PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواستم اگه ميشه آموزش ساخت عكس زیر رو بزارين

komail
13-02-2006, 13:35
این عکس مربوط به امضای *Masih* هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش ساخت آسمان در شب که ستاره ها چشمک میزنن

Elfin-D
13-02-2006, 14:04
سلام
ستاره ها يك دايره هستن كه با گراديان radius ساختته شدند كه از رنگ سفيد به رنگ سفيد با opacity صفر ميرن!
براي چشمك زدن هم بايد در برنامه image ready ،در opacity اونها دست ببري و كم و زياد كني!

komail
13-02-2006, 14:11
میشه در حد سیکل توضیح بدین
نوفهمم!!

Elfin-D
13-02-2006, 14:24
به نظر خودم واضح توضيح دادم!بگو كجاش مبهمه تا بيشتر بگم!

komail
13-02-2006, 14:29
من آموزش رو از اولش میخوام
اون همه ستاره
چشمک زدنشونو
اگه یه فای ورد یا پی دی اف باشه خیلی خوبه

Elfin-D
13-02-2006, 14:35
چه طوره به خود مسيح پي ام بدي و بگي كه فايلش رو برات بفرسته!احتمالا خودش ساخته!
باز اگر كمكي از دست من برمياد در خدمتم!

كبريت
13-02-2006, 23:48
Elfin-D كم لطفي ميكنيناااااااا
چقدر كم حوصله هستين
خواب يه آموزش كامل درست كنين تا همه ياد بگيرن

Elfin-D
14-02-2006, 21:42
خيلي ببخشيد.
ولي فكر ميكنم اين انجمن 2 همكار و يك مدير داره!من كه نميتونم كل وقتم رو بزارم براي يه اموزش ساده!(اگر كم وقت ميبرد من چاكر شما هم بودم و برات كيزاشتم ولي اگر با اون دو خط نگرفتي مطلب رو بايد حداقل 30 خط با عكس برات بنويسم تا بگيري!به خدا منم كار دارم و بابت اومدنم به اينجا بايد پول اينترنت بدم!باقي گله ها هم گفتن نداره!! چو ن همه ميدونن!)
بازم ببخشيد.اگر ميخوايد ميتونم براتون بسازم!
شرمنده!!!

Roozedidar
15-02-2006, 07:08
خيلي ببخشيد.
ولي فكر ميكنم اين انجمن 2 همكار و يك مدير داره!من كه نميتونم كل وقتم رو بزارم براي يه اموزش ساده!(اگر كم وقت ميبرد من چاكر شما هم بودم و برات كيزاشتم ولي اگر با اون دو خط نگرفتي مطلب رو بايد حداقل 30 خط با عكس برات بنويسم تا بگيري!به خدا منم كار دارم و بابت اومدنم به اينجا بايد پول اينترنت بدم!باقي گله ها هم گفتن نداره!! چو ن همه ميدونن!)
بازم ببخشيد.اگر ميخوايد ميتونم براتون بسازم!
شرمنده!!!

اگر جسارت نباشه بايد بگم عزيز شما ميتوني جواب ندي. كاربر ها رو از خودت با اينجور پاسخ ها ميرنجوري. شما شايد خودت دقت نمي كني ولي لحن كلامتون يك مقدار ناراحت كنندس. شما خودت ميدوني كه خيلي از دوستان ميتونند اين آموزش رو بذارند ولي متاسفانه مثل شما وقت ندارند. انشاا... كه دوستي پيدا بشه تا به اندازه كافي وقت داشته باشه و اين آموزش رو براي كميل جان بذاره. اين انجمن و امثال اين مكان ها براي هدف اولش دوستي و كمك به بالا بردن سطح علمي يكديگر هست. راستي به روز اول كه فتوشاپ رو شروع كردي و يا فلش و يا كلا پاي پي سي نشستي يك كم فكر كن بعد جواب من رو بنويس. البته اگر اين دست خط ناقابل ما جوابي داره. در آخر بدون كه صميمانه به دوستاني مثل شما كه دانش بالايي دارند افتخار مي كنيم...

komail
15-02-2006, 13:25
اگر جسارت نباشه بايد بگم عزيز شما ميتوني جواب ندي. كاربر ها رو از خودت با اينجور پاسخ ها ميرنجوري. شما شايد خودت دقت نمي كني ولي لحن كلامتون يك مقدار ناراحت كنندس. شما خودت ميدوني كه خيلي از دوستان ميتونند اين آموزش رو بذارند ولي متاسفانه مثل شما وقت ندارند. انشاا... كه دوستي پيدا بشه تا به اندازه كافي وقت داشته باشه و اين آموزش رو براي كميل جان بذاره. اين انجمن و امثال اين مكان ها براي هدف اولش دوستي و كمك به بالا بردن سطح علمي يكديگر هست. راستي به روز اول كه فتوشاپ رو شروع كردي و يا فلش و يا كلا پاي پي سي نشستي يك كم فكر كن بعد جواب من رو بنويس. البته اگر اين دست خط ناقابل ما جوابي داره. در آخر بدون كه صميمانه به دوستاني مثل شما كه دانش بالايي دارند افتخار مي كنيم...

