PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری سوال راجب power translator 12

mpeg
24-05-2009, 13:34
دوستان سلام
این power translator 12 رو اگه کسی داره لطف کنه بگه زیان فارسی به ایتالیایی و از ایتالیایی به فارسی داره و همین طور برای زبان آلمانی به فارسی و بالعکس

mpeg
24-05-2009, 14:14
دوستان اگه مشه زودتر جواب بدین میخوام بدم امشب مسافر ببره خارج برای کسی
البته اگه اون زبانی که گفتم بالا رو داشته باشه به فارسی و بالعکس

Mohammad King
24-05-2009, 16:32
سلام دوست من اینا رو بخون:

قابلیت های کلیدی نرم افزار Power Translator 12.0 Pro: - قابلیت ترجمه متون در 272 حالت متفاوت بین جفت زبان های: انگلیسی، فارسی، عربی، تركی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی، كره ای، هلندی، فرانسوی، آلمانی، روسی، اسپانیایی، عبری، لهستانی و اكراینی به یكدیگر - سازگاری کامل با مرورگرهای اینترنتی Internet Explorer و Firefox و نسخه های مختلف مجموعه نرم افزار های Microsoft Office - امکان تبدیل متون دلخواه به گفتار جهت زبان های Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian - قابلیت ترجمه كامل یك صفحه وب یا متون مختلف از یك زبان به زبانی دیگر - دیكشنری های تخصصی مختلف و حتی قابل ویرایش - بهره مندی از تكنولوژی تشخیص گفتار جهت ترجمه صحبت ها از زبان های English, German, French, Spanish, Japanese, و Chinese - ترجمه بسیار سریع كه تنها با نگاه داشتن نمایشگر موس بر روی متن ترجمه ظاهر می شود - ترجمه دو طرفه برای هر یك از 16 زبان - ابزار LogoTrans جهت ترجمه متونی که در محیط نرم افزار تایپ نموده یا انتقال می دهید - ابزار ClipTrans جهت ترجمه متون انتخاب شده و کپی شده - ابزار MirrorTrans جهت ترجمه متون انتخاب شده در محیط های بیرون از نرم فزار - ابزار TransIt جهت ترجمه متون در حین چت کردن -پشتیبانی كامل از فرمت های TXT/text, Microsoft Word, HTML, RTF, Adobe Acrobat PDF and XML files - و ... زبان های مورد پشتیبانی این نرم افزار عبارتند از: Chinese, Dutch, English, French, German, Hebrew, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian

mpeg
24-05-2009, 16:56
ممنون از راهنماییت من اینا رو خودم میدونم
ولی رفتم جایی که 1 سیدی فروشی معروف هست این سی دی رو تهیه کنم
گفت اگه به خاطر زبان فارسیش میخوای یهعنی همون که بالا گفتم فارسی به ایتالیایی و از ایتالیایی به فارسی داره و همین طور برای زبان آلمانی به فارسی و بالعکس نداره
من هم گفتم همه تو تبلیغش هست که فارسی ساپورت میکنه گفت فقط فارسی رو به انگلیسی و اسپانیایی داره
من اینجا ایم سوال رو مطرح کردم که ببین دوستانی که برنامه رو نصی دارن رو سیستم بگن که بالخره فارسی به ایتالیایی و از ایتالیایی به فارسی داره و همین طور برای زبان آلمانی به فارسی و بالعکس داره یا نه
حالا شما خودت اینو نصی داری چک کنید یا مطالب بالا رو یا توجه به تبلیفات این برنامه نوشتین