PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا فقط گوشی رم رو شناسایی می کنه؟

sanam.b
21-05-2009, 11:14
سلام به همه دوستان

گوشی من w300 است ویه رم یک گیگ هم داره ، مدتیه که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم فایلهای توی رم رو نمی تونم ببینم در حالیکه با خود گوشی می تونم هم ببینم و استفاده کنم( در این حالت می تونم فایل در اون کپی کنم و بعد این فایلها رو دوباره ببینم اما فایلهای دیگه که قبلا در گوشیم بوده(یه سری عکس و موزیک) رو نمی تونم ببینم )این رم در گوشی برادرم که k800اصلا شناسایی نشددرگوشی خواهرم که k810است شناسایی شد و فقط تونست 4 تا از عکسها رو بخونه
لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم ؟ممکنه ویروس باشه؟

saeid 22
21-05-2009, 11:28
سلام به همه دوستان

گوشی من w300 است ویه رم یک گیگ هم داره ، مدتیه که گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم فایلهای توی رم رو نمی تونم ببینم در حالیکه با خود گوشی می تونم هم ببینم و استفاده کنم( در این حالت می تونم فایل در اون کپی کنم و بعد این فایلها رو دوباره ببینم اما فایلهای دیگه که قبلا در گوشیم بوده(یه سری عکس و موزیک) رو نمی تونم ببینم )این رم در گوشی برادرم که k800اصلا شناسایی نشددرگوشی خواهرم که k810است شناسایی شد و فقط تونست 4 تا از عکسها رو بخونه
لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم ؟ممکنه ویروس باشه؟
اگه روي سيستمت آنتي ويروس نصب كرديي آنتي ويروس دقيقا همين كار را ميكنه وقتي داخل رمت ويروس باشه نميزاره بري داخل رمت و فايلهاي رم خودت رو ببيني بايد رم خودت رو فرمت كني و البته گوشي رو براي اينكه شايد داخل گوشي هم ويروس باشه اصلا كلا ريست كلي كن بزار همچي پاك بشه و درباره سوال دوم براي اينكه گوشي به گوشي و مدل به مدل فرق ميكنه و نمي توني رم خودت را روي گوشي ديگري ببيني

sanam.b
23-05-2009, 18:34
سلام

من رو سیستمم مک کافی نصبه، گوشی و رم رو با اون ویروس یابی کردم چیزی پیدا نکرد.
روی گوشیم هم ویروس یاب نصب نیست به نظر شما چه ویروس یابی رونصب کنم که مشکل منو حل کنه؟
(نمی خوام گوشیم رو ریست کنم ورم رو فرمت کنم چون یه سری فایل روشون هست که هنوز به کامپیوتر منتقل نکردم)

vahidsport
23-05-2009, 19:50
احتمال زیاد رمت از این رم های خوب نیست که از این مشکلات داره رم های ارزون قیمت جدیدا از این مشکلت دارن رم گوشی رفیم که 8 تومن 2 گیگ رو خریده بود بعد از یه مدت مشکلات عجیب غریبی پیدا کرد مثلا بعضی از عکس ها یا فیلمها رو نشون نمیداد یا چند تا موزیک رو باهم ادغام میکرد(این کارش خیلی باحال بود) و... و اخرش هم همین چند روز پیش سوخت...

sanam.b
24-05-2009, 12:51
الو
کسی نیست؟
فقط اسم یه ویروس یاب خوب رو می خوام.

vahidsport
24-05-2009, 14:36
گو شی های های جاوا هیچ وقت ویروسی نمیشن که شما می خواهی با انتی ویروس درستش کنی اگه رمت گارانتی داره و شکستگی هم نداره ببر گارانتی یه نو شو بهت میدن

رمت رو فرمت کن ببین چی میشه

mehran_286
24-05-2009, 14:39
باید با my phone explorer بیاریش
در حالت معمولی نمیاد و فقط برای بعضی از گوشی ها مثلw810میاد

gog2000
25-05-2009, 12:07
برنامه pc sute را از cd همراه گوشیت نصب کن تا گوشی تو کامپیوتر بشناسه

شاید مشکلت حل بشه