PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرخواهی در مورد کارت ویزیت جدید آرایشگاه من

ramshad
19-05-2009, 15:05
سلام. یک کارت دیگه ساختم. حجم حدود 80 کیلو بایت در اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر می کنم این یکی در عین سادگی که به نظر من بهترین مشخصه یک کارت ویزیته؛ حسابی جلب توجه می کنه و کار متفاوتیه. نه؟

ramshad
20-05-2009, 11:13
یک کم تغییرش دادم. این یکی رو ببینید:

هیچ کس نظری نداره؟

hamed9
20-05-2009, 11:23
سلام دوست گرامی
این کاری که شما طراحی کردید از رنگهای شاد و زیبایی استفاده شده اما به درد کارت ویزیت یه ارایشگاه نمی خوره بیشتر به درد یه اموزشکده نقاشی می خوره ببین می تونی در جلوه هایی که استفاده می کنی یه عککس داشته باشی.از یه بازیگر که ار جولو عکس گرفته و حالت موهاش مشخصه خودت یه کم فکر کن خیلی چیزا هست که میشه استفاده کنی...
قول نمی دم بهت ولی چون با سبک کار اشنا نیستش اگه وقت شد یکی برات می زنم ولی قوی نمی دم...
موفق باشی.

ramshad
20-05-2009, 12:06
از اظهار نظرت ممنون اما در یک سایت طراحی ( به زبان انگلیسی) می خوندم که کارت ویزیت باید صرفا خیلی ساده اطلاع رسانی کنه و نباید مثلا اگر برای آرایشگاه است عکس آدم و قیچی هم توش استفاده شه. من می خواستم در کارتم شادی؛ آرامش؛ گرما؛ هیجان و از همه مهم تر تفاوت و زیبایی رو به بیننده ام القا کنم. می خوام کارم این قدر متفاوت باشه که کسی کارتمو نندازه دور! به خاطر خوشگلیش. بازم از نظرت ممنون. بقیه رفقا هم نظر بدن. البته در مورد تکمیل شده اش. یعنی دومیه نه اولی.

omid_3dsmax9
20-05-2009, 12:30
از اظهار نظرت ممنون اما در یک سایت طراحی ( به زبان انگلیسی) می خوندم که کارت ویزیت باید صرفا خیلی ساده اطلاع رسانی کنه و نباید مثلا اگر برای آرایشگاه است عکس آدم و قیچی هم توش استفاده شه. من می خواستم در کارتم شادی؛ آرامش؛ گرما؛ هیجان و از همه مهم تر تفاوت و زیبایی رو به بیننده ام القا کنم. می خوام کارم این قدر متفاوت باشه که کسی کارتمو نندازه دور! به خاطر خوشگلیش. بازم از نظرت ممنون. بقیه رفقا هم نظر بدن. البته در مورد تکمیل شده اش. یعنی دومیه نه اولی.

از این قسمتش خیلی خوشم اومد: "می خوام کارم این قدر متفاوت باشه که کسی کارتمو نندازه دور!"
ولی فکر می کنم باید بیشتر روش کار کنید. منم اولین چیزی که بعد از دیدن این کارت به ذهنم می رسه نقاشی و... این صحبتاست... الان اگه شد همین جوری یکی طراحی می کنم ببینیم چه طور میشه.. هر چند تا حالا کارت طراحی نکردم.. البته اگه شد و خوب هم شد!

saaaraaa
20-05-2009, 12:43
رامشاد عزيز..خوشحالم که اين کارت ويزيت بهانه اي شده براي پيشرفت شما

خيلي عاليه که ميخواي متفاوت باشي و اين تفاوت با رنگ کردن و پر کردن کارتت به دست نمياد

شما بايد در کنار سادگي توازن رو هم مد نظر داشته باشي

باز هم براي فونت انتخابيت عجله کردي....چرا با دست نمينويسي يا يک فونت خوب طراحي نميکني؟ شما که ميخواي متفاوت باشي بايد همه جوانب رو در نظر بگيري

_ پر رو به بالا...منظورت از اين عنصر چي بوده و چه حسي رو ميخواي به بيننده انتقال بدي؟!
_ لکه ي نارنجي وسط کادر .... با اين چطور؟ زيبايي با لک شدن جور در نمياد

_کشيدگي فونت و اسنفاده از افکت براي فونت... کمي روش کار کن...تو کار ما فونت و لي‌آوت خيلي حياطي و مهم هستش

منتظر ادامه کارت هستم و اميد دارم که يک کار عالي ازت ببينم...

