PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین از هر جهت ( مزدا 3 - کمری 2007 اس یی-سیتروئن C5 2009 - ماکسیما )

merikh_merikh
14-05-2009, 20:49
سلام.
دوستان به نظره شما بهترین ماشین از هر جهت کدوم یک از ماشین های نام برده شده میباشد.
من یه ماشین اسپرت میخام که بتونم باش در شهر روی دوستامو کم کنم و با دوستان یا هرکس کورس بزارم و در شهر هم زیاد تردد میکنم و اینکه برای جاده های بین شهری هم خوب باشه اخه مسافرت زیاد میرم و جا برای 4نفر به راحتی باشه.همچنین قابلیت ارتقای بالایی هم داشته باشه اخه وقتی پول بیاد دستم میخام اساسی بش برسم و اسپرتش کنم.همچنی لذت رانندگی بالای هم داشته باشه
در بالا انتظارات اصلیمو گفتم ولی در کل میخام یه ماشین مناسب برای جنبه های مختلفی داشته باشم.
میدونم که این ماشینا با هم زیاد فرق دارن ولی من بین اینا موندم و نمیدونم کدومو بگیرم.
اول میخاستم یه ماشین در حد 30 میلیون بگیرم که یه تاپیک هم براش زدم ولی بابام بم گفت که هر ماشینی که من انتخاب کنم میگیره ولی به شرطی که مامانمو همه جا ببرم یعنی راننده ی مامانم بشم ولی فقط اولاش رانندشونم.....(البته هر ماشینی هم نه تو همین حدودا که در بالا نوشتم)
دوستان منتظره راهنمایی های شما هستم.تمام جوانب را هم در نظر بگیرین.

دوستان منم اینتزنتم مشکل داره و دیر به دیر سر میزنم از دکمه ی تشکر هم به دلیل وقتگیر بودن نمیتونم استفاده کنم چون اگه از دکمه ی تشکر استفاده کنم باید مدت طولانی تا لود شدن صفحه منتظر باشم.جلو جولو از همه تشکر میکنم

merikh_merikh
14-05-2009, 20:54
دوستان من خودم از بین ماشین های نام برده شده فقط پشت مزدا3 زیاد نشستم و واقعن لذت بردم.پشت ماکسیما هم فقط یه بار نشستم که از لهاز نرمی عالی بود و اینکه بسیار بی صرو صدا بود.
یه خبر هم بدم:بابام دوشنبه به طور غیر منتظره یه مزدا3 تیپ3 به قیمت 34 میلیون خرید.قیمت خوبه؟
البته اگه ارزون تعجب نکنید چون از دوست بسیار صمیمیه بابام گرفتیم.
حالا قیمتش خوبه؟اخه من نتونستم قبلش اماره قیمت مزدا3 را بگیرم اخه بابام یکشنبه شب بم گفت میخاد ماشینشو عوض کنه منم بش گفتم مزدا3 بگیره ولی فکر نمیکردم واقعن بخاد عوض کنه بعد یهو 2شنبه صبح گفت بریم ماشین عوض کنم چون اشنا هم داشتیم همون موقع عوض کرد فقط کارا اداریش مونده که دوسته بابام انجام میده.خلاصه ما به جمع مزدا3 دارا پیوستیم ولی با این تفاوت که ماشین ماله خودم نیست بلکه ماله بابامه....
دو بار هم پشتش نشستم ولی هنوز سیر نشدم......
در ضمن دوسته بابام قول داد یه ال سی دی هم با تخقیقه بسیار ویژه برامون ردیف کنه.
حالا قیمتش خوبه یا مناسب داده؟

corey
14-05-2009, 21:17
خب بهترین انتخاب هم برات میتونه مزدا3 باشه هر چند اتومبیل های که گفته توی یک کلاس نیستن
ولی بین اینا مزدا3 بیشتر به انتظارات جواب میده

merikh_merikh
15-05-2009, 20:54
سلام.دوستان يه چيزي ميخام بگم که مربوط به اين بحث نميشه.در مورد مزدا3 ميباشد که تازه گرفتيم.دوست بابام که ازش ماشينو گرفتيم وضع ماليش بسيار خوبه و به بابام پيشنهاد داده که مزدا3 را که تازه گرفتيم با يه ماکسيما که ماله ارديبهشت سال 87 ميباشد عوض کنيم.در مورد ماکسيما بگم که مدت هاست در خونشون داره خاک ميخوره و فقط چند بار خودش و يه چند بارم پسرش باش رفتن بيرون و از لحاظ تميزي و موتوري عالي ميباشد و اينکه چون از دوست دوران دبستان بابام ميباشد امکان نداره چيزه بد بده.اونم مزدا را براي پسرش ميخاد و براي اينکه نه اون و نه ما براي فروش ماشين ضرر نکنيم پيشنهاد داده که اين دو ماشينو عوض کنيم.نظرتون چيه؟البته اينم در نظر داشته باشين که اون 4 ميليون هم به ما ميده.ايا اون ماکسيمابه همراه 3 عدد ال سي دي و يه سيستم به قيمت 30 ميليون ميرزه؟راستي لاستيکا هم سالمن ولي خودش قول داده که اگه تابستون بريم مسافرت يه جفت(4عدد)لاستيک نو هم بمون بده.اينم بگم من بابم ديگه قصد عوض کردن ماشين نداره و اگه اين ماکسيما را بگيره ديگه صاحب اولو اخرش خودمونيم........

