PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چت كردن در ياهو مسنجربا چندين ID به طور همزمان

نگار
21-01-2005, 20:41
براي اين كار از منو هاي ياهو مسنجر Login را انتخاب كرده وmy profileرا باز كنيد سپسcreat/edit my profile را انتخاب كنيد.در اين حالت احتمالا از شما ID و Password خواسته خواهد شد.بعد از وارد كردن آنها وارد صفحه ساختIDخواهيد شد.حالCreat new public profileرا بزنيد.در اينجا شما ميتوانيدIDمجازي خود را بسازيد.Real Name:در اينجا نام اصلي خود را مينويسيد.Nikname:نام مستعار:Locationنام كشور خود را به صورت مخفف مينويسيد.Gender,Age,Occupation,Marital Status:به ترتيب:سن-جنسيت-مجرد يا متاهل بودن و شغل خود را در اين بخشها مينويسيد.E-mail Address:آدرس ايميل خود را انتخاب ميكنيد و در گزينه بعد مشخص ميكنيد كه آيا دوست داريد Emailشما در پروفايل نشان داده شود يا خير؟Hobbies:در اينجا شما مشغوليات و يا سرگرمي خود را مينويسيد.Latest News:آخرين اخبار را در مورد خود مينويسيد.Favorite Quote:به معني علايق ميباشد كه در اينجا به چيزهايي كه علاقه داريد اشاره ميكنيد.Home Page,Cool link1,2,3:در گزينه اولي شما آدرس سايت يا وبلاگ خود و در گزينه هاي بعد لينكهاي مورد علاقه خود را مينويسيد.سپس بعد از اينكهIDشما تاييد شد واردmy yahooميشويد.اين به آن معني است كهIDشما مورد تاييد قرارگرفته است.حال دوباره به صفحه اول بازگرديد.اكنون خواهيد ديد كه دوIDداريد.اگر اينطور نيستRefreshرا اانتخاب كنيد.توجه داشته باشيد كه شما ميتوانيد حداكثر تا 6IDبه اين ترتيب بسازيد.ضمنا جلويIDاصلي شماDefaultنوشته شده است كه به اين معناست كهIDاصلي شما ميباشد.حال ميتوانيد يكIDديگر از بينIDهاي خود به عنوانIDاصليDefaultانتخاب كنيد.براي اين كارMake Defaultرا كه جلويIDمورد نظر است انتخاب كنيد.پس از پايان كارfinish editingرا بر گزينيد.اكنون شما ميتوانيد با تمام اينIDها واردRoomها شويد يا در يك لحظه با چند تا از آنها با فرد مورد نظر خود ارتباط ايجاد كنيد.

Mbt925
22-01-2005, 13:17
اين كار بوسيله يه كرك مثل اب خوردنه
كه كركشم خيلي حجمش كمه
همين

lovelydream
05-02-2007, 15:12
این که همون پرو فایل هستش

عاشق مرداب
24-03-2007, 12:53
من لوگين ندارم چيكار كنم

Mohammad
26-03-2007, 16:55
من لوگين ندارم چيكار كنم
واضح تر مشکلت رو توضیح بده...یعنی چی لوگین نداری؟!:10:

reza.sader.barsa
07-01-2009, 17:15
سلام به همه اعصا این سایت .ورود خود بهاین سایت رو به اطلاع شما میرسانم امیدوارم عضو مفیدی باشم

reza.sader.barsa
07-01-2009, 17:16
:20::10::40:

کامبیز
16-02-2009, 19:38
واضح تر مشکلت رو توضیح بده...یعنی چی لوگین نداری؟!:10:

salam kasi hast azash chan tasoale memari beporsam?

Iman_m123
16-02-2009, 22:10
salam kasi hast azash chan tasoale memari beporsam?

سلام
عضویتت رو تبریک میگم ولی :

اول نباید فینگلیش بنویسی
دوم این جا جاش نیست

موفق باشی :40:

maykl
25-12-2009, 16:46
سلام به همگي من مايكل هستم يه تازه وارد:11:

Moolerian
20-01-2010, 20:30
نشد این که
کمک کمک کمک کمک

sogan
28-05-2011, 07:22
من دوست دارم در بحث ها شرکت کنم ولی نمی دانم از چی بگم

sogan
30-05-2011, 10:00
سلام
من در ایمیل خودم عکس هایی که از طرف سایت ها برام فرستاده می شوند باز نمی شوند و هر چقدر هم روی گزینه show
picture می روم چیزی نشون نمی ده. میشه بهم کمک کنید.

masoud saadat
02-08-2011, 16:45
سلام بر دوستان گرامم من الان ثبت نام کردم امیدوادم که در کنار شما دوستان عزیز لحظاتی خوش را تجربه کنم
:11:

j.shakib
07-07-2012, 12:08
سلام . وقت شما بخير . اميدوارم كه حال شما خوب باشه. من به تازگي عضو سايت شما شدم . اميدوارم كه در كنار شما لحظات خوبي را سپري كنم.من به تازگي دچار مشكل در ياهو مسنجر شدم . نمي دونم كه بايد چيكار كنم . ياهو مسنجرم با آيدي مورد نظرم باز نميشه . حتي ايميلم رو هم باز نمي كنه . من چند روز سيستمم رو دسترسي نداشتم . مسافرت رفته بودم . الان خواهش مي كنم كه من رو راهنمايي كنيد كه بايد چيكار كنم . در اون ايميل اطلاعات زيادي رو دارم . حتي آيدي چند نفر از دوستانم رو كه با اونها چت مي كردم . خواهش مي كنم كه من رو راهنمايي كنيد . باتشكر از سايت خوب شما و كليه همكاران محترمتان. ادرس ايميل من هم هست
j.shakib@yahoo.com آدرس ايميلم كه باز نميشه نه ميتونم چت كنم و نه ميتونم وارد ايميلم بشم

naboodgar2013
07-01-2014, 19:30
سلام مایکل.منم نابودگر هستم و مثل تو تازه وارد.از اشناییت خوشبختم.موفق باشی