PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن lcd در لپ تاپ مارک vaio

beautifulmind_i
16-05-2009, 18:58
سلام دوستان
من یه لپ تاپ سونی وایو دارم و به علت وجود لک بر روی lcd می خواستم اون رو تمیز کنم ولی نمی دونم با چی ؟آیا باید اسپری خاصی تهیه کنم؟
ممنون

sinasignal
16-05-2009, 21:03
نه بابا این کارا چیه؟
با یه پارچه نرم و نم دار اول لکه هاشو بگیر بعد با یه پارچه نرم دیگه نم های قبلی رو پاک کن .

از هر چی اسپری و.. بهتر تمییز میشه

ir_elf
17-05-2009, 16:18
دوست عزيزي كه همينجوري lcd مردم رو داغون مي كني!
بايد بهت بگم كه آب به مرور زمان باعث كدر شدن مي شه، ملت بي كار نيستن كه اسپري توليد كردن، خدا رو شكر نگفتي با الكل!!
:-o
دوست عزيز، يه اسپري هايي هست كه مخصوص lcd ، با هيدروژن و ،.. لكه ها رو پاك مي كنه كه ضرري واسه لپ تاپ نداره، فوقش 3 4 تومن،
موفق باشي،

sinasignal
17-05-2009, 20:54
دوست عزيزي كه همينجوري lcd مردم رو داغون مي كني!
بايد بهت بگم كه آب به مرور زمان باعث كدر شدن مي شه، ملت بي كار نيستن كه اسپري توليد كردن، خدا رو شكر نگفتي با الكل!!
:-o
دوست عزيز، يه اسپري هايي هست كه مخصوص lcd ، با هيدروژن و ،.. لكه ها رو پاك مي كنه كه ضرري واسه لپ تاپ نداره، فوقش 3 4 تومن،
موفق باشي،

من 3 ساله که ال سی دی کامپیوتر خانگی و یک ساله که لپ تاپم رو با همون روش که گفتم پاک میکنم و هر دوشون عین روز اول می مونن
آب هم تاثیر بدی روی ال سی دی نداره (خصوصا در حد همون نم دار کردن)
و از اون اسپری هایی که میفرمایید کمتر عوارض داره (دلیل استفاده از اسپری ها سرعت و تمییزی بیشتر با صرف کار کمتره)
(دلیل دیگشم اینه که چون آب قدرت تمییز کنندگی کمتری داره مردم هم فشار بیشتری وارد میکنن و اگه پارچه هم مناسب نباشه که پدر اس سی دی در میاد)

beautifulmind_i
17-05-2009, 21:45
لطفا سایر دوستان اگه می تونن منو بیشتر راهنمایی کنن .(آب یا الکل یا اسپری ؟ )

mh.attari
17-05-2009, 22:17
دوست عزیزم هیچ فرقی نداره مگه شما می خوای 30 یا40 سال ازش کار بکشی که انقدر وسواس داری اگه اره اسپری البته دوسته گلم درست فرمودند اینا بیشترین کمکشون راحتر پاک کردن هست با فشار کمتر به lcd ولی در کل فرقی نداره :10:

ir_elf
18-05-2009, 01:37
این هم راهنمای خود لپ تاپ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توصیه کرده از ابزارهای پاک کننده ی موجود در مغازه های کامپیوتر استفاده کنید با یه پارچه ی تمیز و نرم کتان.

mh.attari
18-05-2009, 11:34
این هم راهنمای خود لپ تاپ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توصیه کرده از ابزارهای پاک کننده ی موجود در مغازه های کامپیوتر استفاده کنید با یه پارچه ی تمیز و نرم کتان.
خوب پس به توصیش عمل کن چرا میپرسی

sinasignal
18-05-2009, 13:02

الکل چیه؟؟؟!!!!!

الکل نزنی بهش .همون که گفتم: پارچه نم دار یا نهایتا اسپری

خوب پس به توصیش عمل کن چرا میپرسی

ایشون که نپرسیدن

beautifulmind_i
18-05-2009, 16:44
من چون زورم اومد اسپری بخرم:31: با پنبه نم دار شده با آب lcd م رو پاک کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد .
از راهنمایی همه دوستان ممنون .
موفق باشید .

mh.attari
18-05-2009, 18:31
من چون زورم اومد اسپری بخرم:31: با پنبه نم دار شده با آب lcd م رو پاک کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد .
از راهنمایی همه دوستان ممنون .
موفق باشید .
دوست خوبم اگر هر هفته یه بار پاک کنی واسه 20 سال اینده به نظرم مشکلی نداشته باشی

aghaa yashar
18-07-2012, 10:06
این همه تمیز کننده متنوع مخصوص این کار.اسن سایت همه جورش و داره با قیمت خوب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][]=156&Parent=1