merikh_merikh
15-05-2009, 21:00
دوستان بازم ببخشيد اخه يه چيزي ميگم و بازم به اين تاپيک اصلن مربوط نميشه.ميخاستم در مورد خودم بگم که يه وقت فکر نکنيد بابام پول پارو ميکنه.....من بابام کارمند صنايع فولاده و همان طور که به اقا فرشاد گفتم بابم اخراي سال 87 بايد بازنشست ميشد ولي از طريق اشنا موفق شد که تا اخراي ساله 89 بمونه و اون 206 هم که قبلن گرفتم از طريق پوله صهامي که از شرکت رسيده بود(سودش) گرفتم و الانم با سهمي که بابام از سهام داره حدوده 70 ميليون دستشو ميگيره البته اگه اشتباه نکنم چون بابام درست توضيح نميده و اين ور اون ورم پول زياد داره حالا نميدونم سهامش اين قدره يا با پولاي خودش اين قدره....خلاصه خودشو جمع جور کرده اساسي و با خونه ي دو طبقه اي که در اصفهان داشت و فروختش الان حدوده 250 ميليون پول داره که 50 تاشو گذاشته بانک و 100 هم گذاشته کنار براي خريد ماشين و يه سري وسايل ديگه و 100 تاي باقي هم براي گرفتن يه خونه ي جديد در اهواز با وسايل جديد گذاشته کنار يعني خونه خودمونو تابستون ميفروشيم و ميزاريم رو 100 تا و يه خونه ميگيريم.من بابام هميشه موافق با اين بوده که پولارو بايد براي زندگي خرج کرد دمش گرم.....اين فکرم نکنيد که بابام تو فکره اينده نيست اخه با دوستشم در ساختن يه اپارتمان شريکه که قراره 3 واحد از اون جا بش برسه و از لحاظ اينده هم مشکلي نيست.خلاسه نه من و نه بابام ديگه بعد از گرفتن ماشين توانايي عوض کردنشو نداريم ديگه.(دوستان قصدم از نوشتن اين مطالب اشنايي شما با خودم و وضعيت خانوادم بود)برا همين از دوستان خاهش ميکنم بهترين نظرات را ارايه بدن.بسيار بسيار ممنون.دوستان اول نظرتونو در مورد مزدا3 با ماکسيما بگين و بعد در مورد بحث همين تاپيک بحث کنيد منظورم انتخاب ماشين براي خودم.

merikh_merikh
15-05-2009, 22:23
دوستان به خاطره پست های پشت سره هم ببخشید.میخاستم به خاطره اینکه جمله ها به هم چسبیدن بگم که باز هر کاری میکنم نمیتونم بین جمله ها فاصله بزارم(مدت هاست که با سایت مشکل دارم)خلاصه به خاطره چسبیدن جملات به هم ببخشید.

merikh_merikh
16-05-2009, 22:12
خب بهترین انتخاب هم برات میتونه مزدا3 باشه هر چند اتومبیل های که گفته توی یک کلاس نیستن
ولی بین اینا مزدا3 بیشتر به انتظارات جواب میده

دوست عزیز به نظره خودمم مزدا3 بهترین گزینه میباشد ولی وقتی ماشینی مثل تویوتا کمری 2007 مدل اس یی که سری اسپرت هم میباشد و یا ماشینی مثل سیتروعن سی5 2009 که با او سیستم تعلیقش چیزه توپیه و ماکسیما با اون قدرتش.......خلاصه انتخاب مزدا3 مشکل میشه البته مزدا3 هم ماشین بسیار اسپرت و خوبی میباشد.در کل با نظره شما موافقم و به نظرم مزدا3 گزینه ی مناسبی میباشد.ولی دوستان دیگه هم راهنمایی کنند و این ماشینا را با هم مقایسه کنن

D r i v e r
16-05-2009, 22:28
دوست عزیز به نظره خودمم مزدا3 بهترین گزینه میباشد ولی وقتی ماشینی مثل تویوتا کمری 2007 مدل اس یی که سری اسپرت هم میباشد و یا ماشینی مثل سیتروعن سی5 2009 که با او سیستم تعلیقش چیزه توپیه و ماکسیما با اون قدرتش.......خلاصه انتخاب مزدا3 مشکل میشه البته مزدا3 هم ماشین بسیار اسپرت و خوبی میباشد.در کل با نظره شما موافقم و به نظرم مزدا3 گزینه ی مناسبی میباشد.ولی دوستان دیگه هم راهنمایی کنند و این ماشینا را با هم مقایسه کنن

آخه دوست خوبم شما یه چیزی میخواین مثل اینکه ماشین کوپه و سدان و اسپرت و suv و ... با هم قاطی کنه آدم
همچین چیزی که نمیشه
هر ماشین میتونه یه سری از خواسته های آدم رو بر آورده کنه مگه اینکه .........

یه خبر هم بدم:بابام دوشنبه به طور غیر منتظره یه مزدا3 تیپ3 به قیمت 34 میلیون خرید.قیمت خوبه؟

من وقت نکردم متن های ارسالی شما رو بخونم
ولی مگه نگفتین که پدرتون یه مزدا 3 خریده؟؟؟:20:

بی باک بی بال
18-05-2009, 09:36
من که هیچ کدوم سوار نشدم ولی از نظر نمایی بیرونی و داخلی C5

YOUCOM
19-05-2009, 22:59
چه تاپیک باهالی شد...
دوست عزیز به جای این همه خاطره گفتم بشین خودت فکر کن تا به نتیجه برسی...
در کل باهال تاپیک زدی...!!!

sinasignal
20-05-2009, 00:29
همون طور که خودت به نتیجه رسیدی بهترین ماشین برای شما مزدا 3 هستش .
پس دیگه بیخود دست دس نکن برو حالشو ببر.... :8:

یه وقت زیرمون نگیری :46:

merikh_merikh
21-05-2009, 08:52
آخه دوست خوبم شما یه چیزی میخواین مثل اینکه ماشین کوپه و سدان و اسپرت و suv و ... با هم قاطی کنه آدم
همچین چیزی که نمیشه
هر ماشین میتونه یه سری از خواسته های آدم رو بر آورده کنه مگه اینکه .........

من وقت نکردم متن های ارسالی شما رو بخونم
ولی مگه نگفتین که پدرتون یه مزدا 3 خریده؟؟؟:20:
سلام.
دوست عزیز پدرم مزدا3 داره ولی فکر من با پدرم زمین تا اسمون فرق داره او به قدری به ماشین حساسه که ماهی 2بار میبرتش کارواش و ماهی دو بار هم خودش ماشینو میشوره و چون که به ماشین حساسه دست هر کسی نمیده حتا من!!!!!!!!

