تو جام باشگاها مربوط میشه به سال 2007 مقابل میلان. ما امشب با قهرمانی اولین تیمی میشم که 2 بار پشت سر هم قهرمان میشه

بی باک بی بال
27-05-2009, 19:34
به امید مسی بارسا قهرمان

M O B I N
27-05-2009, 19:38
پساپس میانوند پیشاپیش پیروزی بارسا رو به همه تبریک میگم !!!!امروز که پرسپولیس ری... ببینیم بارسا چند تا میزنه!!؟!؟!؟!؟1

EASPORTS-FIFA
27-05-2009, 19:43
روح فوتبال چیه دیگه بابا.امشب منچستر قهرمان مشه.گوالدیورا باید خیلی کار کنه تا بشه فرکوسن

منچستر اخرین باختش تو جام باشگاها مربوط میشه به سال 2007 مقابل میلان. ما امشب با قهرمانی اولین تیمی میشم که 2 بار پشت سر هم قهرمان میشه
یاد میلان(قاتل منچستر)به خیر.ایشالا ما هم جا پای میلان میذاریم.در ضمن پپ که تیم پارسال رو که اونقدر ضعیف بود رو تونست قهرمان 2 جام کنه.الان بازیکنا خیلی روحیه دارن و میتونن سومی رو هم بگیرن.درکل عشق است بارسا.mes que un club

aminhity
27-05-2009, 20:15
دنی آلوز رو با فلچر مقایسه میکنی ؟:18:
بیخیال بابا من که از برد بارسا مطمئنم. روح فوتبال بارسا رو قهرمان میکنه :31:
من اصلا بازيكن ها رو با هم مقايسه نكردم.من جايگاهشون تو تيم رو گفتم.من گفتم همون قدر كه آلوز براي بارسا مهمه شايد بيشتر از اون فلچر براي منچستر مهم باشه.به نظر من بارسا از نظر مهره بسيار قوي تر از منچستره(به استثناي وين روني:40:)اما اين هنر فرگوسنه كه امشب منچستر صددرصد قهرمانه.:10:

Rude Boy
27-05-2009, 20:15
بارسا .................................................. .................................................. .........................................

B3HZ@D
27-05-2009, 20:32
من که نظرم روی بارساست....
بارسا امسال عالی بوده و به نظر من بهترین تیم اروپا یا جهان بوده
من همونطور که مشخصه طرفدار بارسا نیستم...
ولی ار حق نمیشه گذشت که گواردیولا کلا تیم رو متحول کرده.امسال بارسا هر چی کاپ بگیره حقشه
من قبلا هم توی تاپیک اخبار لیگ قهرمانان و جام یوفا بارسا رو فینالیست می دونستم که درست هم از اب دراومد
پس به امید یک بازی زیبا و قهرمانی بارسا

M.etallic.A
27-05-2009, 20:50
من اصلا بازيكن ها رو با هم مقايسه نكردم.من جايگاهشون تو تيم رو گفتم.من گفتم همون قدر كه آلوز براي بارسا مهمه شايد بيشتر از اون فلچر براي منچستر مهم باشه.به نظر من بارسا از نظر مهره بسيار قوي تر از منچستره(به استثناي وين روني:40:)اما اين هنر فرگوسنه كه امشب منچستر صددرصد قهرمانه.:10:

اگه منظورت از هنر فرگوسن یه چیزی تو مایه های هنر گاس هیدینگ باشه. باید بگم اون هنر نیست اون یعنی پیروزی به هر قیمتی. ولی شک دارم منچستر چنین کاری بکنه. فقط امیدوارم بارسا گل اولو بزنه. اونوقت باید شاهد نابودی منچستر باشیم چون حتما جلو میکشن.

راستی اینکه بارسا از نظر مهره از منچستر قوی تره که درش شکی نیست. مخصوصا بازیکنهایی که خود باشگاه ساخته...

Mojtaba-MCI
27-05-2009, 20:52
حالا مثلا توو باشگاه به اون بزرگی یه جفت کفش برای رونی پیدا نمیشه؟!