پيشنهاد:

اون لکه ها رو بردار.... نوشته هاي کارتت رو از يک سمت شروع کن
اگر ميخواي سنگيني و وقار براي کارتت داشته باشي....نوشته هارو در پايين کادر بيار.
از يک رنگ..نهايتا دو رنگ (چون ميخواي ساده باشه) استفاده کن و از بکار بردن عناصر يوغور و بزرگ صرف نظر کن...
باز هم اگر چيزي به ذهنم رسيد حتما ميگم....ولي تاکيد ميکنم روي لي‌آوتت کار کن
منتظر کار عاليت هستم

omid_3dsmax9
20-05-2009, 15:48
خانوم سارا، منظورتون از layout چیه؟
- خوب من یکی طراحی کردم با 3 تا گزینه ی متفاوت.. خوب و بدش رو دیگه خودتون می دونین.. اولین کارتیه که طراحی کردم.. ضمن این که اگر تجربه ی حضور در یک سالن آرایش رو داشتم احتمالا کار بهتری می شد!!! :18:

ramshad
20-05-2009, 16:13
رامشاد عزيز..خوشحالم که اين کارت ويزيت بهانه اي شده براي پيشرفت شما

خيلي عاليه که ميخواي متفاوت باشي و اين تفاوت با رنگ کردن و پر کردن کارتت به دست نمياد

شما بايد در کنار سادگي توازن رو هم مد نظر داشته باشي

باز هم براي فونت انتخابيت عجله کردي....چرا با دست نمينويسي يا يک فونت خوب طراحي نميکني؟ شما که ميخواي متفاوت باشي بايد همه جوانب رو در نظر بگيري

_ پر رو به بالا...منظورت از اين عنصر چي بوده و چه حسي رو ميخواي به بيننده انتقال بدي؟!
_ لکه ي نارنجي وسط کادر .... با اين چطور؟ زيبايي با لک شدن جور در نمياد

_کشيدگي فونت و اسنفاده از افکت براي فونت... کمي روش کار کن...تو کار ما فونت و لي‌آوت خيلي حياطي و مهم هستش

منتظر ادامه کارت هستم و اميد دارم که يک کار عالي ازت ببينم...

پيشنهاد:

اون لکه ها رو بردار.... نوشته هاي کارتت رو از يک سمت شروع کن
اگر ميخواي سنگيني و وقار براي کارتت داشته باشي....نوشته هارو در پايين کادر بيار.
از يک رنگ..نهايتا دو رنگ (چون ميخواي ساده باشه) استفاده کن و از بکار بردن عناصر يوغور و بزرگ صرف نظر کن...
باز هم اگر چيزي به ذهنم رسيد حتما ميگم....ولي تاکيد ميکنم روي لي‌آوتت کار کن
منتظر کار عاليت هستم
سارای عزیز خیلی ممنون از نوشته آموزنده تون. راستش من فقط فتوشاپ بلدم و نه طراحم نه گرافیست. بلد نیستم فونت رو با دست بنویسم. قلم نوری می خواد؟ حس خوبی نسبت به اون پر و رنگ در کنار هم دارم و برام رنگ آمیزی و آرایش رو تداعی می کنه. شما نمونه خوب کارت ویزیت در اینترنت سراغ داری من برم ببینم؟ من هنوز هیچ کار قشنگی ندیدم. کارت بازاری زیاد دیدم که با احترام به نظر حرفه ای تون باید عرض کنم کار خودم بیشتر به دلم می شینه.
ارادت

ramshad
20-05-2009, 18:47
این یک کار جدید:

