PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▌▐ W508 ▌▐

pedramch
15-05-2009, 00:43
سلام دوستان..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی میدونه این گوشی کی میاد تو بازار؟
قیمتش تو چه حدودیه؟
ممنون/:5:

hamed1297
15-05-2009, 11:31
به زودی وارد بازار میشه.گوشی خیلی خوبی باید باشه.

pedramch
15-05-2009, 21:58
قیمتش تو چه مایه هاست؟

starn
15-05-2009, 22:49
باید پایین تر از 250 باشه

pedramch
16-05-2009, 02:19
چرا زیر 250؟
بر چه اساسی میگی؟:دی:31:
کسی تاریخ ورود دقیقشو داره؟
:10:

starn
16-05-2009, 09:47
عزیز شما به امکاناتش نگاه کن بعد می فهمی چرا می گم زیر 250
درضمن دیگه جدیدا وقتیی گوشی می اددیگه مثل گذشته ها اینجورینیست که قیمت خیلی بالا باشه

pedramch
16-05-2009, 16:18
عجب..
حالا به نظرتون گوشی خوبیه؟
(هر چند هنوز نیومده!)

Highbury
31-07-2009, 09:30
جدیدا وارد بازار شده و قیمتش 230 متفرقه هستش.
گوشی خوبی هستش و نسبت به دبلیو980 در موسیقی برتری داره.و نقاط ضعف دبلیو980 رو کاملا پوشش داره.
از مزیتهای این گوشی صفحه ی ضد خش.کیفیت و بلندی صدای خوب و رنگهای متنوع آن هستش.توی پکش هم یه قاب اضافه میذارن.

starn
21-08-2009, 19:52
جدیدا رقیبش هم وارد بازار شده یعنی T707 که دیروز پرسیدم 220 بود
کسی می دونه 508 دقیقا چقدر شده (اعلائدین طبقاط بالا)؟

^^ HAMID ^^
31-08-2009, 12:05
من این گوشی رو خریدم به قیمت 218 اولین مغازه ! حال نداشتم بگردم قیمت پایینتر هم میتونید پیدا کنید ..من از کرج خریدم .. برا من خاکستری هست یه قاب رو اضافه داره به رنگ نارنجی . شارژر و کابل و مموری یک گیگ و باتریbst 39 و گوشی و اینا داخل جعبش هست .. گوشی فوقالعاده خوشدست زیبا سبک هست جنسه ساختش عالی هست فلیپ محکم وخوب هست دکمه هاش به راحتی میشه کار کرد چون یه ذره برجسته هست صاف صاف نیست .. سرعت گوشی خیلی خوبه و واکمن رو روشن کنی سرعتش کم نمیشه دوربینش متسط رو به خوب هست .. اسپیکر خیلی قوی داره یعنی صداش بلند و با کیفیت هست ! هندزفریش از مدل bass reflex هست (از این لوله ای ها نیست تو گوش میره) کیفیتش خیلی خوبه . ال سی دی خری داره از w910 بهتر ولی 2 دهم اینچ کوچکتر . دکمه های لمسی روش فوقالعاده عمل میکنن . در کل گوشی خیلی خوبی هست برای دوست داران واکمن + استایل . سوالی داشتین بپرسید در خدمتیم.

hamed1297
31-08-2009, 15:40
مباركا باشه.

^^ HAMID ^^
31-08-2009, 18:41
قربون تو داش حامد .. این سه تا عکسو تو گروه گزاشتم اینجا هم بزارم شاید برا مقایسه بد نباشه :

Highbury
01-09-2009, 18:48
ای ول مبارکت باشه.
بیشتر از صداش بگو با دبلیو910 مقایسه بکن.
توی اسپیکر صداش سبت به 910 چطوره ؟هم بلندی و هم کیفیت/صداش آیا تعادل داره یعنی باسش نسبت به صدای زیرش خوبه؟(910 صداش خیلی تیز بود)
2-هدفونش نسبت به 910 چطوره؟
3-سرعتش چطوره؟
سایر معایب و محاسن.

^^ HAMID ^^
01-09-2009, 21:51
ای ول مبارکت باشه.
بیشتر از صداش بگو با دبلیو910 مقایسه بکن.
توی اسپیکر صداش سبت به 910 چطوره ؟هم بلندی و هم کیفیت/صداش آیا تعادل داره یعنی باسش نسبت به صدای زیرش خوبه؟(910 صداش خیلی تیز بود)
2-هدفونش نسبت به 910 چطوره؟
3-سرعتش چطوره؟
سایر معایب و محاسن.