rambo_1386
21-05-2009, 12:38
دوستان بازم ببخشيد اخه يه چيزي ميگم و بازم به اين تاپيک اصلن مربوط نميشه.ميخاستم در مورد خودم بگم که يه وقت فکر نکنيد بابام پول پارو ميکنه.....من بابام کارمند صنايع فولاده و همان طور که به اقا فرشاد گفتم بابم اخراي سال 87 بايد بازنشست ميشد ولي از طريق اشنا موفق شد که تا اخراي ساله 89 بمونه و اون 206 هم که قبلن گرفتم از طريق پوله صهامي که از شرکت رسيده بود(سودش) گرفتم و الانم با سهمي که بابام از سهام داره حدوده 70 ميليون دستشو ميگيره البته اگه اشتباه نکنم چون بابام درست توضيح نميده و اين ور اون ورم پول زياد داره حالا نميدونم سهامش اين قدره يا با پولاي خودش اين قدره....خلاصه خودشو جمع جور کرده اساسي و با خونه ي دو طبقه اي که در اصفهان داشت و فروختش الان حدوده 250 ميليون پول داره که 50 تاشو گذاشته بانک و 100 هم گذاشته کنار براي خريد ماشين و يه سري وسايل ديگه و 100 تاي باقي هم براي گرفتن يه خونه ي جديد در اهواز با وسايل جديد گذاشته کنار يعني خونه خودمونو تابستون ميفروشيم و ميزاريم رو 100 تا و يه خونه ميگيريم.من بابام هميشه موافق با اين بوده که پولارو بايد براي زندگي خرج کرد دمش گرم.....اين فکرم نکنيد که بابام تو فکره اينده نيست اخه با دوستشم در ساختن يه اپارتمان شريکه که قراره 3 واحد از اون جا بش برسه و از لحاظ اينده هم مشکلي نيست.خلاسه نه من و نه بابام ديگه بعد از گرفتن ماشين توانايي عوض کردنشو نداريم ديگه.(دوستان قصدم از نوشتن اين مطالب اشنايي شما با خودم و وضعيت خانوادم بود)برا همين از دوستان خاهش ميکنم بهترين نظرات را ارايه بدن.بسيار بسيار ممنون.دوستان اول نظرتونو در مورد مزدا3 با ماکسيما بگين و بعد در مورد بحث همين تاپيک بحث کنيد منظورم انتخاب ماشين براي خودم.
آقا شما که وضعتون خوبه چرا گیر دادی به مزدا 3 کمری خوب یه لکسوز بگیر حالشو ببر
خدایی داری بیوگرافی خودتو تو این تاپیک مینویسی :31:

merikh_merikh
22-05-2009, 07:49
دوستان من اون حرف ها را زدم تا کسی پیش خودش نگه طرف همین طوری یه تاپیک زده..........
چون قبلن یه تاپیک در مورد خرید ماشین زدم و 206 گرفتم که زود به دلیل مشکلاتی فروختمش و بعدیه تاپیک دیگه زدم در مورد خرید که بازم به دلیل اتفاقاتی این تاپیک جدید را زدم حالا هم اونا را نوشتم تا کسی فکر نکنه که همین طور علکی تاپیک زدم و نمیخام ماشین بگیرم ایشالا هر موقع هم گرفتم اگه کسی از سایت در اهواز باشه یه بار دورش میدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
لکسوز دیگه زیادی گرونه.
حالا نظرتون در مورد ماشین های نام برده شده چیه؟
تا الان که مزدا3 و سی5 برتر بودن.

mershio
22-05-2009, 10:39
c5 بهترین نتیجه هست
ماشین فرانسوی عالی
ظاهرشم که خیلی بهتر از مزدا ۳ هست

Balrog
22-05-2009, 10:54
به قول یکی دوستان شما یه چیزی می‌خوای که همش توش باشه!
من شخصا بین این چند آیتم، نیسان ماکسیما رو ترجیح می‌دم.

corey
22-05-2009, 10:55
c5 کجا مزدا3 کجا؟؟؟؟؟؟
نه از نظر قیمت نه از نظر کلاسی که توش قرار میگیرن و خیلی چیزای دیگه با هم قابل مقایسه نیستن
سیتروئن یه سدان راحت و خانوادگی هست در صورتی که مزدا3 ماشین اسپرت هست

merikh_merikh
22-05-2009, 11:32
دوستان همان طور که گفتم ماشین های نام برده شده در رده کلاسیه مختلفی قرار دارن ولی اگه میشه شما لطف کنید و نظرتونو با دلیل بگین.
ممنون

ali racer
22-05-2009, 12:24
تو این ماشین های که مشخص کردی هیچ کدوم گشتاور و حجم موتور ماکسیما رو ندارن

90% اس ایی های تو بازار هم 4 سیلندر

merikh_merikh
24-05-2009, 09:14
منظوره من با 4 سیلندر هاش بود.

دوستان سیتروعن در حال حاظر بالاترین مقام را اورده.به نظره شما برم تو فکره سی5؟

corey
24-05-2009, 09:34
آره ولی یادت باشه سی5 نزدیک 20 تومن گرون تره !!!!!!!!!
کلا اگه مبلغی که میخوای پرداخت کنی مشخص کنی بهتره چون تا 35 ملیون مزدا3
ولی با قیمتی حدود 55 ملیون پای ماشینایی مثل آزرا و کمری و آریون و اپیروس و ... مید وسط

merikh_merikh
25-05-2009, 09:13
سلام.
مزدا3 (ماشینه بابام)که تازه هم خریده بودیم با ماکسیما دیروز عوضش کردیم.در پست های اولم توضیح داده بودم ولی کسی نظری نداد.
در مورد قیمت هم بدون در نظر گرفتن قیمت نظرتونو در مورد ماشین های بالا بگین.
همانطور که گفتم یه ماشین اسپرت در کنار مزایای دیگه مثل رفتو امد در شهر و مناسب جاده های بین شهری و مسابقه با دوستان میخام.
هر وقت هم پول دستم بیاد میخام اسپرتش کنم و یه چیزه تک ازش درست کنم.

