PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه آیفون چینی با اصلی؟

Bill Gates
26-05-2009, 09:10
سلام
توی گوگل گشتم توی اینجا هم گشتم
توی گوگل چیزه بدرد بخوری نبود اگر کسی توضیح کلی از مقایسه این دوتا داره قرار بده دوست داریم مطلع شیم :10:
چندتا سوال ! :

چینی هم ipa پشتیبانی میکنه ؟
اگر نه نرم افزار ها چگونه نصب میشن و ...؟
فریم و - ایناشون یکی هست؟ یا اصلا کلا سیستم چینی فرق داره؟
تشکر// :31::27:

ELVIS PRESLEY
26-05-2009, 09:23
اخه کدوم گوشی چینیه که با گوشی اصلیش شباهت داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

نه!
نه!(یه سری برنامه دارن این گوشی چینیا مخصوص خودشون.)
نه!
:31::31:

s-a-l-i-m
26-05-2009, 12:55
از تو بعید بود..........این چه سوالی بود کردی..........
باز سینا تو بگو من سوالام چرند هست.........

Bill Gates
26-05-2009, 14:29
هان؟ :دی
برادران یکم فاصله رعایت شه ! سوال سوال دیگه :31: حالا با سوال یا بی سوال :31: سوال بی سوال پاسخ بی جواب این دو از وسط به دو طرف ! اوکی؟ :31:

تشکرات فراوان به خاطر توضیحات فوق کاملتون :)

MOHAMMAD2010
27-05-2009, 17:15
دوست عزیز اصلا قابل مقایسه نیستن !
قیمتاشونم یه نگا کنی متوجه میشی

tajrobenik
27-05-2009, 22:56
این پست ها شمارش می شه؟؟؟؟؟
عجب جواب هایی کم آ بیش تائید می شه

OMID=KING
28-05-2009, 13:34
فقط ظاهرشون یکیه فقط

mh.attari
28-05-2009, 14:06
فقط ظاهرشون یکیه فقط
چرا ایفون تو ایران انقدر گرونه (با این پول میشه بهترین گوشی های htc رو خرید)

tajrobenik
28-05-2009, 23:00
اگه كيفيت برات مهم نباشه چيني بخر چون ظاهر داره فقط گوشي رو به كسي نده ترجيهن از دور نشون بده.

s-a-l-i-m
29-05-2009, 00:28
چرا ایفون تو ایران انقدر گرونه (با این پول میشه بهترین گوشی های htc رو خرید)
شما فکر می کنید کجایه دنیا کم هست قیمت؟؟؟؟
فقط لاک شدش ارزونه که اونم تا انلاک بشه کلی ازتون پول می گیرند و قیمت انلاک فکتوریش هم 700 تومان هست که تو ایران 100 تومان گرونتر.........اگر گرون تر میشه بخاطر بازار داخلی و عوامل وابسته به ان هست ولی کلا قیمت ا زیاد گرون نیست.:10:

mh.attari
29-05-2009, 12:44
شما فکر می کنید کجایه دنیا کم هست قیمت؟؟؟؟
فقط لاک شدش ارزونه که اونم تا انلاک بشه کلی ازتون پول می گیرند و قیمت انلاک فکتوریش هم 700 تومان هست که تو ایران 100 تومان گرونتر.........اگر گرون تر میشه بخاطر بازار داخلی و عوامل وابسته به ان هست ولی کلا قیمت ا زیاد گرون نیست.:10:
اقا این انلاک یعنی چه؟

mh.attari
29-05-2009, 12:44
اقا این انلاک یعنی چه؟
تو usa که 200 تا 300 قیمتشه؟

s-a-l-i-m
29-05-2009, 19:34
تو usa که 200 تا 300 قیمتشه؟
لاک یعنی تحت اپراتور خاصی اون رو عرضه می کنند مثلا فکر کن این گوشی رو به ایرانسل میدن و این گوشی فقط با سیم کارت ایرانسل کار می کند { که الان میشه ردیفش کرد } اما انلاک مثل گوشی هایه عادی با هر سیمی کار
می کند...تو امریکا لاک شدش تو این رنج هاست.:10:

mh.attari
29-05-2009, 19:38
لاک یعنی تحت اپراتور خاصی اون رو عرضه می کنند مثلا فکر کن این گوشی رو به ایرانسل میدن و این گوشی فقط با سیم کارت ایرانسل کار می کند { که الان میشه ردیفش کرد } اما انلاک مثل گوشی هایه عادی با هر سیمی کار
می کند...تو امریکا لاک شدش تو این رنج هاست.:10:
ولی در کل بیشتر از 400 تومن پول دادن واسه همچین محصولی یه اشتباه بزرگه به نظر من

s-a-l-i-m
29-05-2009, 20:02
پس بهتره نظرت رو برای خودت نگه داری چون من که هنوز بهتر از این گوشی ندیدم..........با اینکه خودم ویندوز دارم و مثل چی پشیمونم که پولم رو ریختم دور.

