PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل توی نصب ویندوز و بوت شدن هارد (فوری)

Karmokh
22-05-2009, 18:06
دوستان گرامی سلام. میدونم سرتون شلوغه و حوصله ندارید میرم سر اصل مطلب.
حقیقتش سیستم یه بنده خدایی مشکل داشت من قرار بود براش درست کنم، یعنی ویندوزشو عوش کنم. ولی هر کار میکردم هاردش بالا نمیومد و از روی سی دی هم بوت نمیکرد!! هارد طرفو ورداشتم بردم رو سیستم خودم وصل کردم و کامل و راحت همه کاراشو کردم. هم ویندوزش راحت ریخته شد، و هم روی حالتی که هارد اصلی باشه و هم روی هارد به هارد راحت اومد بالا. ولی وقتی هاردو بردم رو سیستم خودش نصب کردم تا قبل از لوگوی ویندوز میومد و بعد همونجا گیر میکرد. کسی اگه میدونه مشکل این قسمت چیه لطفا بگه (اگه این زیریه نبود!!)
یکی از رفقا گفت احتمالا مشکل از اینجاست که ویندوز رو رو سیستم خودت ریختی و با سخت افزارای تو سازگاری داره و واسه همین با سیستم جدید و سخت افزارای جدید بالا نمیاد. قرار شد ویندوز رو روی سیستم خود طرف نصب کنم و با هزار دنگ و فنگ تونستم از روی سی دی ویندوز بوت کنم. ولی توی قسمت نصب ویندوز هم خیلی مشکل داشت، از جمله:
1- خیلی آهسته ویندوز رو نصب میکرد
2- در طول نصب خیلی ارور میداد که فلان فایلو نمیتونه کپی کنه (در صورتی که دفعه قبل هیچ مشکلی نداشت و سی دی هم سالم سالم بود)
3- و اینکه وقتی با هزارتا دنگ و فنگ و retry زدن و سی دی عوض کردن و اینا تونستم کامل ویندوز رو بریزم و بعد از ریستارت که میخواست وارد مرحله دوم نصب بشه هارد رو نمیوورد بالا!!
اینا رو هم در نظر بگیرید که توی نصب ویندوز هارد رو میشناخت و همه اطلاعات مربوط بهشم سر جاش بود و روی سیستم خودمم راحت میومد بالا. و اینکه فرمت هم کردم هارد رو، ولی جواب نداد.
شرمنده که خیلی زیاد شد، ولی گفتم همه چی رو بگم که دوستان دیگه سوالی براشون پیش نیاد. و به دلیل اینکه نمیدونستم مشکل از چیه اینو تو 3 تا مبحث فرستادم، اگه خطایی صورت گرفته عفو بفرمایید :41:.ممنون میشم که بگید مشکل چیه (اصلا سخت افزاریه یا نرم افزاری) و خواهشا زود. خیلی ممنونم :11:.

ghadami2005
22-05-2009, 18:13
مشخصات سيستم رو هم بگين بهتر ميشه

Karmokh
22-05-2009, 18:31
جونم برات بگه که سی پیو 1.7 اینتل فک کنم، رم دو تا 256، مادر بودشم IWill هستش، و هاردشم که مکستور (40)

khark11
08-06-2009, 08:00
آقا دو تا جامپر يكي به صورت عمودي و يكي به صورت افقي نصب كن روي هاردت و خلاص:20:
صد بار ايني كه گفتي تا حالا واسه خودم پيش اومده، بار اول انصافا خيلي اذيتم كرد اما بالاخره مچش رو گرفتم.
جزئيات :
اگه رو هاردت دقت كني، پين هايي كه واسه قرار دادن جامپر هستش دو رديفه كه يه رديفش يه پين بيشتر داره، يه جامپر رو بزن رو اين پيني كه بيشتره و كناريش( به صورت افقي ) و جامپر بعدي رو بزن به حالت قائمه كنار اين جامپر، يعني دو تا پيني كه وسط قرار گرفتن( به صورت عمودي )
ببخشيد كه يه كم مبهم گفتم. اما صددرصد مشكلت همينه
برو حالشو ببر:10:

pc_hex
19-06-2009, 13:51
سلام دوست عزیز کابلی که استفاده می کنی را چک کن . اگه باز هم درست نشد اشکال از بورد هارد هستش که می تونی با یک هارد که ضربه خورده عوضش کنی . موفق باشی

pc_hex
19-06-2009, 13:51
آنتی ویروس NU یادت نره