ممنون .

صدای اسپیکرش بلند هست (فکر کنم بلند ترین باشه تو گوشیهای اس ای) .. 60 درصد تیزی صدای w910 رو داره و باس خوبی هم همراش هست و همزمان صدای زیر و بم رو خوب پوشش میده و کلا کیفیت خوبی داره . قابل مقایسه با w910 نیست یه سرو گردن بالاتره ! فقط یه عیب داره پشت گوشی تقریبا صاف هست و وقتی گوشی رو میز بزاری جلوی صدای اسپیکرش رو میگیره !

هدفونش hpm 64 هست از اینا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!translation/image/HPM64_338x312.jpg

لوله ای نیست و شکل کلاسیکی داره و روش نوشته bass reflex ... گوش رو اذیت نمیکنه و کیفیت عالی داره در حد استاندارد .. یعنی صدای زیر و بم رو متعادل میده بیرون... صدای اطاف هم شنیده میشه چون سوراخ گوش رو اشغال نمیکنه ..من که خوشم اومد... مثله هدنفری لوله ای ها باسش تو مخ نمیکوبه ! اونایی که اهله باس خفن هستند یه هندزفری لوله ای بگیرن باهاش ..

سرعت گوشی خوب هست نسبت به w910 پنچاه درصد افزایش سرعت داره .. تو 910 واکمن و روشن کنی سرعت گوشی میخوابه به خصوص تو مدیا سنتر ولی w508 سرعتش کم نمیشه و تو منوها کند نیست .. هنگ و ریسیت هم من عمرا ندیدم تا حالا ازش که خیلی خوشم اومد . کلا گوشی باگ نداره مگر خیلی کم که من بهش برنخورده باشه .. من هنوز آپدیت نکردم آپدیت میشه یعنی موجوده براش ولی وقتش رو نکردم هنوز ..تو همین فریمور یه ایرادی داره صدا رو وقتی کم و زیاد میکنی خش خش میکنه اولش بعد درست میشه فکر کنم تو فریمورهای جدیدش این برطرف شده باشه . دوربینش بدون فوکوس ولی وایت بالانس دقیقی داره خلاف w910 که دور عکس سبز میوفتاد تو فضای بسته این رنگ ها رو دقیق میندازه و در فضای باز که دیگه خیلی بهتر ! ال سی دیش از لحاظ نشون دادن رنگها و براتنس و کنتراست از w910 بهتره ...ال سی دیش خیلی توپه . قاب روش و پشتش فشاری هست و با خار جا میره و با ناخن به راحتی بلن میشه و قابل تعویض هست یه قاب اضافه به رنگ نارنجی تو پکش هست (برای گوشی خاکستری) .. کی پدش خیلی نرم و خوشدست هست و صاف صاف نیست یه ذره برجستگی داره و اس ام اس زدن باهاش راحت هست .. یه مقدار تغییرات نرمافزاری نسبت به 910 داره در قسمت مسیجش .. کانورسیشن اضافه شده .. اسم ام اس هایی که به اشخاص زده میشه و دسته بندی میکنه و در قالب کانورسیشن ارائه میکنه که جالبه . پروژه کاپوچین رو ساپورت میکنه یعنی این برنامه های جاوایی که سونی اریکسون با اینترفیس فلش میسازه رو ساپورت میکنه که تعدادشون اندک هست و از اینجا میشه دانلود کرد :

labs.sonyericsson.com

باتریش در حد w910 هست همون مدل هست دو روز با استفاده متوسط دووم میاره . دکمه های لمسیه بیرونیش هم خیلی خوب جواب میده و میشه آهنگ رو هم فست فوروارد هم فست بکوارد کرد . دکمه پلیش رو نگه داری گوشی به سمت جلو یه حرکت تکون بدی میره آهنگ بعدی و به عقب یه حرکت میره آهنگ قیلی و تکون تکون بدی یه آهنگ رندوم میخونه که با w910 مشترک هست ولی دکمه واکمن 910 جای ضایعی هست و کار باهاش کمی سخته ولی این خیلی راحته.