Retired User
27-05-2009, 20:59
امشب دوباره جشن ميگيريم

B3HZ@D
27-05-2009, 21:03
امشب دوباره جشن ميگيريم

فکر نکنم...جشن امشب رو بارسا میگیره

Retired User
27-05-2009, 21:12
فکر نکنم...جشن امشب رو بارسا میگیره
آمار كه فعلا برابره
ولي هيچ كس منكر تجربه فرگي نيست
من خودم خيلي طرفدار منچستر نيستم ولي به قوله گوتي نميتونم ببينم بارسلونا قهرمان بشه

payam
27-05-2009, 21:14
بازی خیلی نزدیک و جذاب میشه . من دوست دارم منچستر بزنه ؛ اما یه حسی بهم میگه که یک تیم اول کار گل رو میزنه و ناخداگاه بازی رو به دست میگیره . در واقع هیچ چیز معلوم نیست !
امیدوارم بارسا نبره ؛ اما فک کنم میبره :(

M O B I N
27-05-2009, 21:17
نظر من بارسا از نظر مهره بسيار قوي تر از منچستره(به استثناي وين روني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اما اين هنر فرگوسنه كه امشب منچستر صددرصد قهرمانه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زکی !! دنی آلوز روح بارساست !!عشقه !! قیافش خفنه !!! داری با ویلچر ببخشید فلچر مقایسش میکنی؟؟!؟!؟!

فکر نکنم...جشن امشب رو بارسا میگیره سگ درصد(گ رو متمایل به د بخونید)

اگه منظورت از هنر فرگوسن یه چیزی تو مایه های هنر گاس هیدینگ باشه. باید اینو با زر نوشت حتما منچستر بسته بازی میکنه ددر صد گردش توپ
بارسا 99-1 منچستر

عشق یعنی بارسا
فوتبال فقط بارسا
بازی یعنی بارسا
مربی فقط گوالدیورا
بازیکن فقط مسی
مومیایی یهنی فرگوسن
سوسول یعنی رونالدو

aminhity
27-05-2009, 21:18
اگه منظورت از هنر فرگوسن یه چیزی تو مایه های هنر گاس هیدینگ باشه. باید بگم اون هنر نیست اون یعنی پیروزی به هر قیمتی. ولی شک دارم منچستر چنین کاری بکنه. فقط امیدوارم بارسا گل اولو بزنه. اونوقت باید شاهد نابودی منچستر باشیم چون حتما جلو میکشن.

راستی اینکه بارسا از نظر مهره از منچستر قوی تره که درش شکی نیست. مخصوصا بازیکنهایی که خود باشگاه ساخته...
خوشحالم كه خودتم ميدوني فرگوسن اهل اين جور كارها نيست.با دفاعي كه منچستر داره عمرا گل اول رو نمي خوره اگرم بخوره اصلا رو ضد حمله حساب باز نكن(هم فرديناند هم ويديچ سرعتشون واقعا بالاست).
به نظرت آنري و آلوز و اتوئو و ... مال خود بارسان.البته منچستر تو اين زمينه ضعيف تر بوده اما خب بازيكن ساز هم بوده

حالا مثلا توو باشگاه به اون بزرگی یه جفت کفش برای رونی پیدا نمیشه؟!
نه!برا شوخي اين رو گفتم.البته واقعا كفش هاش رو دزدين و اون با كفش هاي قديميش!تمرين كرد.نمي دونم والا شايد اينا دلبستگي خاصي به كفششون دارن.وگرنه تمرين رو هم يه كفش نو بهش ميدادن:31:

C. Breezy
27-05-2009, 21:21
به نظر من بارسا از نظر مهره بسيار قوي تر از منچستره
نه ، اتفاقا به نظر من بازیکنای ذخیره منچشتر خیلی بهتر هستن ... بارسلونا بازیکنای تو زمینش خیلی قوی هستن ولی فکر نکنم بازیکنای ذخیرش توان برابری رو داشته باشند .
من در کل از چلسی بدم میاد که حذف شد ، الانم چون پرسپولیس باخته من طرفدار منچسترم که لباسش قرمزه ( هرچند امشب سفید می پوشه :eh: )

