PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : system shotdown ويندوز بعد از 60 ثانيه ( در اينترنت )

mkoleiny
22-01-2005, 15:02
سلام
اگه ميشه در مورد اين system shotdown كه تو ويندوز xp وقتي تو اينترنت هستي مياد و بعد از 60 ثانيه كامپيوتر رو خاموش ميكنه من و راهنماي كنيد و راه بر طرف كردن اون رو
ممنون

Soso
22-01-2005, 18:18
اين مربوط به ويروس بلستر ميشه و هر وقت به اينترنت وصل شي اين كارو ميكنه! خوب براي رفعش نورتون بذار :roll:

Ehsani
23-01-2005, 08:26
سلام..
اين پچ مايكرو سافت واسه حل مشكل mblaster هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كافيه از اين لينك download كني و اجراش كني همه چي حل ميشه :wink:

M.R.M
23-01-2005, 09:01
سلام.
دوست عزيز براي دانلود پچ ها اگر در هنگام دانلود با اين مشكل مواجه شدي در Run تايپ كن Shutdown -a و Enter را بزن تا عمليات Restart متوقف شده و بتوني پچ ها را دانلود و نصب كني.
موفق باشي.

M.e.h.r.a.n_Swe
23-01-2005, 14:31
سلام دوستان

من با یکی از دوستانم در ایران که صحبت میکردم این مشکل رو داشت و حتی با بهترین انتی ویروسها هم مشکلش حل نشد تا اینکه یک چیزی به فکرم رسید

نه اینکه مخابرات ایران و اون خط اینترنتش کارشون خیلی درسته واسه همین به این دوستمون پیشنهاد کردم که یکی از فایروالهای McAfee یا Zone Alarm Pro رو روی سیستمش وصل کنه و از اون روزی که فایروال McAfee رو نصب کره دیگه اون حمله بهش نمیشه

در ضمن بعد از اینکه فهمیدیم هیچ ویروسی در کامپیوتر این دوستمون وجود نداره به این موضوع پی بردیم که از Accont میباشد یعنی همان کارت هایی که در ایران برای استفاده اینترنتی بکار برده میشه... البته نه همهشون ولی بعضی هاشون سرعت خوبی دارن و ارزان هم هستن و اونا این مشکل رو دارن

اینجا چون این حملات از طریق Network انجام میشه به کسانی که مشکل این دوستمون رو دارند یک پیشنهاد دیگه میکنم و اون هم نصب Kaspesky Antivirus و یا PC Cillin internet Security چون این 2 تا انتی ویروس میتونه جلوی حملات یا ویروسهای Network رو بگیره و این دوستم از روزی که Kaspersky رو نصب کرده در روز 3/4 دفعه Kaspersky Antivirus جلوی این حمله و ویروس رو که نه بلاستر هستش و نه ساسر میگیره

من هنوز خودمم نفهمیدم میتونه چه ویروسی باشه ولی خوب لازم دونستم که اینجا این مسئله رو مطرح کنم شاید کسانی باشند که استفاده کنند

موفق باشید
مهران

mkoleiny
23-01-2005, 18:48
خيلي ممنون
فعلا رفتم لينكي كه اهسان داده دان لود ميكنم

vahab
25-01-2005, 04:03
:lol: يك راه حل پيشنهاد مي كنم جهت جلوگيري از اتلاف وقت . بر روي ساعت ويندوز دوبار كليك كن و بعد در پنجره تنظيمات ساعت ويندوز را به مقدار نياز عقب بكش . وهاب

hamed_rafat
27-01-2005, 07:10
اگر از ويندوز xp media center استفاده كني ديگه نميگيري

mkoleiny
27-01-2005, 17:07
آقاي احساني از شما خيلي ممنونم
چون راه حل مناسب رو شما گفتي
خيلي حال دادي

اگر از دست منم كمكي بر مياد بگو(در زمينه برنامه نويسي تحت وب)

Kolubive
01-10-2005, 03:29
با سلام .
معمولا پس از install كردن آپديت هاي ويندوز يه كادري مي ياد كه مي گه الان ريستارت كن يا بعد . خب اگه ما هم حواسمون نباشه به محض اينكه اپديت تموم شد ويندوز خودش ريستارت مي كنه و همه ي برنامه ها بسته مي شن و .......
حالا راه حلي هست ؟؟؟

ناصر خان
08-10-2005, 00:05
ضمن تشكر از دوست خوبم كه در بالا خوب اشاره كردند كه آن جمله را در ران تايپ كنند راه ديگري هم دارد كه در قسمت تنظيم ساعت ويندوز سال را به عقب بكشيد.فقط همين .مواظب باشيد به عقب بكشيد نه به جلو.
اميدوارم كمك كرده باشم دوست عزيز.خدانگهدار شما

ناصر خان
08-10-2005, 00:09
ضمن تشكر از دوست خوبم كه در بالا خوب اشاره كردند كه آن جمله را در ران تايپ كنند راه ديگري هم دارد كه در قسمت تنظيم ساعت ويندوز سال را به عقب بكشيد.فقط همين .مواظب باشيد به عقب بكشيد نه به جلو.
اميدوارم كمك كرده باشم دوست عزيز.خدانگهدار شما

ناصر خان
08-10-2005, 00:12
دوستان چگونه شما اين عكس ها را در گوشه پنجره خود ميگذاريد.كمك كنيد.خيلي ممنون

Kolubive
14-10-2005, 06:51
ناصر خان عكست رو توي سايتي مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود كن بعد سومين آدرسي كه بهت ميده بذار تو قسمتي كه گفته : آدرس لوگوي شما در سايتي ديگر
بعد تغييرات رو save كن . فقط اندازه ي عكست از 150pixel زياد نشه