راهنمایی کنید چطور تکمیلش کنم. فونت و ...
بهتر از قبلی است؟

omid_3dsmax9
20-05-2009, 19:21
خوب به نظر من که از قبلی ها بهتر شده.. فقط اون تیک یه کم بد ترکیبه. می تونی از یه تیک متناسب تر استفاداه کنی.. اون خطهای اوریب هم اگر به پرسپکتیو برن خوشکل تر میشه.. این رنگ ها هم برای یه آدم غیر حرفه ای مثل من که تا حالا ازشون استفاده نکردم (!!) بازم آدم رو یاد نقاشی می ندازه! (مهم نیست که من نفهمم؟ مهم اینه که کسی که باید بفهمه، بفهمه؟ خوب قبول!)
اینم یکی دیگه که من طراحی کردم!

نظر بدین در مورد این 4 تا! تنکس!

hamed9
20-05-2009, 19:25
سلام اره خوب شده
بک گرانده خوبی میشه روش کار کنی اون شمت چپیا چین؟
اون هارم بردار اسم مغازه رو ریبا بایه فونت مناسب بزار سمت راست توی محی خالی و بعد دور کار رو با براش Flor ارایش کن تا زیبا بر بشه....
صورت یه شخص رو بزار سمت چپ و دورش رو محو کن!
می تونی دور کار رو با یه نو براش نور کار کنی تا جالت بگیره .
یه کن بنقشت رو زنده تر کن و در ترکیب رنگهات از زرد ایتفاده کن تا خنثی بشه.

TE$HAK
21-05-2009, 12:59
با سلام و خسته نباشيد
به نظر من ، طرح روي كارت ، هيچ شباهت خاصي به كارته آرايشگاه نداره و بيشتر به كارت سالن آموزش نقاشي شبيهه تا آرايشگاه .
در كل طرح جالب و خوبيه و قشنگ طراحي شده . هر چند كه وسط طرحت خيلي خاليه و يك كمي تو ذوق ميزنه .

با تشكر : TE$HAK

omid_3dsmax9
21-05-2009, 13:09
در مورد کارت منم نظر بدین ن ن !! :20:

hamed9
21-05-2009, 13:27
و اما در مورد کارتی که شما طراحی کردید امید جان اون خط ابی که گذاشتی کلا یه چیز اضافه هستش روی افکت متن باید بیشتر کار بشه و این که عکس اون جوری که دوست گرامی میخواد کار جزابیت نداره...

ramshad
21-05-2009, 15:10
در مورد کارت منم نظر بدین ن ن !! :20:

امید جان من چون گرافیست نیستم نمی تونم نظر بدم در مورد کارتون. اما از این که وقت صرف کردین و چند طرح زدین خیلی ممنونم.

ramshad
21-05-2009, 15:13
اینم لینک آخرین کارت ویزیت که از تو اینترنت پیداش کردم فکر می کنم خیلی ساده و جالبه!

علیرغم سادگیش حرفه ایه. نه؟ میگم همینو بزنم بره خیال خودمو راحت کنم. فونت فارسی خوشگل کی سراغ داره به جای انگلیسی استفاده کنم؟ تو همون قسمت البته.

omid_3dsmax9
21-05-2009, 16:30
آره جالبه ه ه! ولی ازش الهام بگیر.. کپی رایت رو رعابت کن! اگه یه وقت خدای نکرده کارفرما کار رو من رو پسندید خبرم کن.. یه کم به خودم ببالم!! :20: :10:

huti_421
21-05-2009, 16:32
خوب این کارت بیشتر به درد سالن های خانوما میخوره تا آقایون :دی

در ثانی کادر نداره درست حسابی ، یه خورده طرح بین زمین و آسمون حیران اِ

فونت هم جالب نیست

یه چیز خیلی مسخره داخلش هم اینه که با وجود اینکه دست محیط صورتی رو به وضوح تو دست گرفته ولی هیچ سایه ای روی محیط صورتی نیوفتاده که این از عجایب خلقت اِ

omid_3dsmax9
21-05-2009, 16:39
خوب ایشون برا سالن خانوما می خوان.. مگه نه؟
آره.. با فونت و سایه انگشتها موافقم.. ولی به نظر من بدون کادر هم ایراد نداره... لبه ی کارت می تونه کادر کار باشه.. نمی تونه؟

ramshad
21-05-2009, 17:27
امید جان کارفرمایی در کار نیست. آرایشگاه مال منه و زنانه هم هست که یک ارایشگر خانم برای من در آنجا کار می کنه. برای سایه دار کردنش از لایر استایل استفاده کنم؟ راه دیگه ای به ذهنم نمی رسه. فونت خوب هم نمی دونم چی استفاده کنم. چه فونتی پیشنهاد میدین؟ اسم لطفا. به نظر من هم لبه کارت؛ کادر کاره.