mh.attari
29-05-2009, 20:51
پس بهتره نظرت رو برای خودت نگه داری چون من که هنوز بهتر از این گوشی ندیدم..........با اینکه خودم ویندوز دارم و مثل چی پشیمونم که پولم رو ریختم دور.
می شه بگی چرا چون نظرت واقعا خنده داره تو این مسابقه حتما ویندوز برندس
تا حالا گوشی دیدی که mms نداشته باشه من دیدم ایفون تا حالا گوشی دیدی که قابلییت فیلم برداری رو خودش نباشه و با نرم افزار باشه من دیدم همین ایفون البته من نمی گم گوشی بدی هست ولی ویندوز موبایل 1000 در 100 برنده ی این مسابقس

s-a-l-i-m
30-05-2009, 11:03
می شه بگی چرا چون نظرت واقعا خنده داره تو این مسابقه حتما ویندوز برندس
تا حالا گوشی دیدی که mms نداشته باشه من دیدم ایفون تا حالا گوشی دیدی که قابلییت فیلم برداری رو خودش نباشه و با نرم افزار باشه من دیدم همین ایفون البته من نمی گم گوشی بدی هست ولی ویندوز موبایل 1000 در 100 برنده ی این مسابقس
باید بگم که هم mms داره و هم قابلیت فیلم برداری که با برنامه درست میشه.......
و در ورژن جدید یا 3 که همراه با گوشی جدیدش عرضه میشه تمام اینها در خود گوشی وجود داره........:10:
و اینکه تا حالا کیفیت ال سی دی و تاچ به باحالی ایفون دیدی؟؟؟؟ خب معلومه نه ........
کیفیت بازی هاش که رقیب نداره و واقعا می ترکونه.کیفیت پخش موزیکش هم که خودت می دونه خیلی توپ تر از 97 در صد ویندوز هاست.....فقط hd ,x1 میگن بهش رسیدن.
و اینکه بلوتوثش هم میگن در ورژن جدید درست میشه و قراره بازی هایی واسش بیاد که 2 نفره بازی کنی......
و اینکه اصلا به بلوتوث هم نیاز نیست چون با wifi هم بعضی از بازی ها رو دیدم که 2 نفره میشه مثلا من بازی doom رو دیدم که طرف داشت 2 نفره بازی می کرد.
تا حالا تو گوشیت بازی ریختی که 760 مگا بایت باشه ؟؟؟؟؟؟؟تو ایفون در امد که رکورد داره.:2:.....
باز چی می خوای؟؟؟:27:

s-a-l-i-m
30-05-2009, 11:08
یکم وقت بزار ببین ایفون چی کار کرده تا اطلاعاتت هم بالا بره.

mh.attari
30-05-2009, 15:14
باید بگم که هم mms داره و هم قابلیت فیلم برداری که با برنامه درست میشه.......
و در ورژن جدید یا 3 که همراه با گوشی جدیدش عرضه میشه تمام اینها در خود گوشی وجود داره........:10:
و اینکه تا حالا کیفیت ال سی دی و تاچ به باحالی ایفون دیدی؟؟؟؟ خب معلومه نه ........
کیفیت بازی هاش که رقیب نداره و واقعا می ترکونه.کیفیت پخش موزیکش هم که خودت می دونه خیلی توپ تر از 97 در صد ویندوز هاست.....فقط hd ,x1 میگن بهش رسیدن.
و اینکه بلوتوثش هم میگن در ورژن جدید درست میشه و قراره بازی هایی واسش بیاد که 2 نفره بازی کنی......
و اینکه اصلا به بلوتوث هم نیاز نیست چون با wifi هم بعضی از بازی ها رو دیدم که 2 نفره میشه مثلا من بازی doom رو دیدم که طرف داشت 2 نفره بازی می کرد.
تا حالا تو گوشیت بازی ریختی که 760 مگا بایت باشه ؟؟؟؟؟؟؟تو ایفون در امد که رکورد داره.:2:.....
باز چی می خوای؟؟؟:27:
در اینکه ایفون گوشی خوبی هست شکی نیست ولی با هزینه ی بیش از 400 تومن می شه بهترین ویندوز موبایل های شرکت htc رو خرید که همشون رو داشته یاشه

s-a-l-i-m
30-05-2009, 22:11
من که پرو دارم اصلا راضی نیستم ....دوستمم hd خودش رو 1 هفته ای فروخت...........بدش امد و الان ایفون خریده داره حال می کنه { البته من بهش گفتم ایفون بگیره }

mh.attari
30-05-2009, 22:17
من که پرو دارم اصلا راضی نیستم ....دوستمم hd خودش رو 1 هفته ای فروخت...........بدش امد و الان ایفون خریده داره حال می کنه { البته من بهش گفتم ایفون بگیره }
چند ماه پیش یه مقاله داشتم می خوندم در باره ی ویندوز موبایل ها و ایفون که کاملا مقایسشون کرده بود
برنده ام ویندوز بود اگر تونستم ترجمش رو میزارم(اگه پیداش کنم)

ELVIS PRESLEY
31-05-2009, 09:46
هر کی با توجه به بودجش هر چی که خواست میخره.
در حال حاظر اگه کسی بخواد ایفون بگیره من بهش پیشنهاد میکنم یه ایپاد تاچ با ۲۵۰ تومن بگیره و یه ۱۱۰۰ برا زنگ و اس ام اس....

