PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : studio 1537 یا xps m 1530

masoudkazemi
17-05-2009, 08:25
با سلام
چند سوال برای انتخاب لپ تاپ
این دو لپ تاپ با مشخصات مختلفی در بازار هستند بهترین نوع آنها چه هستند و کدام انتخاب بهتری است.
آیا xpsm 1530 با مانیتور LED در بازار هست.
ایا 1537 با مانیتور LED و رزولوشن 1440*900 در بازار موجود است.
نظر کلی را لطفا بنویسد

scorpion818
17-05-2009, 14:44
شما اگه دنبال قدرت بیشتر هستی 1530 ولی اگه زیبایی و امکانات برات مهمه 1537 (که البته 1530 توی این دو مورد کم نداره).
1530 فکر نمی کنم با LED توی بازار پیدا بشه ولی 1537 رو فکر کنم بتونی پیدا کنی.

Pami
17-05-2009, 15:25
با سلام
چند سوال برای انتخاب لپ تاپ
این دو لپ تاپ با مشخصات مختلفی در بازار هستند بهترین نوع آنها چه هستند و کدام انتخاب بهتری است.
آیا xpsm 1530 با مانیتور LED در بازار هست.
ایا 1537 با مانیتور LED و رزولوشن 1440*900 در بازار موجود است.
نظر کلی را لطفا بنویسد

یک مدت ( محدود ) زیگورات با LED وارد کرد که چون استقبال نشد و اینکه این مدل داره منسوخ میشه و 1640 ها جاشو میگیرن دیگه وارد نکرد و خیلی کم پیدا میشه و بهتره 1537 رو بگیرید ...
بله با اون رزولوشن هم در بازار موجوده

masoudkazemi
18-05-2009, 10:53
یک مدت ( محدود ) زیگورات با LED وارد کرد که چون استقبال نشد و اینکه این مدل داره منسوخ میشه و 1640 ها جاشو میگیرن دیگه وارد نکرد و خیلی کم پیدا میشه و بهتره 1537 رو بگیرید ...
بله با اون رزولوشن هم در بازار موجوده

بسیار ممنونم از اطلاعاتی که دادید آیا بطور کلی شما 1537 رو تائید میکنید برای کارهای دانشگاهی و منزل . ایا اینکه HDMI باشد برای کارهایی مثل تایپ مشکل ایجاد نمیکند (صفحه کشیده شده است). سوال دیگر اینکه فینگر پرینت واقعا چقدر مهم است. کیفیت صفحه نمایش مهمتر است یا فینگر پرینت. همچنین ایا 1537 با باطری 9 سل رو می توان خرید (مثلا فروشنده با این آپشن بفروشد). ممنونم

prowler88
19-05-2009, 19:29
بسیار ممنونم از اطلاعاتی که دادید آیا بطور کلی شما 1537 رو تائید میکنید برای کارهای دانشگاهی و منزل . ایا اینکه HDMI باشد برای کارهایی مثل تایپ مشکل ایجاد نمیکند (صفحه کشیده شده است). سوال دیگر اینکه فینگر پرینت واقعا چقدر مهم است. کیفیت صفحه نمایش مهمتر است یا فینگر پرینت. همچنین ایا 1537 با باطری 9 سل رو می توان خرید (مثلا فروشنده با این آپشن بفروشد). ممنونم
این که میگین فینگرپرینت چقدر مهمه به نظر من اون قدر ها هم مهم نیست. من خودم XPS 1340 دارم که فینگرپرینت نداره ولی یه برنامه داره که از طریق وب کم چهره ی شما رو تشخیص میده و وارد سیستم میشه. فکر کنم میشه از این برنامه برای هر لپ تاپی که وب کم داشته باشه استفاده کرد.
در مورد HDMI هم ربطی به کشیده شدن صفحه نداره. صفحه فقط در صورتی کشیده میشه که LCD شما Wide باشه و موقع فیلم دیدن با برنامه تنظیم کنین که Stretch بشه و کل صفحه رو بگیره که در اون صورت هم معلوم نیست. وگرنه در عمل و موقع تماشای فیلم و عکس هیچ تفاوتی نمیکنه. HDMI فقط مربوط به رزولوشنه که نشون میده بالاست و میشه فیلم های HD رو با کیفیت بالا توش نگاه کرد.
ضمنا اگه ممکنه مشخصات دقیق Studio 1537 و مدل پروسسورشو بگین.

bineshan
21-05-2009, 11:09

hdmi یه پورته و ربطی به کشیدگی تصویر نداره و فوق العاده به نظر من ضروری
کیفیت تصویر هم مسلما مهمتره تا finger print