PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيدا كردن رمز فايلهاي داخل يك فايل rar

ناخدا
26-05-2009, 13:57
سلام دوستان

من دنباله برنامه اي هستم كه بتونه پسوردهاي فايلهايي كه داخل يك فايل بافرمت rar هستش رو به من بده البته نمي خوام اين نرم افزار با ديكشنري اينكار رو بكنه .

باتشكر
دني

:11::11:

Ship Storm
26-05-2009, 14:22
سلام دوستان

من دنباله برنامه اي هستم كه بتونه پسوردهاي فايلهايي كه داخل يك فايل بافرمت rar هستش رو به من بده البته نمي خوام اين نرم افزار با ديكشنري اينكار رو بكنه .

باتشكر
دني

:11::11:

یعنی چی نمیخواین با دیکشنری اینکار رو بکنه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دیکشنری چه ارتباطی به این موضوع داره؟؟)

شما نرم افزاری میخوای که پسورد فایل Rar رو پیدا کنه دیگه . غیر از اینه؟

farshif
26-05-2009, 14:39
یعنی چی نمیخواین با دیکشنری اینکار رو بکنه؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دیکشنری چه ارتباطی به این موضوع داره؟؟)

نرم افزارهایی که پسورد فایل های rar رو پیدا میکنند یه مجموعه از لغات با معنی رو دارن و با استفاده از اون و ترکیبش با اعداد و ... پسورد رو پیدا میکنن. به این مجموعه لغات دیکشنری میگن. در جواب دوستمون باید بگم که برای پیدا کردن پسورد فایل های rar راه دیگه ای وجود نداره و همه برنامه ها از این روش با ترکیب الگوریتم های هوش مصنوعی استفاده می کنن و در عمل هیچ کدوم جواب نمیدن

Ship Storm
26-05-2009, 14:50
نرم افزارهایی که پسورد فایل های rar رو پیدا میکنند یه مجموعه از لغات با معنی رو دارن و با استفاده از اون و ترکیبش با اعداد و ... پسورد رو پیدا میکنن. به این مجموعه لغات دیکشنری میگن. در جواب دوستمون باید بگم که برای پیدا کردن پسورد فایل های rar راه دیگه ای وجود نداره و همه برنامه ها از این روش با ترکیب الگوریتم های هوش مصنوعی استفاده می کنن و در عمل هیچ کدوم جواب نمیدن

این بخش دیکشنریش رو نمیدونستم ولی اینکه شما میگی هیچ کدوم جواب نمیده تایید میکنم البته من خودم برسی کردم رمز 3 رقمی و فقط عدد دادم پیدا کرده ولی رمزهای پیچیده تر دادم نتونسته پیدا کنه

ناخدا
26-05-2009, 15:12
من دنباله نرم افزاري هستم كه باهوش مصنوعي اينكار رو بكنه من چند تا نرم افزارهاي اين چنيني دارم اما فقط ميتونند پسورد رو ي فايل رو تشخيص بدهند نه فايل درون ، فايل rar رو . من اينرو ميخوام .

مرثي
دني

farshif
26-05-2009, 15:19
من دنباله نرم افزاري هستم كه باهوش مصنوعي اينكار رو بكنه من چند تا نرم افزارهاي اين چنيني دارم اما فقط ميتونند پسورد رو ي فايل رو تشخيص بدهند نه فايل درون ، فايل rar رو . من اينرو ميخوام .

مرثي
دني
فایل های درون فایل rar با پسورد encrypt میشن و اگه بخواین بهش دسترسی داشته باشین باید پسورد رو داشته یاشین . همونطوری هم که گفتم برنامه ها از ترکیب دیکشنری با الگوریتم ها هوش مصنوعی این کار رو انجام میدن.

arashbi2
26-05-2009, 15:30
پس یعنی هیچ راهی نداره که توسط خودمون با نرم افزار بشه شکوند؟؟؟

ناخدا
26-05-2009, 18:04

فایل های درون فایل rar با پسورد encrypt میشن و اگه بخواین بهش دسترسی داشته باشین باید پسورد رو داشته یاشین . همونطوری هم که گفتم برنامه ها از ترکیب دیکشنری با الگوریتم ها هوش مصنوعی این کار رو انجام میدن.

سلام

ميگم من از اين نرم افزار ها دارم واستفاده كردم اما نميتونه پسورد رو به من بده البته وقتي پسورد روي كل فايل rar هستش رو توي سه سوت ميدش .ولي داخليها رو نه .نميدونم چيكار كنم دوستان كمك كنند .

باتشكر
دني
:10:

farshif
26-05-2009, 18:54
سلام

ميگم من از اين نرم افزار ها دارم واستفاده كردم اما نميتونه پسورد رو به من بده البته وقتي پسورد روي كل فايل rar هستش رو توي سه سوت ميدش .ولي داخليها رو نه .نميدونم چيكار كنم دوستان كمك كنند .

باتشكر
دني
:10:
خوب دوست عزیز من هم میگم که راهی نداره . همه برنامه های موجود پسورد های بسیار ساده رو میتونه پیدا کنه

*Morteza*
29-05-2009, 12:14
من در این مورد خیلی جستجو کردم.
بهترین برنامه ای که پیدا کردم Passware Kit Enterprise بود.
البته با دیکشنری کار می کنه.
تنظیمات خوبی داره. مثلا میشه بهش گفت که پسورد چندکاراکتریه، فقط از حروفه،اعداده یا علائمه یا ترکیب اینها. میشه بهش گفت که فقط از این کاراکترها داره ... خلاصه هر اطلاعاتی در مورد پسورد داشته باشی سرعت پیداکردن اونو افزایش فوق العاده ای میده.
ولی اگه اطلاعاتی از پسورد نداشته باشی، تقریبا غیرممکنه که بشه پیداش کرد.

البته یه راهی هست که ممکنه چندسال دیگه این مشکل رو بشه حل کرد. اونم استفاده از Cloud computing هست. شاید یه چیزایی در موردش شنیده باشی... ولی هنوز این مساله پیشرفت زیادی نداره.