در جواب این دوستمونم بگم که اگه ویندوز برنده نشه جای تعجب داره. ویندوز موبایل الان چند ساله داره فعالیت میکنه؟؟؟؟؟
ایفون چند ساله؟؟؟؟؟
چند شرکت دارن از ویندوز برا گوشیاشون استفاده میکنن که خودش تو بالا بردن قدرت وین خیلی تاثیر داره.
حالا چند شرکت مک رو استفاده میکنن؟؟؟

و خیلی عوامل دیگه.....

اما در نهایت ایفون با تمام مشکلاتش فروشش بیشتر از تمام گوشیهای مبتنی بر ویندوز موبایل بود. چرا؟؟؟؟!!!!به خاطر اینترفیس بسار قوی و جذاب و در عین حال بسیار ساده و راحت الاستفاده.
حالا اگه این نشانه ی برنده بودن ویندوزه باشه. برندس.به ما چی میرسه؟؟؟این وسط فقط سود بسایر کلانی به اپل رسید و بار خودشو بست. دو ساله که بازار موبایلو ریخته بهم.و همه ی شرکتا رو به تکاپو واداشته.
طبق امار اخرای ۲۰۰۸ سهم ایفون از بازار ۱۳ درصد بوده.
نکته ی دیگه اینه ایفون یک گوشیه.نه صد مدل مختلف!!!!!!
تو کنفراس (فکر کنم وسطای سال ۲۰۰۸ بود) استیو اومده بود داشت حرف میزد.گرخیده بود.میگفت ما گفتیم خیلی فروش کنه ایفون ۱۰ میلیون نسخه باشه.اما الان میبینیم که ۱۳میلیون فروش کرده.تو همون جا گفت که در کل ۱۷ میلیون ایفون فروختیم و حدود ۱۵ میلیون ایپاد.

اینم برا تنوع بگم که اپل با ایفون بار خودشو بست.و تا چند سال دیگه بیمه س.کما اینکه تو این بحران اقتصادی جوون سالم بدر برد.اپل بر سه پایه استواره.

مک(سیستم عامل و مک بوکا و ایمک و مک پرو و مک مینی)

ایتونز و ایپاد(فروشگاه ایتونز و اپ استور و فروش انواع ایپاد.که فکر کردن به درامدی که داره یکم سخته)

ایفون(سال ۲۰۰۷ نقطه ی عطف اپل بود.حتی فروش بقیه ی تولیداتش به خاطر ایفون زیاد شد.مثلا من خودم به شخصه انقدر از سادگی و ظرافت مک خوشم اومد که الان ۶ ماه که رو سیستمم فقط از مک استفاده میکنم)

mh.attari
31-05-2009, 10:43
هر کی با توجه به بودجش هر چی که خواست میخره.
در حال حاظر اگه کسی بخواد ایفون بگیره من بهش پیشنهاد میکنم یه ایپاد تاچ با ۲۵۰ تومن بگیره و یه ۱۱۰۰ برا زنگ و اس ام اس....

در جواب این دوستمونم بگم که اگه ویندوز برنده نشه جای تعجب داره. ویندوز موبایل الان چند ساله داره فعالیت میکنه؟؟؟؟؟
ایفون چند ساله؟؟؟؟؟
چند شرکت دارن از ویندوز برا گوشیاشون استفاده میکنن که خودش تو بالا بردن قدرت وین خیلی تاثیر داره.
حالا چند شرکت مک رو استفاده میکنن؟؟؟

و خیلی عوامل دیگه.....

اما در نهایت ایفون با تمام مشکلاتش فروشش بیشتر از تمام گوشیهای مبتنی بر ویندوز موبایل بود. چرا؟؟؟؟!!!!به خاطر اینترفیس بسار قوی و جذاب و در عین حال بسیار ساده و راحت الاستفاده.
حالا اگه این نشانه ی برنده بودن ویندوزه باشه. برندس.به ما چی میرسه؟؟؟این وسط فقط سود بسایر کلانی به اپل رسید و بار خودشو بست. دو ساله که بازار موبایلو ریخته بهم.و همه ی شرکتا رو به تکاپو واداشته.
طبق امار اخرای ۲۰۰۸ سهم ایفون از بازار ۱۳ درصد بوده.
نکته ی دیگه اینه ایفون یک گوشیه.نه صد مدل مختلف!!!!!!
تو کنفراس (فکر کنم وسطای سال ۲۰۰۸ بود) استیو اومده بود داشت حرف میزد.گرخیده بود.میگفت ما گفتیم خیلی فروش کنه ایفون ۱۰ میلیون نسخه باشه.اما الان میبینیم که ۱۳میلیون فروش کرده.تو همون جا گفت که در کل ۱۷ میلیون ایفون فروختیم و حدود ۱۵ میلیون ایپاد.

