PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیناد2 بگیرم؟؟؟

2.5.8.14.1.13
15-05-2009, 21:51
سلام دوستان.
میخوام یه ماشین با 6 7 تومان بگیرم.نظرم روی پراید بود اما یه دفعه چشمم به یه آگهی سیناد2 افتاد که دیدم امکانات و ... از هر نظر بهتر از پرایده.حالا موندم اگه بگیرم واسه قطعات و لوازم یدکیش مشکل پیدا میکنم؟؟؟
من اصفهان هستم.کلا چه مشکلاتی داره؟؟؟ مرسی

corey
15-05-2009, 22:24
سیناد سواری خیلی خوبی هم داره ولی به این نکات باید توجه کنی
لوازم یدکیش کمه
بازار دست دوم بسیار بدی داره
با ظاهرش کنار اومدن هم خیلی سخته

2.5.8.14.1.13
15-05-2009, 23:55
یعنی با لوازم یدکیش مشکل پیدا میکنم؟؟؟؟؟

D r i v e r
16-05-2009, 00:22
سیناد سواری خیلی خوبی هم داره ولی به این نکات باید توجه کنی
لوازم یدکیش کمه
بازار دست دوم بسیار بدی داره
با ظاهرش کنار اومدن هم خیلی سخته

سعید ولی از نظر لوازم یدکی به نظرم نباید مشکل زیادی داشته باشه
از نظر موتور که با مگان 1600 ها و تندر ها یکی هست
گیربکس به نظرم باید یه شباهتی داشته باشه دیگه
مگه اینکه بدنه که از جنس فایبرگلاس هست و ........:31:
برای بقیه لوازم یدکی ها هم میشه یه کاری کرد

2.5.8.14.1.13
16-05-2009, 00:52
یهنی اگه تصادف کنم باید چیکار کنم؟؟؟ کجا ببرمش؟؟

D r i v e r
16-05-2009, 01:07
من اینو دقیق نمیدونم
ولی یا فایبرگلاس کار ها درستش میکنن یا اون جایی که شکستی باز میکنی میندازی دور یکی دیگه برات میندازن

matin_vv
16-05-2009, 08:04
از نظر بازار دست دوم هم همونطور كه بچه‌ها گفتن تعطيله، يعني ماشين رو ميخري، احتمالاً آخرش كه كارت تموم شد خودت هم بايد ببري اسقاطش كني! ولي ماشين خوبيه.

corey
16-05-2009, 09:26
یکی از بچه ها ali -blue سیناد داره باید ازش بپرسیم
وای همون طور که امیر گفت از نظر فنی عالیه ولی بدنش...
ظاهرش هم کمی عجیب غریبه

Vallio
16-05-2009, 10:05
من میخاستم یه دونه پراید هاچ بک بگیرم . که چشمم خورد به قیمت و امکانات سیناد !
توی کیلومترش نوشته 250 تا !
بدنش طوری هست که با گرم شدن هوا و آب جوش اگه ضربه خورده باشه و تو رفته باشه به حالت اولیش بر میگرده .
در ضمن این ماشین تا حال کشته نداده !
در ضمن ماشین خوبی برای دستی کشیدن و از این جینگولک بازی ها هست یا نه ؟!

farzan.B
16-05-2009, 14:16
پیغام خصوصیتو چک کن....
چون تبلیغ میشه اینجا بگم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali_BlueBoy
16-05-2009, 14:42
سلام دوستان.
میخوام یه ماشین با 6 7 تومان بگیرم.نظرم روی پراید بود اما یه دفعه چشمم به یه آگهی سیناد2 افتاد که دیدم امکانات و ... از هر نظر بهتر از پرایده.حالا موندم اگه بگیرم واسه قطعات و لوازم یدکیش مشکل پیدا میکنم؟؟؟
من اصفهان هستم.کلا چه مشکلاتی داره؟؟؟ مرسی

سیناد از لحاظ سواری اصلا قابل مقایسه با پراید نیست ...ولی باید ببینی چی واست مهمتره اگه یه ماشین شهریه بی درد سر می خوای پراید ولی اگه یه ماشینی میخوای که باهاش حال کنی بزنی به جاده صد در صد سیناد بهتره

فقط به نظرم مشکل شما نمایندگیه چون توی تهران یکی دو جا هستش که میشه ماشین ببری اونجا و یه سری از کارها یی که جاهای دیگه نمیتونن انجام بدن رو انجام بدی (البته بیشتر در مورد بدنشه) ولی از لحاظ موتوری الان تقریبا لوازمش همه جا پیدا میشه

حالا شما یه تحقیق بکن ببین اصفهان هم نمایندگی داره....

