PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رندر 3dsmax

Mehdi_44
13-02-2006, 01:21
با سلام به دوستاران 3dsmax8.0 اگر وقت داشتيد به اين سايت سر بزنيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد سخت افزار رندر 2قطعه موجود PCI 3D rendering card
لطفا اگر كسي قيمت داره بگه ؟

meysam3d
15-05-2006, 17:50
ساخت انيميشن ؟؟؟ نظر شما چيه ؟؟؟

meysam3d
15-05-2006, 17:52
حوصله كنيد:

پيشنهاد محمد حسين كه در قسمت ديگهاي گفته خيلي خيلي خوبه: ساخت انيميشن.
فروشش هم با من. 5 - 6 سالي هست كه با IRIB صدا و سيماي مراكز استانها همكاري دارم.
چند تا انيميشن هم كار كردم كه از تلويزيون پخش شدن:

من ميبينم:
نرم افزار مكس 5
پخش شبكه 2 سال 80 - صدا و سيماي مركز كرمان سال 79
زمان 4 تا قسمت 5 دقيقه اي
داستان: در باره يك پسر بچه اي كه از قوانين علمي مثل چگالي، جاذبه ... براي بازياش استفاده ميكنه و ...

سرزمين مادری:
نرمافزار مكس 5
پخش: اين كار تلفيقي از طراحي دست و انيميشن كامپيوتري بود و من قرار داد با كارگردان داشتم فكر ميكنم براي جشنواره توليدات صدا و سيما اكران شد.
زمان 15 دقيقه. 10 دقيقه انيميشن سه بعدي بقيه طراحي دسن.
داستان: يك گل آفتابگردون بازيگوش مياد شهر گردش كنه ولي شهر صنعتي جاي اون نيست به خاطر همين زير دستو پا لگد ميشه. يك دختر بچه پيداش ميكنه و ...

كهكشان:
نرم افزار مكس7
يك قسمت 10 دقيقه اي
پخش: صدا و سيماي مركز چهارمحال و بختياري سال 84 - الان ميخوام قرار داد پخش با مركز همدان ببندم.
داستان: پسر بچه اي از اينكه ما و خورشيد به هم نميرسن نعجب ميكنه و پدرش اونو بر ميداره به كهكشان پرواز ميكنن و ...

نوخودي ها:
نرم افزا مكس 8
20 قسمت 1 دقيقه الي 2 دقيقه اي
پخش:هنوز تمام نشده. سفارش IRIB ايران در شبه قاره هندوستان.
داستان: هر قسمت داستان خودش رو داره و سبك داستانها شبيه pat و mat است اما در محيط كاملا متفاوت.

چند تا پروژه هم دارم كه به دلايل مختلف ناتموم مونده.

از اون آدما نيستم كه چيزهايي كه بلدم رو از ديگرون مخفي كنم يا يه جور پيچيده بگم كه كسي نفهمه فكر ميكنم رمز موفقيتم اينه كه در پروژه هايي كه انجام دادم بيشتر از در آمد دوست پيدا كردم ;)
( :puke: اينا رو نگفتم كه پز بدم !!!گفتم كه معلوم بشه الكي تو هوا با حرف محمد حسين موافقت نميكنم و پايه اساسي ساخت انيميشن هستم.)

شما هم بياييد فكرهامون و تواناييهامون بريزيم رو خم ببينيم يه انيميشن سه بعدي تمييز ميشه از توش در بياريم يا نه ؟

عكس از اين كارها و پشت صحنه هاش (يعني محيط مكس) تو سايتم گذاشتم و يكم از تجربياتم. اگه ببينم كه كسي استفاده ميكنه و بدردش ميخوره بيشتر هم مينويسم.