اینم برا تنوع بگم که اپل با ایفون بار خودشو بست.و تا چند سال دیگه بیمه س.کما اینکه تو این بحران اقتصادی جوون سالم بدر برد.اپل بر سه پایه استواره.

مک(سیستم عامل و مک بوکا و ایمک و مک پرو و مک مینی)

ایتونز و ایپاد(فروشگاه ایتونز و اپ استور و فروش انواع ایپاد.که فکر کردن به درامدی که داره یکم سخته)

ایفون(سال ۲۰۰۷ نقطه ی عطف اپل بود.حتی فروش بقیه ی تولیداتش به خاطر ایفون زیاد شد.مثلا من خودم به شخصه انقدر از سادگی و ظرافت مک خوشم اومد که الان ۶ ماه که رو سیستمم فقط از مک استفاده میکنم)
بازم میگم در اینکه مکینتاش و ایفون خیلی خوبه شکی نیست
منم محصولاتش رو دوست دارم
ولی اگه کمی صبر کنم ماکروسافتم اولین گوشیش رو میده و اونوقت هست که مسابقه یا رقابت خیلی شیرین تر می شه

s-a-l-i-m
31-05-2009, 11:10
بابا مکروسافت تا بده بیرون و مثل ایفون بخواد بره بالا و همه جا از اون تعریف کنند کلی میکشه...........من که تو تابستان اگر گوشی جدیدش به قیمت متعادل رسید یکی می خرم واگرم نرسید یک سفر میرم مالزی یا دبی یا ترکیه { به عشق ایفون } یک گوشی پ
می خرم.........دی
یکی لاک شده که ارزون بگیرم و یکی انلاک { اگه بیادش }

ELVIS PRESLEY
31-05-2009, 11:18
درسته ولی تا موقعی که مایکروسافت بخواد گوشی جدیدشو بده بیرون ایفون جدید با امکانات سخت افزاری بیشتر و فریمور بسار قویتر اومده .
۸ روز دیگه فریمور سه ارایه میشه.و احتمالا هفته ی بعدش ایفون جدید.که از بعضی لحاظ سخت افزاری مثل دوربینو و... حرفی واسه گفتن در برابر گوشی های ۲۰۰۹ نداره ولی خواهید دید که باز هم فروش خوبی میکنه.

نمونه ی دیگه zune hd.
خدا وکیلی به نظرت میتونه رقیبی برای ایپاد تاچ دو جی که مال پارساله باشه ؟؟؟چه برسه به ایپادی که بخواد که بیاد.
یه جا تو gsmarena گفته بود چیزی که این شرکتا توجه زیادی بهش نمیکنن بخش نرم افزاریه سیستم عاملاشونه.و فقط هی میان سخت افزارشون رو قوی میکنن.کاری که ایفون دقیقا برعکسشو انجام داد. وموفق شد.

mh.attari
31-05-2009, 11:36
بابا مکروسافت تا بده بیرون و مثل ایفون بخواد بره بالا و همه جا از اون تعریف کنند کلی میکشه...........من که تو تابستان اگر گوشی جدیدش به قیمت متعادل رسید یکی می خرم واگرم نرسید یک سفر میرم مالزی یا دبی یا ترکیه { به عشق ایفون } یک گوشی پ
می خرم.........دی
یکی لاک شده که ارزون بگیرم و یکی انلاک { اگه بیادش }

درسته ولی تا موقعی که مایکروسافت بخواد گوشی جدیدشو بده بیرون ایفون جدید با امکانات سخت افزاری بیشتر و فریمور بسار قویتر اومده .
۸ روز دیگه فریمور سه ارایه میشه.و احتمالا هفته ی بعدش ایفون جدید.که از بعضی لحاظ سخت افزاری مثل دوربینو و... حرفی واسه گفتن در برابر گوشی های ۲۰۰۹ نداره ولی خواهید دید که باز هم فروش خوبی میکنه.

نمونه ی دیگه zune hd.
خدا وکیلی به نظرت میتونه رقیبی برای ایپاد تاچ دو جی که مال پارساله باشه ؟؟؟چه برسه به ایپادی که بخواد که بیاد.
یه جا تو gsmarena گفته بود چیزی که این شرکتا توجه زیادی بهش نمیکنن بخش نرم افزاریه سیستم عاملاشونه.و فقط هی میان سخت افزارشون رو قوی میکنن.کاری که ایفون دقیقا برعکسشو انجام داد. وموفق شد.
ولی این گوشی که ما کروسافت می خواد بده و تا حالا هم مخفی نگه داشته به گفته ی بعضی از دوستان خبره تحولی در پاکت پی سی خواهد بود و ما رو وارده بخش بعدی پاکت پی سی ها خواهد کرد