شما اگه تصادف سنگین داشته باشی بهترین جا همون نمایندگیشه...ولی اگه سبک باشه بعضی از تعمیر گاه ها درستش میکنن

Ali_BlueBoy
16-05-2009, 14:47
از نظر بازار دست دوم هم همونطور كه بچه‌ها گفتن تعطيله، يعني ماشين رو ميخري، احتمالاً آخرش كه كارت تموم شد خودت هم بايد ببري اسقاطش كني! ولي ماشين خوبيه.

البته فروش سیناد سخت هست ولی نه اینقدر ...من خودم یه 83 رو 6.200 خریدم بعد یه یه سال 5.800 فروختم فقط واسه فروشش یه دو سه هفته معطل شدم

یه نکته ای هم اینجاست اونم اینه که کسایی که سیناد میخرن معمولا قبلا سیناد داشتن وبنا به دلایلی فروختن وحالا دوباره میخوان سیناد بخرن...(مثل کسی که ماشین منو خرید)

Ali_BlueBoy
16-05-2009, 15:00
من میخاستم یه دونه پراید هاچ بک بگیرم . که چشمم خورد به قیمت و امکانات سیناد !
توی کیلومترش نوشته 250 تا !
بدنش طوری هست که با گرم شدن هوا و آب جوش اگه ضربه خورده باشه و تو رفته باشه به حالت اولیش بر میگرده .
در ضمن این ماشین تا حال کشته نداده !
در ضمن ماشین خوبی برای دستی کشیدن و از این جینگولک بازی ها هست یا نه ؟!

البته شما زیاد اون 250 تا جو گیرت نکنه چون تاپ اسپید سیناد 210 کیلو متره

بدنش هم توی تصادف های سبک زیر 40 کیلو متر معمولا به حالت عادی برمیگرده..

و از لحاظ ایمنی و محکم بودن بدنه شاید یه چیزی دز حد نیسان باشه ....:31:

یه مدت توی نمایندیه تهرانش یه سیناد گذاشته بودن که طبق کروکی پلیس با 180 تا رفته بود توی بلوک های بغل جاده
(یعنی بدترین نوع تصادف) ولی کسی کشته نشده بود نکته جالبش اینجاست که کاشین هم در حد 180 تا داغون نشده بود......:27:

برای لایی بازی فکر کنم بهتر از این نباشه ...فقط شاید یه خورده عرض زیادش اون اولا اذیت کنه ولی وقتی ابعاد ماشین دستت بیاد یه کارایی میکنی که خودتم باورت نمیشه ..چون سیناد از لحاظ چسبندگی به جاده به شکل عجیبی استثنائیه ..یعنی بعد یه ماه که پشتش بشینی با 150 تا لایی بازی میکنی عین خیالت هم نیست ...

این اخری ها وقتی به میدون میرسیدم به جای اینکه ترمز کنم گاز میدادم....:46:

(من یه بار واسه تستش دور میدون حر تا 100 کیلومتر میچرخیدم....:21:)

mm00
16-05-2009, 19:21
چرا پس با توجه به شرایط سیناد باز ملت پراید میخرن؟
ایمنیش که بهتر؟ سرعت بهتر؟ خزم که نیست کلا همه چیش خوبه پس چرا باز پراید؟ و اینقدر کم طرفدار داره

D r i v e r
16-05-2009, 19:49
چرا پس با توجه به شرایط سیناد باز ملت پراید میخرن؟
ایمنیش که بهتر؟ سرعت بهتر؟ خزم که نیست کلا همه چیش خوبه پس چرا باز پراید؟ و اینقدر کم طرفدار داره

چون شناخته شده نیست
و اینکه دیگه تولید نمیشه

mm00
16-05-2009, 21:24
چون شناخته شده نیست
و اینکه دیگه تولید نمیشه

یعنی سیناد مشکلی از نظر قطعه و هزینه نداره؟ و راحت مثل پراید پشتیبانی میشه؟ البته ظاهر سیناد جالب نیست ولی خوب خز نیست کلی میرزه!
با توجه به اینکه قیمته ماشین خیلی مناسبه یک 82 رو میشه با 6 تومان بخری!

