PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صداي تك تك از لپ تاپ dell 6400

aliiiiiii
24-05-2009, 16:05
با سلام

چند وقتيه از لپ تاپ 6400 من صداي تيك تيك ميده اين صدا هر چند دقيقه يه بار شنيده ميشه اما لپ تاپ به خوبي كار ميكنه ضمنا لپ تاپ من هميشه روشنه از دوستان خواهش ميكنم منو راهنمايي كنن.

با تشكر

REGISTERED USER
24-05-2009, 21:52
از هارد ، چک کردن اپتیک و صدای فن می تونه باشه و یا حتی صدای یک کنتاکتور یا چیز مشابه

چیزی نیست HP من هم داره اینو

mh.attari
24-05-2009, 22:17
با سلام

چند وقتيه از لپ تاپ 6400 من صداي تيك تيك ميده اين صدا هر چند دقيقه يه بار شنيده ميشه اما لپ تاپ به خوبي كار ميكنه ضمنا لپ تاپ من هميشه روشنه از دوستان خواهش ميكنم منو راهنمايي كنن.

با تشكر
بلندیش چقدره
تو فضای ساکت می شنوی یا شلوغ

ir_elf
25-05-2009, 03:04
من هم با HP همچین صدایی رو می شنوم، با HP مکاتبه کردم، بدبختو دیونه کردم، خلاصه جالبه این صدا رو ضبط کردم و دادم بهش، اونم گفت از هارده. بهتره برای اطمینان چک بشه، رو اچ پی که اینجوری بم گفت. توی سیتآپ قسمت Diagou... :) بعد Smart نمی دونم چی چی ... :) خلاصه مربوط به Health بود. ارور هم ندادو طبیعیه. نگران نباش. مربوط به وقتیه که از رو هارد اطلاعات خونده می شه.

mh.attari
25-05-2009, 10:13
من هم با HP همچین صدایی رو می شنوم، با HP مکاتبه کردم، بدبختو دیونه کردم، خلاصه جالبه این صدا رو ضبط کردم و دادم بهش، اونم گفت از هارده. بهتره برای اطمینان چک بشه، رو اچ پی که اینجوری بم گفت. توی سیتآپ قسمت Diagou... :) بعد Smart نمی دونم چی چی ... :) خلاصه مربوط به Health بود. ارور هم ندادو طبیعیه. نگران نباش. مربوط به وقتیه که از رو هارد اطلاعات خونده می شه.
اگر صدا کم باشه کاملا درسته

mo.mo
25-05-2009, 11:34
بابا این قدر سخت نگیرین.
این چیزا عادیه. لب تاب منم که vaio هست این صدا رو داره.

aliiiiiii
25-05-2009, 11:50
بابت راهنمايي از دوستان تشكر ميكنم اما اين صدا انگار قطع شوده اما اين صدا زمان خوندن اطلاعات از روي هارد بوجود ميومد و صدا از هارد بود.ممنونم از همه دوستان

ravi22
25-05-2009, 20:56
سلام.
من به خاطر همين صدا ميخواستم لپ تاپم رو ردش كنم بره.
پس عاديه!

بي خيال.