PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iNTERNET Turbo 2003 v5.4 download & CrACed

IVAN
13-02-2006, 06:07
با سلام
اين برنامه كه يكي از معروف ترين برنامه ها در زمينه ي افزايش سرعت اينترنت شماست كه تا چندوقت قبل يه كرك درستو حسابي واسش نساخته بودن.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كنيد با حجم حدودا 2 مگابايت

كرك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم يادتون نره بگيريد

pass:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد :happy:

amir_gtv
19-02-2006, 23:19
دوست عزیز من این برنامه رو دانلود کردم اما از کارش سر در نیاوردم
اگه میشه یه توضیحی دربارش بدی

IVAN
20-02-2006, 02:54
اين برنامه به 3صورت ميتونه تنظيمات مودم شما رو بهينه كنه.فقط شما بايد روي آيكونش در system tray كليك كنيد تا صفحه ي اصلي باز بشه.حالا از قسمت connection type نوع اتصال و از قسمت optimization mode يكي از سه مورد اتوماتيك رو انتخاب كنيد و هر باز هم ميبايس سيستم رو دوباره راه اندازي كنيد.بعدجهت تست به اينترنت وصل بشيد اگه سرعت يكي از موارد اوتوماتيك بهتر از گزينه هاي ديگه بود فقط از اون مورد استفاده كنيد.اگر هم اطلاعاتتون در مورد مودم زياد هست ميتونيد از حالت دستي اون جهت تنظيم كردن استفاده كنيد
ممنون

EhsanHF
20-02-2006, 10:46
این همون برنامه ای هست که سایت سرور رو می گیره و هر چند ثانیه یک بار همه پهنای باند رو میگیره !؟

IVAN
21-02-2006, 02:08

red ros
24-02-2006, 17:00
سلام
Ivan جان عزيزم دستت درد نکنه براي من که کار کرد خيلي وقت بود دنبال ريجستر کردنش بودم

Mr+30+30+15+15

reza-abadan
26-02-2006, 15:47
سلام دوستان
لطفان يک لينکه کرک يا سريال خوب براي اين برنامه معرفي کنيد . با سپاس

ناصر سليماني
26-02-2006, 18:22
با تشکر از دوست عزیز Ivan
داشتم از پیدا کردن کرک این برنامه نا امید می شدم و درضمن لینک دانلود خوب است .

Master
26-02-2006, 19:36
سلام ایوان جان اگه یکم دقت می کردید این برنامه در تا پیک در خواست نرم افزار ( افزایش سر عت اینترنت ) داده شده با ت و ضی حات کامل . به هر حال ممنونم . ولی بیشتر دقت کنید .برای این برنامه کرک هم قرار داده شده . و همچنین برنامه های شبیه این.
موفق باشید.

ahmadi2600
02-03-2006, 07:40
من اين برنامه را دارم اگر ميشه شماره سريال برنامه را بدهيد ممنون ميشم

IVAN
05-03-2006, 03:32
خدمت Master عزيز عرض بكنم كه اگه با اون دوتا كرك قبلي تونستي رجيستر كني ،بسم الله ولي خبرشو به ما هم بده(پس اول خود جنابعالي بيشتر دقت كن)
ahmadi2006 عزيز اگه سريال بود كه ما بيكار نبوديم چندين وقت دنبال كركش بگرديم.سريالي در كار نيست.
اين كركارو هم از يه فروم ديگه پيدا كردم و از خودم نيست
ممنون

کاپتان هادی
05-03-2006, 04:15
خدمت Master عزيز عرض بكنم كه اگه با اون دوتا كرك قبلي تونستي رجيستر كني ،بسم الله ولي خبرشو به ما هم بده(پس اول خود جنابعالي بيشتر دقت كن)
ahmadi2006 عزيز اگه سريال بود كه ما بيكار نبوديم چندين وقت دنبال كركش بگرديم.سريالي در كار نيست.
اين كركارو هم از يه فروم ديگه پيدا كردم و از خودم نيست
ممنون
سلام به ايوان عزيز البته نياز نيست ادم جواب هركسي رو بده و دوست عزيز master شما هم در جايگاهي نيستيد كه به كسي گير بديد
اين كرك تنها كرك اين برنامه است در كل اينترنت كه كار مي كنه و من هم از ايوان تشكر مي كنم ممنون

arash_irani
15-03-2006, 00:30
سلام دوست من
واقعا كه حرف نداره من دراز مدتي بود كه داشتم دنبال كرك اين برنامه ميگشتم :)
راستي براي تنظيم كردن براي اينترنت وايرلس از كدوم گزينه بايد استفاده كرد ؟؟ (البته واير لس مال ما هم همون سرعت ديال آپ رو داره ) :sad:
ممنون موفق باشيد
يا حق

EhsanHF
15-03-2006, 07:20
من یک کرک از این برنامه پیدا کردم . ( البته یک دوست برام پیدا کرد )
سعی میکنم آپلود کنم و اینجا لینکش رو بذارم .

EhsanHF
15-03-2006, 07:45
اینم کرک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IVAN
15-03-2006, 07:51
EhsanHF ممنون از زحمتي كه كشيدي.ولي اينا همون كركاي به دردنخوري هستن كه من و دوستان هم از دست اينا آسي شده بوديم.البته يه وقت ناراحت نشي .چون اين كركها مخ من رو قاط زده كردن.هروقت ميبينمشون عصبيم ميكنن.نميدونم ايندوتا رو كي نوشته

EhsanHF
15-03-2006, 07:59
نه ایوان جان . این چه حرفیه . باز شما بهتر میدونی چه کرکی بهتره یا نه . این رو هم گذاشتم تا شما ببینید و بگید که چطور بود .

IVAN
15-03-2006, 09:32
arash_irani گل خواهش ميكنم.من فكر نميكنم كه نياز خاصي به تنظيم داشته باشه.شما هر سري يكي از گزينه ها رو انتخاب كن وبعد كانكت شو.ببين تو كدوم يك از گزينه ها سرعت بيشتر ميشه.روي اون قرار بده.(البته اينم بگم كه نميدونم رو وايرلس جواب خواهد داد يا نه .حالا يه تستي بكن شايد يه چيزي شد)
قربانت
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سياست اغلب كشورهاي غربي: مزن بر سر ناتوان دست زور / بزن با سنگ بر سرش از راه دور

milad babazadeh
19-04-2006, 23:23
سلام ايوان جان من ميلاد هستم ممنون از نرم افزاري كه معرفي كردي ولي من ميخوام 2 هدفثقدثف فعقذخ 5.4 نصب كنم يكي از دوستانم واقعا با يك فايل كرك و كرك نصب كرده و اين كارو كرده حالا من از شما ميخوام كه كمكم كنيد منم 2 اينترنت تربو نسب كنم
ممنون ميشم كمكم كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
20-04-2006, 08:27
ایوان جان من خودم رجیستر کردم و دارم ازش استفاده می کنم . و تو همون تاپیک گفتم شاید مال بعضی ها کار نکنه . علاوه بر اون چشم ما هم دقت می کنیم خیالی نیست ممنون از تذکرت .
2
هادی خان دوست عزیز :
دوست عزيز master شما هم در جايگاهي نيستيد كه به كسي گير بديد
من کی به کسی گیر دادم ؟ لطف کنید برید صفحه ی قبل پست بنده رو بدقت بخونید . ممنون از شما دوستانه گرامی
حرف اخر :
کوچیک همتونیم .

Behroooz
20-04-2006, 11:48
اينها به ديل اپ هم كارايي دارن؟

[ali]
13-07-2009, 11:58
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدcrack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید