PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه كمك كوچيك اگه مي شه لطفا

lvlehrshad
12-02-2006, 22:15
سلام
من وقتي دكمه ي پاور سيستم رو مي زنم دو تا بوق از داخل كيس با فاصله ي زماني كم حدود 3 تا 6 ثانيه شنيده مي شه
چيكار كنم كه اين بوقها قطع شه؟
در ضمن از روزي كه سيستم خريدم همينطوري بوده
ممنون

saviss
12-02-2006, 22:22
:blink:
سلام
من وقتي دكمه ي پاور سيستم رو مي زنم دو تا بوق از داخل كيس با فاصله ي زماني كم حدود 3 تا 6 ثانيه شنيده مي شه
چيكار كنم كه اين بوقها قطع شه؟
در ضمن از روزي كه سيستم خريدم همينطوري بوده
ممنون
ببين اين بوق ها هركدوم يه معني دارن (البته اين بوقهايي كه تعريف ميكني عادين) ولي اگه بخواي قطعشون كني ميتوني سيم اسپيكرداخلي روقطع كني ولي بهتره نكني چون همين بوقها از عيب هاي دستگاه خبرميدن ضمنن لطفا يكي اگرداره ليست بوق ها وعيب مربوطه رو بذاره اينجا
ممنو نم

mahe ziba
13-02-2006, 00:22
همونطور كه saviss گفتن هر بوق و كلا هر گونه صدايي از كامپيوتر و هر قسمت اون يك مفهومي داره و در واقع به اين صورت كامپيوتر اشكالي رو در مورد چيزي اعلان ميكنه. شما گفتين دو تا بوق از كيس. اين معنيش يعني توازن 64 Ko اول حافظه به هم ريخته و مشكل وجود داره كه بايد اونو براي تعمير ببرين ولي به احتمال خيلي زياد بايد به كل عوض بشه. اگر هنوز گارانتي رو دارين بخواين كه حتما براتون حافظه روعوض كنن.

saviss
13-02-2006, 00:34
همونطور كه saviss گفتن هر بوق و كلا هر گونه صدايي از كامپيوتر و هر قسمت اون يك مفهومي داره و در واقع به اين صورت كامپيوتر اشكالي رو در مورد چيزي اعلان ميكنه. شما گفتين دو تا بوق از كيس. اين معنيش يعني توازن 64 Ko اول حافظه به هم ريخته و مشكل وجود داره كه بايد اونو براي تعمير ببرين ولي به احتمال خيلي زياد بايد به كل عوض بشه. اگر هنوز گارانتي رو دارين بخواين كه حتما براتون حافظه روعوض كنن.
من فکرمیکنم که این دوتا بوق(اگه کوتاه وبافاصله باشن)عیبی نداره چون اولی مربوط به روشن شدن سیستم ودومی شناختن سخت افزار هاست
اشتباه میکنم؟سیستمای من همشون این بوق ها رو دارن وهیچ کدومشون بعداز یکسال حتی نیاز نرم افزاری(فرمت یا ویندوز......یاهرچی)پیدانکردن
بزنم به تخته چش نخورن بدبختا :rolleye:

hesam
13-02-2006, 00:45
اگر مثل کامپیوتر من باشد که اسپیکر ان برد باشد باید بی خیالش بشی

Hidden-H
15-02-2006, 23:18
خب حالا اين دوست خوب من چيكار بايد بكنه؟