smart00boy
31-05-2009, 18:08
شما دوست عزیز مثل اینکه خبر ندارین که تمام قدرت مایکروسافت در تولید نرم افزار های قدرتمندشه و میتونیم مطمئن باشیم که نهایتا" گوشی ساخت مایکروسافت از لحاظ سخت افزار فوقش از این امکانات فعلی بهتر باشه ولی خبری از انقلاب نخواهد بود و در نهایت از لحاظ نرم افزاری بتونه کاری بکنه که تا اون جایی که من میدونم فقط ویندوز 7 فعلا" رو هیچ گوشی تست نشده که اونم البته در دنیای پاکت پیسی الحق یه تحول بزرگ محسوب میشه(یه نمونه مولتی تاچ رو ساپورت میکنه)ولی در مقابل مک فکر نمیکنم حرفی واسه گفتن داشته باشه مخصوصا" که تا زمان عرضه من فکرکنم مک نسخه ی جدیدتری ساخته باشه...هرچند همین هم میتونه جلوش وایسه راستی اگه اعتقاد شما اینه که ویندوز موبایل بهتر از مکه بهتره مقایسه بین آخرین ورژن های این دو رو بخونید در همین سایت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

smart00boy
31-05-2009, 18:18
-------------------------------------

smart00boy
31-05-2009, 18:49
-------------------------------------------------

ELVIS PRESLEY
31-05-2009, 20:01
کاملا درسته.
مایکروسافت فوقش بتونه رو سخت افزار مانور بده. که بازم گمون نکنم به پای گوشیای موجود برسه. به نظر من درحال حاظر بهترین گوشی از لحاظ سخت افزاری امنیا اچ دی هست. از همه لحاظ عالیه به جز سیستم عامل.
مایکروسافتم فوقش به این برسه. سیستم عاملش که فرق زیادی نکرده.

mh.attari
31-05-2009, 21:18
کاملا درسته.
مایکروسافت فوقش بتونه رو سخت افزار مانور بده. که بازم گمون نکنم به پای گوشیای موجود برسه. به نظر من درحال حاظر بهترین گوشی از لحاظ سخت افزاری امنیا اچ دی هست. از همه لحاظ عالیه به جز سیستم عامل.
مایکروسافتم فوقش به این برسه. سیستم عاملش که فرق زیادی نکرده.
واسه اینجور ابراز عقیده که فقط از یک جهت هست و اونم طرفتاری از مک خیلی زود هست
مثل اینکه شما حالاشم قبول ندارید ویندوز بهتر از مک هست نه:31::31:

s-a-l-i-m
31-05-2009, 21:39
اون مقایسه رو من قبول ندارم...........البته نظر من هست........چون من فکر می کنم نظر شخصی خود فرد ریویو نویس هست.......
در ظمن این چیز هایی که باعث برتری ویندوز شده تقریبا بیشترش دیگه در ورژن 3 درست شده....همین الان هم درست شدن اما با برنامه:10:

mh.attari
31-05-2009, 21:48
اون مقایسه رو من قبول ندارم...........البته نظر من هست........چون من فکر می کنم نظر شخصی خود فرد ریویو نویس هست.......
در ظمن این چیز هایی که باعث برتری ویندوز شده تقریبا بیشترش دیگه در ورژن 3 درست شده....همین الان هم درست شدن اما با برنامه:10:
نه اتفاقا من شبیه این رو به زبان انگلیسی خوندم و با منطق هم حرف زده
شما بیا مک رو با ویندوز تو کامپیوترت مقایسه کن کدوم برندس(البته این به این معنی نیست مک بده ولی ویندوزم عالی هست)
راستی در ضمن (فکر کنم سریع تایپ می کردی):10::10::10:

s-a-l-i-m
01-06-2009, 10:31
نه کلا من این رو اشتباه نوشتم.........دی
چون همیشه جایه این کلمات رو اشتباه میزارم.........دی
درسته ویندوز برندست ولی ما در رابطه با گوشی حرف میزنیم...........
تا الان هیچ شرکتی تاچ مثل ایفون نزد.......این که ربطی به ویندوز نداره.......در ظمن ویندوز جدید خیلی ساپورت کننه تصویر رو تا 256 هزار هست که { شاید اینطور بشه } در صورتی که ایفون 16 میلیون هست و زیر نور افتاب هم هیچ گوشی بهش نمیرسه.......
در ظمن ویندوز برای گوشی با سی پی یو 600 یا حتی 1 گیگ خیلی سنگین هست و سرعتش اصلا خوب نیست اما ایفون در حالی که فقط از 400 تا استفاده می کرد نه هنگ می کرد نه سر بازی هایه 400 مگا یا 700 مگا بایت مکس زیادی می کرد......
در حالی که من سر یک بازی بیلیارد نه چندان سنگین به نظر من خیلی طول می داد........و بعد اپدیت هنگ نمی کرد ولی قاطی می کرد مثلا استاتوس بار رو حذف می کرد یا تاچ فلو اون کار نمی کرد.......کلا با خودش در گیر بود......حتی یکی از بچه تو فروم دیگه ای هم همین رو می گفت در حالی که رام کوک شده نصب کرده بود { که سرعتش خیلی بیشتر از رام هایه شرکتی هست }
..........
من خیلی اعصابم خراب شد بخاطر اینکه گفته بودم ایفون بخرم یا تاچ پرو یا hd که همه می گفتند یا hd یا pro که من دیدم پرو کامل تر هست و این رو خریدم در حالی که فقط 2 نفر که یکیش همین سینا بود هی به من می گفت ایفون بخر ولی.......الانم احساس می کنم پولم رو اتیش زدم...........

