PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 7

aminen
23-05-2009, 11:51
من نسخه 7100 rc1 رو دانلود کردم ولی موقع نصب جایی که درایوهای هاردو باید نشون بده تا محل نصب رو انتخاب کنی هیچی نشون نمیده یعنی هیچ درایوی رو نمی شناسه ( فرمت درایوها NTFS هستش)

parlaq
28-06-2009, 20:43
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر محترم تایپیک

مشخصات پروسس (cpu) کامپیوتر من این است:

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7300 @ 2.66GHz
One Physical Processor / 2 Cores / 2 Logical Processors / 64 bits

با برنامه siw مشخصات فوق را بدست آوردم.

بنده windows 7 build 7232 x64 را از تورنت دانلود کردم. هنگام نصب تا مرحله install windows میرود و بعد از زدن آن دگمه، حدود ده دقیقه بعد پیام زیر ظاهر میشود:

windows cannot open the required file N:\source\install.wim. make sure all files required for installation are available and restart the. error code : 0x8007000D

من از دوستان عزیز خواهش میکنم این مشکل بنده را حل نمایند.
ضمنا این dvd را در یک لپتاپ هم امتحان کردم و همان ارور را داد.

mehdi.84
09-12-2013, 03:53
با سلام خدمت دوستان محترم من ویندوزم 7 هستش حالا بازم میخوام 7 نصب کم هنگام نصب در قسمت( drive options (advanced که میخواستم درایو c رو فرمت کنم قبل c یه درایو به نام system reserved 100mb دیدم که 71 مگش خالیه حالا اینو میخوام بدونم من هم اینو هم درایو c رو فرمت بکنم یا نه به این دست نزنم و فقط c رو فرمت کنم و ادامه عملیات نصب رو انجام بدم؟؟(میخوام بدونم در ( drive options (advanced اگه فرمتش کنم مشکلات عدیده برام ایجاد میکنه یا نه؟؟) با تشکر

vissoto
09-12-2013, 09:30
با سلام خدمت دوستان محترم من ویندوزم 7 هستش حالا بازم میخوام 7 نصب کم هنگام نصب در قسمت( drive options (advanced که میخواستم درایو c رو فرمت کنم قبل c یه درایو به نام system reserved 100mb دیدم که 71 مگش خالیه حالا اینو میخوام بدونم من هم اینو هم درایو c رو فرمت بکنم یا نه به این دست نزنم و فقط c رو فرمت کنم و ادامه عملیات نصب رو انجام بدم؟؟(میخوام بدونم در ( drive options (advanced اگه فرمتش کنم مشکلات عدیده برام ایجاد میکنه یا نه؟؟) با تشکر

سلام دوست عزیز بهتر است اگر سوالی در زمینه ویندوز 7 دارید یک تایپک تازه ایجاد کنید و تایپک های قدیمی را ادامه ندهید.

می توانید ان درایو 100 مگابایتی را را فرمت کنید یا delete نمایید و مشکلی ندارد .

ak313
09-12-2013, 11:28

آخه دوست عزیز 100 مگابایت چیه حتی یه سی دی هم توش جا نمیشه. اصلا کاری به کارش نداشته باش