PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محو تدريجي تصوير

rezakf
23-05-2009, 12:13
با سلام
من ميخواستم درانتهاي كليپم يك تصوير رو فيكس كنم و بطور تدريجي اونو محو كنم يعني blur كامل بشه

لطفاً راهنمايي كامل بفرماييد :11:

البته يكي از دوستان يه توضيحاتي داده بودن اما من متاسفانه نگرفتم حالا نميدونم من خن.:2: بودم يا توضيحات كافي نبود

masoudtr
23-05-2009, 13:07
عکی که میخوای را در انتهای فیلم بگذار بعد با افکت alpha که روش اعمال میکنی بتدریج محو خواهد شد

علي طهماسبي
23-05-2009, 18:01
اولين كار شما اينه كه خط تايم لاين رو روي قسمتي كه مي خواي فيكس كني ببري و با زدن كليدهاي ctrl+t از قسمت مورد نظر عكس بگيري و اون عكس رو در دو لايه قرار بدي ويدئو ----- blur رو به لايه دوم بده و بعد روي لايه اول كليك كن و با استفاده از كليدهاي alt+w قسمت ميكسر را فعال كن و با استفاده از نشانه گر موس 10 ثانيه يا هر ثانيه كه خوت دلت خواست به پايان عكس روي خط ميكسر عكس اولت يه كي فريم بگذار و كي فريم آخر شو بكش پايين به اين شكل \ حالا اگه پروژتو پلي كني انو خواهي ديد

rezakf
24-05-2009, 11:09
عکی که میخوای را در انتهای فیلم بگذار بعد با افکت alpha که روش اعمال میکنی بتدریج محو خواهد شد

ممنون بابت راهنمايي البته اين افكت هم خوبه ويه جاهايي بدرد ميخوره :11:

rezakf
24-05-2009, 11:10
اولين كار شما اينه كه خط تايم لاين رو روي قسمتي كه مي خواي فيكس كني ببري و با زدن كليدهاي ctrl+t از قسمت مورد نظر عكس بگيري و اون عكس رو در دو لايه قرار بدي ويدئو ----- blur رو به لايه دوم بده و بعد روي لايه اول كليك كن و با استفاده از كليدهاي alt+w قسمت ميكسر را فعال كن و با استفاده از نشانه گر موس 10 ثانيه يا هر ثانيه كه خوت دلت خواست به پايان عكس روي خط ميكسر عكس اولت يه نشانه بگذار و نشانه آخر شو بكش پايين به اين شكل \ حالا اگه پروژتو پلي كني انو خواهي ديد

دست شما درد نكنه دنبال همين ميگشتم كه كارم راه افتاد بازم ممنون :11:

Javad_Ed
24-05-2009, 15:06
اگر ادیوس هم مانند افتر افکت قابلیت ساخت کی فریم رو برای هر پارامتری داشت دیگه اینقدر برای یه افکت دردسر نمیکشیدیم!