mh.attari
01-06-2009, 12:35
نه کلا من این رو اشتباه نوشتم.........دی
چون همیشه جایه این کلمات رو اشتباه میزارم.........دی
درسته ویندوز برندست ولی ما در رابطه با گوشی حرف میزنیم...........
تا الان هیچ شرکتی تاچ مثل ایفون نزد.......این که ربطی به ویندوز نداره.......در ظمن ویندوز جدید خیلی ساپورت کننه تصویر رو تا 256 هزار هست که { شاید اینطور بشه } در صورتی که ایفون 16 میلیون هست و زیر نور افتاب هم هیچ گوشی بهش نمیرسه.......
در ظمن ویندوز برای گوشی با سی پی یو 600 یا حتی 1 گیگ خیلی سنگین هست و سرعتش اصلا خوب نیست اما ایفون در حالی که فقط از 400 تا استفاده می کرد نه هنگ می کرد نه سر بازی هایه 400 مگا یا 700 مگا بایت مکس زیادی می کرد......
در حالی که من سر یک بازی بیلیارد نه چندان سنگین به نظر من خیلی طول می داد........و بعد اپدیت هنگ نمی کرد ولی قاطی می کرد مثلا استاتوس بار رو حذف می کرد یا تاچ فلو اون کار نمی کرد.......کلا با خودش در گیر بود......حتی یکی از بچه تو فروم دیگه ای هم همین رو می گفت در حالی که رام کوک شده نصب کرده بود { که سرعتش خیلی بیشتر از رام هایه شرکتی هست }
..........
من خیلی اعصابم خراب شد بخاطر اینکه گفته بودم ایفون بخرم یا تاچ پرو یا hd که همه می گفتند یا hd یا pro که من دیدم پرو کامل تر هست و این رو خریدم در حالی که فقط 2 نفر که یکیش همین سینا بود هی به من می گفت ایفون بخر ولی.......الانم احساس می کنم پولم رو اتیش زدم...........
به نظر من که ضرر نکردی
مقایسه دقیقا همون ویندوز و مک هست مک تو امریکا خیلی فروش داره جاهای دیگه کمتر ولی باز این از ارزش هاش کم نمی کنه و ویندوز همیشه 1 پله بالاتر بوده بخاطر تجربه و...

merikh_merikh
01-06-2009, 13:25
دوستان حالا مقايسه ي ايفن چيني با اصلي چه ربطي به اين بحث(ويندوز و مک)داره!!!!!!!!!!!!!

mh.attari
01-06-2009, 13:36
دوستان حالا مقايسه ي ايفن چيني با اصلي چه ربطي به اين بحث(ويندوز و مک)داره!!!!!!!!!!!!!
ربطش بر می گرده به ایفون و ویندوز موبایل ها دوست عزیزم:11:

ELVIS PRESLEY
01-06-2009, 13:54
من یه بار دیگم میگم.این مقایسه ها از پایه اشتباه.مثل مقایسه ی دو متر با سه ساعته.
حالا کدوم بهتره؟؟؟؟؟
خرید گوشی یک امر سلیقه ایه.وقتی من دوربین ۸ مگاپیکسلی به کار نمیاد چرا برم پول بدم مثلا inov8 بگیرم.؟؟؟
یا وقتی من با گوشیای غیر لمسی راحت نیستم چرا برم مثلا ان ۹۶ بگیرم؟؟؟؟
هر کی با یه چیز راحته.شما ممکنه کاری بخوای بکنی با گوشی که ایفون نتونه. ممکنه منم بخوام مثلا با گوشیم بازی با گرافیک بکنم که ویندوز به کار نمیاد.
هر کسی باید ببینه چی میخواد و بره ببینه که کدوم مدل براش بهتره.نه در مورد گوشی .تو همه یخریدا باید اینکارو بکنیم.

مثلا سلیم تو که الان از گوشیت ناراضی....تو میخوای با گوشیت دقیقا چه کاری انجام بدی؟؟؟؟؟بگو ببینم شاید اصلا ایفونم بدردت نخورد.

mh.attari
01-06-2009, 14:03
من یه بار دیگم میگم.این مقایسه ها از پایه اشتباه.مثل مقایسه ی دو متر با سه ساعته.
حالا کدوم بهتره؟؟؟؟؟
خرید گوشی یک امر سلیقه ایه.وقتی من دوربین ۸ مگاپیکسلی به کار نمیاد چرا برم پول بدم مثلا inov8 بگیرم.؟؟؟
هر کی با یه چیز راحته.شما ممکنه کاری بخوای بکنی با گوشی که ایفون نتونه. ممکنه منم بخوام مثلا با گوشیم بازی با گرافیک بکنم که ویندوز به کار نمیاد.
هر کسی باید ببینه چی میخواد و بره ببینه که کدوم مدل براش بهتره.نه در مورد گوشی .تو همه یخریدا باید اینکارو بکنیم.

