PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید فن مناسب برای CPU

shahab_f
26-05-2009, 22:47
سلام . من یه CPU ی+AMD Athlon 64bit 2800 دارم ، فنش صدای موتور هواپیما (بلکیم بیش تر ) میده ، نه اینکه خراب باشه اصلا از اول همینجوری بود . در حالی که توانایی خنک کنندگی بالایی نداره ، تو تابستون حتما باید در کیس باز باشه. می خواستم ببینم چه فنی می تونم بخرم که کم صدا و قوی باشه؟
راستی من تاحالا فن برای سی پی یو نخریدم ، به چه نکاتی باید توجه کنم ؟ مدل مادربورد یا پاور برای خرید فن مهمه ؟ کلا راهنمایی کنید که از مغازه دار چی باید بخوام ؟
قیمت رو هم بگید لطفا
مرسی:11:

shahab_f
27-05-2009, 18:35
نـــبــود؟

iraniran2
28-05-2009, 19:44
يه فن استوك مثل خودش ميتوني بگير. فنهاي كولر مستر هم بد نيست بستگي داره چقدر بخوايي پول بدي. فنهاي deepcool هم هست.

shahab_f
29-05-2009, 13:00
يه فن استوك مثل خودش ميتوني بگير. فنهاي كولر مستر هم بد نيست بستگي داره چقدر بخوايي پول بدي. فنهاي deepcool هم هست.
ممنون ، برای انتخاب بین مدل های مختلف چیو باید در نظر گرفت ؟ مثلا ابعاد فن یا نحوه ی اتصال به مادر بورد فرق میکنه؟؟ یا همین که یه فن سی پی یو باشه کافیه و راحت نصب میشه ؟
محدوده ی قیمت هم اصلا حتی حدودای قیمت فن رو هم نمیدونم.

iraniran2
30-05-2009, 19:23
فن از 4 - 5 تومن توي بازار پيدا ميشه تا ...
بهتر بگي چقدر ميخوايي پول بدي تا بشه راهنمايي بهتري كرد.

shahab_f
01-06-2009, 10:57
فن از 4 - 5 تومن توي بازار پيدا ميشه تا ...
بهتر بگي چقدر ميخوايي پول بدي تا بشه راهنمايي بهتري كرد.
فکر می کردم گرونتره ، اگه این حدوداست که خب قیمتش خیلی مهم نیست . در ضمن من کیسم هیچ فنی نداره ، فقط خود قطعات فن دارند ، شاید دلیلش این باشه ، چون به محض اینکه در کیس رو باز می کنم ، دمای سی پی یو میاد پایین (طرفای 55 درجه )

iraniran2
01-06-2009, 16:50
پس بهتره اول به فكر فن براي كيست باشي چون اگه دماي كيس بالا باشه فن سي پي يو به تنهايي زياد كاري نميتونه بكنه