PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كانورتور edius5

bonyan1
18-05-2009, 07:57
سلام دوستان.کسی میدونه چه جوری Pro coder Express رو ميشه بهPro coder Edius اضافه كرد؟

masoudtr
18-05-2009, 10:44
f11 را در محیط ادیوس بزن خودش می یاد

bonyan1
18-05-2009, 11:12
توي اديوس 5 Procoder express نداره

Javad_Ed
18-05-2009, 13:06
من ادیوس 5 ندارم...ولی خب میشه جدا دانلودش کرد...
فکر نکنم مشکلی باشه

bonyan1
19-05-2009, 12:08
Procoder Express كلن نداره.مثلن فرمت VOB.* رو نداره.قبلن توي Express روي dvd ميداد

علي طهماسبي
19-05-2009, 16:47
ببيند قبلا با اديوس 4.6 حتما كاركرده ايد و با نرم افزار Procoder Express 3 هم در آن استفاده كرده ايد در پوشه پلاگين داخل نرم افزار اديوس 4.6 پلاگين پرو كدر(PC3exPrcdFull4) نصب شده اين فايل را در درايو ديگري بجز c كپي كن (براي هميشه) بعد از نصب اديوس 5 و پرو كدر 3 اين فايل راكه كپي كرده بودي درون پوشه پلاگين اديوس 5 كپي كن اين كار را براي اكسپلود و..... كرد

.:HAMED:.
09-07-2009, 16:36
دوستان دستم به دامنتون من ادیوس 4 نه دارم و نه نصب کردم
من فقط از کوانتوم یه ادیوس 5 پیدا کردمو نصب کردم حالا کلیپ میلیپ درست کردم حالت VCD نداره
کمک کنین لطفا
اصلا حالتی برای اکسپورت VCD نداره
ممنون

09-07-2009, 16:38
جواد خان هم در مورد این Pro coder Edius حرف زدن که من به همین خاطر به این تاپیک هدایت شدم
و چنین چیزی در ادیوس 5 مشاهده نکردم
نقطه سر خط

علي طهماسبي
09-07-2009, 18:29
با سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين فايل رو دانلود كن و بعد از نصب پروكدر 3 در مسير زير كپي كن

C:\Program Files\Canopus\EDIUS 5\PlugIn

حالا برنامه اديوستو باز كن f11 رو بزن قسمت all كشوييشو بيار پايين تا دو تا اسم علي طهماسبي ببيني يكي حالت ويزاره و يكي معمولي موفق باشي

mahyarbadry
12-07-2009, 00:01
با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان من نصب یک نرم افزار و رنامه های جانبی کار سختی نیست تنها راه آن این است که شما ها با طریقه نصب و نصب پلاگینها آشنا باشید آشنا ودن این موضوع ساده است برخی پلاگینها است که باید در پوشه پلاگین مربوط به ادیوس نصب گردد و برخی مکان دیگری می خواهند اما برای نصب پلاگین پوشه مربوطه را نیاز دارند. وقتی ادیوس الا می آید ابتدا فایلهای سیستم را لود می کند و سپس پوشه پلاگین را اگر پلاگین مربوط به آن ورژن را در پوشه مربوطه صحیح نسب کرده باشید براحتی لود خواهد کرد . من خودم به تازگی ادیوس 5 را نصب نمودم و ظرف کمتر از 2دقیقه بدون آنکه خود را در گیر مسائل خاصی کنم پرو کودر را نصب نمودم نیازی به پروکد همان ورژن ننیست فقط کای است پروکدر ادیوس 4/5 را بعد از نصب ادیوس 5 نصب نمایید فقط نیاز شما اینست که دی وی دی ادیوس 4/5 را دشته باشید . البته همین طور که علی جان در بلا توضیح دادند براحتی قابل انجام است من خودم برای یک سری از پلاگینها همین کار را انجام می دادم حتی در نرم افزار های دیگر
و در آخر سفارش من به کلیه دوستانی که می خواهند یک نرم افزار را بخوبی یاد بگیرند این است که یک ورژن از بهترین ورژنهای ادیوس را انتخاب کنند و شروع به کار نمایند و ذهن خود را درگیر ورژن های دیگر نکنند زیرا همه ورژنها کاربردشان یکی است فقط بروز می شوند لذا نیازی نیست که حتما آخرین ورژن را داشته باشید من به کلیه شاگردان خودم همین پیشنهاد را می کنم و عمل نیز کرده اند و الان هر کدام برای خود توانسته اند در کار و حرفه خود موفق باشند بهترین ورژن 4/5 است روی همین کار کنید بخدا این بهترین است هم از نظر سرعت و دقت من بنا به تجربه و شاگردانی که داشته این را توصیه می کنم
دوستتان دارم