D r i v e r
16-05-2009, 23:01
یعنی سیناد مشکلی از نظر قطعه و هزینه نداره؟ و راحت مثل پراید پشتیبانی میشه؟ البته ظاهر سیناد جالب نیست ولی خوب خز نیست کلی میرزه!
با توجه به اینکه قیمته ماشین خیلی مناسبه یک 82 رو میشه با 6 تومان بخری!

گفتم که از نظر موتور که با مگان 1600 و تندر 90 یکی هست و مشکلی نیست
گیر بکس هم مطمئنا باید یه شباهت هایی باشه خوب
ولی نمیشه گفت مثل پراید پشتیبانی میشه!!!!!
و خیلی از قطعات مثل دینام و باطری و کویل و .... هم که مشکلی نیست

Ali_BlueBoy
17-05-2009, 00:19
.............!!!!!!!!!

Ali_BlueBoy
17-05-2009, 00:28
البته گیربکسش هم فکر کنم مال همون مگان باشه

و به نظر من مهمترین دلیل موفق نشدن سیناد تبلیغ کم و همین طور پشتیبانیه ضعیفه..(و البته قیافه خاص وهمین طور جنس بدنشه) ...البته جلوی پاشم خیلی سنگ انداختن چون اگه سیناد کوپه میومد بیرون مطمئنن حرف های زیادی واسه گفتنن داشت ولی به هرحال نزاشتن به تولید انبوه برسه...

در ضمن قیمت سیناد در زمان تولیدش 9.5 میلیون بود....

mm00
17-05-2009, 16:29
البته گیربکسش هم فکر کنم مال همون مگان باشه

و به نظر من مهمترین دلیل موفق نشدن سیناد تبلیغ کم و همین طور پشتیبانیه ضعیفه..(و البته قیافه خاص وهمین طور جنس بدنشه) ...البته جلوی پاشم خیلی سنگ انداختن چون اگه سیناد کوپه میومد بیرون مطمئنن حرف های زیادی واسه گفتنن داشت ولی به هرحال نزاشتن به تولید انبوه برسه...

در ضمن قیمت سیناد در زمان تولیدش 9.5 میلیون بود....

الان که با 5 6 تومان راحت میشه 82 رو خرید به نظر من خیلی خوبه ولی خوب ظاهرش دل چسب نیست

Ali_BlueBoy
17-05-2009, 16:37
الان که با 5 6 تومان راحت میشه 82 رو خرید به نظر من خیلی خوبه ولی خوب ظاهرش دل چسب نیست

من اون موقع که دنبالش بودم مدل 80 رو تا 4 تومن هم قیمت داشتم ...

چون مشتری های سیناد کم وخاصن اگه طرف فروشنده باشه میشه باهاش تا 500 تومن هم چونه زد....

haminik
30-03-2011, 14:38
من که یه دونه 82 رو دیدم 5 میلیون
میخوام اگه بشه یه 83 پیدا کنم !

ardavan-cielo
30-03-2011, 21:44
آقا جون از سیناد بگذر
واسه چی میخوای سیناد بگیری
سیناد سرطانه فقط نمایندگیش تعمیر میکنه و اشکت در میاد
از بس گرون کار میکنن اینا
ضمنا عمره سیناد دیگه تموم شده
روز روزش ماشین نبود چه برسه الان
از نظر فنی موتورش خوبه ها ولی توش انقدر صدا داره که نمیزاره از قدرتش لذت ببری
امکانات خاصی هم نداره
شما الان ماشین داری ؟ اگه آره چیه البته ببخشیدا قصد فضولی ندارم
فقط جهت مقایسه می خوام
اخه ما یه مدت سیناد داشتیم و من خیلی از ماشین ها رو سوار شدم
امید وارم بتونم کمک کنم

haminik
31-03-2011, 06:02
من 206 تیپ 5 داشتم ردش کردم رفت میخوام برا یه سال یه ماشین سبک بردارم بشدت از پراید متنفرم سیناد رو برا قدرتش میخوام یه یکسالی باید برم شمال و برگردم( قائمشهر) کم مصرفه و ماشن محکمی هست برا مسافرت (نسبت به بقیه ماشینهای تو این رنج قیمت!!)

