PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : autorun نشدن cd & dvd

V E S T A
18-05-2009, 08:41
سلام

بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده...وقتی dvd یا cd میزارم ، اصلن autorun نمیشه..حتی اسم سی دی یا دی

وی دی هم نشون داده نمیشه فقط با کلیک کردن میتونم وارد سی دی یا دی وی دی شم...

لپ تاپم قبلا ویروسی بود و با ری استور بحالت اول برگردوندمش ولی این مشکلش اصن حل نشد.. آنتی ویروسم

آپدیت شدس و هیچ ویروسی هم پیدا نمیکنه...

در ضمن من بدون نرم افزار nero نمیتونم رایت کنم ..میشه راهنمایی کنید..ممنون:11:

ir_elf
18-05-2009, 11:31
دوست عزيز اگه از ويستا استفاده مي كني توي كنترل پنل به بخش autoplay برو (با سرچ پيدا ميشه) و تغيراتي كه مي خواي اعمال كن،

V E S T A
18-05-2009, 14:47
دوست عزيز اگه از ويستا استفاده مي كني توي كنترل پنل به بخش autoplay برو (با سرچ پيدا ميشه) و تغيراتي كه مي خواي اعمال كن،

ویندوزی که الان دارم xp هستش...autoplay رو هم فعال کردم از قسمت properties ولی بازم اتو ران

نمیشه..اصن وقتی سی دی یا دی وی دی میذارم هیچ فرقی با نذاشتنش نداره تا وقتی کلیک نکنم هم باز

نمیشن...:41:

نوربخش
18-05-2009, 18:05
ویندوزی که الان دارم xp هستش...autoplay رو هم فعال کردم از قسمت properties ولی بازم اتو ران

نمیشه..اصن وقتی سی دی یا دی وی دی میذارم هیچ فرقی با نذاشتنش نداره تا وقتی کلیک نکنم هم باز

نمیشن...:41:

وقتی روش کلیک راست میکونی گذینه autoplay داره؟:27:

V E S T A
18-05-2009, 20:40
وقتی روش کلیک راست میکونی گذینه autoplay داره؟:27:

وااااااااااااااااااااا:18:

.autoplay رو هم فعال کردم از قسمت properties ولی بازم اتو ران

نمیشه

:18:

properties, right click ,تبautoplay ....تیک پلوی اکشن رو میزنم ..ولی اتوپلی نمیشه...این خیلی

عجیبه؟!!!

samanakhnaton
10-01-2011, 16:36
منم همین مشکل رو دارم. ویندوزمم 7. نمیدونم چی کار کن. نه سی دی، نه دی وی دی، نه فلش و نه هاردم.

mnaderpour
22-01-2011, 16:22
منم همین مشکل رو دارم. ویندوزمم 7. نمیدونم چی کار کن. نه سی دی، نه دی وی دی، نه فلش و نه هاردم.

سلام
برو تو ریجستری

واژه زیر رو جستجو کن
NoDriveTypeAutoRun
هرچی پیدا میکنه رو پاک کن

کامپیوتر رو ریست کن
حله