PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه verify کردن AlertPay چیه

chaparweb
17-05-2009, 11:29
شنیدم که تا اکانت AlertPay وریفای نشه نیمشه ازش استفاده کرد یعنی پول رد و بدل کرد آیا این درسته ؟
و اگر درسته چطوری میشه اکانتی رو در AlertPay وریفای کرد ؟

chaparman
22-05-2009, 01:30
کسی نمی تونه راهنمایی کنه که چطوری باید AlertPay را verify کرد ؟
من این سوال را با ای دی قبلی ام پرسیده بودم ولی بسته شد و حالا با آی دی جدید این تاپیک را دنبال می کنم .

chaparman
04-06-2009, 13:56
کسی نیست به این عاجز بی نوا کمک کنه ؟:20:
چطوری باید AlertPay را verify کرد ؟:18:

chaparman
25-07-2009, 19:52
واقعا ممنون از حجم وسیع کمک های دوستان کف کردم

farzadshekoohi
25-07-2009, 23:52
با سلام به نقل از یکی از دوستان که کارش این هست :

ر مورد حساب آلرت پی: یک حساب الکترونیکی هست که در کشور کانادا فعالیت میکنه و زیر نظر قوانین آمریکا هست!و هیچ کاربری رو هم از کشور ایران ( ای پی ایران ) قبول نمیکنه،قبلا اجازه میداد یه چند روزی دلشون خوش باشه که حساب باز کردند،ولی در حال حاضر ( من امتحان نکردم ) اما با آیپی ایران لوگین کنی سریع حسابتون رو بلوکه میکنه!

چند نوع حساب ما داریم!

Unverified , Verified ,

اگر Un باشه، میتونید حساب Starter و یا Pro باز کنید،بدون اینکه وریفاید کنید و با داشتن یک آی پی غیر ایرانی چند ماهی رو ازش استفاده کنید!اما هر لحظه امکان داره که حساب شما بسته بشه!!

اگر وریفاید کنید!

Pro,Business

فرق Pro با Starter در این هست که Starter فقط میتونید 2 تا ایمیل توی حسابتون ادد کنید و ماهانه 400 دلار ترانس اکشن داشته باشید و در کل 2 هزار دلار!و همین طور Fee هم کم نمیکنه!!

اما Pro ! نامحدود میتونید ایمیل ادد کنید،و نامحدود هم ( تا اونجایی که من میدونم ) $ در ماه سند کنید! اما Fee داره واسه هر Send Money!

ایشاله که مفید بوده باشه!

در مورد ویرفای هم با ویزا کارت . مستر و دپوزیت میشه این کار رو کرد .

chaparman
26-07-2009, 00:00
دستت درست دمت گرم farzadshekoohi عزیز
ممنون روشنم کردی
پس با این حساب من که Pro دارم ممکنه بعد واریز پول به اکانتم با بسته شدن اکانتم مواجه بشم درسته ؟

با سلام به نقل از یکی از دوستان که کارش این هست :

ر مورد حساب آلرت پی: یک حساب الکترونیکی هست که در کشور کانادا فعالیت میکنه و زیر نظر قوانین آمریکا هست!و هیچ کاربری رو هم از کشور ایران ( ای پی ایران ) قبول نمیکنه،قبلا اجازه میداد یه چند روزی دلشون خوش باشه که حساب باز کردند،ولی در حال حاضر ( من امتحان نکردم ) اما با آیپی ایران لوگین کنی سریع حسابتون رو بلوکه میکنه!

چند نوع حساب ما داریم!

Unverified , Verified ,

اگر Un باشه، میتونید حساب Starter و یا Pro باز کنید،بدون اینکه وریفاید کنید و با داشتن یک آی پی غیر ایرانی چند ماهی رو ازش استفاده کنید!اما هر لحظه امکان داره که حساب شما بسته بشه!!

اگر وریفاید کنید!

Pro,Business

فرق Pro با Starter در این هست که Starter فقط میتونید 2 تا ایمیل توی حسابتون ادد کنید و ماهانه 400 دلار ترانس اکشن داشته باشید و در کل 2 هزار دلار!و همین طور Fee هم کم نمیکنه!!

اما Pro ! نامحدود میتونید ایمیل ادد کنید،و نامحدود هم ( تا اونجایی که من میدونم ) $ در ماه سند کنید! اما Fee داره واسه هر Send Money!

ایشاله که مفید بوده باشه!

در مورد ویرفای هم با ویزا کارت . مستر و دپوزیت میشه این کار رو کرد .