مثلا سلیم تو که الان از گوشیت ناراضی....تو میخوای با گوشیت دقیقا چه کاری انجام بدی؟؟؟؟؟بگو ببینم شاید اصلا ایفونم بدردت نخورد.
کاملا تایید می شه (بهترین طرز بیانی که ممکن بود)

s-a-l-i-m
01-06-2009, 23:06
حالا کدوم بهتره؟؟؟؟؟

چقدر مسال زیبایی زدی...........:31::31:
من می خوام سرگرمی خوبی داشته باشم که فکر کنم بعد psp این من رو سر گرم کنه......دی...........زیر نور افتاب کور نشم تا یک sms بخوانم.......
تاچش خوب و سرعتش خوب باشه تا این خاطره بد ویندوز رو از سرم بیرون ببره { همین گوشی که گفتی هم مثل اینکه تاچش خازنی هست اما به دلیل دوربین قوی که به کارم نمیاد امکان داره خز بشه و سرعتش هم حتما مالی نیست }
و اینکه ایفون تقریبا تو رنج قیمتی خودش ایستاده و پایین نیومده........نمی خوام فردا تا یکی میبینه گوشیم رو بگه بلوتوث چی داری { بخاطر همین که در این سری بلوتوث رو درست کردن کمی شاکیم ولی بخاطر اینکه افراد کمی می دونند قراره درست بشه می تونم خالی ببندم }:31:
دوست دارم شرکتش هی گوشی بیرون نده و با دادن گوشی جدید گوشی قبلیش رو ول نکنه..........
دقیقا این ها تمام خصوصیات ایفون بود..........:27:
و اینکه می خوام این سوال واسه خودم روشن بشه که ایفون رو این همه ملت خریدن و راضی اند و عده ای کمی نا راضی اصلا چطور گوشی هست و شرکتش چطوریه { چون با خرید ایفون سینا به مک علاقه مند شد حالا ببینم من خوشم میاد یا بدم میاد و این تجربه میشه تا بسنجم و افراد رو درست راعنمایی کنم و اینکه اگر بدم امد تا اخر عمر اگر بگند فلان گوشی اپل خوبه دیگه سمتش نرم.}

mh.attari
01-06-2009, 23:28
من می خوام سرگرمی خوبی داشته باشم که فکر کنم بعد psp این من رو سر گرم کنه......دی...........زیر نور افتاب کور نشم تا یک sms بخوانم.......
تاچش خوب و سرعتش خوب باشه تا این خاطره بد ویندوز رو از سرم بیرون ببره { همین گوشی که گفتی هم مثل اینکه تاچش خازنی هست اما به دلیل دوربین قوی که به کارم نمیاد امکان داره خز بشه و سرعتش هم حتما مالی نیست }
و اینکه ایفون تقریبا تو رنج قیمتی خودش ایستاده و پایین نیومده........نمی خوام فردا تا یکی میبینه گوشیم رو بگه بلوتوث چی داری { بخاطر همین که در این سری بلوتوث رو درست کردن کمی شاکیم ولی بخاطر اینکه افراد کمی می دونند قراره درست بشه می تونم خالی ببندم }:31:
دوست دارم شرکتش هی گوشی بیرون نده و با دادن گوشی جدید گوشی قبلیش رو ول نکنه..........
و اینکه می خوام این سوال واسه خودم روشن بشه که ایفون رو این همه ملت خریدن و راضی اند و عده ای کمی نا راضی اصلا چطور گوشی هست و شرکتش چطوریه { چون با خرید ایفون سینا به مک علاقه مند شد حالا ببینم من خوشم میاد یا بدم میاد و این تجربه میشه تا بسنجم و افراد رو درست راعنمایی کنم و اینکه اگر بدم امد تا اخر عمر اگر بگند فلان گوشی اپل خوبه دیگه سمتش نرم.}
شما اگر بهت بگن اینجا چاه هست حتما امتحان می کنی؟

ELVIS PRESLEY
02-06-2009, 11:48

از لحاظ سرگرمی که بعله .مطمعنا از psp هم برات سرگرم کننده تره.چون علاوه بر بازیای با کیفیت و زیبا یه سری برنامه در رده ی fun داره که هیچ جا گیر نمیاری.
مثلا این برنامه دیروز اومده.با این که اهلش نیستم ولی خیلی خوشم اومد.کنترل کامل بازی نید فور اسپید در کامپیوتر به وسیله ی ایفون وتبدیل ایفون به فرمان و....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا خیلی چیزای دیگه که تو هیچ گوشی دیگه ای پیدا نمیکنه.
پس از لحاظ سرگرمی درست اومدی.

از لحاظ تصویر زیر نور خورشید هم مشکلی نداره و به راحتی میتونی کار کنی ولی اینم باید در ظر گرفت موقع راه رفتن کار کردن با کیبرد مجازی سخته.