:.:.: Hamid :.:.:
27-05-2009, 21:22
اگه تیری هنری باشه به احتمال خیلی قوی بارسلونا قهرمان میشه(من خودم رئالیم ولی به نظرم بارسا میبره)
سر بازی چلسی با بارسلونا دوست داشتم چلسی ببره (خدا وکیلی وقتی بارسا گل مساوی رو زد بغض گلومو گرفت)
ولی امشب دوست دارم بارسلونا با قدرت و پرگل منچستر یونایتد رو ببره (با اینکه رئالیم از بین بارسا و منچستر طرفدار بارسلونا هستم و به نظرم قهرمانی حق بارسلوناست)
پیشبینی نتیجه بازی: بارسا 6-4منچستر و یا بارسا 6-3منچستر

Retired User
27-05-2009, 21:23
الانم چون پرسپولیس باخته من طرفدار منچسترم که لباسش قرمزه ( هرچند امشب سفید می پوشه :eh: )
:18:
ولي منچستر ميبره
امشب كريس نشون ميده كه بهتر از مسيه

M A X I M U M
27-05-2009, 21:24
منچستر كبير تر از بارسلوناست و قهرمانه
مسي هم در مقابل كريسي رونالدو هيچي نيست

aminhity
27-05-2009, 21:24
زکی !! دنی آلوز روح بارساست !!عشقه !! قیافش خفنه !!! داری با ویلچر ببخشید فلچر مقایسش میکنی؟؟!؟!؟!

آخه اگه به قيافه خفني باشه كه ما عندشيم.توز رو تا حالا ديدي؟!شب خوابت برد؟!:31:
ولي جدا از شوخي فلچر واقعا برا منچستر به مهره موثر مي تونست باشه.:41:

C. Breezy
27-05-2009, 21:25
راستی نانی هنوز هم تو منچستره ؟؟؟ گیگز و اسکولز امشب بازی می کنن ؟

M O B I N
27-05-2009, 21:25
نه ، اتفاقا به نظر من بازیکنای ذخیره منچشتر خیلی بهتر هستن ... بارسلونا بازیکنای تو زمینش خیلی قوی هستن ولی فکر نکنم بازیکنای ذخیرش توان برابری رو داشته باشند .
من در کل از چلسی بدم میاد که حذف شد ، الانم چون پرسپولیس باخته من طرفدار منچسترم که لباسش قرمزه ( هرچند امشب سفید می پوشه :eh: )
دو کلام از مادر عروس جاست بارسا!!!!

ولي منچستر ميبره
امشب كريس نشون ميده كه بهتر از مسيه

اینو تو انجمن جوک مینوسم!!!اگهخ انجمن جوکی هم بود!!!
اینو:امشب كريس نشون ميده كه بهتر از مسيه

cdcenter
27-05-2009, 21:27
من علاقه مند به تیم بارسا هستم . اما به نظرم منچستر قهرمان میشه .

aminhity
27-05-2009, 21:28
پیشبینی نتیجه بازی: بارسا 6-4منچستر و یا بارسا 6-3منچستر
بابا يه 10 تا گل ديگم ميزاشتي روش.اين خيلييييييييييي كمه.مي خواي نتيجه 99-66 باشه.اين طوري قشنگ ترم هست:31:
من فكر نكنم ديگه انقدر بازي پر گل باشه:46:

Retired User
27-05-2009, 21:29
دو کلام از مادر عروس جاست بارسا!!!!

اینو تو انجمن جوک مینوسم!!!اگهخ انجمن جوکی هم بود!!!
اینو:امشب كريس نشون ميده كه بهتر از مسيه
باشه بنويس

M O B I N
27-05-2009, 21:31

بارسا چیزی نداره از دست بده بهترین خط حمله دنیا دیگه ما هیچی کم نداریم از آرمانی ترین تیمیم که کسی میتونه آرزو کنه!!!

