PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باند معمولی

sinasignal
25-05-2009, 22:02
یه 206 دارم که سیستم صوتی خود کارخونه روشه .... یه مدته بانداش به خش خش کردن افتاده می خواستم با حداقل قیمت دوتا باند معمولی براش بگیرم
و در حدی باشه که بشه رو صداش حساب کرد (نمیخوام اونقدر هم باشه که عروسی باهاش راه بندارم). حالا نمیدونم آمپ هم لازم دارم یا همون باندا کفایت میکنه؟

حالا شما باند بدون آمپ چی پیشنهاد میدین؟ قیمت هم اگه میدونید ممنون میشم

و یه چیز دیگه اینکه بلندی صدا میتونه به پخش ماشین مربوط باشه؟(بدون آمپ) آخه از این آشغالای ایران خودرو روشه

.

2299
25-05-2009, 22:14
یه 206 دارم که سیستم صوتی خود کارخونه روشه .... یه مدته بانداش به خش خش کردن افتاده می خواستم با حداقل قیمت دوتا باند معمولی براش بگیرم
و در حدی باشه که بشه رو صداش حساب کرد (نمیخوام اونقدر هم باشه که عروسی باهاش راه بندارم). حالا نمیدونم آمپ هم لازم دارم یا همون باندا کفایت میکنه؟

حالا شما باند بدون آمپ چی پیشنهاد میدین؟ قیمت هم اگه میدونید ممنون میشم

و یه چیز دیگه اینکه بلندی صدا میتونه به پخش ماشین مربوط باشه؟(بدون آمپ) آخه از این آشغالای ایران خودرو روشه

.

کنوود 718 ماهم یک مدل کنوود گرفتیم 70 تومن واقا راضی هستم از صداش اصلا انتظارشو نداشتم :10:

sinasignal
25-05-2009, 22:35
کنوود 718 ماهم یک مدل کنوود گرفتیم 70 تومن واقا راضی هستم از صداش اصلا انتظارشو نداشتم :10:

ممنون..
آمپ که نداره؟
پخشتون چیه؟

H.Operator
25-05-2009, 22:42
ممنون..
آمپ که نداره؟
پخشتون چیه؟
دوست عزيز 718 از معدود باندهايي هست كه بدون آمپ ميشه بست و در عين حال نسيت قيمت به ارزش مناسبي هم داره تازه بعدآ اگر خواستي مي توني آمپ هم روش ببندي:21:........

2299
25-05-2009, 22:52
ممنون..
آمپ که نداره؟
پخشتون چیه؟

نه عزیز البته مال من 718 نیست از 718 پایین تر هست
پخشمونم از این jvc ها که vcd پخش میکنه :31:

sinasignal
25-05-2009, 23:13
در کل این 718 چند قیمته؟

2299
25-05-2009, 23:17
در کل این 718 چند قیمته؟

حدود 70 80 :10:

hesameddin
26-05-2009, 14:20
718 رو من قیمت کردم 90 تومن (سورنا)مثل اینکه چند مدل داره درسته؟کدوم مدلش بهتره و اگر میشه یه جا معرفی کنین که هم با انصاف باشه هم تقلبی نده
راستی راهی هست که اصل و تقلبیش رو بشه فهمید لطفا اگه عکس دارید بذارید

sinasignal
26-05-2009, 14:45
718 رو من قیمت کردم 90 تومن (سورنا)مثل اینکه چند مدل داره درسته؟کدوم مدلش بهتره و اگر میشه یه جا معرفی کنین که هم با انصاف باشه هم تقلبی نده

من که هنوز وقت نکردم برم بپرسم . اگه چیزی دستگیرم شد خبر میدم.
ولی دوستان استادن .... احتمالا جوابت رو بدن

davidjoker
26-05-2009, 14:46
سلام دوستان.

با توجه به گفته های شما. من هم می گم که KENWOOD نخرید مگر اینکه آشنا داشته باشید. من در باند های معمولی SONY or JVC رو توصیه می کنم. در مورد KENWOOD که یه مدتی روی یکی از ماشین های اقوام بود. می گفت بعد از 1 ماه دقیقا صدا از توش بیرون نمی آمد. و طرف 3 بار KENWOOD رو امتحان کرده بود و هر سه بار نا راضی بود. ولی JVC رو که انداخته بود خیلی راضی بود. و هنوز هم JVC روشه. ماشینش هم pars هستش.

hamidR15
26-05-2009, 14:57
سلام
ميتوني از اينجا كمك بگيري:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H.Operator
26-05-2009, 20:51
718 دو مدل داره يكي 718 يك ديگه 718EX كه اين دومي رو بدون آمپ نبندي بهتره در كل اين دو مدل بر پايه يك بيس ساخته شدن فقط با اين تفاوت كه EX رو مي توني وات بيشتري بهش بدي....

با توجه به گفته های شما. من هم می گم که KENWOOD نخرید مگر اینکه آشنا داشته باشید. من در باند های معمولی SONY or JVC رو توصیه می کنم. در مورد KENWOOD که یه مدتی روی یکی از ماشین های اقوام بود. می گفت بعد از 1 ماه دقیقا صدا از توش بیرون نمی آمد. و طرف 3 بار KENWOOD رو امتحان کرده بود و هر سه بار نا راضی بود. ولی JVC رو که انداخته بود خیلی راضی بود. و هنوز هم JVC روشه. ماشینش هم pars هستش.
من به نظر شما احترام مي زارم اما چون پايه و اساس نداره ردش مي كنم.تا اونجايي كه من تجربه كردم هميشه كنوود تو سيستمهاي صوتي به اون دو كمپاني كه شما گفتيد برتري دارشته(امتحانش ضرر نداره برو پيش يه نصاب و بگو بهترين باند تو رنج 70-80 تومن چيه)
در ضمن من پسر خالم يه سيستم رو پرايد هاچ بك داره كه بانداش همين 718 هستو ساباشم كنوود هستو امپشم پريمير GM9600 هست من موقعي كه گفتم راضي هستي گفت عاليه تازه دو سالم سيستمشو داره....
اينم عكسش براي اثبات حرفم:

D r i v e r
26-05-2009, 22:59
718 دو مدل داره يكي 718 يك ديگه 718EX كه اين دومي رو بدون آمپ نبندي بهتره در كل اين دو مدل بر پايه يك بيس ساخته شدن فقط با اين تفاوت كه EX رو مي توني وات بيشتري بهش بدي....