MoHaMaD ZaNd
25-05-2009, 11:14
دوست من مزدا3 كه خودش حالت اسپورتي داره . C5 رو هم كه فكر نميكنم كسي بتونه اسپورت كنه !!!
من ميگم اگه براي مسابقه و ... ميخواي مزدا 3

rambo_1386
25-05-2009, 11:29
سلام.
مزدا3 (ماشینه بابام)که تازه هم خریده بودیم با ماکسیما دیروز عوضش کردیم.در پست های اولم توضیح داده بودم ولی کسی نظری نداد.
در مورد قیمت هم بدون در نظر گرفتن قیمت نظرتونو در مورد ماشین های بالا بگین.
همانطور که گفتم یه ماشین اسپرت در کنار مزایای دیگه مثل رفتو امد در شهر و مناسب جاده های بین شهری و مسابقه با دوستان میخام.
هر وقت هم پول دستم بیاد میخام اسپرتش کنم و یه چیزه تک ازش درست کنم.
خدا نکنه بخوای اسپرتش کنی :31: انتخابات که اینجوری بین چندتا خودرو که هیچ ربطی به هم نداره یکی 30 تومن اون یکی بالای 40 حالا بخوای بعدا اسپرت کنی خدا میدونه چند ماه طول بکشه:31:

merikh_merikh
26-05-2009, 09:00
البته من اول لذتمو با ماشين ميبرم و بعد سره فرصت که يه پوله حسابي دستم اومد ميرم تو کاره اسپرت.
دوستان ميدونم ماشين ها در کلاس هاي مختلفي قرار دارن ولي باور کنيد بد جوري توش موندم البته خودم فکر ميکنم مزدا3 مناسب باشه ولي وقتي پاي قول هايي مثل کمري و سي5 و ماکسيما مياد وسط............

MoHaMaD ZaNd
26-05-2009, 09:59
خوب عزيز من وقتي اسم غول هايي مثل C5 و ... مياد پس صد در صد آزرا و سوناتا هم ميان كه خيلي ماشينهاي خوبين !!!
من فكر كنم C5 خيلي واسه كورس گذاشتن توي خيابون و ... خوب نباشه !!!
به نظر م با 35 تومن ي مزدا 3 تيپ 3 بگير بقيه پول رو هم هركاري دلت خواست واسه مزدا انجام بده . مثلا تقويت و ... ماشين .!!!

rambo_1386
26-05-2009, 11:02
البته من اول لذتمو با ماشين ميبرم و بعد سره فرصت که يه پوله حسابي دستم اومد ميرم تو کاره اسپرت.
دوستان ميدونم ماشين ها در کلاس هاي مختلفي قرار دارن ولي باور کنيد بد جوري توش موندم البته خودم فکر ميکنم مزدا3 مناسب باشه ولي وقتي پاي قول هايي مثل کمري و سي5 و ماکسيما مياد وسط............
برو تو سایت piico.ir مشخصات کمری و آزرا و سوناتا و .... ببین بعد انتخاب کن فقط مزدا 3 نداره

rami_hemi
26-05-2009, 11:37
دوست من اینطوری که ت میخوای بهتره مزدا 3 بخری قیمت مناسبی داره نیازی هم نداری فعلا اسپرتش کنی 148 اسب کجای تو رو بس نیست؟واسه رفت و آمد هم خوبه .

merikh_merikh
26-05-2009, 16:10
از همه ي دوستان ممنون.
به نظره خودمم با توجه به انتظاراتي که دارم مزدا3 گزينه ي خوبيه.نظره شما چيه؟

Farshadd
28-05-2009, 23:20
سلام.

مهراد/بهراد/مهرداد ( دقیقا یادم نمونده) جان.

امیدوارم خوب باشید.

به تاپیک یه نگاه کردم. اگه میشه یه بار و در یه پست تمام خواسته ها/انتظارات/معیارها/استفاده و ... رو به ترتیب اولویت لیست کنید و بگید از کدوما میتونید بگذرید و از کدوما میتونید بگذرید (واجب و مستحب رو مشخص کنید).

حداکثر توان پرداختتون رو هم بگید.

(شاید اگه پستاتون رو میخوندم میتونستم جوابامو پیدا کنم ولی متاسفانه چشمام مشکل داره و نمیتونم زیاد به مانیتور نگاه کنم. از همین بابت عذر میخوام)

:12:

merikh_merikh
31-05-2009, 14:09
سلام.

مهراد/بهراد/مهرداد ( دقیقا یادم نمونده) جان.

امیدوارم خوب باشید.

به تاپیک یه نگاه کردم. اگه میشه یه بار و در یه پست تمام خواسته ها/انتظارات/معیارها/استفاده و ... رو به ترتیب اولویت لیست کنید و بگید از کدوما میتونید بگذرید و از کدوما میتونید بگذرید (واجب و مستحب رو مشخص کنید).

حداکثر توان پرداختتون رو هم بگید.

(شاید اگه پستاتون رو میخوندم میتونستم جوابامو پیدا کنم ولی متاسفانه چشمام مشکل داره و نمیتونم زیاد به مانیتور نگاه کنم. از همین بابت عذر میخوام)

:12:
سلام فرشاد جان.
ممنون از توجهت.
فربد هستم.

انتظارات مهم (اصلي)من اينا هستن:
يه ماشين اسپرت که بشه تغيرات زيادي در بدنه و موتورش ايجاد کرد(البته خود ماشين هم اسپرت باشه)
ماشين نرم و راحتي باشه و 4 نفر به راحتي داخلش جا بشن و براي مسافرت مشکلي براي 4نفر پيش نياد.(خودمون يه مدت مزدا3 داشتيم ولي درست حسابي نتونستم تستش کنم)
قدرت موتور خوب باشه و براي کورس گذاشتن داخل خيابان ها مناسب باشه و ابرومونو نبره(البته در اينده اي دور در صورت امکان موتور را تقويت ميکنم)
ماشين مناسبي براي رفت و امد در شهر و مسافرت (جاده هاي بين شهر ها)باشه.در شهر که همه ماشينا را ميشه استفاده کرد.پس بايد گفت در جاده هاي بين شهري که سربالايي هم زياد دارن کم نياره(که باز فکر نکنم هيچ کدام از ماشين هاي نام برده شده کم بياره)البته قضاوت با شما....
کولرش عالي باشه که بازم همشون خوبن.
پولم تا 50 ميليون ايرادي نداره ولي هر چي کمتر باشه براي ماشين بيشتر ميتونم خرج کنم.
اينا انتظارات اصليم بودن و دوست دارم ماشين مورد نظر اين امکانات را داشته باشه و چون ماشين هاي نام برده شده تمام اين امکانات را دارن انتخاب سخت ميشه.........امکانات بيشتري هم داشته باشه که چه بهتر

يه سري انتظارات هم دارم که زياد مهم نيست.که عبارتند از:
من شايد سالي يه بار شايدم دو سالي يه بار بخام با دوستان بريم يه جايي که تا به حال نرفتيم مثلن جنگل يا بيابون........به همين دليل اگه ماشين محکمي باشه و براي جنگل و بيابان....... مناسب باشه بهتره البته زياد هم مهم نيست ولي اگه باشه که بهتر.