ramshad
21-05-2009, 17:30
سلام اره خوب شده
بک گرانده خوبی میشه روش کار کنی اون شمت چپیا چین؟
اون هارم بردار اسم مغازه رو ریبا بایه فونت مناسب بزار سمت راست توی محی خالی و بعد دور کار رو با براش Flor ارایش کن تا زیبا بر بشه....
صورت یه شخص رو بزار سمت چپ و دورش رو محو کن!
می تونی دور کار رو با یه نو براش نور کار کنی تا جالت بگیره .
یه کن بنقشت رو زنده تر کن و در ترکیب رنگهات از زرد ایتفاده کن تا خنثی بشه.
حامد عزیز؛ اگه این شوخی تو رو نرنجونه باید بگم که من هنوز کارهای فتوشاپیت رو ندیدم تا در موردش چیزی بگم؛ اما نمره دیکته ات 20 ؛ تموم!

omid_3dsmax9
21-05-2009, 17:40
آها.. که این طور. منم شوخی کردم... همین جوری طراحی کردم یه کم تمرین کنم...
آره از همون باید استفاده کنی... فونت هم که خوب سلیقه ایه.. انواع فونت رو از بالا امتحان کن... دلت می خوات چند تا رو انتخاب کن بذار این جا دوستان هم نظر بدن...

huti_421
21-05-2009, 18:55
خوب ... کادر نظر من اِ ... دلیل نمیشه که شما هم با من موافق باشید ... اگه به عنوان این بخش نگاه کنید نوشته : "نظرخوهی" پس هر کس نظر خودشو میده !

برای ساخت سایه ، کار اونچنان ساده نیست ... باید یه لایه ی جدید ایجاد کنید ... با عنوان روش ها یه لکه ی سیاه ایجاد و تمیز کاری کنید و شفافیت رو کم کنید تا حالت سایه برای عکس ایجاد بشه

در ضمن من تاپیک رو دنبال نکرده بودم که ببینم برای زنونس یا مردونه ، Any Way عذر می طلبم :40:

احیانا دارید راجع به این مسائل حرف میزنید ، استحضار دارید که باید Resoloution و سایر تنظیمات استاندارد و مطابق با چاپخونه باشه

omid_3dsmax9
22-05-2009, 02:03
اینم یکی دیگه! در مورد این حتما نظر بدین! :31:
ا ا اِ ِ ِ ... تلفنش 9 رقمی شد! الان فهمیدم... اشکال نداره...

پست رو ویرایش کردم که این 2 تا رو هم اضافه کنم، تو همون مایه است.. یه کم از نظر خودم خوشگل تر.. تلفن هم همچنان 9 رقمیه که بازم مهم نیست..! :13:
کارت ه ا ت ی شد! (ه ا ت هم ف ی ل ت ر شدنیه؟!)

hamed9
23-05-2009, 11:17
حامد عزیز؛ اگه این شوخی تو رو نرنجونه باید بگم که من هنوز کارهای فتوشاپیت رو ندیدم تا در موردش چیزی بگم؛ اما نمره دیکته ات 20 ؛ تموم!
شرمنده دوست گرامی سری می نویسم به غلط های املایی توجه نمی کنم...سعی می کنم بیشتر دقت کنم.

ramshad
23-05-2009, 15:01
آقا نهضت ادامه دارد! برای کاستن از حجمش البته کلی کیفیتش رو کاهش دادم وگرنه رنگ آمیزی قشنگی داره. چطوره؟

