PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست تهیه سی دی ریکاوری VGN-FW230j

XYZ2007
24-05-2009, 18:12
با سلام خدمت شما اساتید محترم اگه میشه منو راهنمایی کنید:

من یه لپ تاب مدل SONY VAIO VGN-230j دارم ویندوز ویستاش خراب شده میخوام عوضش کنم اول XP بعد ویستا یا سون بریزم . شنیدم باید سی دی ریکاوری رو تهیه کنیم من رفتم به این گزینه ولی با پیغام خطا مواجه میشم و نمیتونم حالا راهی هستش که بتونم از جایی دانلود کنم یا راه دیگه ای هستش .
درضمن من همه درایور های این مدل رو از سایتش دانلود کردم .

متشکرم...

REGISTERED USER
24-05-2009, 21:50
هیچ سایتی سی دی ریکاوری را نمی فروشد ... باید از بازار بخرید بالای 15 یا 20 تومنه ! چون ویندوز اصلی داره و ...!

بهتره با همون درایورها بسازید یا ریکاوری DVD ها را رایت کنید

XYZ2007
25-05-2009, 08:50
آخه میدونی چی شده؟ اصلا متاسفانه هیچ سی یا دی وی دی بهم ندادن حالا من باید حتما این ها رو داشته باشم ؟
اصلا میتونم با درایور هایی که دانلود کردم ویندوز XP و ویستا یا سون نصب کنم و کار کنم

منو راهنمایی کنید..
مرسی

mo.mo
25-05-2009, 11:41
تو لب تاب های vaio هیچ cd یا dvd همراه لب تاب بهتون نمیدن. ولی معمولا فروشندهع تاکید داره که اولین کاری که میکنید گرفتن ریکاوری از لب تابتون باشه . ولی حالا اگه به هر دلیلی شما نتونستین این کار رو بکنید میتونید با دانلود درایور های لب تابتون از سایت ساپورت سونی و نصب دوباره ی ویندوز تا 95 ، 96% لب تابتون رو به حالت اولیه برگردونید.
شما میتونید هر سیستم عاملی رو که میخوایین روی لب تابتون نصب کنید.
در ضمن آموزش کامل نصب xp روی لب تاب هم تو همین تاپیک وجود داره. (آقا محمد زحمت کشیدن و قرار دادن و کامل هم هست)

REGISTERED USER
25-05-2009, 17:32
اصلا میتونم با درایور هایی که دانلود کردم ویندوز XP و ویستا یا سون نصب کنم و کار کنم

ضمن تایید حرف دوستمون ، بله ... البته سونی درایورهاش مخصوص اون ورژن ویندوزه

max313
30-05-2009, 18:32
بايد اول كار ميگرفتي
البته سوني يه دراو مخصوص 10 گيگي داره كه توش اطلاعات ريكاوري ذخيره ميشه و شما ميتونيد با زدن يه دكمه اول بوت شدن بدون سيدي ريكاوري كنيد
اين كار رو انجام بديد و بعد از جديد شدن ويندوز و برگشتن به حالت طبيعي از ويندوزتون ديويدي هاي ريكاوري رو تهيه كنيد
برنامش هم كه اول كار ميگه ريكاوري ديسك بساز !
موفق باشي

REGISTERED USER
30-05-2009, 18:53
شما ميتونيد با زدن يه دكمه اول بوت شدن بدون سيدي ريكاوري كنيد

منظورت F10 نیست ؟

max313
30-05-2009, 19:23
بله منظورم همون بود یادم رفته بود
F10
شما که اینقدر واردی همون بالا میگفتی