حالا به نظره شما بهترين ماشيني که ميتونم بگيرم چيه؟

Farshadd
31-05-2009, 23:37
اگه من جای شما باشم و با 50-60 تومن صرفا بخوام ماشین بخرم یه سوناتا 6 سیلندر میگرفتم. شاید هم آزرا 3.8

از فکر ماکسیما، و سیتروئن سی 5 2009 هم بیایید بیرون. اولی هم مصرف بالاست هم قدیمی. دومی که اصلا روی موتورش حساب نمیشه کرد.

اگه شما یه ماشین روز، لوس، اسپرت و ... میخوایید، در واقع یه ماشین کامل میخوایید که پولی حدود حداقل 6-7 برابر بودجه شما می طلبه !!

کمری هم اگه آریون بخری بهتره...

merikh_merikh
01-06-2009, 13:39
فرشاد جان از ماشين هاي کره اي که خوشم نمياد.
در مورد ماکسيما و سيتروعن با شما موافقم و غيدشونو ميزنم.
در مورد اريون هم اگه ميشه لطف کنيد و بيشتر در موردش توضيح بدين.قيمت؟امکانات؟
پس مزدا3 هم ديگه بيخيال بشم؟

corey
01-06-2009, 19:35
آریون در اصل 6 سیلندر تویوتا کمری هست
ولی کمری خشگل تره و البته آریون تک تره

Farshadd
02-06-2009, 00:27
فرشاد جان از ماشين هاي کره اي که خوشم نمياد.
در مورد ماکسيما و سيتروعن با شما موافقم و غيدشونو ميزنم.
در مورد اريون هم اگه ميشه لطف کنيد و بيشتر در موردش توضيح بدين.قيمت؟امکانات؟
پس مزدا3 هم ديگه بيخيال بشم؟

در بین گزینه هایی که گفتی تویوتا کمری و مزدا3 از بقیه بهترن به نظرم.
ولی مزدا 3 از سوناتا 6 سیلندر بهتر نیست.
آریون هم قیمتشو ندارم. ولی همینقدر میدونم با 50 نمیشه صفر گرفت.

MoHaMaD ZaNd
02-06-2009, 03:50
درسته سوناتا 6 سيلندر فكر كنم شتابش هم از آزرا 6 سيلندر بيشتره !!!!
ولي به نظر من نيازي نيست اين همه پول به پاي سوناتا بديد !!!!
در ضمن همونطوري كه فرشاد جان گفتن براي يه ماشين كامل بايد 6 الي 7 برابر اين پول رو خرج كنيد . پس الكي پولتونو حروم نكنيد . همين مزدا 3 تيپ 3 خوبه !!!

merikh_merikh
02-06-2009, 08:43
از همه ی دوستان تشکر میکنم.
من نمیدونم این اینترنتنم چشه یه بار درسته یه بار خرابه...........الان هر کاری میکنم نمیتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم به همین دلیل در این پست از همه ی دوستان تشکر میکنم.

Hammer
02-06-2009, 09:52
منم پیشنهاد سوناتا 6 رو می دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

merikh_merikh
02-06-2009, 19:00
سلام.
از همه ي دوستان به خاطره همکاريشون ممنون.
دوستان اريون خيلي گرونه حداقل بايد 60 تا داشته باشم.برا همين غيدشو زدم.
نظرم الان روي همون 4تاييه که نام بردم که البته با توجه به توضيحات دوستان فکر کنم ماکسيما و سي5 2009 براي من مناسب نباشه و ميمونه مزدا3 و تويوتا کمري 2007.
حالا نظرتون چيه؟
سي5 بالاترين امتيازو اورده ولي اين طور که از توضيحات دوستان معلومه مزدا3 و کمري براي من مناسب تره...........چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

merikh_merikh
08-06-2009, 16:10
دوستان من منتظره راهنمایی های شما هستم.
rambo_1386
08-06-2009, 20:28
فکر کنم نظر دوستان مزدا 3 بود همین بگیر حالشو ببر

merikh_merikh
09-06-2009, 17:34
من خودم با توجه به تحقیقاتم مزدا3 و کمری 2007 به نظرم خوبن.
ولی در نتایج نظر سنجی سی5 از همه بالاتره.البته از سیستم تعلیق سی5 هم خیلی خوشم میاد
دوستان اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید.

MoHaMaD ZaNd
09-06-2009, 18:37
دوست من هرچي بموني بيشتر وسواس ميشي !!!!
مثل اينكه آدم هرچي سن ازدواجش بره بالا هي وسواس تر ميشه !!!!
من كه گفتم مزدا 3 تيپ 3 بگير . البته شما ميگي من ماشيني ميخوام كه بتونم باهاش كورس بزارم و اينا !!!!!
من فكر نميكنم C5 به درد كورس و ... بخوره آخه اين ماشين بيشتر خانوادگي هست تا كورس و از اين چيزا !!!

rambo_1386
09-06-2009, 19:35
من خودم با توجه به تحقیقاتم مزدا3 و کمری 2007 به نظرم خوبن.
ولی در نتایج نظر سنجی سی5 از همه بالاتره.البته از سیستم تعلیق سی5 هم خیلی خوشم میاد
دوستان اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید.
دوست عزیز میشه بگی بودجت چقدره؟؟؟

merikh_merikh
13-06-2009, 10:13
حد اکثر تا 50 میلیون.حالا یه مقدار بالا و پایین موردی نداره ولی خاب بالاتر مشکله..........
اگر پوله کمتری هم بدم که برای ماشین بیشتر خرج میکنم.
بد جوری گیر کردم.نمیدونم چه کار کنم.
اخه چون پولم زیاده و دیگه امکان داره از این موقعیت ها گیر نیاد دوست دارم از انتخابم تا مدتی طولانی راضی باشم و پشیمون نشم.
از همه ی دوستان تشکر میکنم.اینترنتم دوباره با این دکمه ی تشکر مشکل پیدا کرده و نمیتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم.

s-b
13-06-2009, 10:53
c5 از نظر امکانات مصرف کم ساخت اروپا
بعد مزدا 3
کمری موافق نیستم فقط اسم در کرده تو ایران و هیچی نداره
نیسان ماکسیما هم که اصلا چون کیفیتش بخاطر ساخت داخل بودن و قدیمی بودن کمه

vahid0801
13-06-2009, 11:09
دارید شوخی میکنید؟

کمری از هر نظر سر تره.عظمتی که کمری داره با اونا مقایسه نکنید.وقتی یه مشکیش میاد تو خیابون چشم همه چهارتا میشه.

