PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طوری میشه آی پی خودمون را به یک چیز معین تغییر بدیم

abbas13677_2005
12-02-2006, 17:20
دوستان من نه علاقه ای به شکستن فیلتر دارم و نه نیازی :) :rolleye:
چون من از نرم افزار آن اسپید که فیلتر ها رو میشکونه استفاده میکنم :biggrin:
نه از پورت های در پیت :happy: :laughing:
پس از مدیران خواهش میکنم به خاطر مسایل بچه گانه تاپیک های من رو قفل نکنند :ohno:
مدیر هم مدیر های قدیم :puke: :angry:
از تمامی دوستانی که میدونن چه طوری میشه آی پی خودمون را به یک چیز معین تغییر بدیم کمک کنند
منظورم این نیست که مثلا با hide ip آی پی خودم را عوض کنم من میخواهم یک آی پی مشخص را وارد کنم و از ان استفاده کنم

به طوری که وقتی به این سایت میری آی پی و کشورت را یک چیز دیگه مثلا آمریکا بزنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم دوستان به یاری من بشتابند :blush:

Satrikon
12-02-2006, 17:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين قفل نمي شه چون اگه بخوان بايد p30world.com رو قفل كنن!
تست كردم هر كشوري ميخواهيد انتخواب كنيد يا حتي آي پي را بنويسيد!!!

abbas13677_2005
13-02-2006, 01:54
بله قشنگ بود اما کار نکرد

sa3er
13-02-2006, 16:36
پس از مدیران خواهش میکنم به خاطر مسایل بچه گانه تاپیک های من رو قفل نکنند :ohno:
مدیر هم مدیر های قدیم :puke: :angry:

عباس جان....
من از شما عذر می خوام ولی این چیزی هست که در تیم مدیریتی تصمیم گرفته شده و باید انجام باشه.... بعلت خطر ف ی ل ت ر شدن خود فروم ... نمی شه زیاد ریسک کرد و در مورد ف ی ل ت ر ش ک ن و پ ر و ک س ی بحث کرد.

بنده مامورم و معذور....
با پوزش مجدد از شما.
:)

Satrikon
13-02-2006, 17:15
برا من كار كرد شما رو نميدونم---

abbas13677_2005
14-02-2006, 14:55
صابر جان من چاکر شما هستم
فقط من میخواهم بگم با آی پی نه میشه فیلتر گذاشت و نه برداشت
آی پی فقط برای تشخیص هویت یک فرد در اینترنت است
و با تغییر ان امنیت شما بیشنر میشود و بعضی هکر ها که از ای پی شما برای هک استفاده میکنند با این کار دیگر فلج میشوند
البته چه بهتر که آی پی امریکایی داشته باشید و در این صورت دیگر در اینترنت تحریم نمی شوید و میتوانید از امکانات نامحدودی که برای امریکایی ها در اینترنت وجود دارد استفاده کنید
این یک نمونه اش
اگر امریکایی باشی10مگا هاست رایگان که هر روز 50 ایمیل تبلیغاتی به شما می فرسته
و این هم به این خاطر است که امریکایی ها ادم هستند و تبلیغات رو نگاه میکنند
اما ایرانی ها...
خوب به هر حال فکر میکنم مزیت امریکایی بودن را فهمیده باشید چیه
خیلی چیزهای دیگه است که من حالا وقت ندارم همه انها را بگم اما اگر بفهمید دیگه به هیچ وجه با آی پی ایران کانکت نمیشوید
من که عین خر دنبال تعویض آی پی خودم به امریکا هستم ممنون
در ضمن این هم سایت هاست رایگان که میتوانید اکثر اونها را در انجمن ببینید که همه اونها به امریکا خدمات میدهند
hostultra.com
آمرکایی بودن =خیلی خیلی خیلی چیز ها...