C. Breezy
27-05-2009, 21:32
چی شد ... کسی نگفت نانی هنوز تو منچستره یا نه ؟؟؟ گیگز و اسکولز امشب هستند ؟

M O B I N
27-05-2009, 21:32
باشه بنويس ما اینجا شوخی هایی که میکنیم رو جدی نگیرید و ناراحت نشوید

ما به رئال به ازای هر گل 3 تا زدیم به منچستر به ازای هر گل 2 تا میزنیم!!!

M O B I N
27-05-2009, 21:33
آخه هیچکدوم ارزش تحقیق کردن و بازی ندارن بازیکن اصیل و با غیرت فقط پویول!!!!

MORINIO
27-05-2009, 21:34
بیخیال بابا من که از برد بارسا مطمئنم. روح فوتبال بارسا رو قهرمان میکنه

برای دوستانی که نمیدونن:

روح فوتبال = داوری ****

اتفاقا کسی رو گذاشتن داور که سابقه خفنی تو اشتباهات داوری داره !!!!

پس با این حساب امشب منچستر باید با داور مبارزه کنه نه با بارسا !! البته تجربه چلسی واسشون خوبه که منچستریها الکی دلشون رو به داور خوش نکنن!

پیش بینی من: منچستر 2-1 بارسلون

Retired User
27-05-2009, 21:34
ما به رئال به ازای هر گل 3 تا زدیم به منچستر به ازای هر گل 2 تا میزنیم!!!
:18: الان اين يعني چي؟

aminhity
27-05-2009, 21:41
بله ناني هنوز تو منچستره.
ترکیب احتمالی منچستر یونایتد:
دروازه‌بان: ون‌درسار
خط دفاع: اوشی، فردیناند، ویدیچ، اورا
خط میانی: آندرسون، کریک، اسکولز
خط حمله: کریستیانو رونالدو، رونی، پارک
* ترکیب احتمالی بارسلونا:
خط دفاع: سیلوینو، پیکه، یحیی‌توره، پویول
خط میانی: اینیستا، بوسکتس، ژاوی
خط حمله: هانری، اتوئو، مسی

C. Breezy
27-05-2009, 21:41
آخه هیچکدوم ارزش تحقیق کردن و بازی ندارن بازیکن اصیل و با غیرت فقط پویول!!!!
لابد اون پویول شما بهتر از گیگز و اسکولز منچستره ؟ کور خوندی ...

Retired User
27-05-2009, 21:43
ستاره بازي همين والدزه

rz21
27-05-2009, 22:04
مطمئن باشید تجربه ی فرگوسن کمک تیم منچستر با جوانگی گوالدیرو میشه.!!!منچستر قهرمان

M O B I N
27-05-2009, 23:09
ههههههههههههههههههههههههه ههههههه تسلیت موقت به یاران شیاطین سرخ فعلا یکی عقبین!!!!!

M.etallic.A
27-05-2009, 23:11
خوب تحلیل من از نیمه اول... به غیر از 5 دقیقه اول بازی که بارسا یه کم به منچستر راه داد بقیه بازی منچستر اسیر تاکتیک و تکنیک بارسا بود. اصلا صحبت منچستر نیست ... پاسهای تک ضرب بارسلونا آدمو حال میاره... واقعا کلاس کاری دو تیم قابل مقایسه نیست.

میگن تجربه فرگوسن... خنده م میگیره. فرگوسن اگه تجربه داشت پارک جی سونگ رو نمیزاشت خط حمله... سوژه خنده س... توپ زیرپاس 3 ثانیه هم دووم نمیاره سریع از دست میده... تیمی که توش بازیکن کره ای بازی میکنه دیگه بهتر از این نمیشه : دی

فقط فقط ضربه های ایستگاهی رونالدو خطرناکه... از پنالتی بدترن. بارسا نباید پشت محوطه جریمه خطا کنه به هیچ وجه...

راستی اون صحنه ای که سه تا بازیکن منچستر خوردن به هم از وسطشون مسی در اومد خیلی باحال بود....

hosseinmusicmaster
27-05-2009, 23:15
کارشناس شبکه 3 میگه بازی متعادل بود ،

Lamanta
27-05-2009, 23:20
فقط بارسا !
چرا عادل رو نزاشتن
حال نمیده !