چند تا بازی داره که من تست نکردم فقط یه بولینگ داره با شتاب سنج کار میکنه باید گوشی رو پرت کنی جلو دی:

میتونید gesture control رو فعال کنید که باهاش میتونید وقتی گوشی آلارم میزنه با تکون دادن دست جلو دوربینش آلارم رو snooz کرد یا وقتی گوشی زنگ میزنه اونو همینجور سایلنت کرد . در کل گوشی خیلی خوبی هست و من راضیم . و مشکلی نداره (فقط همون خش خش موقع کم و زیاد کردن صدا که با آپدیت حل میشه) .... خوب چیزی جا مون بگو تا بگم ..

vanish
01-09-2009, 22:26
حمید کیفیت ال سی دیش خوبه؟
ویبرش قویه؟

^^ HAMID ^^
01-09-2009, 22:40
ال سی دیش خیلی خوبه . ویبرش هم خوبه ..قوی نمیدونم نسبت به چی منظورته ولی مثله گوشیهای دیگه سونی اریکسونه . بندری رو خوب میاد خوب میلرزونه :دی

starn
01-09-2009, 22:46
مبارکت باشه داش
یه سوال داشتم باهاش می شه راحت بازی کرد ؟؟؟(منظورم با دکمه هاش ) چون من 910 هم داشتم که دکمه هاش خیلی صاف بود و نمی شد سریع بازی کرد این چطور؟

^^ HAMID ^^
01-09-2009, 23:06
دکمه های شماره گیرش اگه منظورته نه مثله w910 صاف صاف نیست یه ذره برجستگی داره میشه راحت بازی کرد من که راحت بازی میکنم d پدش اون کلید وسطش یه ذره برجسته تره اون چهار جهتش یه مقدار صاف تره ولی من مشکلی باهاش نداشتم .. من با 910 مخصوصا شماره گیرها مشکل دارم هم صافه هم مستطیلی !

Highbury
02-09-2009, 17:04
خب خدا رو شکر گوشی خوبی از آب در اومد ناسلامتی کلی واسش تبلیغ کرده بودم.
یه سوال دیگه داشتم از لحاظ ساخت بدنه چطور هست؟آیا مثل بعضی گوشیها قاب باتریش لق هست یا صدای بد میده در کل از لحاظ استحکام و مونتاژ چطوره؟

^^ HAMID ^^
03-09-2009, 10:34
عرض شود که کیفیت بدنه و ساختش هم خوبه و چفت و جور هست . فلیپش هم محکم هست . البته این گوشی نو هست باید یه مدت کار کنه بعد نظر داد . با توجه به فشاری قاب و در باتریش امکانش هست بعد یه مدتی یه نمور لق بشه . تا حالا که واسه من مشکل نداشته و چفت و محکم هست.. از گوشه کنارش هم صدا در نمیاد :دی

دیروز هم آپدیت کردم به آخرین ورژن R1FA035 و اون مشکل خش خش کردن موقع کم و زیاد کردن صدا هم حل شد .. متوجه تغییراته دیگش نشدم چون زیاد باهاش ور نرفتم.

^^ HAMID ^^
09-09-2009, 15:03
کیفیت عکس دوربین این گوشی خیلی خوبه و از اون چیزی که من انتظار داشتم خیلی بهتره ! اینجا دو نمونه در دو زمان مختلف من عکس گرفتم میزارم : (در جفت عکسها ماشینها وسط خیابون در حرکتند ..البته چیز خاصی نیست ها گفتم که اگه یه ذره ماشینها بلور شده به این خاطره :دی)

عکسها رو ریسایز نکردم و اورجینال هستند تا کیفیت واقعیش معلوم شه ( هیچ تنظیماتی هم انجام ندادم همش اتومات هست )

این عکس بعد از ظهر تقریبا هوا نیمه تاریک :

این عکس هم ظهر هوا روشن :

starn
12-09-2009, 13:05
آقا حمید الان 2 هفته ای میشه دیگه گوشی دستته واسه بدنش مشکلی پیس نیومده؟؟؟ (صدای یا لقی چیزی؟)
قسمت لولای تاشوش چی؟

^^ HAMID ^^
12-09-2009, 16:04
نه مشکلی نداره همه چیش چفت و محکم هست ..لولاش هم محکمه .