abbas13677_2005
14-02-2006, 14:58
شرمنده یادم رفت در پست قبلی بگم
دوستان آی پی سرور و آی پی فیزیکی هم اگر کسی میدونه چیه و چه طور میتونن عوضش کنن لطفا دریغ نکنه
ممنون

abbas13677_2005
16-02-2006, 16:37
عجب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

j0l6
16-02-2006, 18:47
اقا abbas13677_2005 همچین چیزی امکان نداره که بدون نرم افزار ای پی رو تغییر بدی به طوری وارد هر سایتی بشی اپی امریکارو واست بندازه یعنی من اینطور فکر میکنم ولی خوب واسه تغییر اپی خودت به صورت دستی رو کانکشن خودت رایت کلیک کن بعد قسمت networking ---tcp/ip---properties--use the following ip address شما میتونی در اون قسمت ip خودت رو تغییر بدی اما باید dns رو هم وارد کنی این موجب میشه تا هویت شما مشخص بشه چون dns خاص هست و هرچیزی نمیتونی بزنی (حد اقل واسه من که این طور هست)
در کل بدون که امکانش نیست چون اگه بتونی این قدر مخفی بشی اون هم بدون برنامه دیگه نیازی نبود واسه عبور از فیلتر برنامه بسازن چون با داشتن هویت امریکایی دیگه نیازی به فیلتر شکن نیست

در مورد اپی فزیکی چیزی نشنیدم نکنه منظورت mac address هست؟یا شاید هم dnsچون اگه بتونی dns address رو تغییر بدی به طوری که بتونی ازش استفاده کنی میتونی به هدفت برسی ولی همون طور که گفتم dns خاص هستش .

abbas13677_2005
17-02-2006, 13:58
والا من نمیخواهم فیلتر بشکونم
چون من آن اسپید دارم و نیازی به فیلتر شکنی ندارم
اما ویت را برای همون مطالبی که گفتم میخواهم و از چند نفر هم پرسیدم که میشه
حالا این مقاله را نگاه کنید و ببینید که ایااز این طریق میشه؟
ممنون

در اين دنيای مجازی کلی راه و کلک برای عوض کردن آی پی هستش.البته اين کار بيشتر به
درد هکرها ميخوره.اما خوب گفتم به شما هم بگم که تا نرفتم يه چيزی از ما ياد بگيريد.

در اينترنت راههای بسياری برای عوض کردن آی پی وجود داره و همچنين چند تا برنامه هم
هستن که اين کارو انجام ميدن.همون طور که ميدونيد يکی از اين راهها استفاده از ------
هستش؛ ولی اين روشی که من ميخوام بهتون بگم ؛روش Manual هستش و احتياج به هيچ
برنامه ای نداره.

خوب حالا ما احتياج به يكسری اطلاعات داريم .
به قسمت RUN رفته و CMD را تايپ کرده و OK را بزنيد.در اين حالت اين دستور ipconfig/all را وارد کنيد.
اطلاعات داده شده به صورت زير است:

Host Name . . . . . . . . . . . . : My Computer Name Here
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Unknown
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Ethernet adapter Local Area Connection:

Connection-specific DNS Suffix . : xxxx.xx.x
Description . . . . . . . . . . . : NETGEAR FA310TX Fast Ethernet Adapter (NGRPCI)
Physical Address. . . . . . . . . : XX-XX-XX-XX-XX-XX
Dhcp Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IP Address. . . . . . . . . . . . : 24.xxx.xxx.xx
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.240.0
Default Gateway . . . . . . . . . : 24.xxx.xxx.x
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 24.xx.xxx.xx
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 24.xx.xxx.xxx
24.xx.xxx.xx
24.xx.xxx.xxx
Lease Obtained. . . . . . . . . . : Monday, January 20, 2003 4:44:08 PM
Lease Expires . . . . . . . . . . : Tuesday, January 21, 2003 3:43:16 AM