mahyarbadry
12-07-2009, 00:04
Procoder Express كلن نداره.مثلن فرمت VOB.* رو نداره.قبلن توي Express روي dvd ميداد
دوست من در تمامی ورژنهای پرو کودر VOB وجود دارد امکان ندارد در اولین صفحه شما مشخص می کنید و روی DVD کلیک می کنید و در گزینه بعدی VOB را مشخص می کند
پرو کودر آنقدر قوی است که چیزی را از قلم نیانداخته باشد اگر مشکلی بود خبر دهید در خدمت خواهیم بود
دوستتان دارم

12-07-2009, 11:21
با عرض سلام خدمت دوستان
دوستان من نصب یک نرم افزار و رنامه های جانبی کار سختی نیست تنها راه آن این است که شما ها با طریقه نصب و نصب پلاگینها آشنا باشید آشنا ودن این موضوع ساده است برخی پلاگینها است که باید در پوشه پلاگین مربوط به ادیوس نصب گردد و برخی مکان دیگری می خواهند اما برای نصب پلاگین پوشه مربوطه را نیاز دارند. وقتی ادیوس الا می آید ابتدا فایلهای سیستم را لود می کند و سپس پوشه پلاگین را اگر پلاگین مربوط به آن ورژن را در پوشه مربوطه صحیح نسب کرده باشید براحتی لود خواهد کرد . من خودم به تازگی ادیوس 5 را نصب نمودم و ظرف کمتر از 2دقیقه بدون آنکه خود را در گیر مسائل خاصی کنم پرو کودر را نصب نمودم نیازی به پروکد همان ورژن ننیست فقط کای است پروکدر ادیوس 4/5 را بعد از نصب ادیوس 5 نصب نمایید فقط نیاز شما اینست که دی وی دی ادیوس 4/5 را دشته باشید . البته همین طور که علی جان در بلا توضیح دادند براحتی قابل انجام است من خودم برای یک سری از پلاگینها همین کار را انجام می دادم حتی در نرم افزار های دیگر
و در آخر سفارش من به کلیه دوستانی که می خواهند یک نرم افزار را بخوبی یاد بگیرند این است که یک ورژن از بهترین ورژنهای ادیوس را انتخاب کنند و شروع به کار نمایند و ذهن خود را درگیر ورژن های دیگر نکنند زیرا همه ورژنها کاربردشان یکی است فقط بروز می شوند لذا نیازی نیست که حتما آخرین ورژن را داشته باشید من به کلیه شاگردان خودم همین پیشنهاد را می کنم و عمل نیز کرده اند و الان هر کدام برای خود توانسته اند در کار و حرفه خود موفق باشند بهترین ورژن 4/5 است روی همین کار کنید بخدا این بهترین است هم از نظر سرعت و دقت من بنا به تجربه و شاگردانی که داشته این را توصیه می کنم
دوستتان دارم
حالا من که ادیوس 4 ندارم باید بمیرم دیگه
اصلا چرا رو ادیوس 5 این پروکودر نیست؟

mahyarbadry
12-07-2009, 12:05
حالا من که ادیوس 4 ندارم باید بمیرم دیگه
اصلا چرا رو ادیوس 5 این پروکودر نیست؟

دوست من بازم سلام
پروکودر کلا" نرم افزاری است برای تبدیل که در ورژن های قبلی راVCD & DVDبه خوبی ساپورت نمی کرده حال در ادوس 5 این خصلت خود در نرم افزار کنجانده شده است
ضمنا" کسی قصد جسارت نداشت
من خودم اگر توانستم پروکودر خوب را برایتان آپلود می کنم اگر دوست داشتید میل خود را بدید در خدکمت خواهم بود لذا ناراحت نباشید

