PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی GhostText برای کسانی که می خوان فایلهاشون رو طوری مخفی کنن که هیچکس دیگه ای نتونه درش بیاره

afb
21-01-2005, 15:20
سلام به همگی
می خوام یه برنامه معرفی کنم که نوشته ها و فایلهاتون رو توی یه عکس کد میکنه .. بدون اینکه حجم عکس حتی یه بایت اضافه بشه !!!
البته یکی دو تا برنامه دیگه هم هستن که اینکارو انجام می دن اما :
1 - اونا نمی تونن یک فایل رو توی عکس کد کنن و فقط اینکار رو با نوشته انجام میدن .
2 - فایلهای کد شده توسط اون برنامه ها تقریبا به راحتی قابل تشخیص و دیکد هستن که در برنامه معرفی شده هرگز اینطور نیست .
3 - بعضی از اونا حجم فایل اصلی رو هم زیاد می کنن که این برنامه بدون تغییر در حجم فایل اصلی کار میکنه .

این برنامه نوشته خودم هست . البته فعلا فقط روی فایلهای BMP کار می کنه . ولی در نسخه بعدی که بزودی آماده میشه ، حتما ساپورت فایل JPG رو هم بهش اضافه می کنم .
فعلا می تونید از آدرس زیر دانلودش کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعی کنید با DAP دانلودش نکنید .!!!! چون احتمال داره یوزر و پاسورد بخواد .
شاد باشید :wink:

afb
21-01-2005, 15:29
از طریق کلید HOTIMPORT می تونید 1 فایل رو درون عکس کد کنید .

afb
22-01-2005, 23:31
اگه اون لینک کار نکرد می تونین لینک زیر رو بکار ببرین :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afb
22-01-2005, 23:34
baraye avvalin ersali ke dashtam tedad bazdidha khoob boode .. amma mesenke hamashoon tanbal boodan va halo hoseleye nazar dadan raje be barname ro nadashtan :lol:

mostafaeshghi
22-01-2005, 23:55
من اين برنامه ي File Lock را توصيه ميكنم اون فايل يا فولدر يا درايوي را كه قفل ميكني نه ميتوني پيداش كني نه ميتوني حتي با برنامه ي ريكاوري هم بازش كني. خلاصه كه خيلي توپه آخرين نسخش 4.2.11 هستش تازه ميتوني روي خوده برنامه هم پسورد بذاري

afb
23-01-2005, 02:22
ممنون از پیشنهادت آقا مصطفی .
فولدر لاک برنامه ی بسیار خوبی هستش .
اما یه دلیلی داره که باعث میشه من ازش استفاده نکنم . چون اگر نصبش نکنی هوتوتو ...
و فقط روی سیستمی که نصبش میکنی اعمال قدرت میکنه . اما این برنامه مستقیما روی اطلاعات عکس کار میکنه و تو اون رو هر جا هم بفرستی اطلاعات رو به همراش داره .. و همچنین کلمه ی عبور رو .