دلیل چاپ نشدن هیچ کدوم از اینا اینه که منتظرم شریکم بیاد و یکی شو انتخاب کنیم بره واسه چاپ. من خودم بین همه کارتها که ساختم این یکی رو بیشتر پسندیدم.

omid_3dsmax9
23-05-2009, 15:22
از بقیه ی کارات خیلی قشنگ تره.. فقط..
به نظر من:
- رنگ ها شاد و زنده نیستند.
- فونت خوبی انتخاب نکردی.
-کیفیت عکس ِ اون چهره ی background خیلی پائینه.. و خوبه 2 تا چشماش دیده بشن.. (نیکول کیدمنه؟)

چرا در مورد کارای من نظر ندادی؟؟

ramshad
23-05-2009, 15:40
از بقیه ی کارات خیلی قشنگ تره.. فقط..
به نظر من:
- رنگ ها شاد و زنده نیستند.
- فونت خوبی انتخاب نکردی.
-کیفیت عکس ِ اون چهره ی background خیلی پائینه.. و خوبه 2 تا چشماش دیده بشن.. (نیکول کیدمنه؟)

چرا در مورد کارای من نظر ندادی؟؟
ممنون.
در مورد کارهاتون که نوشتم چون گرافیست نیستم نظر تخصصی نمی تونم بدم. اما به عنوان یک غیر متخصص باید بگم که سلیقه خوبی در رنگ آمیزی دارید.
طرف نیکول کیدمن نیست و عمدا چهره اش می خوام محو باشه چون محوریتی در کارت نداره.
اگه کار رو با کیفیت و فشرده نشده ببینی نظرت عوض میشه. شاید یک کم کنتراست کار رو ببرم بالا.
فونتش رو دوست دارم.
تشکر دوباره

omid_3dsmax9
23-05-2009, 17:35
ممنون.
در مورد کارهاتون که نوشتم چون گرافیست نیستم نظر تخصصی نمی تونم بدم. اما به عنوان یک غیر متخصص باید بگم که سلیقه خوبی در رنگ آمیزی دارید.
طرف نیکول کیدمن نیست و عمدا چهره اش می خوام محو باشه چون محوریتی در کارت نداره.
اگه کار رو با کیفیت و فشرده نشده ببینی نظرت عوض میشه. شاید یک کم کنتراست کار رو ببرم بالا.
فونتش رو دوست دارم.
تشکر دوباره

ممنون.
من معنی این که گفتی حجمش رو پائین آوردی در نتیجه کیفیت رنگ ها اومده پائین رو نمی فهمم.. میشه بیش تر توضیح بدی... فکر نمی کنم اون قدی تو ظاهر کلی رنگ ها تاثیر داشته باشه.. چه جوریه جریان؟
بعدم لزومی نداره برای این که دوستان بتونن ببینن و نظر بدن این کار رو بکنی؟ (لزومی داره؟) مگه فایلت حجمش چه قدره که میاریش پائین؟

hamed9
23-05-2009, 21:37
سلام کار قشنگی شده
ولی خودت با دست خودت خرابش می کنی اون مربع ها چین اون طرف کلا اضافه هستند....پاکشون کن یه چشم ارایش شده غلیظ تر پیدا کنی زیبا تر میشه اسم سالن ارایش رو بزار اون جا یه افکت زیبا هم بهش بده حله....

Mahdi/s
23-05-2009, 22:16
سلام .....من همرو دیدم......بنظرم...اگه میخواد حتی برای خوشگلیش کسی اونو دور نندازه بهتر یه سرچی کنید به اسم.....brush....تو گوگل....البته قسمت عکساش منظورمه....میتونید خیلی ایده بگیرید...لازم هم نیست حتما تو کارت یه چشم خوشگل یا یه دختر خوشگل باشه....یه سرچی کنید........البته تو اون هاهم بگردید

