PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت رایت دی وی دی ویدئو

sajad_n90
19-05-2009, 14:46
سلام

بهترین سرعت رایت برای ساخت دی وی دی ویدئو با نرم افزار نرو ویژِیون چند است.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

16-12-10-8-6-4
ممنون.

sajad_n90
21-05-2009, 13:08
سلام
یعنی تا حالا هیچ کس با برنامه نرو ویژیون دی وی دی رایت نکرده؟؟؟
عجیبه!!!!!!

ehsan30
21-05-2009, 13:40
سلام

من خودم که همه DVDهارو با سرعت 8 رایت می کنم ، راستی این چه نسخه ای از

نرو هستش؟؟

ممنون :)

بای

negahefarda
28-05-2009, 19:45
سلام ( چه طوری احسان جون ) ؟؟؟

این برای برنامه نرو ( ورژن فکر کنم 7 و لی برای 8 100 در 100 داره ولی 7 هم داره .
به نظر من باید جنس مدیا خوب باشه ولی به نظر من ( بعد 8 سال توی رایت ) برای صوتی : دی و دی دی و سی دی tdk و kodak از بهتر این ها برای هر چیزی هستن ( دیگه برای فیلم و عکس معرکه هستن ) .... tdk رو فقط بزن به آی دیو چی میشه :
و سرعت رایت : به رایت کنند شما بستگی داره : و یه مطلبی خونده بودم : که رایت برای دی ودی اگر باشد x مقدرا برای سی دی با n مقدار در x مقدراه : ( عددش یادم نبودا : ریاضی نوشتم .... : فکر کنم 8 یا .... )
ولی به صورت معمول : من آیدیو رو 8 و فیلم رو 12 میزنم .... ( در رایت فیلم و صوت : بافر نقش زیادی دراه که برای کامپیوتر های قدیمی گذشته چشمگیرتر بوده و امروزه کمتر *)

موفق باشید .

gonbad city
29-07-2009, 04:50
با 16 رایت کنی توی پلیر دی وی دی می خونه خیلی نگرانی 12 بزن

ضمنا سی دی نهایت سرعت صوتی و تصویری 12 و دی وی دی 16
data هم که با آخرین سرعت رایت هم میشه

ادغام شد

ehsan30
29-07-2009, 13:46
سلام

سلام ( چه طوری احسان جون ) ؟؟؟

این برای برنامه نرو ( ورژن فکر کنم 7 و لی برای 8 100 در 100 داره ولی 7 هم داره .
به نظر من باید جنس مدیا خوب باشه ولی به نظر من ( بعد 8 سال توی رایت ) برای صوتی : دی و دی دی و سی دی tdk و kodak از بهتر این ها برای هر چیزی هستن ( دیگه برای فیلم و عکس معرکه هستن ) .... tdk رو فقط بزن به آی دیو چی میشه :
و سرعت رایت : به رایت کنند شما بستگی داره : و یه مطلبی خونده بودم : که رایت برای دی ودی اگر باشد x مقدرا برای سی دی با n مقدار در x مقدراه : ( عددش یادم نبودا : ریاضی نوشتم .... : فکر کنم 8 یا .... )
ولی به صورت معمول : من آیدیو رو 8 و فیلم رو 12 میزنم .... ( در رایت فیلم و صوت : بافر نقش زیادی دراه که برای کامپیوتر های قدیمی گذشته چشمگیرتر بوده و امروزه کمتر *)

موفق باشید .

ممنون من خوبم (شما هم خوبی؟)

ممنون از توضیحاتتون ، ولی منظور من نسخه نرو ویژیون بود ، می خواستم ببینم چه نسخه ای هستش

من هنوز از نسخه Nero 6.6.0 استفاده می کنم که خیلی خیلی کارم را راه می اندازه و هم باهاش راحتترم

و هم با DVD Writer قدیمی من خوب مچ شده ، یک دفعه نسخه 7 بود فکر کنم، را نصب کردم همون اول رایت

2 تا DVD سوزوند ، منم بیخیال شدم ، یک جور بی اعتمادی پیدا کردم :41:

بای :)