از لحاظ سرعت وکیفیت تاچ ودقتش هم که دیگه زبان زده.اینم اوکیه.(اینم در نظر بگیر بر خلاف تاچ های مقاومتی اگه این یه بار از دستت با زاویه ی بدی بخوره زمین فاتحش خوندس و کم کم۱۰۰ تومن میوفتی)

از لحاظ خزیت هم که خوشبختانه تو ایران خز نشده.

بلوتوث هم الان مشکلی نداره و درست کار میکنه و به موقع خودش مطمعن باش به کار میاد.داشتن بلوتوث که دلیل نمیشه باش راه بیوغتی تو مترو و....بلوتوث بازی بکنی...

از این لحاظ هم مطمعن باش سیاست اپل جوری نیست که به ضرر مشتری باشه و به طور کامل تحت ساپورت نرم افزاری هست هر گوشیی .حتی با اومدن مدل جدید.(البته اگه گوشی به صورت قانونی خریداری بشه وبیاری ایران میتونی در صورت بروز مشکل به نمایندگیش بفرستی)

البته سیستم ایفون جوری که اگه عین ادم بخوایم ازش استفاده کنیم تمام کاراش به راحتی یک کلیکه.
اما همیشه ما باید راه خلاف بریم که یکم حوصله میخواد تا راه ها رو یاد بگیری رو برات عادی بشه.

اما اخرین خبر حاکی از اینه ۴ مذل ایفون جدید در راه است.
مدل ۴ گیگ و ۸ گیگ با دوربین دو (مثل همین الان)(اینا با قیمت ۹۹ دلار شروع میشن)که اینم سیاستی برای افزایش درصد سهم بازار .
مدل ۱۶ گیگ و ۳۲ گیگ (با دوربین ۳.۲ و یه سری چیز دیگه)

faravahar
02-06-2009, 12:57
الان ایفون 3g دست دوم چند در میاد؟
اخه بابام نمزاره از 550 بیشتر پول گوشی بدم.
با این قیمت می تونم یکی بخرم؟
چون تصمیم گرفتم دیاموند 2 بگیرم اما الان که فکر می کنم آیفون یک چیز دیگه است.

ELVIS PRESLEY
02-06-2009, 13:00
چه لزومی داره حتما ایفون بخری؟؟؟؟
برو با ۲۵۰ تومن یه ایپاد بخر .یه ۱۱۰۰ هم برا زنگ و اس ام اس بگیر.
خلاص.

faravahar
02-06-2009, 14:05
مرسی از راهنماییتون.
این قیمت چه نوع آیپاد تاچی هست؟ 1gیا 2g؟
و چند گیگ؟
در ضمن من مشهدم اصلا این جور چیزا پیدا نمی شه.
مثلا دیروز رفتم تمام پاساژ های توی یک خیابون رو گشتم ولی دیاموند 2 رو که 2 هفته ی تو تهران اومده رو پیدا نکردم.

ELVIS PRESLEY
02-06-2009, 14:43
دو جی ۸ گیگ .
هر ۸ گیگ اضافه تر هم حدود ۵۰-۶۰ تومن میره رو قیمت.

faravahar
02-06-2009, 16:02
اگه می شه آدرس یا شماره تلفن این جایی که می گین رو بنویسین.یا پیام خصوصی بدین.
خیلی ممنون.

s-a-l-i-m
03-06-2009, 09:48
شما اگر بهت بگن اینجا چاه هست حتما امتحان می کنی؟
کی گفته چاه هست ؟؟؟؟
همه میگن بهشت اینجاست :31:
هیچ کسی گفته بد هست.

merikh_merikh
03-06-2009, 23:44
ربطش بر می گرده به ایفون و ویندوز موبایل ها دوست عزیزم:11:
دوست عزیز اخه اسم تاپیک با بحث به وجود امده فرق داره بهتره این بحث در تاپیکی مخصوص به خودش انجام بشه..........

s-a-l-i-m
04-06-2009, 08:23
دوست عزیز اخه اسم تاپیک با بحث به وجود امده فرق داره بهتره این بحث در تاپیکی مخصوص به خودش انجام بشه..........
اسم فقط یک نشانه است :10:
مهم بحثش هست که گسترده شده.........

mh.attari
04-06-2009, 10:35
مهم این هست که یه چیزی یاد بگیریم ولی اگر شما اسرار دارید من از مدیرا درخواست می کنم نام تایپیک رو عوض کنن:10:

merikh_merikh
04-06-2009, 11:03
همین جا هم خوبه ولی اگه مطالب با اسم تاپیک هم خونی داشتن بهتر بود.......
در ضمن من فکر کنم یه جایی چنین تاپیکی را دیده بودم دقیق نمیدونم کجا فکر کنم در انجمن اخبار بود.............

s-a-l-i-m
04-06-2009, 12:11
بهتره ااسم اینجا رو اینطوری بزارند
مقایسه ایفون اصل با چینی و ویندوز موبایل