PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نشناختن پورت های جلوی کیس -100% فوری**

satanic0098
16-05-2009, 16:40
سلام
اون 2 درگاه جلوی کیس که مربوط به headphone و microphone میشه کار نمیکنن ,یعنی وقتی

خروجی صدا توسط speaker در حال پخش هست و headphone رو به پورت جلوی کیس میزنم هیچ تغییری

ایجاد نمیشه,و صدا داخل headphone نمیاد...

case:elegance 705
mb:asus p5ql pro

sinaset
16-05-2009, 16:52
سلام دوست عزیز
ببیند شما باید اول فیش صدا اسپیکر که پشت مادربرد وصل شوده رو بکنی اون وقت خود کیس دو فیش جدا گانه صدا داره
که اون رو بر می داره می زاره پشت کیس که فیش اسپیکر بهشون وصل بود
اون وقت فیش هدفونتون رو به جلو کیس وصل کن
نکته : شما نمی توانید همزمان هم اسپیکر رو داشته باشیه و یا فیش جلو کیس رو فقط یکی از این دو می شه
با تشکر

satanic0098
16-05-2009, 17:15
کاری که شما گفتی رو انجام دادم -یعنی اون فیش که به پورت سبز رنگ میخوره رو جدا کردم و هدفون رو به جلو وصل کردم

ولی بازهم صدا نیومد ,ولی وقتی هدفون رو به پست کیس یعنی به جای اسپیکر میزنم صدا میاد.

چند سال پیش اولین بار که سیستم خریده بودم,همین مشکلو داشتم یعنی هدفون با جلوی کیس کار نمیکرد -بعد سیستم رو

بردم پیش فروشنده , درستش کرد ,یعنی الان که با اون سیستم کار میکنم وقتی که هدفون رو به جلوی کیس وصل میکنم

صدای اسپیکر قطع میشه و به هدفون میاد ,و وقتی هم هدفون رو میکشم بیرون ,دوباره صدا به اسپیکر میره...

satanic0098
16-05-2009, 21:10
لطفا دوستانی که در این مورد تجربه دارن پاسخ بدن...

vahid_civil
16-05-2009, 21:36
مال منم اولش درست بود بعد دیگه کار نکرد ! از جلوی کیس فقط قسمت usb کار میکنه !
میگن اگه به مدت زیاد به جلو چیزی وصل کنید خراب میشه که فکر میکنم درست میگن !
چون برای منم صدا از کار افتاد !

satanic0098
18-05-2009, 01:32
مشکل رو از تنظیمات بایوس حل کردم ....

حالا مشکل جدید اینه که صدا هم از هدفون میاد و هم از اسپیکر ,در صورتی که وقتی هدفون رو میزنم

باید صدای اسپیکر قطعه بشه.....

این موضوع خیلی برام مهمه و هر اطلاعی در این مورد دارید شاید بتونه کمک کنه.....

برد اصلی :asus p5ql pro هست ,میگم جامپر های رو برد هیچ ارتباطی به این موضوع نداره؟؟؟

ایا برنامه ی جانبی وجود نداره که این مشل رو حل کنه(صدای اسپیکر قطع بشه)