خوب حالا اطلاعات به دست آمده را نگه داريد که بعدا بهشون نياز داريم.
در ادامه يک آی پی در نظر بگيريد تا آی پی فعلی خودتون رو به اون تغيير بديد.حالا بايد
اطمينان حاصل کنيد که آی پی انتخابی شما در شبکه وجود ندارد و شما می توانيد از آن
استفاده کنيد.برای اين کار دستور زير را به کار ببريد:
Ping xx.xx.xx.xx
xx در اينجا آی پی مورد نظر شماست.
خوب حالا مراحل زير رو طی کنيد:

۱.به Control Panel برويد.
۲.به قسمت Network Connection برويد.
۳.بر روی Connection که هم اکنون از ان استفاده می کنيد ۲ بار بزنيد و Properties را انتخاب
کنيد.
۴.در ادامه به Net Working رفته و Properties را بزنيد.
۵.در بالا گزينه ی Use the following ip address را انتخاب کنيد.
۶.آی پی مورد نظر خودتون رو در قسمت IP Address نوشته و در قسمت پايين اطلاعات به
دست آمده مطابق ipconfig/all را تکميل کنيد و حالا ديگه IP شما به راحتی و بدون استفاده
از هيچ برنامه ای تغيير ميکنه.

این هم هست

در اين مقاله آموزش می دیم چه جوري IP خودتون را با يه IP ديگه از همون Range عوض کنين. هر موقع که به اينترنت وصل ميشين، پروتکل DHCP به شما يه IP تخصيص ميده. عوض کردن اين IP کار چندان سختي نيست و البته ميتونه مفيد هم باشه! موقعي که شما تحت حمله DDoS هستين يا وقتي که ميخواين تمامي درخواستها به يه وب سرور رو به طرف خودتون Redirect کنين يا فرضاً وقتي که IP شما بسته شده و ميخواين به جاي اون از يه IP ديگه در Range خودتون استفاده کنين و يا ... به تغيير دادن IP احتياج پيدا ميکنين.
ب) اطلاعات مورد نياز
قبل از اينکه شما بتونين IP خودتون رو عوض کنين، بايد يه سري اطلاعات جمع کنين. اين اطلاعات عبارتند از : محدوده IP شما، Subnet Mask، مدخل (Gateway) پيش گزيده، سرور DHCP و سرورهاي DNS
1. به دست اوردن محدوده IP : بدست اوردن IP Range اصلاً سخت نيست! فرض کنيد IP شما 24.193.110.255 باشه. شما ميتونين به طور مشخص از محدوده زير براي IP جديد خودتون انتخاب کنين :
24.193.110.1 < [آي پي جديد] < 24.193.110.255 بدست آوردن ip رو قبلآ گفتیم
2. به دست اوردن Subnet Mask، مدخل، سرور DHCP و DNS : به دست اوردن اينها هم ساده‌س! يه خط فرمان DOS باز کنين و توش تايپ کنين ipconfig /all شما حالا بايد بتونين يه چيزي شبيه به اين ببينين :

Host Name . . . . . . . . . . . . : My Computer Name Here
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Unknown
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Ethernet adapter Local Area Connection:

Connection-specific DNS Suffix . : xxxx.xx.x
Description . . . . . . . . . . . : NETGEAR FA310TX Fast Ethernet Adapter (NGRPCI)
Physical Address. . . . . . . . . : XX-XX-XX-XX-XX-XX
Dhcp Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IP Address. . . . . . . . . . . . : 24.xxx.xxx.xx
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.240.0
Default Gateway . . . . . . . . . : 24.xxx.xxx.x
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 24.xx.xxx.xx
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 24.xx.xxx.xxx
24.xx.xxx.xx
24.xx.xxx.xxx
Lease Obtained. . . . . . . . . . : Monday, January 20, 2003 4:44:08 PM
Lease Expires . . . . . . . . . . : Tuesday, January 21, 2003 3:43:16 AM