من به نظر شما احترام مي زارم اما چون پايه و اساس نداره ردش مي كنم.تا اونجايي كه من تجربه كردم هميشه كنوود تو سيستمهاي صوتي به اون دو كمپاني كه شما گفتيد برتري دارشته(امتحانش ضرر نداره برو پيش يه نصاب و بگو بهترين باند تو رنج 70-80 تومن چيه)
در ضمن من پسر خالم يه سيستم رو پرايد هاچ بك داره كه بانداش همين 718 هستو ساباشم كنوود هستو امپشم پريمير GM9600 هست من موقعي كه گفتم راضي هستي گفت عاليه تازه دو سالم سيستمشو داره....

خیلی از این سیستم خوشم اومد!!!!
میشه اسم ساب و اینکه چقدر هزینه بر میداره یه همچین سیستمی رو بگین؟؟؟

H.Operator
28-05-2009, 18:25
خیلی از این سیستم خوشم اومد!!!!
میشه اسم ساب و اینکه چقدر هزینه بر میداره یه همچین سیستمی رو بگین؟؟؟
سلام امير جان....
تا اونجايي كه مي دونم يه 550-600 پاش آب خورد تهران هم بسته بودش....
پخش:pionner 4950ub
مدل ساباش:kenwood kfc-3010
آمپ: پريمير 9500 بود كه من بالا اشتباه گفتم 9600....
در ضمن صداي سيستمش هم قدرتيه هم كيفيتي,ساباش باحاله:8: فكر كنم 40-50 بهم گفت كه هر كدومشو خريده....

D r i v e r
28-05-2009, 18:47
آقا حسین من الان چشمم به اون میله افتاد که به طاقچه عقب وصله
اون برای تکون نخوردن طاقچه هست دیگه درسته؟؟؟
حالا از پایین به کجا وصل شده؟؟
بعدش اینکه جای باندهای فابریک رو چی کار کردین؟؟؟(اون پلاستیکه!!!)
و اینکه با توجه به تجربه خودتون اون عقب 4 تا 718 با یه ساب جا میشه؟؟؟
راستی یه آمپ برای 2 تا ساب و 1 جفت 718 ها استفاده کردین یا یه آمپ برای سابها و یه آمپ هم برای باند ها؟؟؟
ویرایش!!!:
عکس دیگه ای هم از زیر ازش دارین؟؟

alibaba21271
29-05-2009, 00:02
شما 718 رو با گارانتی بخر خیالت راحت باشه
2 مدل داره که یه مدلش پشتش مشکیه که یه پسوند exe هم اضافه داره.همین
صدای تیوتر exeها یه خورده تیزتره فقط وگرنه فرقی نداره شما گارانتی دارشو بخر خیالت راحت.اگه یه امپم واسش دستو پاکنی که صداش از اینرو به اونرو میشه.میتونی 5203 کنوود با قیمت 54 تا 60 تومن براش بگیری

hamidR15
30-05-2009, 11:14

سلام
بيس 718 خيلي خوبه.حسين جان به ايشون بفرمائيد يه باكس دوبل سيلد براي سابها درست كنه تا تازه متوجه كيفيت بيس بشوند:8:

D r i v e r
30-05-2009, 20:32
سلام
بيس 718 خيلي خوبه.حسين جان به ايشون بفرمائيد يه باكس دوبل سيلد براي سابها درست كنه تا تازه متوجه كيفيت بيس بشوند:8:

بچه ها شرمنده مناینقدر مبتدی هستم :13:
خوب ما اگه این ساب هارو توی باکس دوبل گذاشتیم (کلا هر سابی رو اگه توی باکس گذاشتیم) چطور بیسش به داخل ماشین میاد ؟؟؟
طوری که آدم یه تکون تکونی کوچیکی بخوره

hamidR15
31-05-2009, 16:44
بچه ها شرمنده مناینقدر مبتدی هستم :13:
خوب ما اگه این ساب هارو توی باکس دوبل گذاشتیم (کلا هر سابی رو اگه توی باکس گذاشتیم) چطور بیسش به داخل ماشین میاد ؟؟؟
طوری که آدم یه تکون تکونی کوچیکی بخوره
دشمنت شرمنده باشه
كلا ساب ووفرها بايد داخل يك كابينت(Enclosure)مناسب باشند.چون فركانس باس يك فركانس پائين هستش كاملا به گوش ميرسه كامل بدنتون رو ميلرزونه :31:و نيازي نيست حتما رو تافچه باشه به صورت Free Air بسته بشه.
همينطور باكس ميتونه فركانسهاي خيلي پائين رو هم دوباره سازي و تقويت كنه.همه اينها بستگي به ساب،باكسي كه با حجم مناسب و اصولي ساخته شده باشه+آمپ و در نهايت اصلي ترين فاكتور و آن هم انرژي الكتريكي مناسب هستش.:11:

H.Operator
01-06-2009, 21:31
سلام دوستان من الان وقت ندارم جواب بدم شرمنده تا بعد از امتحانات يك كليپم از سيستمش ميگيرم واستون ميزارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]