PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد شبکه کردن

mh.attari
18-05-2009, 19:49
سلام دوستان این pc ما وقتی کابل شبکه بهش وصل میشه انگار نه انگار به نظرتون علتش چی میتونه باشه؟

ویکتورکرام
19-05-2009, 00:06
منم این اتفاق واسم افتاد شما اگه سی دی کارت شبکه رو دارین کافیه بزارین و نصب کنید همین بعد با ری استارت کردن سیستم همه چی درست میشه

sp1362
19-05-2009, 16:09
سلام
دوست عزیز اگر کارت شبکه نصب باشد احتمال دارد کابل شما قطعی داشته باشد و یا اگر خود شما سوکت زده باشید ممکن است در چینش سیم ها اشتباه کرده باشید در کل یک مشکل به کابل بر می گردد و یا می توانید وارد کنترل پنل شده بعد نت ورک کانکشن ببینید کانکشن مربوطه غیر فعال نباشد اگر که روی آن کلیک راست کنید و گزینه Enabelرا انتخاب کنید احتمالا درست شود .
اگر در مورد مشکل خود بیشتر تو ضیح داده بودید بهتر می توانستم کمک کنم
موفق باشید

mh.attari
19-05-2009, 18:12
سلام
دوست عزیز اگر کارت شبکه نصب باشد احتمال دارد کابل شما قطعی داشته باشد و یا اگر خود شما سوکت زده باشید ممکن است در چینش سیم ها اشتباه کرده باشید در کل یک مشکل به کابل بر می گردد و یا می توانید وارد کنترل پنل شده بعد نت ورک کانکشن ببینید کانکشن مربوطه غیر فعال نباشد اگر که روی آن کلیک راست کنید و گزینه Enabelرا انتخاب کنید احتمالا درست شود .
اگر در مورد مشکل خود بیشتر تو ضیح داده بودید بهتر می توانستم کمک کنم
موفق باشید
دوست گلم اصلا مودم رو نمی شناسه مدوم من این امکان رو داره که وقتی که کابل شبکه بهش متصل می شه اون رو با روشن شدن چراغ نشون بده ولی تو این مورد انگار نه انگار و درایوشم نصبه:41:

mh.attari
20-05-2009, 15:52
دوست گلم اصلا مودم رو نمی شناسه مدوم من این امکان رو داره که وقتی که کابل شبکه بهش متصل می شه اون رو با روشن شدن چراغ نشون بده ولی تو این مورد انگار نه انگار و درایوشم نصبه:41:
به نظرم باید کارت شبکه رو عوض کنم نه؟

fkme
26-07-2009, 09:35
منم يه لپ تاپ مثل اين گيرم اومده بود كه ماله رئيسم بود.
مشكلت نه از cd نه از كابل.
ويندوزت ناقصه. يه cd ويندوز خوب بگير كارت راه ميافته اگه درست نصبش كني . ترجيحا" از ويندوز MRT استفاده نكن چون خيلي انگولكش كردن.
اگه دوست داري از دست اين درايور نصب كردنا خلاص بشي يه ويندوز 7 نصب كن كه همه ي قطعات رو خوب مي شناسه و با آپ ديت كردش هم هرچي قطعه ي تازه داشته باشي دست كار مي كنه.