خوب! اين تموم اطلاعاتي بود که نياز داشتين. بهتره اون خط فرمان DOS رو باز نگه دارين يا اينکه اطلاعاتش رو کپي کنين. (براي کپي کردن، متن رو انتخاب کنين و يکبار روش کليک کنين)
3. عوض کردن IP : براي عوض کردن IP خودتون، اول بايد يه IP انتخاب کنين (يادتون نره که تو محدوده باشه!) به نظر من بهتره اول مطمئن بشين که اين IP جديد مُرده! (همون Dead) بلدين که چطوري؟ اين IP رو پينگ کنين و اگه Time Out داد مطمئن باشين که ميشه ازش استفاده کرد. حالا در Control Panel بريد به Network Connections و روي Connection فعال دابل کليک کنين. دکمه Properties رو بزنين و بريد به برگه Networking. حالا (Internet Protocol (TCP/IP رو انتخاب کنين و دکمه Properties رو بزنين. در پنجره جديدي که باز شده، قسمتهاي Use the following IP address و Use the following DNS server addresses رو با توجه به اطلاعاتي که در قسمت 2 به دست اوردين پر کنين. در قسمت اول، IP اي رو که انتخاب کرديد (IP جديد) و در قسمت دوم، آدرس DNS Server رو وارد کنين. حالا تغييرات رو ثبت و تأييد کنين. فقط يه تست کوچيک مونده! در مرورگر خودتون، آدرس يه سايت رو وارد کنين. اگه صفحه سايت اومد، بدونين که با IP جديد دارين کار ميکنين. براي اينکه مطمئن بشين که تغييرات اعمال شدن، دوباره در خط فرمان DOS تايپ کنين ip config /all اگه پس از اجراي اين دستور، IP و DNS جديد رو ديديد، بدونين که درست عمل کرديد.

abbas13677_2005
17-02-2006, 14:01
در ضمن سینا جان اگر میشه بگو چند نوع هویت مثل آی پی وجود دارد که مثلا با رفتن به یک صفحه از یک سایت اون سایت مبتونه اونها رو ثبت کنه؟
به جز کوکی و آی پی اینترنت چیزی هست؟
dns?
host local?
یا...؟
اگر چیزی میدونید بگید
ممنون

j0l6
17-02-2006, 14:21
قا عباس من زیاد تو اینجور کارا وارد نیستم اطلاعات من در همون حدی بود که نوشتم ولی فکر میکنم از طریقdns هم میشه فردیرو شناسایی کرد چون بعضی وقتها که من وارد سایتی میشم اپی من رو درست نمیندازه بلکه ادرس dns منونشون میده ولی خوب این ادرس واسه تمامکسایی که از ای اس پی مشترک استفاده میکنن یکی هست
در هنگام استفاده از برنامه هایی مثل ان اسپید هویت شما واسه همه ناشناس هست جز خود سایت ان اسپید واسه همین این برنامهها بهتر بقیه هستن با این برنامه شما از دست هکر ها راحت میشین الته اگه شرکت ان اسپید هر چند وقت یه بار اپی شما رو عوض کنه

abbas13677_2005
17-02-2006, 21:51
اقا به جز دی ان اس دیگه چیزی هست؟

abbas13677_2005
17-02-2006, 21:52
راستی یکی بیاد و این روشی رو که من یاد دادم تست کنه ببینه میشه آی پی رو عوض کرد؟
من خودم وقت ندارم
ممنون

abbas13677_2005
19-02-2006, 22:06
کسی نمیدونه که جواب چیه یا نمیخواهید جواب بدین؟کدومش؟

j0l6
19-02-2006, 22:13
اقا عباس من که هرچی میدونستم نوشتم از ما ناراحت نش یه موقع

abbas13677_2005
20-02-2006, 16:35
باز هم معرفت شما اقا سینا
بعضی ها که زورشون اومد بیاد تو تاپیک
چه برسه به این که جواب بدن
بازم میگم سینا جان دستت درد نکنه