دمت گرم

linkin_park
15-02-2006, 14:23
سلام ...
گفتم حالا که همچین تاپیکی باز شده ... کسی میتونه آموزش ساختن عکس زیر رو بزاره ؟
من متن انگلیسی شو هم دارم ولی وقتی از طریق متن پیش رفتم عکسم اینطوری نشد ... خدایی خیلی قشنگه ... :

اینم متنش :

I was bored one day and decided to due something I thought looked cool. So here it is..

1. Make a new document thing 400x400 pixels white background. (Make a new layer so you arent in the background layer)
2. Go to Filters-->Render-->Clouds
3. Now copy that layer and go to Edit-->Transform-->Rotate 90 degree CW
4. Copy the layer you just copied and rotate it 90 degrees CW again
5. Do steps 3 and 4 two more times
6. Put the top layer on Overlay and then go to Layer-->Merge Down
7. Do this until all layers on are one single layer
8. Now go to Filter-->Stylize-->Wind and do Blast and From the left and then do blast again so its going from the right. Copy this layer and rotate each time.
9. Now you should do Overlay on the layers and Merge down once again.
10. Duplicate this layer and go to Filter-->Blur-->Radial Blur. Set the settings at 100, zoom, and best quality.
11. Set this layer on Darken and merge with the bottom layer
12. Now if you want to add some color go to Image-->Adjust-->Hue & Saturation and put it on colorize. Do whatever color you want but the one I used were at these settings:
Hue: 189
Saturation: 49
Lightness: 0

Elfin-D
15-02-2006, 15:31
عكسي ديده نميشه!

Amin
15-02-2006, 15:32
سلام
سايتي كه عكس توش آپلود شده فيلتره براي دوستان ديگه
براتون آپلود كردم :rolleye: :laughing:

Elfin-D
15-02-2006, 15:49
من با همون متن انگليسي اينرو ساختم
شما هر جا رو مشكل داري بپرس
-----------------------------------
درباره حرفهاي روز ديدار هم جواب دارم ولي صلاح نيست كه الان و در اينجا بيان كنم!

linkin_park
15-02-2006, 17:58
من تو قسمت Rotate کردن مشکل دارم ... راستش خیلی واضخ ننوشته چه جوری Rotate کنیم ...

Elfin-D
15-02-2006, 19:42
گفته كه به منوي edit بريد بعد به transformبريد و در اونجا Rotate 90 degree CW رو انتخاب كنيد.بعد گفته 4 بار عكس رو اينجوري بچرخونيد،يعني 4 عكس كه با هم 90 درجه اختلاف دارن!از اين واضح تر؟؟؟

silver
15-02-2006, 23:50
این عکس مربوط به امضای *Masih* هست

آموزش ساخت آسمان در شب که ستاره ها چشمک میزنن

دوست عزيز براي ساختن ستاره چشمك زن راههاي مختلف وجود داره كه من یکیشو مي گم لطفا طبق مراحل زير عمل كن:
1: از گزينه new یک صفحه با ابعاد دلخواهت باز کن و پس زمینه رو با رنگ مشکی رنگ کن
3: گزینه |windowse>layer رو انتخاب کن و بعد پایینش new layer رو بزن
4: پایین ابزارpaint lابزارgradiantرو انتخاب کن
4:گزینه ای رو که نشون دادم رو انتخاب کن و بعد در لایه جدید یک خط کوچک با ابزار rectangle بکش کارت اینجا با فوتو شاپ تموم شد