MoJtaBa.R
27-05-2009, 23:24
با توجه به آمار گفت

..

M.etallic.A
28-05-2009, 00:41
کارشناس شبکه 3 میگه بازی متعادل بود ،

طبق چیزی که من فهمیدم. مجری برنامه کارشناس و گزارشگر هر سه طرفدار منچستر بودن. این کجاس کارشناس بود. این فکر کنم همون موتور سواره بود که فردوسی پورو رسوند ورزشگاه آزادی... بازی متعادل بود ؟ بارسلونا 2 تا گل زد حداقل 4 تا نزد.

sagh_moha
28-05-2009, 00:55
هوراااااااااااااااااااااا ... ما بردیم ....... ما بردیم ... به همه بارسلونائی ها تبریک میگم .....

nw_nk
28-05-2009, 01:04
تبریک به همه بارسایی ها, طرفداران باشگاه های اسپانیا و فوتبال زیبا.

pandemonium
28-05-2009, 01:12

و دیدی که :

- بارسلونا قدرتمند تر از منچستر بود ، بی هیچ حرف و حدیثی

-بارسلونا قهرمان شد .

- و رونالدو هم در مقایسه با مسی هیچی نبود .

B3HZ@D
28-05-2009, 01:37
تبریک به برو بچ بارسلون....
خدائیش حق بارسلون بود و به حقش هم رسید
همه پیش بینی های من هم درست بود

aliaskon
28-05-2009, 01:38
فقط بارسا !
چرا عادل رو نزاشتن
حال نمیده !

عادل یه کار کوچیکی داشته که نتونست بیاد

الان تو جشن حذف پرسپولیس تو تاپیک بغلی داره پست میزنه ....

:31::31::31:

aliaskon
28-05-2009, 01:44
ما که یه جوجه و 3 تا پیتزا بردیم ....

خداییش با انتخاب صمد و برد بارسلون همه چیزای بد از سرمون بیرون رفت ...

چه حالی بکنیم این فصل با آقا صمد ...:27::27::27:

amirtoty
28-05-2009, 01:46
باخت پرسپولیس و منچستر را به تمام طرفداران تسلیت میگم!

aliaskon
28-05-2009, 02:01
باخت پرسپولیس و منچستر را به تمام طرفداران تسلیت میگم!

ما هم انتخاب آقا صمدو به شما تبریکو تهنیت میگیم ، میگن میخاد پا جای پای گاردیولا بذاره ، راست میگن ؟

خدا رو چه دیدی ، اگه با خبرنگارا دعواش نشه شاید بتونه !!! :27::27::27:

M O B I N
28-05-2009, 07:44
فقط به ملتی که میگفتن منچستر میبره می خندیم!!!!!!

وای چه حالی میداد 3 تا میزدیم!!!

Mojtaba-MCI
28-05-2009, 10:03
اگه خط حمله ی بارسا دچار مشکل خاصی نباشه مثلا اینیستا بخواد جای آنری بازی کنه یا از اینجور مسائل بارسا با اختلاف می بره.
پیش بینی من 2 - 0 یا 3 - 1 به نفع بارساست...
Only FCB
پیش بینی منم درست از آب در اومد:31:!
Viva Barca

M.etallic.A
28-05-2009, 10:49
ستاره بازي همين والدزه

فعلا که بهترین بازیکن منچستر ون در سار انتخاب شد :31:

خوب طرفدارای منچستر یه کم خوشبین به قضیه نگاه میکردن. البته بعد بازی بارسا و چلسی همه یه جورایی رفته بودن تو خواب خرگوشی و بارسا رو دست کم گرفتن. ولی بارسا نشون داد که هیچ تیمی حتی منچستر جلوش حرفی برای گفتن نداره. کریس رونالدو آخرای بازی دیگه واقعا مقهور بازی بازیکنهای بارسا شده بود. هیچ حرفی برای گفتن نداشت و عصبی بازی میکرد... چطور از دست پویول عاصی شده بود که اونجوری روش خطا میکرد. جالب اینجاست پویول هم جلوی رونالدو رو گرفته بود از اون طرف نفوذ هم میکرد : دی

s-b
28-05-2009, 11:04
پست بعضی از دوستان منچستری قبل از بازی خوندن داره واقعا منچستر تحقیر شده بود و اگه دنی الوس و آبیدال و مارکز و میلیتو بودند الان منچستر به سرنوشت 6 تایی دچار شده بود

