PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار....

alex_pk
25-05-2009, 11:00
سلام دوستان
نمیدونم اسم نرم افزاری که میخوام چیه!

خوب یه توضیحی بدم

ما تلفن منزلمون call waiting داره
یعنی وقتی داری با کسی صحبت میکنی و کسی زنگ بزنه بهت یه صدای بوق (پشت خطی) میشنوی

حالا وقتی من به اینترنت وصل هستم اگه کسی زنگ بزنه خونه من متوجه نمیشم
البته طرف فکر میکنه من گوشی رو برنمیدارم.

برنامه ای وجود داره که وقتی من میرم اینترنت اگه کسی زنگ زد بهم خبر بده تو صفحه ویندوز؟ یا مثلا قطع بشه از اینترنت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
چون شدید لازم دارم.

فاطـمه
25-05-2009, 11:04
این نیاز به نرم افزار نداره
باید از طرف مخابرات تنظیم بشه
می دونم از طرف مخابرات این کار رو انجام می دن
ولی دقیقا نمی دونم که باید خودتون کد وارد کنید یا خودشون یه تنظیمی اعمال کنند
به هر حال فک کنم با یه تماس به مخابرات مشکلتون حل شه

alex_pk
25-05-2009, 11:11
مطمئنید؟
چون یادمه قدیم بچه ها با نرم افزار این مشکل رو حل میکردن
چون الان ربطی به مخابرات نداره

انتظار مکالمه الان فعال هست
الان دیگه مخابرات کار اضافه ای نمیتونه انجام بده.
مطمئنن باید برنامه ای باشه که وقتی تو اینترنت هستیم (مانند زمانی که داریم با کسی صحبت میکنیم) اگه کسی زنگ زد خبر دار بشیم
یادمه حتی برنامه ای بود که وقتی کسی زنگ میزد این کنار ساعت شماره طرف میومد...
البته این مال انتظار مکالمه نبود
این مال موقعی بود که مثلا سیم تلفت رو به پی سی وصل کردین و از خط هم فعلا استفاده نمیکنید.اون موقع اگه کسی زنگ میزد یدونه از این بالون ها بالای ساعت ویندوز میومد که فلانی زنگ داره میزنه
حتی میشد صدا رو هم ضبط کرد
نمیدونم شاید modem spy بوده.

Ship Storm
25-05-2009, 11:25
میثم جان نرم افزار PhoneTray DialUp گفته که اینکار رو انجام میده یه تستی بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم 1.5 مگابایت

PhoneTray DialUp 2.28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم راهنمای استفاده از برنامه که سایت تبیان گذاشته بود:

==
فایل را از حالت فشرده خارج کنید. از برنامه خارج شوید. فایل PhoneTray.exe را در محل نصب برنامه کپی کنید.

راهنمای برنامه:
برای استفاده از این برنامه اولا مودم شما باید امکان Call Waiting را پشتیبانی کند و ثانیا اینکه باید شماره تلفن شما از طرف مخابرات دارای امکان Call Waiting باشد و ثالثا مودم شما به طور کامل در ویندوز نصب باشد. بعد از نصب این نرم افزار یک بار سیستم را Restart کنید. بعد از بالا آمد ویندوز این برنامه اجرا می شود. مودم شما را شناسایی و برای کار با آن خود را تنظیم می کند. دوباره درخواست Restart می کند. بعد از راه اندازی مجدد سیستم برنامه را اجرا کنید. به قسمت آخر آن یعنی dial-up بروید. در این قسمت سه امکان مودم شما نمایش داده می شود:
1- V.92 بودن مودم شما
2- امکان Call Waiting
3- امکان Online Caller ID
توجه داشته باشید که امکان Caller ID با Online Caller ID تفاوت دارد. ممکن است مودمی امکان Caller ID را داشته ولی Online Caller ID نداشته باشد. امکان Online Caller ID برای این است که در هنگامی که شما Online هستید و تماسی را بواسطه Call Waiting دریافت می کنید بتوانید اتصال اینترنتی خود را معلق کرده و به تلفن جواب دهید و در واقع اتصال اینترنتی شما قطع نشود.
در قسمت پایین تر این پنجره 4 گزینه در اختیار شما قرار داده شده است :
1- اینکه به محض دریافت تماس شماره آن به شما اعلام شود تا انتخاب کنید که می خواهید تماس اینترنت قطع شود و به تماس جواب دهید یا اینکه ارتباط اینترنتی خود را ادامه دهید. برای این کار به هر دو امکان Call waiting و V.92 و همچنین Caller ID نیاز دارید. در واقع در جلوی همه این امکانات باید Yes نوشته شده باشد.
2- به محض دریافت تماس در مورد رسیدن تماس جدید برنامه شما را مطلع کند. در این حالت می توانید به کار در اینترنت ادامه دهید یا به تلفن جواب دهید. برای این کار باید امکان اول و دوم را داشته باشید.
3- به محض دریافت تماس ارتباط اینترنتی شما قطع شود و بتوانید به تماس پاسخ دهید. برای این کار باید امکان اول و دوم را داشته باشید.
4- بتوانید در هنگام دریافت تماس ارتباط اینترنتی خود را موقتا بر روی Hold بگذارید و بعد از جواب دادن به تلفن ارتباط اینترنتی را ادامه بدهید. برای این کار علاوه بر امکان Call waiting و V.92 نیاز به ارتباط بر اساس V.92 دارید به این معنی که ISP شما دارایی مودمهای V.92 باشد و بتواند با مودم V.92 شما کار کند.
موفق باشید.
===

فاطـمه
25-05-2009, 11:28
ولی من این کار رو بدون نرم افزار هم انجام دادم

parvardeh
25-05-2009, 11:33
من نرم افزار xls convertor را ميخوام با كرك آن . لطفا اگر دوستاني دارند ارسال كنند

Ship Storm
25-05-2009, 11:39
من نرم افزار xls convertor را ميخوام با كرك آن . لطفا اگر دوستاني دارند ارسال كنند

دوست عزیز درخواست خود رو در صفحه اصلی انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید
برای ایجاد تاپیک جدید دکمه موضوع جدید در گوشه سمت راست بالای صفحه رو بزنید

alex_pk
25-05-2009, 15:58
سلام

برای من این سه تا رو زده NO!

1- V.92 بودن مودم شما
2- امکان Call Waiting

Ship Storm
25-05-2009, 23:56
سلام

برای من این سه تا رو زده NO!

1- V.92 بودن مودم شما
2- امکان Call Waiting

خوب میثم جان یعنی مودم شما هیچکدوم از این ها رو ساپورت نمیکنه پس متاسفانه امکانش نیست