PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل نرم افزاری کولاک 4.48

mehdi2008ooo
18-05-2009, 16:14
سلام
دوستان من دنبال کرک این نرم افزار ایرانی هستم
این موضوع رو خواستم تو ی قسمت نرم افزارهای فارسی بگم که سایت p30world بهم اجازه نداد بحث جدید رو وارد کنم پیغام میداد که مدیر سایت فقط دسترسی به این قسمت داره
نمیدونم چجوریاست ! :13:
حالا بهرحال اگه دوستان کمکی از دستشون بر بیاد ممنون میشم
قفل نرم افزاری کولاک 4.48

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینجور نرم افزارها فکر کنم گروه کرکر ها (unreal) از پسش بر بیان :20:

Saleh
18-05-2009, 22:42
12. مطابق قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران، کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی نرم‌افزار، متعلق به پدیدآورنده‌ی نرم‌افزار است.
بنابراین، درخواست و یا ریلیز کرک نرم‌افزارهای ایرانی ممنوع می‌باشد.
تذکر: منظور از واژه‌ی «کرک»، هرگونه عملیات برای تضییع حقوق پدیدآورنده است.
12.1. مصادیق نرم‌افزارهای مشمول قانون شماره‌ی 12 انجمن امنیت نرم‌افزار:
- نرم‌افزارهای آموزشی، کاربردی، بازی و ... تولیدشده در ایران
- نرم‌افزارهای خارجی که به فارسی برگردانده شده‌اند
- نرم‌افزارهای سازگار و مکمل ایرانی برای سایر نرم‌افزارها
- نرم‌افزارهای جدیدی که توسط سایر نرم‌افزارها پدید آمده‌اند
- مجموعه‌های نرم‌افزاری و به طور کلی collection‌های جمع‌آوری‌شده
- رسانه‌های صورتی و تصویری (فیلم، موسیقی و ...)
- نرم‌افزارهای تولیدشده برای تلفن همراه
12.2. نقض قوانین، چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم، خلاف قوانین است.
12.3. سؤالاتی که جنبه‌ی عمومی داشته باشند، خلاف این قانون در نظر گرفته‌ نمی‌شوند.
12.4. در موارد پیش‌بینی‌ نشده‌ی این قانون، مدیر یا همکار انجمن شخصا تصمیم‌گیری خواهند کرد.
12.5. نحوه‌ی برخورد با متخلفان:
- برای کاربری که برای اولین بار این قانون را نقض می‌کند، از طریق پیام‌خصوصی اخطاری ارسال می‌شود که در حقیقت اتمام حجت ما با این کاربر است.
- کاربری که پس از اتمام حجت نیز سعی در نقض این قانون می‌کند، یک اخطار از نوع کارت زرد دریافت می‌کند. در صورت تکرار کارت قرمز داده می‌شود.
- کاربری که قصد دارید به روش‌های غیرمستقیم قوانین را دور بزند، در ابتدا کارت قرمز دریافت می‌کند و در صورت تکرار، دسترسی او به این انجمن محدود می‌شود.

قوانین و راهنمای فعالیت انجمن کرکینگ و درخواست کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi2008ooo
19-05-2009, 10:47
سلام
من در خواست کرک این نرم افزار رو داده بودم
چطور اون خارجی که میشینه نرم افزار رو می نویسه کرک کردنش مشکلی نداره ولی کرک نرم افزار ایرانیا مشکل داره عجب عدالتی !
بعدشم مگه نرم افزار ایرانی هم مونده که کرک نشده باشه اینم فکر کنم از دستشون در رفته وگرنه این رو هم کرک میکردن
منظور ( گروه آنریل )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این سایت فیلتره با فیلترشکن بازش کنید تا لیست نرم افزارهای کرک شده ایرانی رو ببینید بعد خودتون قضاوت کنید
بعدشم من کرکر نیستم که میخاید کارت زرد برام بفرسید منم مثل مابقی کاربرای p30world هستم