Ship Storm
31-03-2011, 07:05
ماشین رو راحت میشه خرید ولی برای فروش در آینده به مشکل میخوری و خریدار نداره
این مورد رو هم باید در نظر بگیری

ardavan-cielo
31-03-2011, 09:10
نسبت به 206 تیپ 5 بسیار ماشین خشک و آزار دهنده اییه
درسته قدرته موتورش خوبه ولی همین قدرت موتور بالا دلیل بر دوونده شدن بیش از حدشه
اینجور که از نوشتار شما متوجه شدم "من 206 تیپ 5 داشتم ردش کردم رفت " شما از تیپ 5 هم راضی نبودید چطور فکر می کنید سیناد که دو تیکش از یک ماشین نیست و بدنه ی فایبر گلاسش میتونه شمارو راضی کنه
به خاطر خشکیه فایبر گلاس بسیار داخلش سروصدا داره
ضمنا به فکر فروش ماشین باشید بسیار بد فروشه مخصوصا که شما می خواید یک سال برای تنوع داشته باشیدش
و زود بفروشید
پیشنهاد می کنم به ماشین های رو بورس تر فکر کنید نه لزوما پراید

Ali_BlueBoy
31-03-2011, 10:59
خب باز بحث سیناد شد ما پیدامون شد......!!!

از نظر سر و صدای اتاق که تا حدودی موافقم...ولی این صدا خیلی بیشتر ار تلق تولوق های پراید نیست...
البته خب این طبیعت سیناده...چون فنر بندیش خشکه ماشین زود به صدا می افته...

ولی خب میشه کمک هاشو نرم تر کرد...

من 206 تیپ 5 داشتم ردش کردم رفت میخوام برا یه سال یه ماشین سبک بردارم بشدت از پراید متنفرم سیناد رو برا قدرتش میخوام یه یکسالی باید برم شمال و برگردم( قائمشهر) کم مصرفه و ماشن محکمی هست برا مسافرت (نسبت به بقیه ماشینهای تو این رنج قیمت!!) واسه کاره شما کاملا عالیه...

فقط اون یه سال.....مشکل داره .....(واسه فروش منظورمه)

فقط به نظرم کمک هاشو ببری یه نرمتر کنی بهتره

کلا من اون زمان بیشترین حالی که باهاش می کردم این بود که پوز 405 پرشیا ی دو تا از رفیقامو باهاش می زدم...:27:

من با 6 تومن خرج اون با 18 چوغ)

اینم لینک تاپیکش....(خدا بیامرز...)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ardavan-cielo
31-03-2011, 17:08
شما اگر تا به حال کیش خودرو رفته باشید میبینید که فنر بندی ایم ماشین
مانند ماشین های سواری نیست اصلان
ماشین های سواری در محور عقب از فنر لول استفاده میکنند تو سیستم تعلیقشون
ولی سیناد مثل وانت ها و ماشین های باری از از فنر های شمش استفاده میکنه
و قیر از اینکه همیشه پشتش پر و سنگین باشه که مسلما از شتاب ماشین کم میکنه
راهی واسه نرم کردنش وجود نداره مگر کارهای هزینه بر و غیر اصولی که اصلا توصیه نمیشه نه برای شما که ماشین رو کوتاه مدت می خواین نه برای دیگران
ضمنا دوست عزیز Ali_BlueBoy درسته پراید هم سروصدا داره ولی واقعا سروصدای سیناد چند برابر سروصدای پرایده و مربوط به فنربندی خشک و جنس ادوات داخلیه که فایبر گلاس هستن و بسیار صدا میدن و رو اعصابن