12-07-2009, 12:08
ما که ناراحت نشدیم از نگرانی اینارو گفتم
خیلی ممنون
بازم ممنون

علي طهماسبي
12-07-2009, 16:08
ما که ناراحت نشدیم از نگرانی اینارو گفتم
خیلی ممنون
بازم ممنون

با سلام يعني توضيحي كه بهتون دادم مشكلتو حل نكرد

power2e
13-07-2009, 23:54
سلام فکر کنم بهتر باشه خروجی هایی که مهیار جان گفتند رو آموزشش رو بزارم
برای vcd همون F11 رو بزن به قسمت mpeg برو و تیک enable conversion رو بزار استاندارد cd رو انتخاب کن

برای dvd از پرو کدر بهتر canopus DVD Creator هست که منو های زیبایی میده و میتونی با سکانس کردن هر موضویی مثل عقد کنان... اون رو منویی تو dvd داشته باشی
روش : از منوی فایل print و بعد print to dvd رو انتخاب کن محیط پنجره باز شده خیلی راحته و براحتی میتونی چندین ساعت فیلم رو dvd داشته باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته نصب procoder 2 به بالا بر روی کامپیوتر خیلی خوبه چون به صورت مستقل از ادیوس یکی از با کیفیت ترین نرم افزارهای کانورته که تو محیط ویندوزتم میتونی استفاده کنی

14-07-2009, 04:42
با سلام يعني توضيحي كه بهتون دادم مشكلتو حل نكرد

حله حله
من اون حرفو در موقابل سخنان دوست عزیزمون نوشتم

علي طهماسبي
14-07-2009, 15:46
باسلام و تشكر از دوست عزيزم پوور كه اسمشو نمي دونم

سلام فکر کنم بهتر باشه خروجی هایی که مهیار جان گفتند رو آموزشش رو بزارم
برای vcd همون F11 رو بزن به قسمت mpeg برو و تیک enable conversion رو بزار استاندارد cd رو انتخاب کن

وي سي دي كه اينجور ساخته بشه چند ايراد داره 1- حجمش بالاست يعني شما در پرو كدر 80 دقيقه فيلم رو مي توني روي يه سي دي بندازي و لي در اين حالت 50 دقيقه هم نمي توني 2 - كيفيتش از پرو كدر مات تره ولي تقريبا صافتره يعني شصرنجيش كمتره 3- وقتي روي سي دي رايتش كني روي vcd پليرها صدا و تصوير قطع و وصل ميشه موفق باشيد

برای dvd از پرو کدر بهتر canopus DVD Creator هست که منو های زیبایی میده و میتونی با سکانس کردن هر موضویی مثل عقد کنان... اون رو منویی تو dvd داشته باشی

براي سكانس سكانس كردن هم بايد اون جايي رو كه ميخواي سكانس كني قبل از ورود بهcanopus DVD Creator بايد مارك گذاري كرد يعني هر جايي رو كه مي خواي يك سكانس باشه يك مارك روش بزاري موفق باشيد

masoudtr
29-07-2009, 11:24
با سلام

حالا برنامه اديوستو باز كن f11 رو بزن قسمت all كشوييشو بيار پايين تا دو تا اسم علي طهماسبي ببيني يكي حالت ويزاره و يكي معمولي موفق باشي
برای من هر کار کردم کار نکرد :41::41:

علي طهماسبي
29-07-2009, 18:44
برای من هر کار کردم کار نکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
با سلام
مسعود جان چيزهايي كه گفتم انجام دادي ورژن پرو كدرت چنده يه چيز ديگه موقعي كه ALL رو انتخاب كردي از منوي روبرو كشويشو بكش پايين امتحان كن موفق باشي

masoudtr
29-07-2009, 19:31
من مشکلم اینه که ادیوس 5 نصب کردم همون خروجی گیر خودش اومد بعد اون کاری که گفتی هم کردم ولی فرقی نکرد بعد 4.5 دوباره نصب کردم
بدیش اینه که دوباره همون خروجی گیر ادیوس 5 اومده اما این دفعه تو all علی طهماسبی هم بود ولی کار نمیکرد
هر کار میکنم تا ورژن 4 پروکدر داره 4.5 و 5 دیگه همون خروجی گیر 5 می یاد
فعلا 4 نصب کردم ولی خیلی از کلیپ هام توش کار نمیکنه