کاش به جای اون ماشینا چیزای دیگه ای رو باهاش مقایسه میکردی

rambo_1386
14-06-2009, 23:12
حد اکثر تا 50 میلیون.حالا یه مقدار بالا و پایین موردی نداره ولی خاب بالاتر مشکله..........
تو این قیمت بهترین خودرو آزرا شک نکن قیمتش هم آسان موتور(نمایندگی هیوندای) زده 49800
اینم لینک قیمتها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اینم مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

merikh_merikh
17-06-2009, 16:45
از ماشین های کره ای به کل خوشک نمیاد.برا همین در نظر سنجی قرار ندادم.

rambo_1386
17-06-2009, 19:34
از ماشین های کره ای به کل خوشک نمیاد.برا همین در نظر سنجی قرار ندادم.
وقتی از همه اونا سرتره برای چی خوشت نمیاد ؟! تا به حال امتحانش کردی؟ عزیزم دنیا برعکس شده کسی هم از ..... خوشش نمیاد ولی الان همه کاره مملکته:27:

merikh_merikh
19-06-2009, 22:36
با سوناتا رانندگی کردم. ولی به نظرم مزدا3 نسبت به سوناتا خیلی بهتر بود.
ولی تا به حال با ازرا رانندگی نکردم.
ولی بازم از ماشین های کره ای خوشم نمیاد.
دوستان چرا کمری زیاد رای نیاورده؟یعنی نسبت به بقیه ماشینه خوبی به حساب نمیاد؟

MoHaMaD ZaNd
21-06-2009, 10:01
دوست من وقتي كه ماشين خوبيه به نظر من ديگه نبايد گفت كه من ازش خوشم نمياد !!!
شما امكاناتشو كه ببيني خود به خود ازش خوشت مياد !!!
راستي بگم كه اصلا كمري رو با اينا مقايسه نكن !!! درسته قيافه خوبي داره ولي قابل مقايسه با اونا نيست !!!

Farshadd
21-06-2009, 13:25
درسته سوناتا 6 سيلندر فكر كنم شتابش هم از آزرا 6 سيلندر بيشتره !!!!

اگه اشتباه نکنم آزرا فقط 6 سیلندر داره.
ولی 3.3 و 3.8 هستن
تو ایران اکثرا 3.3 هستن

rambo_1386
21-06-2009, 19:04
با سوناتا رانندگی کردم. ولی به نظرم مزدا3 نسبت به سوناتا خیلی بهتر بود.
ولی تا به حال با ازرا رانندگی نکردم.
ولی بازم از ماشین های کره ای خوشم نمیاد.
دوستان چرا کمری زیاد رای نیاورده؟یعنی نسبت به بقیه ماشینه خوبی به حساب نمیاد؟
مطمئنم اگه آزرا تو نظر سنجی بود اکثر دوستان به آزرا رای میدادن حالا خوددانی:46: من فقط میدونم اگه غیر آزرا خودروی دیگه ای بگیری بعدا کهع سوارش بشی پشیمون میشی:21:

MoHaMaD ZaNd
21-06-2009, 19:11
درسته . اگه آزرا بود من صد در صد به آزرا رأي ميدادم !!!

اگه اشتباه نکنم آزرا فقط 6 سیلندر داره.
ولی 3.3 و 3.8 هستن
تو ایران اکثرا 3.3 هستن
فرشاد جان منم فقط 3300 اونو ديدم .
به نظرتون چرا 3800 اينقدر كم وارد ميكنن ؟؟؟

vahid0801
22-06-2009, 15:08
ولی دوستان به نظر من حتی ازرا هم هیبت و عظمت کمری se مشکی رو نداره.رنگ مشکیش یه چیز دیگس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farshadd
23-06-2009, 10:32
درسته . اگه آزرا بود من صد در صد به آزرا رأي ميدادم !!!

فرشاد جان منم فقط 3300 اونو ديدم .
به نظرتون چرا 3800 اينقدر كم وارد ميكنن ؟؟؟

چون 3.3 رو شرکت وارد میکنه. ولی برای 3.8 مگه شخص خودش اقدام به وارد کردن و پلاک کردن و ... کنه.

merikh_merikh
24-06-2009, 10:28
دوستان این طور که معلومه از بین ماشین هایی که نام بردم سی5 و مزدا3 از بقیه بهترن.حالا به نظره شما با توجه به انتظارات من کدوم بهتره؟خودم فکر میکنم مزدا3 گزینه ی بهتری باشه.دوستان من با دکمه ی تشکر مشکل دارم برا همین در این پست از تمام دوستان تشکر میکنم.تشکر دوستان.فرشاد جان نظره شما چیه؟از بین 4 ماشینی که نام بردم کدوم بهتره؟دوستان اگه میشه بگین که تاپیک مزدا3 کجاست.ممنون

amir_rahmani
24-06-2009, 10:30
سیتروئن سی 5 عالیه

merikh_merikh
30-06-2009, 17:14
دوستان ایا همه با توجه به انتظاراتی که دارم مزدا3 را تعید میکنید؟
اخه مزدا بیشترین رای را اورده

corey
30-06-2009, 19:54
برو همون مزدا 3 بخر حالش ببر
هم یه ذره پول پس انداز میکنی هم ماشینی میخری که از رانندگی باهاش لذت میبری

merikh_merikh
02-07-2009, 12:36
از همکاریه همه ممنون.
ولی دوستان من هنوز بد جوری بین این سه ماشین موندم:کمری 2007 اس یی و سی5 2009 و مزدا3
اگه میشه یه مقدار بیشتر راهنماییم کنید.

