PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي فوق العاده براي زنده كردن عكس

silver
13-02-2006, 00:25
مي خواهم يه برنامه خيلي قوي براي زنده و متحرك كردن عكسها معرفي كنم به نام crazy talk اين برنامه عكس هر آدم و جونوري كه بهش بدين زنده مي كنه .... از امكانات فوق العاده اين برنامه قابليت صدا گذاري ايجاد حالتهاي خشم خوشحالي وتغيير رنگ چشم و ...... است همچنين مي توانيد فيلمي كه ساختيد رو به انواع فرمتهاي ويديويي سيو كنيد .....
يه آموزش ساده اين برنامه رو براتون گذاشتم كه البته امكانات خيلي زياد و حرفه اي داره كه خوتون چند ساعت با برنامه سرو كله بزنيد كشفشون مي كنيد

تصويري از محيط برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1: ابتدا به يك عكس احتياج داريد من از عكس زير استفاده كردم اما شما مي تونيد عكس فاميل دوست آشنا يا هر كسي كه با هاش سر لج هستيد انتخاب كنين فقط يادتون باشه عكس با كيفيت وتمام رخ باشه ..... عكس كساني كه لب لوچه كج و ماوج دارن براي اينكار توصيه نمي شه :weird:

2: از اونجا نوشته شماره 1 عكس رو وارد برنامه مي كنيد بعد شماره 2 رو مي زنيد و دايره هايي كه اعداد رو نوشته به انتهاي دو چشم و گوشه لبها مي كشيد و پروسس رو مي زنيد
3: اون پايين دگمه پلي رو مي زنيد و نتيجه رو مشاهده مي كنيد ..... مي تونيد صداي ديگه اي رو روي عكس بگذاريد يا حتي از صداي ضبط شده خودتون استفاده كنيد:whistle::headphone:

4:قسمت نشون داده شده رو كليك كنيد و فيلمتون را در سي دي سيو كرده واسه شخص مورد نظر بفرستيد : :evil:

برنامه رو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي تونيد دانلود كنيد متاسفانه حجمش 47 مگ

ميلاد پوررجب
14-02-2006, 06:32
خیلی خوبه ولی حیف که حجمش بالاست فکر میکنی بتونم توی سی دی های موجود گرافیکی پیداش کنم ؟؟؟

Elfin-D
14-02-2006, 21:12
سلام
خيلي بعيده!چون برنامه همگاني و همه پسند نيست و خيلي كم به كار مياد!
47 مگ كه زياد نيست!با سرعت ايران ميشه 5-6 ساعت اينترنت!

Hoom@n
14-02-2006, 21:38
اين مثلا عكس رو چي كار مي كنه ؟من كه تغييري تو عكس ها نديدم

Elfin-D
14-02-2006, 21:44
توضيح براي هومن!
عكس بده به برنامه ودهن و چشماش رو مشخص كن،پلي رو بزن و حرف زدن عكس رو تماشا كن!

silver
14-02-2006, 23:13
اين مثلا عكس رو چي كار مي كنه ؟من كه تغييري تو عكس ها نديدم

دوست عزيزاين برنامه عكس رو زنده مي كنه .... انگار از شخص صاحب عكس داريد فيلمبرداري مي كنين يعني مثلا پلك مي زنه سرشو تكون ميده حالتهاي مختلف به خودش مي گيره و لبهاحركت مي كنند و با صدايي كه روش مي گذاري حالت صحبت كردن واقعي رو بخودش مي گيره ...
در جواب دوست عزيز ديگه مون بگم فكر نكنم بشه تو سي دي هاي گرافيك موجود در بازار پيداش كني بازاگر خواستي يه جستجويي بكن ....

Hoom@n
16-02-2006, 18:56
مرسي ممنون از كمكتون

R.E.M
16-02-2006, 22:09
ممنون
من دانلود كردم اما هنوز باهاش كار نكردم.
اما بايد جالب باشه...

Hoom@n
17-02-2006, 00:25
اگه كار كردي بگو چطوره ببينيم دانلود كنيم يا نه؟

Shahin King
17-02-2006, 06:25
سلام

برا من که هیچ صفحه ای گشوده نمیشه . عزیز چک کن ببین لینکی که دادی درسته ؟

منتظرم

قربانت : شاهین

MaFia
17-02-2006, 07:30
نه شاهين جان لينك درست هست اما اين سايتش يه فلش هاي سنگين داره كه باعث ميشه خيلي موقع ها در هنگ به سر ببره

من سرعت اين سرور چون پايين هست در راپيد آپلود كردم كه سرعت خوبي داشته باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

silver
17-02-2006, 12:35
ممنون مافيا جان ... متاسفانه من با رپيد مشكل دارم تنها سايتي كه توش راحت و خوب مي تونم آپ كنم همين megaupload هستش

omid emamhadi
20-02-2006, 12:45
با سلام خدمت شما. بابا دست گلت درد نکنه.من که حرفی برای گفتن ندارم.فقط بگم فوق العاده است.بازم ممنون و متشکر.ممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکرممنون و متشکر.

omid emamhadi
20-02-2006, 12:47
بابا من عضو جدید نیستم الان یکسال ونیمه من عضوم.به من میگن عضو جدید.؟!!!!!!!!!!!!!
با تشکر

Elfin-D
20-02-2006, 12:49
سلام
اميد جان،درسته كه اينجا جاش نيست ولي
1.تاريخ كه 10 ما رو نشون ميده!
2.القاب بر اساس تعداد پستها تعيين شده و ربطي به زمان عضو شدن نداره!

saeid_ronaldo
20-02-2006, 13:05
من هر كاري كردم نتونستم دانلودش كنم/ ميشه يه توضيح مختصر در اين باره بديد؟

Saer
20-02-2006, 13:22
سلام

دارم دانلودش مي كنم فعلا كه 3% رفته تا ببينيم چي پيش مي ياد .. ظاهرا برنانه ي خوبي بايد باشه
از شما سيلور عزيز كمال تشكر را دارم ....
به اميد حق

Elfin-D
20-02-2006, 13:23
لينك رو الان من چك كردم،درسته!
بعد از اينكه روي لينك كليك كردي در بالاي سمت راست صفحه جديد ميبيني كه يك شمارش معكوس هست!بايد صبر كني تا اون تموم بشه!اگر صفحه اي روي اون باز بود دكمه ضربدر رو زن تا بسه بشه!اين هم هست ولي نميدونم كار ميكنه يا نه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]