الان قیمتش فکر کنم به 200 رسیده .

starn
12-09-2009, 21:25
نه مشکلی نداره همه چیش چفت و محکم هست ..لولاش هم محکمه .

الان قیمتش فکر کنم به 200 رسیده .

من قیمت 2 هفته پیش قیمت داشتم 195 الان مطمئنا پایینتر اومده

cdplayer
19-09-2009, 14:41
بلندی صداش نسبت به سری های دیگه واکمن تو هنزفری چطوریه؟
مظنورم کیفیت نیست بلندی صداست
مثلا نسبت دبیلو 810

M Like Mother
08-04-2010, 08:05
منظور از
gesture control
تو این گوشی چیه؟

M Like Mother
13-04-2010, 14:07
واسه شما ژستر کنترلش خوب کار می کنه؟ من که باید چند بار دستم رو تکون بدم شاید حالیش بشه؟

تو جعبه من نه سی دی بود نه دفترچه . یه sense me داره که خواستم فعالش کنم گفت باید با نرم افزار کامپوتری کار کنید. کسی تا حالا sense me رو فعال کرده ؟ اگه آره یه کم توضیح بدید لطفا ؟

لینک نرم افزار کامپوتریش هم بدید بی زحمت

در ضمن وقتی دکمه پلی لمسی رو نگه داشتید گوشی رو بصورت عمودی بچرخونید صدای کم و زیاد میشه و اگه تکون بدید میره آهنگ دیگه

^^ HAMID ^^
13-04-2010, 21:20
جسژر کنترل زیاد کاربرد نداره فقط برا سایلنت کردن گوشی یا اسنوز کردن آلارم میشه استفاده کرد باید دست رو با فاصله مشخصی از رو دوربین حرکت داد .

sense me رو من کار نکردم برنامه پی سی شو هم نصب نکردم.

shake control هم که بلدید یه تکون به جلو میره آهنگ بعد یه تکون به عقب میره آهنگ قبل و تکون تکون :دی یه آهنگ رندوم میخونه . تنظیم صدا هم که چرخش گوشی در حالت عمودی از صفر تا 90 درجه .

====

بلندی و کیفیت صدا هم در حد مطلوبی هست (نسبت به w810 )

M Like Mother
17-04-2010, 23:18
من این گوشی رو برای یه نفر خریدم که چشماش ضعیفه

موقع نوشتن پیامک خواستم اندازه فونت را تغییر بدم اما هیچ اتفاقی نمی افتاد 3 گزینه داشت کوچک معمولی بزرگ ولی با هم فرقی نمی کرد.

چطور می شه فونت بزرگ داشت

مساله دوم اینکه پیامکهایی که میان چجوری میشه با فونت بزرگ دید.

M Like Mother
24-04-2010, 12:51
من این گوشی رو برای یه نفر خریدم که چشماش ضعیفه

موقع نوشتن پیامک خواستم اندازه فونت را تغییر بدم اما هیچ اتفاقی نمی افتاد 3 گزینه داشت کوچک معمولی بزرگ ولی با هم فرقی نمی کرد.

چطور می شه فونت بزرگ داشت

مساله دوم اینکه پیامکهایی که میان چجوری میشه با فونت بزرگ دید.

کسی نبود جواب بده؟

reza_e13
22-05-2010, 21:48
دوستان در حال حاضر کسی از قیمت این گوشی خبر داره !؟ تو این رنج و مدل چه گوشی دیگه ای رو پیشنهاد می کنید ؟

reza_e13
23-05-2010, 13:30
دوستان در حال حاضر کسی از قیمت این گوشی خبر داره !؟ تو این رنج و مدل چه گوشی دیگه ای رو پیشنهاد می کنید ؟

خودم امروز یک دونه خریدم از پایتخت به قیمت ۱۷۰ تومان.

M Like Mother
24-05-2010, 04:54
خودم امروز یک دونه خریدم از پایتخت به قیمت ۱۷۰ تومان.

شما ببین می تونی اندازه فونت رو تغییر بدی در هنگام نوشتن پیامک
خبرشو بی زحمت بده

Gam3r
01-04-2011, 15:12
آقا ما هم این گوشی رو داریم ... 2 سالی میشه ...

میگم ، چیجوری میشه برای گوشی قفل گذاشت ؟ کسی میدونه ؟!