avecina.ir
02-07-2009, 14:09
از همکاریه همه ممنون.
ولی دوستان من هنوز بد جوری بین این سه ماشین موندم:کمری 2007 اس یی و سی5 2009 و مزدا3
اگه میشه یه مقدار بیشتر راهنماییم کنید.
کمری و C5 تووی کلاس B هستن و C5 از لحاظ مصرف کمتر و ایمنی و امکانات بیشتر کاملن بر کمری کاملن برتری داره..
ولی مزدا3 توی کلاسC هستش ولی جنبه ی اسپرت بیشتری داره.. قیمت پایینتر و امکانات خیلی خوبی هم داره..
انتخابت ساده هستش>>
اگه بودجه اش واست مهم نیست C5
اگه میخوای اقتصادی رفتار کنی Mazda3

merikh_merikh
02-07-2009, 16:04
بودجه برام مهم نيست.البته تا حدودي مهمه ولي نميخام به خاطره قيمت چيزي بگيرم که اخرش پشيموني باشه و بگم اي کاش بيشتر صبر ميکردم تا پول بيشتري دستم بياد يا اي کاش پول بيشتري روش ميزاشتم........50 ميليون نهايتشه
مهم اينه که ماشين مورد نظر حالا حالا ها بم جواب بده و جواب گوي انتظارام باشه.
انتظاراتمم که اينا بودن:ماشيني که جنبه اسپرت داشته باشه و تو خيابون بتونم رو دوستامو تو کورس گزاشتن کم کنم و براي مسافرت(جاده هاي بين شهري)مناسب باشه اخه مسافرت زياد ميرم.4نفر هم به راحتي داخلش جا بشن صندوق عقبم براي 4 نفر مناسب باشه که هر 4 ماشين از جهت جا براي 4نفر خوبن.همچنين ماشين محکمي هم باشه که اگه گذرمون به جنگل يا يه خيابون خراب خورد دهنه ماشين سرويس نشه.تو شهر هم رفت و امد زياد ميکنم.........اينا انتظارات اصليم بودن

D r i v e r
02-07-2009, 17:20
بودجه برام مهم نيست.البته تا حدودي مهمه ولي نميخام به خاطره قيمت چيزي بگيرم که اخرش پشيموني باشه و بگم اي کاش بيشتر صبر ميکردم تا پول بيشتري دستم بياد يا اي کاش پول بيشتري روش ميزاشتم........50 ميليون نهايتشه
مهم اينه که ماشين مورد نظر حالا حالا ها بم جواب بده و جواب گوي انتظارام باشه.
انتظاراتمم که اينا بودن:ماشيني که جنبه اسپرت داشته باشه و تو خيابون بتونم رو دوستامو تو کورس گزاشتن کم کنم و براي مسافرت(جاده هاي بين شهري)مناسب باشه اخه مسافرت زياد ميرم.4نفر هم به راحتي داخلش جا بشن صندوق عقبم براي 4 نفر مناسب باشه که هر 4 ماشين از جهت جا براي 4نفر خوبن.همچنين ماشين محکمي هم باشه که اگه گذرمون به جنگل يا يه خيابون خراب خورد دهنه ماشين سرويس نشه.تو شهر هم رفت و امد زياد ميکنم.........اينا انتظارات اصليم بودن
شما هنوز ماشین نخریدی؟؟؟
به نظر من شما 2 تا ماشین نیاز داری :31:
یکی برای کل کل
یکی هم برای مسافرت و راحتی و ....
برو یه پراید بگیر یه BPT بذار روش روی هرکی رو خواستی کم کن (البته فقط درگ!!)
یه ماشین هم مثل سوناتا بگیر و خارج از استفاده کن

poria_mc
02-07-2009, 20:33
مزدا رو که توصیه نمیکنم چون یکسری اشکالات داره!
سیتروئن هم با این قیمت و این حجم موتور(2.0 لیتری) اصلا توصیه نمیشه!
در کل من کمری رو پیشنهاد میکنم البته به نظر من یه ذره بذار رو پولت و کمری 6 سیلندر بگیر که نهایت لذت رانندگیه! البته Se هم خیلی خوبه اما خوب اونوقت باید خیلی تحملت رو ببری بالا چون معمولا راننده های آزرا- ماکسیما-سوناتا 6 سیلندر وقتی یه کمری میبینن یه جونور کوچیکی تو بدنشون شروع به فعالیت میکنه!:31:

Farshadd
02-07-2009, 23:11
تاپیک های این عزیز معمولا خیلی طول میکشه، و دیر هم به نتیجه میرسه، ولی در عوض بحثهای جالبی توشون انجام میشه.

من نظر خودمو گفتم دوباره هم میگم:

اگه من جای شما باشم و با 50-60 تومن صرفا بخوام ماشین بخرم یه سوناتا 6 سیلندر میگرفتم. شاید هم آزرا 3.8

از بین گزینه ها اگه بیشتر به لوکس بودن اهمیت بدم کمری، اگه به اسپرت بودن اهمیت بدم مزدا 3.

C5 رو خدماتش مخصوصا توی شهرای خودمون کمه.

tehran11
03-07-2009, 01:25
doste aziz man khodam be c5 bar khalafe meyle batenem be mashinhaye france alalkhosos brande citroen in peshnahado mekonam ke c5 begere,man to europa zendege mekonam inja bar khalafe iran har roz ye mahsole jadid toled va be bazar arze meshe c5 yeke az in mahsolat bod ke beseyar derakhshed foroshe khobe dasht va yek bare dige baese dosteye mardom ba in sherkat shod.az inke farse type nakardam mano beeeeeeeeeebakhshed

tehran11
03-07-2009, 01:26
من که هیچ کدوم سوار نشدم ولی از نظر نمایی بیرونی و داخلی C5
dakhelesho nadede tope

tehran11
03-07-2009, 01:30
دوست من مزدا3 كه خودش حالت اسپورتي داره . C5 رو هم كه فكر نميكنم كسي بتونه اسپورت كنه !!!
من ميگم اگه براي مسابقه و ... ميخواي مزدا 3
avalan neyaz be sport kardan nadare dovoman ye sare be in adress bezan
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید c5 tuning.com halesho bebar

merikh_merikh
03-07-2009, 02:05
از همه ی دوستان ممنون.
از این که بحث طولانی شده ببخشید.
اخه من اخرای امسال ماشینو میگیرم و از الان دارم تحقیق میکنم برا همین وقت زیاد دارم و تا میتونم دارم میپرسم........
من از طرفی اسپرت بودن مزدا3 را دوست دارم و از طرفی سیستم تعلیق سیتروعن و از یه طرفم کلاس کمری و حسی که وقتی نگاهش میکنم بم دست میده......حالا موندم چه کنم؟
غید ماکسیما را به کل زدم ولی بد جوری بین کمری و مزدا3 و سی5 موندم.البته بیشتر کمری و مزدا3 مد نظرمه چون به انتظاراتی که دارم نزدیکتره.
حالا نظره شما چیه؟اینم بگم که من40میلیون پول دارم(40 میلیون اماده دارم) ولی با فشار زیاد میتونم به نهایتن 50 میلیون برسونم و بالای 50 میلیون برام مشکله.