5: قسمتی شماره 3 که تو عکس نشون دادم رو بزن تا به image ready بری

6:حالا تو این برنامه روی لایه دوم رایت کلیک کن و duplicate layer رو بزن
7: و opacity اونو مطابق شکل به 90 تغییر بده
8: اینکارو چند بار تکرار کن و هر بار opacity رو 10 تا کم کن تا به 60 برسی
9:حالا گزینه windowse >animation رو انتخاب کن
10:حالا توفریم اول همه لایه ها رو پنهان کن بجز لایه اول و دوم ( برای پنهان کردن روی چشم مقابل لایه باید کلیک کنی)
11: در پنل animation گزینه new layerرو بزن و اینبار در پنل layer بجز لایه اول و سوم بقیه رو پنهان کن
12: دستور بالا رو دوباره انجام بده اما اینبار لایه اول و چهارم آشکار باشند
13: حالا برعکس مراحل بالا عمل کن یعنی لایه جدید که ایجاد کردی اینبار لایه اول و سوم دیده بشند و لایه بعدی اول و دوم بطوریکه در animation 6 فریم داشته باشی لایه ها طوری چیده بشن که بترتیب نور کم بشه و دوباره زیاد شه و به حالت اولیه برگرده اما فریم اول رو دوباره مشابه سازی نکن وگرنه یه مکث کوچیک توی انیمیشن اتفاق میافته
14: می تونی delay یا همون مکث رو پایین هر فریم خودت بهش نسبت بدی

15: file>save optimize رو انتخاب کن
16: حالا تو یک ستاره چشمک زن مثل شکل زیر داری ;)

.................................................. ......................

شاید به من مربوط نباشه تو بحث شما دخال کنم اما بنظر میرسه یه کم درمورد الفین کم لطفی کردید تو بسیاری از تاپیکها دیدم که سوالات رو با دقت و حوصله جواب دادند :rolleye:

Roozedidar
16-02-2006, 01:35
خيلي ممنون سيلور جان. زحمت كشيدي. انشاا... باز هم از اين آموزشها از شما ببينيم. اما در مورد صحبت آخر شما. بنده چند وقتي هست زياد پست نمي زنم به علت كمي وقت. اما ديدم الفين جان به همه دوستان كمك مي كنه. منتها دوستان بعضي اوقات به علت هاي متفاوت فراموش مي كنند چرا اينجا هستيد و يادآوري بعضي اوقات بد نيست. البته به كميل عزيز هم بگم شما هم سعي كن اول يك كم سعي و تلاش كني اگر موفق نشدي عزيز بعدن بيا و سوالت رو طرح كن چون آموزش گذاشتن خيلي وقت گير عزيز. انشاا... كه دوستان من رو به خاطر اين يك مقدار انحراف كشوندن تاپيك مي بخشن...

masoud_35_teh
16-02-2006, 17:37
با درود،دوستان من یه سوال راجع به یه عکس دارم ولی من وقتی میخوام عکس رو اینجا بزارم نمیشه ،اگه میشه بگین چه جوری عکسم رو اینجا نشون بدم.

komail
16-02-2006, 17:41
سیلور جان ممنون

masoud_35_teh
16-02-2006, 18:21
جواب منم بدین بی زحمت !!!

Elfin-D
16-02-2006, 20:27
سلام
[i m g ] image address[ / i m g ]بدون فاصله!

linkin_park
16-02-2006, 21:25
آقا من دنبال یه بک گراند زیبا برای PES میگردم ... چون میخوام همه لوگوی تیم های لیگ برتر رو روش بزارم و بزارم برای منوی بازی ...
ولی دنبال یه بک گراند زیبا میگردم ...
کسی داره بزاره ... با کیفیت هم باشه ...

در ضمن برای 3d کردن لوگو ها یه کمکیم کنید ...

Roozedidar
16-02-2006, 22:46

عزيز شما بايد اول لينك عكس رو پيدا كني. البته همونطور كه ميدونيد بايد آنلاين باشه. روي عكس راست كليك مي كنيد و بر روي گزينه Properties كليك مي كنيد و آدرس عكس رو از قسمت Adrress URL با انتخاب همه آدرس و سپس كليك راست و باز انتخاب گزينه كپي در كلپبورد خود كپي مي كنيد. پس از اون به حالت پيشرفته جواب دادن در همين انجمن رفته و سپس با كليكبر روي آيكون Image كه بر روي اون 2 كوه نشون داده شده آدرس عكس مورد نظرتون رو در قسمتي كه براي اين كار آماده شده با راست كليك و كليك بر روي گزينه Paste قرار ميديد و ok مي كنيد. موفق باشيد...

taghi_ramzi
16-02-2006, 23:54
سلام
شعله آتیش چطور ایجاد میشه ؟

Roozedidar
17-02-2006, 00:25
سلام
شعله آتیش چطور ایجاد میشه ؟

اين نمونه عزيز. البته اميدوارم انگليسي شما خوب باشه. منتها چون تصويري هست راحته...

Fire Tutorial ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشي...