PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين تاچ تازه توليد شده؟

merikh_merikh
23-05-2009, 21:34
سلام.
دوستان اين روزا شاهد اين هستيم که شرکت هاي مختلف گوشي هاي لمسي خود را روز به روز معرفي ميکنن و بر تعداد گوشي هاي لمسي خود اضافه ميکنن.
حالا ميخاستم يه نظرسنجي در مورد گوشي هاي جديد که در راه هستن ويا همين روزا وارد ميشون يه نظر سنجي قرار بدم تا دوستاني که ميخان اين گوشي ها را بگيرين بهشون کمکي شده باشه.
قصد دارم گوشي هاي زير را در نظرسنجي قرار بدم:
تاچ پرو2
تاچ دياموند2
اي8910
ان97

دوستان اين ايفن جديد کدومه که بزارم؟ايفن 3جي يا....؟
ايدو هم چون هنوز خبري به صورت قطعي ازش نيست نيوردم.
حالا دوستان اگه نظري دارن بگن تا دو سه روزه ديگه نظر سنجي را بزارم.

pulp_152
23-05-2009, 22:19
به نظر من هر کس یکه طرفدار یک برندی باشه میاد میگه این بهتره ... ولی رو کاغذ 8910 از همشون سرتره ... حداقلش اینه که انقلابی در پاکت پیسی ها بوجود اورده ...

پاکت پیسی ها که معروف به نداشتن دوربین قوی بودن ..

حالا قویترین دوربین بر روی یک پاکت پیسی گذاشته شده و علاوه بر اون در تمام زمینه ها قدرتمند عمل کرده ... و همینطور استفاده از ال سی دی بزرگ با رزولوشن بالا و از نوع amoled

merikh_merikh
24-05-2009, 06:11
به نظر من هر کس یکه طرفدار یک برندی باشه میاد میگه این بهتره ... ولی رو کاغذ 8910 از همشون سرتره ... حداقلش اینه که انقلابی در پاکت پیسی ها بوجود اورده ...

پاکت پیسی ها که معروف به نداشتن دوربین قوی بودن ..

حالا قویترین دوربین بر روی یک پاکت پیسی گذاشته شده و علاوه بر اون در تمام زمینه ها قدرتمند عمل کرده ... و همینطور استفاده از ال سی دی بزرگ با رزولوشن بالا و از نوع amoled
دوست عزیز قبول دارم که 8910 یکی از بهتریناست ولی 8910 که پاکت پیسی نیست!!!!!!!
سیستم عاملش سیمبین میباشد.

pulp_152
24-05-2009, 23:26
دوست عزیز قبول دارم که 8910 یکی از بهتریناست ولی 8910 که پاکت پیسی نیست!!!!!!!
سیستم عاملش سیمبین میباشد.

درسته که پاکت پیسی معمولا به گوشی های لقب میدن که از سیستم عامل ویندوز برخوردار باشن ...

اما اگر در کل مفهومه پاکت پیسی رو نگاه کنی .. با توجه به اینکه سری های جدید سیمیبن چیزی کمتر از win موبایل نیستند ...و تقریبا همه چی میشه روشون نصب کرد .. میشه بهش لقب پاکت پیسی داد ...

و خیلی از جاها هم از این لقب برای 8910 استفاده شده .. نه اینکه تنها من و یا عده ای از دوستان استفاده کنند

merikh_merikh
25-05-2009, 23:15
حالا همون ليست پست اول را در نظرسنجي بزارم؟
اين ليست را ميگم:
تاچ پرو2
تاچ دياموند2
اي8910
ان97

فکر کنم کامل باشه.فقط اگه کسي در مورد اين ايفن جديد اطلاعاتي داره بگه تا اونم در ليست بزاريم.
به نظرتون ايدو را بزارم يا نه؟

merikh_merikh
01-06-2009, 13:53
دوستان بازم نظر سنجی برای من نمیاد تا بزارم!!!!!!!!!!!!

AryanLand
04-06-2009, 02:36
درسته که پاکت پیسی معمولا به گوشی های لقب میدن که از سیستم عامل ویندوز برخوردار باشن ...

اما اگر در کل مفهومه پاکت پیسی رو نگاه کنی .. با توجه به اینکه سری های جدید سیمیبن چیزی کمتر از win موبایل نیستند ...و تقریبا همه چی میشه روشون نصب کرد .. میشه بهش لقب پاکت پیسی داد ...

و خیلی از جاها هم از این لقب برای 8910 استفاده شده .. نه اینکه تنها من و یا عده ای از دوستان استفاده کنند

سلام.

به نظر من اگر شما بیشتر دقت کنی به مفهوم پاکت پی سی .متوجه میشی که هر جا هم گفتن 8910 پاکت پی سی هست اشتباه کردن.من که تا حالا پی سی با سیستم عامل سیمبیان ندیدم.دوستان کسی جایی دیده؟!!!!

AryanLand
04-06-2009, 02:42
سلام.

من نظرم اینه که به 2 دلیل گوشی هایی که هنوز تو بازار نیومده رو تو این نظر سنجی وارد نکنید.
1: به این دلیل که هنوز نیومده که بشه گفت بهترینه یا بدترین و با ید وارد بازار بشه و امتحانش رو پس بده.
2: به این دلیل که با عنوان انتخابی شما برای تاپیک مغایرت داره.شما گفتید بهترین تاچ تولید شده و وقتی هنوز تولید نشده (تا توبازار نیاد جزو تولید شده ها محسوب نمیشه چه بسا مثل خیلی مواقع تولیدش کنسل میشه) تو این مقوله قرار نمیگیرن.

merikh_merikh
04-06-2009, 10:59
با نظرات شما موافقم........(البته منم قصد داشتم بر اساس چیز هایی که در کاغذ نوشته شده بحث کنم)
فعلن که من با سایت مشکل دارم و دوباره مثل قبل ارسال نظرسنجی برام نمیاد مگر اینکه تاپیک جدیدی باز کنم که فعلن پشیمون شدم..........