MoHaMaD ZaNd
03-07-2009, 07:11
دوست من شما نميتوني تمام امكانات و مزايا رو توي يه خودرو پيدا كني !!!
بستگي به خودتون داره . مثلا ميتونيد قيافه ماشينو فداي امكانات كنيد ( مثلا گفتم )
ولي به نظر من اگه ميتوني تا 50 جور كني برو سراغ آزرا وگرنه مزدا 3 عاليه !!!!

merikh_merikh
03-07-2009, 11:24
دوست عزیز از همکاریتون ممنون.من 50 تا هم میتونم جور کنم ولی موضوع اینه که من دیگه انتخابم بین این سه ماشینه:کمری و مزدا3 و سی5بین این سه ماشین بد جوری گیر کردم.در پست قبلیم بیشتر توضیح دادم........

poria_mc
03-07-2009, 11:34
دوست عزیز از همکاریتون ممنون.من 50 تا هم میتونم جور کنم ولی موضوع اینه که من دیگه انتخابم بین این سه ماشینه:کمری و مزدا3 و سی5بین این سه ماشین بد جوری گیر کردم.در پست قبلیم بیشتر توضیح دادم........
من که گفتم! من مزدا رو داشتم از لحاظ ایمنی حرف نداره اما خوب اعصاب آدم رو خورد میکنه! مال من رنگ دودی بود کنار یه 206 دودی وایمیستادم انگار که ماشین من اصلا رنگ نداره بعد از 2 بار کارواش هم که یه تیکه از رنگ رو گلگیر ریخت! کلا گروه بهمن خط رنگ خوبی نداره!
سیتروئن هم که خریدش با این قیمت اصلا عقلانی نیست! چون 54 تومن پول ظاهر میدی و از لحاظ فنی هیچی نداره یه موتور 2.0 لیتری! با همین پول میتونی یه آزرا بگیری! اما از لحاظ طراحی فوق العاده اس چه داخل چه خارج مخصوصا اگه تودوزی تک رنگ (تمام مشکیش)باشه!
من خودم کمری رو پیشنهاد میکنم!

MoHaMaD ZaNd
03-07-2009, 22:11
خوب همونطور كه پوريا جان ميگن C5 اصلا از لحاظ فني آش دهن سوزي نيست !!!
اگه ميخواي ماشينت شتاب و ... خوبي داشته باشه من از بين اون سه تا مزدا 3 رو پيشنهاد ميكنم اما اگه قيافه ميخواي كمري !!!البته بحث در مورد قيافه سليقه ايه !!!

Sorosh MAX
03-07-2009, 22:33
به نظر من شتاب و کیفیت و ایمنی و از هر نظر کمری با مزدا قابل مقایسه نیست و کمری از مزدا خیلی سر تره ...

موتور بیصدا و 2400 ...

milky way
04-07-2009, 10:53
شتاب و سرعت کمری بهتر از مزدا 3 هست، دوستانی که برای شتاب و سرعت مزدا رو پیشنهاد میکنند.

MoHaMaD ZaNd
04-07-2009, 12:29
عجب سوتي دادم !!! ببخشيد خواستم بنويسم از رانندگي اسپورت كه اشتباهي نوشتم شتاب و ...
بازم عذر خواهي مي كنم !!!

poria_mc
04-07-2009, 13:51
به نظر من شتاب و کیفیت و ایمنی و از هر نظر کمری با مزدا قابل مقایسه نیست و کمری از مزدا خیلی سر تره ...

موتور بیصدا و 2400 ...
کیفیت و شتابش رو که قبول دارم اما از نظر ایمنی برابرن!
ایمنی مزدا رو من خودم تحت شدید ترین آزمایش تست کردم!:31: بچه ها در جریانن!:31:

soheilnouri
05-07-2009, 23:47
چرا مگان نه؟مگان یک ماشین خوش استیل و با شخصیت و از لحاظ ایمنی و فنی هم فوق العاده...مهمتر از همه اینکه هم یه سدان رسمی به حساب میاد و هم میتونه با کمی تغییرات اسپرت هم بشه....

MoHaMaD ZaNd
05-07-2009, 23:49
آخه دوست من ايشون يه ماشين ميخوان كه بشه باهاش كورس و ... گذاشت كه مگان به درد اين كار نميخوره !!!

poria_mc
06-07-2009, 11:25
چرا مگان نه؟مگان یک ماشین خوش استیل و با شخصیت و از لحاظ ایمنی و فنی هم فوق العاده...مهمتر از همه اینکه هم یه سدان رسمی به حساب میاد و هم میتونه با کمی تغییرات اسپرت هم بشه....
چرا مگان آره؟ ایشون میخوان یه ماشین صفر بگیرن اگه بخوان مگان 1600 صفر بگیرن که بدرد نمیخوره اگر هم بخوان 2000 صفر بگیرن که الان 2000 ها امکانات اون 2000 های اولیه رو ندارن(کولر دیجیتال-داشبورد Cool Box- یه سری تزئینات بدنه) به نظر من خرید مگان فقط با وجود این آپشنها قابل توجیه بود که اونم برداشتن!

merikh_merikh
07-07-2009, 10:52
از همه ي دوستان تشکر به خاطره همکاريشون.
دوستان با توجه به بحث هايي که شد من تصميمم محدودتر شد و الان دارم فقط به مزدا3 و کمري 2007 فکر ميکنم.
به زودي يه تاپيک در مورد انتخاب بين مزدا3 و کمري 2007 ميزنم.
فقط اگه ميشه يه مقدار در مورد کمري 6 سيلندر توضيح بدين.قيمتش چنده؟.........