PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد كارتريج

رعد
17-05-2009, 11:05
با سلام خدمت دوستان
درمورد كارتريج هاي جوهر افشان ميخواستم بدونم كه اگر جوهر سياه كم بشه آيا پرينتر براي جبران جوهر سياه از رنگهاي ديگه استفاده ميكنه؟
مثلا ممكنه به جاي رنگ سياه نيلي بزنه ؟
بطور واضح تر اينجوري بايد بگم كه آيا كمبود جوهر يك رنگ باعث ميشه به جاي اينكه اون رنگ خيلي كمرنگ چاپ بشه يك رنگ ديگه اي چاپ بشه ؟الان مشكلي كه چند وقته برام روي داده اينه كه يك عكس رو كه شروع به پرينت گرفتن ميكنم 5 سانت اول رو درست پرينت ميگيره اما به بعدش رو قاطي ميكنه و رنگها خراب ميشن .
سياه ميشه نيلي ، قرمز ميشه صورتي ، سبز ميشه فيروزه اي و ....
اين ممكنه مشكل كمبود رنگ باشه يا مشكل از كارتريجه ؟

jims band
18-05-2009, 15:36
درباره اینکه استفاده میکنه یا نه باید بگم بله ولی مطمئن نیستم مشکل شما از این باشه . بهتره به شرکت سازندش یه میل بزنی.

mhossein17
24-06-2009, 00:40
ببين دوست عزيز مشكلت رو خوب مي فهمم من دقيقا به مشكل تو بر خوردم ولي من مغمولا رنگ زرد كم مياره مشكل تو اينكه رنگ زرد اصلا نمي زنه اگه چاپگرت سه رنگ باشه ولي اگه پنج رنگ بود بايد بدوني كه پرينتر رنگ زرد و سبز رو با هم تركيب مي كنه تا رنگ سبز بدست بياره به نظر من اگه خواستي بفهمي چه رنگ هاي رو كم مياره به اندازه رنگ هايي كه كارتريج رو با سرنگ شارژ ميكني تو ورد يه برگ درشته كن حد اقل 3در8 سانتي متر هر كدومش باشه بعد پرينت كه گرفتي مي فهمي كدوم رنگ نامردي ميكنه اميدوارم اين مشكل كم آوردن رنگ رو بفهمي اگه فهميدي واسه كم آوردن چه ترفندي بزني من رو از كمكت دريغ نكني ايميل من mhossein17@yahoo.com هست اينو يادت باشه ممكنه دستمال رو رو هد كارتريج بكشي ولي رنگ بيرون بزنه و اين دليل به نامرد نبودنش نيست و اون رنگي كه كم مياره تو كارتريج تو مثل كارتريج من رنگ زرده چون به چاي سبز فيروزه اي ميزنه

موفق و پيروز باشي
امضا 152827557

mhossein17
24-06-2009, 00:41
ببين دوست عزيز مشكلت رو خوب مي فهمم من دقيقا به مشكل تو بر خوردم ولي من مغمولا رنگ زرد كم مياره مشكل تو اينكه رنگ زرد اصلا نمي زنه اگه چاپگرت سه رنگ باشه ولي اگه پنج رنگ بود بايد بدوني كه پرينتر رنگ زرد و سبز رو با هم تركيب مي كنه تا رنگ سبز بدست بياره به نظر من اگه خواستي بفهمي چه رنگ هاي رو كم مياره به اندازه رنگ هايي كه كارتريج رو با سرنگ شارژ ميكني تو ورد يه برگ درست كن حد اقل 3در8 سانتي متر هر كدومش باشه بعد پرينت كه گرفتي مي فهمي كدوم رنگ نامردي ميكنه اميدوارم اين مشكل كم آوردن رنگ رو بفهمي اگه فهميدي واسه كم آوردن چه ترفندي بزني من رو از كمكت دريغ نكني ايميل من mhossein17@yahoo.com هست اينو يادت باشه ممكنه دستمال رو رو هد كارتريج بكشي ولي رنگ بيرون بزنه و اين دليل به نامرد نبودنش نيست و اون رنگي كه كم مياره تو كارتريج تو مثل كارتريج من رنگ زرده چون به چاي سبز فيروزه اي ميزنه

موفق و پيروز باشي
امضا 152827557