Masоud
28-05-2009, 12:43
سلام

با عرض تبریک به همه ی طرفدارای بارسلونا

لازمه که یه نکته رو عرض کنم :

اگر کریک اون اشتباه رو انجام نمیداد ، شاید منچستر بازی رو میبرد ، چون همونطوری که دیدید ، نبض بازی در 10 دقیقه اول کاملا دست منچستر بود تا اون زمانی که اون اشتباه مفتضحانه اتفاق افتاد و شیرازه تیم از هم پاشید.

موفق باشید :40:

vahid_civil
28-05-2009, 12:49
بازی دیشب تموم شده . چرا رای های نظر سنجی داره تغییر میکنه ؟ دی:

Mahdi/s
28-05-2009, 12:51
حالا چند..چند شدن.............

nw_nk
28-05-2009, 12:59
سلام

اگر کریک اون اشتباه رو انجام نمیداد ، شاید منچستر بازی رو میبرد ، چون همونطوری که دیدید ، نبض بازی در 10 دقیقه اول کاملا دست منچستر بود تا اون زمانی که اون اشتباه مفتضحانه اتفاق افتاد و شیرازه تیم از هم پاشید.

سلام.

امیدوارم بحث فوتبالی بدون حاشیه جلو بره.

منچستر تیمی نیست که با یک و حتی 2 یا 3 گل, شیرازه اش از هم بپاشه. اینو من که از طرفدارای منچستر نیستم و برعکس شدیدا ازش بدم میاد, هم می دونم. بنابر این استدلال شما نمیتونه درست باشه که دلیل باخت به هم ریختن منچستر بخاطر گل بود.

بارسا حتی بدون چند بازیکنش در خط دفاع و کارایی نداشتن آنری, نشون داد که از منچستر قوی تر هست. اینو که دیگه سرمربی منچستر هم بعد از بازی تایید کرد. تنها حالتی که میشد احتمال پیروزی منچستر رو داد دفاع و ضد حمله بود.

دقایق اول بازی هم که منچستر رو به جلو بازی کرد, خیلی تیم ها برای مقابله با بارسا همچین شیوه ای رو پیش گرفتن. اما زود مجبور به عقب نشینی شدن. منچستر هم که استثنا نبود و گل رو دریافت کرد. بعد از دریافت گل سریعا عقب کشیدن و کل بازی فقط قصدشون این بود که بارسا رو آروم کنند. ولی این هم نتیجه نداد.

در همون دقایق اول بازی هم مدافع های بارسا چند اشتباه کردن. یکی توپ رو می کوبید به اون یکی و نهایتا توپ به مهاجم منچستر می رسید. ولی خوب منچستر حریف بارسا نشد.

بی باک بی بال
28-05-2009, 15:41
[QUOTE][54.67%/QUOTE]
hd,g hd,g

MORINIO
28-05-2009, 18:16
برد حق بارسلون بود! منچستر اصلا خوب بازی نکرد.....

Mojtaba-MCI
29-05-2009, 11:12
سلام

یه نکته ای هم من اضافه کنم ، بازی فوتبال همینه...هر لحظه ممکنه یه اتفاقی بیوفته و تمام نقشه های تیم حریف رو نقش برآب کنه!جذبه ی فوتبال و تکراری نبودنش در همینه.درکل بعید بود منچستر بتونه حریف بارسا بشه ، تاک تیک بارسا توو این بازی نسبت به بازی با چلسی تغییر زیادی داشت.هم دفاع ، هم حمله.

mmpunisher
22-06-2021, 14:24
پیش بینی میکنم بارسا با دو گل اتوئو و مسی برنده ی بازی میشه:biggrin: