PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Sorento & Hilux

rambo_1386
16-05-2009, 22:46
سلام دوستان به نظر شما تو این سه تا شاسی بلند کدوم بهتره نظر خودم روی سورنتو چون موتورش قویه و با اینکه وزنش از سانتافه کمتره ولی موتورش نسبت به سانتافه 600سی سی قویتره به نظر شما موتور سانتافه ضعیف نیست؟ بعدش چیز زیادی در مورد هایلوکس نمیدونم به امکان زیاد بابام به خاطر کارش هایلوکس بخره میخوام بدونم هایلوکس ماشین خوبیه یا نه؟ اگه نیست یه جوری منصرفش کنم سورنتو بگیره(اولش که خودمو کشتم اوپیروس یا آزرا بگیره ولی قبول نکرد گفت حتما باید شاسی بلند باشه حالا تو این سه انتخاب موندیم)

farzan.B
17-05-2009, 12:25
هایلوکس خیلی باهاله..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rambo_1386
17-05-2009, 21:24
دوستان نظر دیگه ای ندارن؟ یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفت هایلوکس کلا بیخیال شو نظرت شما چیه؟ کدام؟؟؟

corey
18-05-2009, 08:57
دوست من هایلوکس وانت هستش و نوع شاسی و سیستم تعلیقش فرق میکنه برای همین سواری نسبتا خشکی داره
البته suv بر اساس هایوکس داریم که مدل فورچونر هست ولی خیلی کمه
ولی در کل اتوبیل هایلوکس نسبت به سانتافه و سورنتو اتومبیل مناسبی برای شهر نیست و ماهیتش اصلا با این 2تا فرق میکنه

بی باک بی بال
18-05-2009, 09:02
سانتافه<؟>سورنتو <؟>هایلوکس
اصلا اینها رو میشه با هم مقایسه کرد مخضوضا هایلوکس با اون دو تا ؟

rambo_1386
18-05-2009, 10:27
سانتافه<؟>سورنتو <؟>هایلوکس
اصلا اینها رو میشه با هم مقایسه کرد مخضوضا هایلوکس با اون دو تا ؟
چرا نمیشه تقریبا قیمت هر سه یکیه هایلوکس هم مثل اون دوتا(هایلوکس 2700 سی سی شاسی بلند دو کابین) شاسی بلنده و فقط پشتش سقف نداره:31: حالا هایلوکس همینجوری نوشتم سوال اصلی:
سورنتو فول آپشن یا سانتافه فول آپشن؟؟؟؟منتظر جوابم

corey
18-05-2009, 10:57
من خودم از سورنتو بیشتر خوشم میاد و ه نظرم قشنگ تره
از نظر امکانات و سواری این جور مسائل سورنت و سانتافه نزدیک به همهستن ولی در کل سانتافه تا حدودی راحت تره

انتخاب بین این 2تا بیشتر سلیقه ای هست

farzan.B
18-05-2009, 14:36
هایلوکس رو یه سقف بنداز پشتش ... بنزینم که اورت خواهی داشت ...
یه ذره خرجش کن کپی ماشین های رپر آمریکایی میشه .. تو خیابون عکسالعمل مردم با دیدنه این ماشین جالبه ...

rambo_1386
18-05-2009, 14:59
هایلوکس رو یه سقف بنداز پشتش ... بنزینم که اورت خواهی داشت ...
یه ذره خرجش کن کپی ماشین های رپر آمریکایی میشه .. تو خیابون عکسالعمل مردم با دیدنه این ماشین جالبه ...
فکر خوبیه منم یه کم بهش فکر کردم من خودم هم وقتی یه هایلوکس میبینم که اسپورت شده واقعا چش آدم میگیره و خیلی به چشم میاد و مردم هم واقعا زیر چشمی یه نگاهی بهش میندازن من زیاد از اسپورت این چیزا سر در نمیارم :41:حالا چجوری میشه هایلوکس 180 درجه عوض کرد هزینش چقدر میشه؟ من فقط میدونم چهارتا رینگ و رکاب بقیش؟؟؟؟؟هزینش چقدر میشه به علاوه یه سیستم صوتی توپ

farzan.B
18-05-2009, 22:51
فکر خوبیه منم یه کم بهش فکر کردم من خودم هم وقتی یه هایلوکس میبینم که اسپورت شده واقعا چش آدم میگیره و خیلی به چشم میاد و مردم هم واقعا زیر چشمی یه نگاهی بهش میندازن من زیاد از اسپورت این چیزا سر در نمیارم :41:حالا چجوری میشه هایلوکس 180 درجه عوض کرد هزینش چقدر میشه؟ من فقط میدونم چهارتا رینگ و رکاب بقیش؟؟؟؟؟هزینش چقدر میشه به علاوه یه سیستم صوتی توپ

والاه جلو پنجرشو عوض می کنن ...بدونه آرم تویوتا میندازن... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رینگ و سقف ...
شیشه ها رو هم دودی می کنی...مثله این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زنگ بزن به آگهیه صفحه اول مجله ماشین همیشه آگهی داره و ماشین شاسی بلند رو اسپرت می کنه آماره قیمت هاش رو هم بگیر .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rambo_1386
19-05-2009, 12:59
با این شانس ..... همه چی اط دستمون پرید جانبازان زیر 70% لغو شد دیگه باید با همین کارنز فعلا سر کنیم همه چی لغو شد فکرشو بکن چه فکرایی تو سرم بود اوپیروس ، آزرا ، سورنتو و هایلوکس نگو همش کشک بوده