علي طهماسبي
30-07-2009, 09:54
من مشکلم اینه که ادیوس 5 نصب کردم همون خروجی گیر خودش اومد بعد اون کاری که گفتی هم کردم ولی فرقی نکرد بعد 4.5 دوباره نصب کردم
بدیش اینه که دوباره همون خروجی گیر ادیوس 5 اومده اما این دفعه تو all علی طهماسبی هم بود ولی کار نمیکرد
هر کار میکنم تا ورژن 4 پروکدر داره 4.5 و 5 دیگه همون خروجی گیر 5 می یاد
فعلا 4 نصب کردم ولی خیلی از کلیپ هام توش کار نمیکنه

مسعود جون سلام منكه از حرفات چيزي متوجه نشدم پروكدرت ورژنش چهاره اگه هست كي به بازار اومده آخرين ورژن پرو كدر 3.5 يه كم بيشتر توضيح بده

mohamadhosein45
01-09-2009, 18:10
من چند تا استارت لازم دارم كه نوشته هاي زيبا داشته باشه توي 4.5 هم جواب بده

Hamid.dzh
16-10-2009, 02:41
با سلام

دانلود كردم اسمتون رو هم ديدم ام كليك كه ميكنم export نميشه.

علي طهماسبي
16-10-2009, 19:17
دانلود كردم اسمتون رو هم ديدم ام كليك كه ميكنم export نميشه
با سلام
دوست عزيز ورژن پرو كدرت چنده امكان داره اون ورژني كه داري يا بالاتر يا پايينتر باشه

Hamid.dzh
17-10-2009, 00:23
با سلام
دوست عزيز ورژن پرو كدرت چنده امكان داره اون ورژني كه داري يا بالاتر يا پايينتر باشه

PC3exPrcdFull4

علي طهماسبي
17-10-2009, 18:31
با سلام در قسمت هلپ و يعد ابوت پرو كدر ورژن پروكدرت معلوم ميشه الان من از اين ورژن 03.05.091.00 استفاده مي كنم

Hamid.dzh
19-10-2009, 16:12
با سلام در قسمت هلپ و يعد ابوت پرو كدر ورژن پروكدرت معلوم ميشه الان من از اين ورژن 03.05.091.00 استفاده مي كنم
03.00.50.00

علي طهماسبي
21-10-2009, 12:49
با سلام
دوست عزيز تنها راه اينه كه اديوس 4 تا 4.6 هر كدوم كه خواستي نصب كن بعد پرو كدر ت رو نصب كن به طور اتوماتيك بر روي اديوس 4 نصب ميشه در داخل پوشه پلاگين برنامه پلاگين پرو كدر رو كپي و در پوشه پلاگين اديوس 5 پيست كن اگه اديوستو باز كني مي بيني كه پلاگينشو داري اگه مقدور نيست توي همين سايت يه سرچ كن پرو كدر هم ورژن من هست اونو دان كن كه به صورت اتوماتيك بر روي اديوس نصب ميشه موفق باشي

behrang_shadow
24-10-2009, 10:29
سلام دوستان.کسی میدونه چه جوری Pro coder Express رو ميشه بهPro coder Edius اضافه كرد؟

با سلام
دوست عزیز بعد از زدن کلید f11 و باز شدن لیست تو قسمت سمت چپ روی other کلیک کن حالا تو قسمت سمت راست پنجره خود procoder تو لیست هست که می تونی انتخابش کنی، بعد از کلیک خود Procoder باز می شه و تایم لاینت رو اکسپرت می کنه.:46:

MAJID DEHGHAN
04-12-2009, 09:40
سلام دوستان
علي طهماسبي الهي سيستمت بگيري مستقيم بري بهشت .

مرسي .
procoder داخل edius 5 واقعا لازم بود.

علي طهماسبي
04-12-2009, 11:18
سلام دوستان
علي طهماسبي الهي سيستمت بگيري مستقيم بري بهشت .

مرسي .
procoder داخل edius 5 واقعا لازم بود.
خواهش مي كنم دوست عزيز انشالله با هم بريم بهشت :11:

nimatavassoli
21-02-2010, 11:25
علی جون دمت گرم با راهنمایی تو مشکل پروکدر من حل شد