ramshad
24-05-2009, 06:05
ممنون.
من معنی این که گفتی حجمش رو پائین آوردی در نتیجه کیفیت رنگ ها اومده پائین رو نمی فهمم.. میشه بیش تر توضیح بدی... فکر نمی کنم اون قدی تو ظاهر کلی رنگ ها تاثیر داشته باشه.. چه جوریه جریان؟
بعدم لزومی نداره برای این که دوستان بتونن ببینن و نظر بدن این کار رو بکنی؟ (لزومی داره؟) مگه فایلت حجمش چه قدره که میاریش پائین؟
موقعی که فایلی رو save for web می کنی در منوی فایل کیفیتش رو می تونی حتی تا 10 درصد بگذاری که حجم رو شدید کاهش بده. من خودم adsl دارم و راحتم اما نمی خوام رفقا بیشتر از 100 کیلو بایت کارهای منو دانلود کنند تا اذیت بشن. درد اینترنت ذغالی یادم نرفته. می دونید همین الان در کره جنوبی؛ سرعت اینترنت رایگانشون دست کم 500 برابر سرعت اینترنت پولی ماست؟ می دونید که تا 3 سال دیگه به شهرونداش اینترنت با سرعت یک گیگ در ثانیه میده که میشه 8000 برابر سرعت اینترنت پر سرعت من ( 128) که ماهی هم 13300 براش میدم! بگذریم نمی خوام موضوع عوض شه. ان شاء الله به کاندیدی در انتخابات رای میدیم که با اینترنت مشکلی نداشته باشه!

omid_3dsmax9
24-05-2009, 08:41
موقعی که فایلی رو save for web می کنی در منوی فایل کیفیتش رو می تونی حتی تا 10 درصد بگذاری که حجم رو شدید کاهش بده. من خودم adsl دارم و راحتم اما نمی خوام رفقا بیشتر از 100 کیلو بایت کارهای منو دانلود کنند تا اذیت بشن. درد اینترنت ذغالی یادم نرفته. می دونید همین الان در کره جنوبی؛ سرعت اینترنت رایگانشون دست کم 500 برابر سرعت اینترنت پولی ماست؟ می دونید که تا 3 سال دیگه به شهرونداش اینترنت با سرعت یک گیگ در ثانیه میده که میشه 8000 برابر سرعت اینترنت پر سرعت من ( 128) که ماهی هم 13300 براش میدم! بگذریم نمی خوام موضوع عوض شه. ان شاء الله به کاندیدی در انتخابات رای میدیم که با اینترنت مشکلی نداشته باشه!

من عکس امضای پائین رو با save for web ساختم. کیفیتش رو روی very high گذاشتم و همون طور که می دونی عکس امضا غیر از اندازه ای که سایت براش در نظر گرفته باید کمتر از 30 کیلو باشه... ولی کیفیت رنگ ها همونه... نمی دونم... بگذریم...
منم اینترنتم زغالیه... امیدوارم مسئله ی اینترنت هم مثل سایر مشکلات "زمان کش" مملکتمون حل شه و دولتمردان و سیاستگزاران بدونن کره ای ها با چه انگیزه ای این تصمیم رو برای مملکتشون گرفتن! توی همه ی این مشکلات زمان کش هیچی اندازه ی اینترنت و ترافیک رو اعصاب من راه نمی ره... زندگی لاک پشتی!

saaaraaa
24-05-2009, 10:02
خانوم سارا، منظورتون از layout چیه؟

شما جدن نميدونين لي اوت چيه؟!!!

--------------------

رامشاد جان کارهات رو ديدم

داري کم کم حرفه اي ميشي ها...بي حوصله نشو و همچنان ادامه بده....

اگر همينجور تمرين کني و اتود بزني مطمئنم به چيزي که ميخواي ميرسي...

و اينکه کارهات رو دوست داري خيلي عاليه...اون کارت صورتيت رو به شرطي که روي لي اوتش کار بشه و رو طرح کلي هم کمي کار کني و وقت بذاري دوست دارم.

حتما لازم نيست يه خانوم توي بک گراند تو باشه.
شما ميتوني از انرژي رنگ ها استفاده کني و رنگ هاي زنونه.

اميد جان کار شما رو هم ديدم....
کارت بازاريه ... درست که خيلي زحمت کشيدي و اين قابل تقديره ولي بايد روش بيشتر کار کني.
کادر دور يک موضوع باعث محدوديت اون موضوع ميشه دوست من...ولي اگر از کادر استفاده نکني...نشون دهنده گستردگي کار هستش و اينکه شما هم لي اوتت مشکل داره....اون بافت هم قدرت زيبايي کارت رو گرفته.