Ali_BlueBoy
01-04-2011, 15:13
شما اگر تا به حال کیش خودرو رفته باشید میبینید که فنر بندی ایم ماشین
مانند ماشین های سواری نیست اصلان
ماشین های سواری در محور عقب از فنر لول استفاده میکنند تو سیستم تعلیقشون
ولی سیناد مثل وانت ها و ماشین های باری از از فنر های شمش استفاده میکنه
و قیر از اینکه همیشه پشتش پر و سنگین باشه که مسلما از شتاب ماشین کم میکنه
راهی واسه نرم کردنش وجود نداره مگر کارهای هزینه بر و غیر اصولی که اصلا توصیه نمیشه نه برای شما که ماشین رو کوتاه مدت می خواین نه برای دیگران
ضمنا دوست عزیز Ali_BlueBoy درسته پراید هم سروصدا داره ولی واقعا سروصدای سیناد چند برابر سروصدای پرایده و مربوط به فنربندی خشک و جنس ادوات داخلیه که فایبر گلاس هستن و بسیار صدا میدن و رو اعصابن والا ماشین من که بیشتر صدا هاش مربوط به در هاش بود.....

بد بختیش این بود که که یه پیچ های خاصی بود با آچار الن و اینا نمشد سفتش کرد باید می بردی نماینگیش

واسه تنظیم کمک هاشم یه جا هست تو تهران..(بالاتر از فلکه دوم تهران پارس مغازه ی بیات..) (فکر کنم تنها جائی که به غیر از نمایندگیش به سیناد خدمات میده)

اون یه بار یه همچین پینهادی به من داد...که اخر سر خودش حرف یه جوری پیش برد که من خودم بیخیال شدم...

ولی بازم ماشین خودم خیلی منو از نظر سر و صدا اذیت نکرد...(البته به نظرم جنس بدنه اش اصلا به سر و صداش ربطی نداره)
مشکل اصلیه سر و صداش فقط کمک های خشکشه...همین

ardavan-cielo
04-04-2011, 12:37
بله بیشتر صداهاش مربوط به درهاشه به خاطره اینکه وزن زیاد و اندازه ی بزرگ و جنس نا متعارفی دارن

فایبر اصلان جنس خوبی واسه ساخت بدنه ماشین نیست و اگر اینطور بود خودروسازان بزرگ ازش حتما استفاده می کردن ولی از زمان کشف این ماده دیده نشده هیچ خودرو یی غیر از تولیدات کیش خودرو تماما از این ماده ساخته شده باشه

در پاسخ حرف دوست عزیزم ali_BlueBoy باید بگم به جنس بدنه ربط نداره ولی سیناد داخلش هم از فایبر ساخته شده یعنی تمام رودری ها جلو داشبورد و دیواره های داخلی هم از فایبر ساخته شدن و بسیار مستعد صدا دادن هستن

در آخر خرید این ماشین توصیه نمیشه مگر در نمونه های بسیار کم کارکرد برای افرادی که با ماشین راه میان و میخان اونو برای مدتی نگه دارن چون نفر بعدی احتمالا سازمان نوسازی خودرو های فرسوده است

البته اگر اصلا به سروصدای ماشین حساس نیستی فکر نمیکنم اذیتت کنه ولی باز برای شما که میخای زود بفروشی اصلا و عبدا توصیه می کنم سمتش نری

linuxboy
01-06-2011, 20:21
سلام
بچه ها از حق نگذریم ولی اگر سر و حال باشه که من پشتش نشستم واقعا از هر ماشین تولید داخل بهتره (نمی دونم سیناد درب و داغون چه جوریه )
فقط عیبش اتاقشه
البته شنیدم خرجهای موتوریش هم سنگینه
باید دقت کنی سیناد سر حال گیر بیاری

Car3040
20-12-2020, 18:50
بعضی از صافکاری ها انجام میدن ، نگران نباشید فایبر گلاس بخاطر انعطافی که داره براحتی نمیشکنه ماله من یخورده شکست بردم صافکاری قالب گرفت تا شب هم
درست شد