در مورد سه تا کار جديدت:
به نسبت قبلي قشنگ تر شده فونتت بده....جاي کادر صورتي و عناصر رو بجا استفاده نکردي....طرح اوليت خوبه و ميتونه يک کار موفق بشه

منتظر اديتش هستم.

Borhan72
24-05-2009, 10:03
اینطور طراحی به درد آرایشگاه نمیخوره...
باید عکس چشم و ابرو روش باشه...

pakbakhteh
24-05-2009, 10:11
جالبه .. خسته نباشي
اما :
1- بيشتر شبيه كارت گالري نقاشي شده است .
2- نوشته ها جاي خودشونو ندارن.
موفق باشي

ramshad
24-05-2009, 11:35
نقل قول:
اون کارت صورتيت رو به شرطي که روي لي اوتش کار بشه و رو طرح کلي هم کمي کار کني و وقت بذاري دوست دارم.

سارای عزیز ممنون از نوشته ات. شما در مورد کارت صورتیه پیشنهاد مشخصی داری؟

omid_3dsmax9
24-05-2009, 12:55
شما جدن نميدونين لي اوت چيه؟!!!

نه! تو این زمینه نه.. همین طور که اولین پست این تاپیک نوشتم تا حالا کارت طراحی نکردم.. و می خوام بدونم منظور از لی اوت تو این نوع کار چیه؟ من پرسیدم که جواب بگیرم نه سوال بشنوم! از کس دیگه ای باید می پرسیدم؟!

به هر حال ممنونم..

اینم 2 تا دیگه... مثل هم اند، یه کم فرق داره... برای خودم که تمرین خوبی بود.. امیدوارم برای شما هم رامشاد جان مفید باشه...

ramshad
31-05-2009, 14:14
خب! گفتم شاید برای دوستانی که این تاپیک رو دنبال کردن؛ جالب باشه که بدونن بالاخره کدوم کار رفت زیر چاپ! فکر می کنید کدومش؟ هیچ کدوم. طرح نهایی این بود:

فونت؛ اندازه؛ رنگ ؛ ... همه چی همین بود که می بینید. امیدوارم شما هم کار نهایی رو بپسندین. ممنون از این که تو این مدت منو با نظرات تون یاری کردین.

omid_3dsmax9
31-05-2009, 14:30
خوب شده.. ولی می تونست خوب تر هم بشه... یه نظری هم در مورد کارای من می دادی...
موفق باشی..

hamed9
31-05-2009, 16:19
سلام زیبا شد خوب دیکه احتیاجی نیست مشکل بگیم چون رفت برا چاپ موفق باشی.

amir_rahmani
31-05-2009, 16:51
به نظر من اولیش قشنگتره.

ramshad
31-05-2009, 17:03
خوب شده.. ولی می تونست خوب تر هم بشه... یه نظری هم در مورد کارای من می دادی...
موفق باشی..

همه کارهاتو دیدم امید جان. همون موقع که می گذاشتی. راستی یادت باشه استفاده از تصویر خانم ها اون جوری که شما استفاده کردی؛ از نظر اماکن ممنوعه!

ramshad
31-05-2009, 17:06
سلام زیبا شد خوب دیکه احتیاجی نیست مشکل بگیم چون رفت برا چاپ موفق باشی.

سلام. ممنون. درسته که به عنوان یک "طرح" در موردش نمیشه حرف زد؛ اما شاید دیگر دوستان بتوانند از آن استفاده آموزشی بکنند. بنا بر این برای دیگر دوستان و حتی برای من در آینده شاید ابراز نظرتان مفید باشد.

omid_3dsmax9
31-05-2009, 17:15
همه کارهاتو دیدم امید جان. همون موقع که می گذاشتی. راستی یادت باشه استفاده از تصویر خانم ها اون جوری که شما استفاده کردی؛ از نظر اماکن ممنوعه!

مثلا کدوم مورد؟؟ :13: